Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Hehe ale tego typu żarty ani nie bawią ani tym bardziej nie śmieszą, a co gorsza to co napisałeś jest spotykane wśród ludzi żyjących na tym jakże pięknym świecie, a co najgorsze to co Ci ludzie robią jest żałosne bo takie przypadki się zdarzają w Twoim opisie i doskonale o tym wiemy, po prostu dla mnie samo traktowanie tak gry czy to na żarty czy na serio jest lekko nie poważne, gra to gra raz ja jeb... (za przeproszeniem) w kąt raz pogram, proste. Wybacz Sth ale po prostu nie lubię tego typu żartów skoro Cię to tak bardzo uraziło. Naprawdę przepraszam.

@Probos

Banalną klasą może być mag, ewentualnie szaman. Ale taki druid itp nie należą do prostych klas, choćby nawet ze względu na hybrydę jaką jest, zresztą takim palkiem nie gra sie łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 00:38, oOreVenOo napisał:

Banalną klasą może być szaman. Ale taki druid itp nie należą do prostych
klas, choćby nawet ze względu na hybrydę

Wyczuwam sprzeczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 00:38, oOreVenOo napisał:

ewentualnie szaman.

Bardzo ciekawe. Skoro są tak "banalni" to dlaczego pod względem liczebność są ostatni u Alliance, a przedostatni w Hordzie? Szaman niezależnie od specjalizacji wymaga pewnego skilla, właściwe zarządzanie totemami no i niezależnie od specjalizacji może czasem pomóc w leczeniu (bardziej elemental, bo enhancement ma trochę za mało many).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 00:38, oOreVenOo napisał:

@Probos

Banalną klasą może być mag, ewentualnie szaman. Ale taki druid itp nie należą do prostych
klas, choćby nawet ze względu na hybrydę jaką jest, zresztą takim palkiem nie gra sie
łatwo.


Palkiem gra się łatwo - seale+judgement i heal. Zaczynałem grać warriorem i granie paldkiem łatwo mi przyszło - wystarczy czytać dokładnie opis danego spellu, a odpowiednia rotacja sealów+judgement to nie problem... Healing to w ogóle ma banalny :P

Druidem gra się łatwo - na początku tylko wrath+moonfire, ew. healing. Potem bear form i 1 atak... Następnie cat form i 3 ataki... I to wszystko, w miarę jak dojdą nowe spelle to się ich nauczymy.

Mag taki banalny nie jest. Aby nie tracić many trzeba obrać odpowiednią rotację spelli (ja robię: pyroblast,fireball i dobijam scorchami - w czasie lvlingu). Fireblast, fire nova, cone of cold to głównie strata many, czego większość lvlujących nie zauważa i musi pić wodę co 2 moby... Frost do lvlingu odpada - zrobiłem się raz na 38lvlu - i moba męczyłem dłużej niż w fire i szybciej kończyła mi się mana (co 3-4 moby, gdzie na fire wyjadę z 10 mobów spokojnie: pyroblast, fireball i do końca scorche).

Shaman to też hybryda, enhacement gra się łatwo - white attacks+shocks. ew. totemy, ele już nieco więcej zabawy - lighting bolt+shocks+totems musi być. Na wyższym lvlu jest trudniej - brak cc boli, trzeba używać odpowiednich totemów, szybko się leczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Kupiłem dziś w sklepie World of Warcraft (+ dodatek) w wersji niemieckiej. Jest jakiś pacz, który przemieni ją na angielską?

WoW po niemiecku kupiony w Polsce. Aha i mam pytanie. Pierwszy miesiąc grania jest za darmochę? Czy w pudełku z grą nie powinien znajdować się jakiś kod abonamentowy? Ja mam tylko CD Key + 10 dniowy trial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 12:19, WąChU napisał:

Cześć. Kupiłem dziś w sklepie World of Warcraft (+ dodatek) w wersji niemieckiej. Jest
jakiś pacz, który przemieni ją na angielską?

Mógłbyś ściągnąć angielskiego klienta, w końcu w pudełku najważniejszy jest i tak klucz, a sam klient to dodatek. 30 dni dostajesz w momencie założenia/upgradowania konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 12:26, WąChU napisał:

Aha czyli ściągnę klienta już z dodatkiem i wbiję tam tylko klucze seryjne, które są
na pudełku tak?


