Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2008 o 02:01, PompedjuSZ napisał:

Pozdrawiam !!

No więc tak, po kolei.
1. Gdy kupujesz grę dostajesz automatycznie 30 dni darmowej gry razem z nią, jeśli upgradujesz z konta trial to masz w sumie 40 dni gry
2. Abonament jest, można go opłacać na dwa sposoby. Pierwszy to podanie numeru swojej karty kredytowej (jeśli się taką posiada), drugi to kupowanie kart Prepaid, te pokrywają od razu dwa miesiące, czyli 60 dni. Jeśli o cenę chodzi, to dwumiesięczna karta prepaid kosztuje gdziesik 100 złotych. Innymi słowy płacisz 50 złotych miesięcznego abonamentu.
Darmowa... yyy są tak zwane prywatne serwery, ale one są po pierwsze nielegalne, po drugie nie dorastają do pięt oficjalnym Blizzardowskim serwerom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Trzeba przypasować przeciętnemu graczowi, który tankuje rendem i dwuręczniakiem.
To będzie potrafił Death Knight w WotLK (plus czary do tankowania i dpsowania, zależnie od specjalizacji). Zastanawia mnie tylko jakie będą jego wady i czy nie sprawi, że np. warriorzy, druidzi, a zwłaszcza palkowie tankowie(którzy prócz dobrego aoe aggro robią całkiem dobry damage) staną się mniej doceniani i zyskają konkurencję. Chyba, że DK będzie miał wady jak np. brak block rating, a jedynie dodge (chociaż to go wtedy zbliża do druida tanka). Obawiam się, że po WotLK może nastąpić właśnie zalew takich pseudo-tanków (nie zakładam, że klasa będzie zła do tankowania, ale zapewne przerzuci się na tę klasę masa graczy, którym nie odpowiada gra tankiem z tarczą lub wojownik tank jest dla nich "za trudny"). To tak na marginesie głównego wątku dyskusji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pseudo tanków nie brakuje już dzisiaj, więc WotLK wiele nie zmieni. Zresztą, Feral też jest "dps tankiem", więc w sumie wiele się nie zmienia. DK w sumie jakoś niezbyt mi podchodzi, brzmi jak Feral, no ale zależy jak to zrobią. A tardy na pewno się znajdą, zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 20:51, PiotrRK napisał:

Blizzard zaczyna robić oszczędności ?


Blizzard robi na tej grze ogromne pieniądze, więc wątpię, że posuwają się do takich zagrywek po to by zrobić jeszcze więcej :D

Dnia 10.02.2008 o 20:51, PiotrRK napisał:


A propos, w mojej gildi połowa zarzeka się że jeśli tylko Age of Conan okaże się choć
w połowie tak dobry jak obiecują twórcy to nawet nie będą chcieli splunąć na wow''a.


Tak, tak, jak wyjdzie World of Warcraft: Wrath of the Lich King to każdy z nich kupi i wszyscy zapomną co to Age of Conan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch notes 2.4*

# Players will no longer require an attunement quest to enter Hyjal.
# Players will no longer require an attunement quest to enter the Black Temple.


Nie sądzicie, że papa Blizz już zbytnio ułatwia grę? :P

*zaczerpnięte z www.mmo-champion.com a więc raczej wiarygodne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> Tak, tak, jak wyjdzie World of Warcraft: Wrath of the Lich King to każdy z nich kupi
> i wszyscy zapomną co to Age of Conan :D
>

WotLK zrobi jeszcze więcej zamieszania niż jego poprzednik, tutaj moge się zgodzić, jednak jestem przekonany, że nie będą to zmiany na lepsze. Można się spodziewać dalszego systematycznego niszczenia balansu klas, itemów ze statami które już teraz śmieszą część społeczności, raidów których poprzeczka jest ustawiana coraz niżej. WoW to bez wątpienia gra zasłużona, jednak co widać po zainteresowaniu AoC czy WH:O jej czas przemija, co oczywiście nie przeszkodzi 4mln no-life''ów grających bez przerwy od 3 lat pykać kolejne 3 pięknym gnomem.

AoC ma zadatki na hit, choć beta nie była pozbawiona irytujących błędów. Zresztą Conan skierowany jest do tej starszej części graczy, co przynajmniej moim zdaniem jest jego ogromnym plusem. Zaawansowany system walki bronią białą rozkłada WoW''a na łopatki, bo tutaj nie wystarczy kliknąć raz na przeciwnka i trzymać się w umownej granicy na którą można zadawać ciosy.

