Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Graj lockiem, kolega miał taką samą sytuację (też hunter) i rolnął sobie locka - mówi że mu się nim dobrze gra (czyt. ownuje ;P używając "3" przycisków na klawie). Serwer to jak już wspomniałeś- wszędzie znajdą się dobre gildie, może jakiś młody (rekomendowany)- ale to już twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 22:15, graczomaniak napisał:

Jak moglibyście, to doradźcie jakiś dobry serwer, na którym jest sporo gildii na wysokim
poziomie raidowania. Szukałem, przeglądałem i z tego co wiem to każdy serwer ma kilka
dobrych gildii :).


Ja idę na Sporeggar, bo Arar tam gra. On się raczej nie przeniesie, bo ma 26lvl. Ponoć to fajny serwer, a Ty musisz grać z nami :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak, fajny serv, jak zalogowałem się po dłuższej przerwie to nie mogłem poznać serva bo tyle się pozmieniało (ludzi więcej, zmiany "kadrowe")- tyle że ja aliant... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 23:52, Yamamoto napisał:

Ja idę na Sporeggar, bo Arar tam gra. On się raczej nie przeniesie, bo ma 26lvl. Ponoć
to fajny serwer, a Ty musisz grać z nami :P:P

Ja również gram na tym serwerze. Ogólnie dość sporo jest tam fajnych ludzi, ale jeśli chodzi o raidowanie to są tylko dwie rozwinięte gildie po stronie Alliance w tym zakresie (u Hordy w sumie też...). Reszta jest albo na niskim poziomie, lub robi tylko pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No i stało się. Dopadła mnie totalna nuda grania Hunterem... (...)

Miałem podobną sytuację przy starcie tbc, zostawiłem mojego huntera, i po paru eksperymentach obecnie gram rołgiem. Bycie melee dps po 2 latach grania ranged jest naprawdę miłe; chociaż być może znowu zdecyduję się na jakąś odmianę jak wyjdzie Wrath...
Co do rad, to jeśli nie ciągnie cie żadna konkretna klasa, to najlepsze co możesz zrobić, to wybrać jakąś i wylevelować. Będzie pasować - dobrze, nie - cóż, takie życie, levelujesz następną :) Jeżeli masz jakiegoś "realnego" znajomego mającego inną postać na 70, to wpadnij do niego i się chwilę pobaw.

Weź tylko pod uwagę, że zaczynasz późno, i jeżeli będziesz chciał się dostać do dobrych teamów arenowych/ gildii jeszcze przed Wrathem to będziesz musiał się napracować; i nie chodzi tylko o sprzęt - nową klasą trzeba nabrać doświadczenia. Jeżeli jest ci wszystko jedno, to wybierz jakiś poszukiwany spec/klasę. Dobrze jest też być gotowym na użycie płatnego transferu jakby trafiła się okazja.
Co do serwerów, to jeżeli chcesz się skupić na PvE, wybieraj raczej te z dużą populacją, będziesz miał większy wybór gildii rajdowych. Na www.wowjutsu.com możesz sobie zobaczyć automatyczny (na podstawie armory) ranking gildii danego serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz poważnej odmiany, to ja polecam wybrać jakieś zupełne przeciwieństwo huntera.
1) żadnych petów
2) niech to będzie najlepiej jakiś healer, bo hunter to tylko dps i dps
3) może postać walcząca dodatkowo w zwarciu, jako że hunter to się tylko za drzewami chował...

Summa summarum - druid albo szaman? [paladynów nie lubię, bo nie ;) a priest w zwarciu nie walczy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem w podobnej sytaucji. Grałęm druidem resto gra taka postacia mi się znudzuła więc postanowiłem zrobic alta. I kiedy już iałem go zrobic uświadomiłem sobie że konto mi się konczy i nie ma sensu zaczynac (bo kupuje prpaidy i nieczesto mam na to kase). i kiedy skonczyło sie owe konto właczyłem werjse trial i tam mogle na spokojnie (co prawda do 20lvl i 14dni) i oczywiscie po stronie hordy to wybralem gre hunterem i gralo sie o niebo lepeij szybciej sie zadania robila i sama walka nie byla tak uciążliwa. I kiedy w końcu doladowałem konto wybrałem ponownie huntera i przez niecały miesiąc grania przekroczyłem dark portal:D aha i taka mala porada najlepiej chodzic z ludzimi z gidlii a nie z lfg bo to jest jak ruletka nigdy niewiadomo na co trafisz lub moze wogule:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie za rady. Po zastanowieniu się będe grał warkiem, w końcu tank zawsze potrzebny, a jak mi isę nie spodoba, to wezme druida. DPS mógłby być, ale tu jeszcze bym pomyślał między klasami z CC - lockiem i rogalem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 00:01, Czedwik napisał:

Ja również gram na tym serwerze. Ogólnie dość sporo jest tam fajnych ludzi, ale jeśli
chodzi o raidowanie to są tylko dwie rozwinięte gildie po stronie Alliance w tym zakresie
(u Hordy w sumie też...). Reszta jest albo na niskim poziomie, lub robi tylko pvp.


Zanim wbije level 70 to pojawią się nowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 13:19, Yamamoto napisał:

Zanim wbije level 70 to pojawią się nowe :D

Taa, Ty i 70, muhahaha ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 13:28, Union Pacific napisał:

Witam. Na youtube znalazłem pewiem filmik w którym występuje postać z WoW-a. Tak napisał
autor filmu. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak ten tańczący potworek w grze się nazywa? Film
- http://pl.youtube.com/watch?v=jjFCtj6PPKA


To jest forma w która moze sie przemieniac drut, z talntow do leczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 13:34, Union Pacific napisał:

Dziękuje, swoją droga śmieszna postać :D

Ale bardzo przydatna, potrafi być wszystkim ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 13:26, graczomaniak napisał:

> Zanim wbije level 70 to pojawią się nowe :D
Taa, Ty i 70, muhahaha ^^.


No zobaczysz co Ci w duelu zrobię jak pre paida kupie! :P
Co do servera Sporeggar - tu dobrze o nim mówią, więc nie bój się tego PvP i gramy tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIE serwery Blizzarda obsługują grę w wersji podstawowej i rozszerzonej. O serwerach pirackich, czyli nielegalnych tutaj się nie rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2008 o 13:19, Yamamoto napisał:

Zanim wbije level 70 to pojawią się nowe :D


To zależy od napływu graczy do serwera. Na razie jest po prostu zbyt mało doświadczonych graczy na serwerze, aby mogło powstać więcej gildii typowo PvE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się