Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Padłem....hyhy.
Nawiązując do wypowiedzi Szczura22 to dobry pomysł, weź tak się parę razy młotkiem stuknij i zapewniam Cię, że jak przestaniesz i przyłożysz sobie potem lód do łba to uczucie ulgi będzie bezcenne.(tak samo mądry post stworzyłem jak kolegi rafaklsiego xD:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 16:35, Ziloh napisał:

Padłem....hyhy.
Nawiązując do wypowiedzi Szczura22 to dobry pomysł, weź tak się parę razy młotkiem stuknij
i zapewniam Cię, że jak przestaniesz i przyłożysz sobie potem lód do łba to uczucie ulgi będzie
bezcenne.(tak samo mądry post stworzyłem jak kolegi rafaklsiego xD:)

Już nikt niech nie odpowiada na mój stary post.Zrozumiałem piractwo jest ZŁE!!
PS:wypowiedź szczura22 nie jest smieszna, tylko żałosna.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wowie dziwi mnie jedna rzecz...
Jak kogoś kto się zna zapytam np.
"Kupiłeś ostatnio jakieś nowe mmo?"
To on odpowie
"Tak,lepsze od WoWa" mimo iż go o to czy od wowa jest lepsze nie pytałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 16:53, KaPe napisał:

I o co ten szum? "Dobry polski serwer", Burning Legion jak nic! ;)

dobry- dobry to on był dawno temu ;)
polski- raczej polska pisakownica
i w dodatku nie spełnia podstawowego kryteria, nie jest piracki ;(

@Bingolo
Cóż, wow jest symbolem gier mmo - najbardziej rozpoznawalny i uznany tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jojo.. ban.
A cała reszta za nabicie głupiego posta powinna tez oberwać. Jak widzicie takie akcje to wyjściem jest formularz, a nie teksty w stylu "żegnam" albo "won".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Widziałem ostatnio, jak jakiś night elf hunter chodził sobie w stealth.( Chodził, czyli to nie był Shadowmeld!) Nie wiem jak on to zrobił, bo przecież hunt nie ma stealtha. Wiem że to nie był żaden enczit czy inny magiczny płaszczyk albo coś, bo robił to przez dobre kilkanascie minut. Powiedział tylko, że użył jakiś makr czy jak to sie tam nazywało... Co to są te makra i czy ktoś ma pojęcie jak to jest możliwe (zdobycie stealth dla night elf hunta) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 18:45, Szlag napisał:

Witam! Widziałem ostatnio, jak jakiś night elf hunter chodził sobie w stealth.( Chodził, czyli
to nie był Shadowmeld!) Nie wiem jak on to zrobił, bo przecież hunt nie ma stealtha. Wiem
że to nie był żaden enczit czy inny magiczny płaszczyk albo coś, bo robił to przez dobre kilkanascie
minut. Powiedział tylko, że użył jakiś makr czy jak to sie tam nazywało... Co to są te makra
i czy ktoś ma pojęcie jak to jest możliwe (zdobycie stealth dla night elf hunta) ?


każdy night elf ma taką "wrodzoną umiejętność" ukrywania się, ale tylko w miejscu, nie może się wtedy poruszać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 19:16, Szlag napisał:

No wiem, ale on sobie normalnie chodził więc pytam, jak to możliwe?!

Był rogalem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 19:21, graczomaniak napisał:

Był rogalem...?


No lol, cały bajer polega na tym, że nie! I ja się pytam jak to jest możliwe, ktoś wie? Mówił, że strasznie długo kombinował z ''makrami''... Co to są te makra do cholery i czy ktoś wie jak to jest możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 19:23, Szlag napisał:

> Był rogalem...?