Reasumując WoW był na samym początku niestamowity, później dobry, teraz zaczyna się robić śmieszny, jedno jest natomiast pewne, zapracował na swoją pozycje w świecie gier MMO, teraz jednak nadchodzą tytuły dostosowane zarówno graficznie jak i mechaniką całej rozgrywki do wymagań graczy. I nie są to produkcjie których odbiorcą może być każdy co zadecydowało w ogromnej części o mln graczy w WoW''a, ja jednak wole lejącą się posoke, latające głowy i odcinane kończyny, tak jak przystało na mroczne fantasy. Jak tylko wszystkie te gry pojawią się na rynku, każdy znajdzie coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 11:25, ^RaZZieL^ napisał:

Reasumując WoW był na samym początku niestamowity, później dobry, teraz zaczyna się robić
śmieszny

Bzdura. Po prostu, im dłużej grasz, tym bardziej ci się nudzi, nieważne jak dobra jest gra. Nie dorabiajcie do tego jakiejś niesamowitej ideologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia z tymi wszystkimi Warhammerami i Conanami bedzie jak z Wladca Pierscieni - mial byc hit a malo kto w to gra - niby grafika sliczna mechanika ok ale to jednak nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 12:28, KaPe napisał:


Bzdura. Po prostu, im dłużej grasz, tym bardziej ci się nudzi, nieważne jak dobra jest
gra. Nie dorabiajcie do tego jakiejś niesamowitej ideologii.


Dobre i odkrywcze. Pisałem o zmianach jakie zachodziły w grze zgodnie z przyrostem mln graczy na świecie. Niektóre z nich były dobre inne tragiczne w skutkach, no cóż bywa i tak. Uważam, że WoW stracił coś ważnego, stał się grą dla wszystkich z ogółem złych rzeczy z tego wynikających, czemu jak na ironie zawdzięcza swoją popularność. Taką zmiane można porównać do przepaści dzielącej TES III a TES IV, ba ale to tylko moje zdanie.

Co do LoTR''a to był to tytuł robiony z myślą o PvE i wielką nadzieją na odgrywanie ról. Zgromadził fanów Śródziemia i tyle, oferował po prostu zbyt mało jak na gre płatną. AoC i WH ma szanse coś zmienić, bo oferuje wszystko to co aktualnie najlepsza gra z branży na rynku, z nowymi pomysłami i grająca drugą role oprawą. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 10:52, Ero Sennin napisał:

Nie sądzicie, że papa Blizz już zbytnio ułatwia grę? :P

Nie sądzę. Co z tego, że da to możliwość wejścia każdemu, jak te instancje wymagają dużego przygotowania i uzbrojenia się w sprzęt z SSC i TK. Poza tym to ułatwi sprawę tym, którzy będą chcieli robić stare raidy po dodatku a np. nie bardzo już będzie szło znaleźć grupę do zrobienia wszystkich questów na attunement (tak jest np. z attunementem do Onyxii i BWL, UBRS zrobi się już tylko z małą grupką znajomych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, że sądzę bo widzisz jak nawet mówił KaPe teraz możesz wejść do BT/MH bez wchodzenia do SSC/TK. Mówisz, że potrzeba sprzętu na poziomie SSC/TK ? Widzisz, sety z tailoru/lw są na poziomie T5/T6, bronie z PvP wymiatają i ludzie używają je nawet kończąc czyszczenie TK. Mowa tutaj o staffach, młotkach dla dpsiaków czy healerów. Następna sprawa jest taka, że nawet mając sprzęt nie mogłeś wejść do BT bez Medalionu z Karabor, teraz każdy sobie może wejść i na pewno sobie wejdę zobaczyć jak wygląda BT w środku czy MH, poza tym myślę, że gildie posiadające sprzęt z Kara/ZA/Grull bez problemu będą w stanie wyczyścić przynajmniej pierwszych bossów w BT/MH więc uwierz mi brak attu zajebiście ułatwia grę. Widzisz Onyxia jest taka banalna, jak znam życie zrobił bym ją w 3 osoby tak jak np ZG kilku bossów ale co z tego ? Nie mam kluczyka do Onyxia Lair, a tym samym leże i kwicze, przy czym zrobienie attu do Onyxi jest trudniejsze od niej samej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:03, Czedwik napisał:

Nie sądzę. Co z tego, że da to możliwość wejścia każdemu, jak te instancje wymagają dużego
przygotowania i uzbrojenia się w sprzęt z SSC i TK.

Bez żartów, to jest właśnie największa porażka obecnych rajdów. Blizzard robi śmiechowe bossy w Tier 6, potem tłumaczy to, że "są nagrodą za zabicie Vashj i Kaela" - a następnie udostępnia każdemu. Gdzie tu konswekwencja w działaniu. To jakby w Naxxie dało się ubić Grobulusa bez Patchwerka - też były Shouldery T3, a poziom trudności nieporównywalnie niższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Mam pytanie,chodzi o addon Bartender.
Niekiedy te actions bary są kwadratowe a nieraz są okrągłe.Ja można zrobić aby actions barsy były zawsze kwadratowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 18:53, borcio234 napisał:

Cześć.
Mam pytanie,chodzi o addon Bartender.
Niekiedy te actions bary są kwadratowe a nieraz są okrągłe.Ja można zrobić aby actions
barsy były zawsze kwadratowe?

To nie Bartender zmienia tak wygląd barów, a bodajże Skinner czy Glossy, ale nie jestem pewien - po prostu zajrzych do tych addonów i zmień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz podstawki są w sklepach po to aby je kupowano, jedzono i trawiono... Ja pier.... tak możesz kupić podstawkę, a nawet pasuję. Lepsze to niż instalka z neta i kupowanie nie wiadomo czy nie lewych Cd-key''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się