Nie, bo klient służy tylko do grania. Czyli wpisujesz passy i grasz. Konto zakłada się na wow-europe.com i nie ważne jaką wersje masz, klucze są wszystkie takie same :) (znaczy że tak samo się konto zakłada)

Potem z takiego konta możesz korzystać na dowolnej wersji językowej klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten CD-Key to właśnie ten miesiąc grania :P Na tego cdkeya zakładasz konto i masz na tym koncie 1 miesiąc, potem wchodzisz w account management i wybierasz Play in another language i ściągasz patch aktualizujący do języka angielskiego (ew. francuski, hiszpański).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Jestem Warriorem, moja rasa to Draft i do tej pory walczyłem za pomocą tarczy i jednoręcznego topora. Teraz chcę trochę postrzelać z Guna. Wszystko kupiłem- naboje, samą strzelbę i wyuczyłem się we władaniu tą bronią. I tutaj mam problem. Zawsze jak chcę strzelić bohater zmienia broń na topór, nawet jeśli mam wyjętą strzelbę ! Wiem, że to może głupi problem, ale gram dopiero od trzech dni.
Proszę o szybką odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytania :D :
-czy opłaca się jako dla maga wziąśc profesje zbieranie roślin i alchemia ? i gdzie można się tego nauczyc ?najlepiej żeby było jak najbliżej Westfall :D
-gram magiem ognia i nie wiem jakie talenty rozwijac , a te nawy w tym drzewku rozwoju nic nie mówią, i nie wiem czy dawc na rozwijanie fireball czy może te drugie albo zgromadzic 5 pkt. i przeznaczyc na coś innego ? w każdym razie nie mam pojęcia co najbardziej opłaca się rozwiajc u maga ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 14:51, Valentino S.A. napisał:

mam 2 pytania :D :
-czy opłaca się jako dla maga wziąśc profesje zbieranie roślin i alchemia ? i gdzie można
się tego nauczyc ?najlepiej żeby było jak najbliżej Westfall :D
-gram magiem ognia i nie wiem jakie talenty rozwijac , a te nawy w tym drzewku rozwoju
nic nie mówią, i nie wiem czy dawc na rozwijanie fireball czy może te drugie albo zgromadzic
5 pkt. i przeznaczyc na coś innego ? w każdym razie nie mam pojęcia co najbardziej opłaca
się rozwiajc u maga ognia


1. W Storimwind masz blisko, spytaj guarda i bedziesz mial dokladnie na mapce zaznaczone.
2. Na poczatek najlepiej daj w improved fireball , chociaz ja lvlowałem swojego maga we froscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem KaPe po prostu zamotałem się lekko pisząc. Mówiąc o trudności grania daną postacią, chodzi mi o mnogość buildów a może nie tyle co mnogość co ich różnorodność jak to w przypadku np druida bywa heal-tank-dps. Nowemu graczowi trudno się przyzwyczaić, a co gorsza często nie wie co wybrać. I nie jednokrotnie spotykałem warków na 30 lvlu, którzy pakowali w prota... Fajnie, ale po co ? raiduja ? instancje robią ? Wątpię, przez to nie zabijają moba a wręcz siłują się z nim, bo trudno żeby warek na początku i to jeszcze w procie tłuk z łatwością moby.

@CH1CKEN

Frost jest dużo lepszy od lvlingu, poprzez dużo większą defensywe, której nie posiada fire. Większość questów jesteś w stanie zrobić solo będąc w froście (ice barrier+ ice block (kiedyś talent) + water elemental). Jeżeli chodzi o mane to tak czy siak musisz pić, frost zżera dużo mniej many niż taki fire. Poza tym trzeba mieć odpowiedni sprzęt żeby Ci mana nie schodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 14:41, TheDoc napisał:

Hmm a po co chcesz strzelac warkiem to jest jak lokata bez sensu. Jak chcesz stzrelac
graj hunterm.


bez strzelania warrior jest słaby bo dzieki strzelaniu może wyciągać moby a nie lecieć na 5 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się