No lol, cały bajer polega na tym, że nie! I ja się pytam jak to jest możliwe, ktoś wie? Mówił,
że strasznie długo kombinował z ''makrami''... Co to są te makra do cholery i czy ktoś wie
jak to jest możliwe?

a mogę sie spytać na jakim serwerze grasz czyżby na prywatnym??? bo tam zazwyczaj takie bajery się znajdują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 19:32, Lukas1992 napisał:

> > Był rogalem...?
>
> No lol, cały bajer polega na tym, że nie! I ja się pytam jak to jest możliwe, ktoś wie?
Mówił,
> że strasznie długo kombinował z ''makrami''... Co to są te makra do cholery i czy ktoś
wie
> jak to jest możliwe?

a mogę sie spytać na jakim serwerze grasz czyżby na prywatnym??? bo tam zazwyczaj takie bajery
się znajdują . bardzo prawdopodobne że miał jakiegoś buga (zakładam że grasz na blizz) a jak nie to porozmawiaj z nim i poproś żeby ci wytłumaczył o co biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 18:45, Szlag napisał:

Witam! Widziałem ostatnio, jak jakiś night elf hunter chodził sobie w stealth.( Chodził, czyli
to nie był Shadowmeld!)


Screenshot or it didn''t happen! ;-)

A tak serio - chyba pozwalają na to miksturki, które zapodają efekt "Invisibility", ale pojęcia nie mam czy to działa na takiej samej zasadzie co stealth u rogue/druida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam mam pytanie;czy jest możliwość cofnięcia np. engeringu(tego z ważniejszych talentów? )Bo brat sie pomylił i musi se zrobić nową postać a dobre przedmioty ale sounball

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 20:50, Tieru napisał:

Przepraszam mam pytanie;czy jest możliwość cofnięcia np. engeringu(tego z ważniejszych talentów?
)Bo brat sie pomylił i musi se zrobić nową postać a dobre przedmioty ale sounball

Wchodzisz na ekran skilli i masz ikonkę do usunięcia profesji, oczywiście żadnej rekompensaty nie ma. Ale co to ma wspólnego z robieniem nowej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Jak to dokładnie jest z upgradowaniem konta trialowego do normalnego konta. Kiedy wpisuję kod z gry to dodaje mi np. te 28 dni do 10 dni które miałem z triala czy też może je zastępuje ?? W sensie, czy jak zrobię sobie konto trialowe (mam dziesięć dni grania) i załaduje kod to będę miał 38 (10+28) czy po prostu 28 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 19:41, Sth`Devilish napisał:

A tak serio - chyba pozwalają na to miksturki, które zapodają efekt "Invisibility", ale pojęcia
nie mam czy to działa na takiej samej zasadzie co stealth u rogue/druida.


Wydaje mi się, że po wypiciu takiej miksturki można chodzić, bo kiedyś chyba 20 ally weszło nam do Thralla (tak się on chyba nazywa) niepostrzeżenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 21:25, Hubi Koshi napisał:

Mam takie pytanko. Jak to dokładnie jest z upgradowaniem konta trialowego do normalnego konta.
Kiedy wpisuję kod z gry to dodaje mi np. te 28 dni do 10 dni które miałem z triala czy też
może je zastępuje ?? W sensie, czy jak zrobię sobie konto trialowe (mam dziesięć dni grania)
i załaduje kod to będę miał 38 (10+28) czy po prostu 28 ??


Oczywistym jest, że 38 ;] Przecież skoro jest napisane " 10 free days ", a zainstalowanie oraz aktywacja gry = miesiąc zabawy, to obydwa składniki muszą się sumować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 22:30, Probos napisał:

Oczywistym jest, że 38 ;] Przecież skoro jest napisane " 10 free days ", a zainstalowanie oraz
aktywacja gry = miesiąc zabawy, to obydwa składniki muszą się sumować ;]

Miooodziooo (ma się rozumieć nie ten z uszu XD) chociaż szczerze mówiąc to chyba sam sobie strzelam "samobója" bo kupuję Wowa w samym środku (mroczna gotycka muzyka i burza z piorunami za oknem) Sesji, cóż mam nadzieję że jednak mam trochę silnej woli bo jak nie... bo jak nie to się może nieprzyjemnie zrobić XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się