Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

W armory często zdarzają się błędy? Chciałem sprawdzić swoją postać a tam dwie o tej samej nazwie na tym samym realmie. 1 (chyba) w mojej starej gildii, 2 w obecnej. Wcześniej z armory nie korzystałem, więc nie wiem jak to rozumieć. Sprawdzic w grze nie mogę, bo jestem poza domem jeszcze przez tydzień, czy dwa i tak się zastanawiam... "o co cho?" :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 21:08, Astropath napisał:

W armory często zdarzają się błędy? Chciałem sprawdzić swoją postać a tam dwie o tej samej
nazwie na tym samym realmie. 1 (chyba) w mojej starej gildii, 2 w obecnej. Wcześniej z armory
nie korzystałem, więc nie wiem jak to rozumieć. Sprawdzic w grze nie mogę, bo jestem poza domem
jeszcze przez tydzień, czy dwa i tak się zastanawiam... "o co cho?" :\


Często sa takie bledy :). Sam ostatnio sprawdzalem armory i mi wyskoczyły dwie postacie o takim samym nicku na jednym realmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 13:54, SoieR napisał:

Taak blizz bardzo nie lubi hybryd, tylko... nie wiem czy wziołeś pod uwage to że wbrew pozorom
hybrydy to nie tylko szaman, paladyn i druid ale i: warr - tank/dps, priest - healer/dps, lock/hunt
- "tank"/dps,
więc jakby nie patrzeć to nie hybrydowymi klasami są tylko mag i rogal krórzy potrafią tylko
zadawać obrażenia i cc, a i oni mają jak każda inna klasa 3 drzewka do wyboru którymi "określają"
tylko jak chcą to robić.

Dlaczego misisz stawiać totemy hmm... trudne pytanie.... hmm... popatrz na skillbar...
- no dobra nie będe taki.... powiem ci... bo twoje umiejętnośći są związane głównmie z totemami,
tak jak paladyna z pieczęciami/wyrokami oraz błogosławieństwami, a takich "samodzielnych" skili
to macie (strzelam) po 10? oczywiście z wliczeniem healów. Więc nie rozumiem co złego widzisz
w tym że ludzie z party/raidu każą ci stawiać totemy, nie chcesz nie musisz- dostaniesz kicka
i po sprawie bo "autoattacku" nikt trzymał nie bedzie.

@Tieru
Alterac Valley- ale bardziej popularna nazwa to AFKvalley ;)


lock/hunt to hybrydy? Największa bzdura jaką słyszałem :] To są klasy stricte do DPS, a to że mają pety nie oznacza, że te służą do tankowania. U huntera integralną częścią DPS jest właśnie pet. Hunter, który nie używa peta albo jest wielkim ignorantem albo nie ma pojęcia o tej grze. U locka każdy pet służy do czego innego, z czego na raidach najczęściej używany jest imp dla Blood Packu oraz sukkub, o ile się nie mylę, dla zwiększonego spell dmg. Nie wiem gdzie Ty tu widzisz hybrydę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 07:08, -Elk- napisał:


blizzard mówił, że Hunter i lock maja być hybrydą ale wyszło inaczej ; P Z locka zrobił się owerpowered DPS ( zresztą sam nim gram ^ ^ ) a z hunta . . . w sumie to nie wiem, ale chyba też DPS. Prawdziwą hybrydą jest Dr00d imo . Można być każdym: rogalem ( cat form ), dobrym tankiem ( dire bear form ), healerem ( tree form , albo zwykła postać ), casterem ( Booooomkin form ) no i oczywiście jakby tego było mało Blizzowi to dodali płtwającą formę ( nie bez powodu na AB jest woda ;] ), w sumie free 60 % flying mount oraz już za "zwykłą cenę" epic flying mount, które wyglądają wypaśnie.
BTW. Co do succubusa, to go się niestety poświęca na ten zwiększony shadow dmg ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą odebrałem od listonosza mojego WoWa, i mam pytanie związane z tworzeniem konta.
Mam dwa kody : Guest pass i zwykły kod z instrukcji. Nie ważne którym kodem chcę zrobić konto na www.wow-europe.com, każą mi podać numer karty kredytowej, a ja takiej nie posiadam. Nie chcę podawać fałszywego. Nie posiadam też karty pre-paid. Czy mogę w jakiś sposób założyć konto, np. tworząc konto trial i aktywując je za pomocą kodu z instrukcji ? Proszę o szybką odpowiedź, bo gra zainstalowała się już w 50% ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zrobiłem konto trialowe, przerobić na właściwe nie mogę, bo na razie coś na stronie mają maintenance czy coś w tym stylu, ale mi to nie przeszkadza bo muszę ściągnąć 900MB patch... Ale błagam, powiedzcie, że 2.3.0 to wersja, z którą mogę normalnie grać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, to świetnie, jakieś półtora godziny i wkraczam do świata WoWa... Jeszcze jedno, czy rogale naprawdę są tacy beznadziejni w PvE, bo mam wielką ochotę na tę klasę, ale preglądam ten temat i co znajdę coś o rogue, to że jest beznadziejny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 13:35, Andelm napisał:

O, to świetnie, jakieś półtora godziny i wkraczam do świata WoWa... Jeszcze jedno, czy rogale
naprawdę są tacy beznadziejni w PvE, bo mam wielką ochotę na tę klasę, ale preglądam ten temat
i co znajdę coś o rogue, to że jest beznadziejny :/

Tak, rogale są beznadziejni, a to że są czołowym DPSem w PvE to zupełny przypadek, tylko potwierdzający ich słabość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 13:39, KaPe napisał:

Tak, rogale są beznadziejni, a to że są czołowym DPSem w PvE to zupełny przypadek, tylko potwierdzający
ich słabość.


Wyczuwam sarkazm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 13:44, Andelm napisał:

Wyczuwam sarkazm...

Normalna reakcja na "X jest beznadziejny, nie graj nim, ja gram Y, Y jest świetny bo JA nim gram". Przez te kilkaset stron tysiące razy przewijało się to, że żadna klasa nie jest "beznadziejna", a rogale są najlepszymi DPSami w PvE, a gdy mają oba Warglaivy z Illidana, to nikt im nie dorówna. Owszem, są walki, gdzie się nie spisują, bo boss jest wybitnie nieprzyjaźny dla rogali, ale to rzadkość.
A dowód:
http://wowwebstats.com
Stronka z zapisanymi wynikami z walk rajdowych, z ogromnej ilości czołowych gildii, wystarczy poszukać. Chociażby "Teron Gorefiend".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gdy mam zapłacony abonament, to mogę jakoś zatrzymać odliczanie? np. z braku internetu albo jakiegos innego powodu, żeby nie stracić dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 13:59, Andelm napisał:

No i tego mi było trzeba ! Witaj, UD rogalu !
A co do Warglaives of Azzinoth to jaka jest szansa na ich wypadnięcie ? 0.05% ;)?

Z 5-10%? Całkiem spora, niektóre gildie mają po kilka, inne zero, nam wypadł Main Hand bodaj za 3 razem, od tego czasu(4 czy 5 killi) nie wypadł kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2008 o 14:08, Bill-TH napisał:

Mam pytanie. Gdy mam zapłacony abonament, to mogę jakoś zatrzymać odliczanie? np. z braku internetu
albo jakiegos innego powodu, żeby nie stracić dni?

Nie, bo każdy by tego nadużywał, "zatrzymując" po każdym wylogowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się