Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2008 o 20:27, Sith66 napisał:

Ej. Czy teraz aby pograc w WoW''a trzeba ściągac całośc z internetu i kupowac CD-Key?
Czy mogę kupic podstawe w jakimś sklepie internetowym? Np. http://www.best-bazar.pl/szczegoly/1728/

Uh, jasne, że możesz kupić w sklepie, możesz nawet z półki w Empiku ściągnąć. Download to po prostu alternatywna metoda kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 20:38, KaPe napisał:

> Ej. Czy teraz aby pograc w WoW''a trzeba ściągac całośc z internetu i kupowac CD-Key?

> Czy mogę kupic podstawe w jakimś sklepie internetowym? Np. http://www.best-bazar.pl/szczegoly/1728/

Uh, jasne, że możesz kupić w sklepie, możesz nawet z półki w Empiku ściągnąć. Download
to po prostu alternatywna metoda kupna.


OK, po prostu ani na gram.pl, ani w Empikach już nie ma tego towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 17:36, KaPe napisał:

Bez żartów, to jest właśnie największa porażka obecnych rajdów. Blizzard robi śmiechowe
bossy w Tier 6, potem tłumaczy to, że "są nagrodą za zabicie Vashj i Kaela" - a następnie
udostępnia każdemu. Gdzie tu konswekwencja w działaniu. To jakby w Naxxie dało się ubić
Grobulusa bez Patchwerka - też były Shouldery T3, a poziom trudności nieporównywalnie
niższy.

Cóż, generalnie to Kael jest taką jakby linią trudną do przeskoczenia, a po nim wyczyszczenie tamtych instancji jest już kwestią czasu. Nie sądzę aby nagle ludzie masowo po tej zmianie zaczęli latać do Mount Hyjal i BT. A nawet jeśli wielu dzięki tej zmianie wejdzie tam, to nie osiągną raczej tam zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 20:27, Sith66 napisał:

Ej. Czy teraz aby pograc w WoW''a trzeba ściągac całośc z internetu i kupowac CD-Key?
Czy mogę kupic podstawe w jakimś sklepie internetowym? Np. http://www.best-bazar.pl/szczegoly/1728/

Najlepiej spróbuj na Merlin.pl ja właśnie tam swojego WoWa kupiłem. Poza tym kupowanie cd-keyów gdzieś poza sklepami wysyłkowymi jest... powiedzmy że nierozsądna, nigdy nie wiadomo czy taki klucz nie okaże się lewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 20:57, oOreVenOo napisał:

Taki Kael to obawiam się, iż jest trudniejszy niż połowa BT więc żebyś się nie zdziwił.
:)

Ale ja przecież wcale nie napisałem o tym, że Kael jest łatwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale napisałeś to, że nawet nie robiąc Kaela czy Vashj wiele się nie osiągnie na BT/MH więc wnioskuje, że nie może być mowy o pełnym wyczyszczeniu co imo dla mnie jest bzdurą bo nie trzeba itemów z TK/SSC żeby wyczyścić BT/MH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Europejski PTR średnio sprawny, a szkoda, Amerykańce klepią Kalegcosa, pewnie niedługo padnie, a my czekamy. Postać niby przekopiowana, a nic nie ma. Ciekawie się to ma do zapowiedzi Blizza o globalnym PTR, skoro jeden działa, a drugi nie. Cóż, mam nadzieje, że naprawią i skoczymy(a ja znajdę więcej czasu na powrót^^) porobić serwer firsty jeszcze przed patchem ;) Wygląda przy tym na to, że trasze będą farmowalne przez ludzi nie mających T6, gdyż zdaje się niektórzy je bili w 15 osób, więc pełny rajd T4/5 mógłby się nachapać epixów czy paternów, a te są naprawde dobre... co oczywiście znowu daje mi w dupe jako alchemikowi, może czas zrobić tailora. Ale Kalec przy jak wyzwanie, chociaż pewnie się przewróci dziś lub jutro - co i tak daje niezły wynik 3-4 dni do 1st killa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy macie już swoją walentynkę na tegoroczny event ? :>
Tak na marginesie, nie polecam robienia tego q, który daje nam ta latająca poczwarka kręcąca się przy królu Stormwind. Nagrodą za nasze męki jest pudełko czekoladek oO ( przynajmniej tak mi koleżanka z gildii mówiła ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 00:29, Probos napisał:

Nagrodą za nasze męki jest pudełko czekoladek oO (
przynajmniej tak mi koleżanka z gildii mówiła ).


Nagrodą jest możliwość zagłosowania na ulubionego dowódcę stolicy. Niestety, jak dzisiaj kończyłem quest, to wyniki głosowania było lekko zbugowane.
A quest taki męczący wcale nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 21:11, oOreVenOo napisał:

AoC to gniot, dajcie spokój. Kolejne godne uwagi MMO, które wyjdzie za 1-2 lata to będzie
Guild Wars 2, jeżeli założenia w nim zostaną spełnione to cóż... Możliwy następca WoWa,
w co na razie wątpię ale pożyjemy zobaczymy. Fakt WoW bywa nudny i nudzi się, często
się do niego wraca ale równie często odchodzi, nie da się grać cały czas w daną jedną
grę.



"AoC to gniot". Grałeś ? Jaki masz lvl ?
Teraz chwila prawdy, wyjaśnię Ci skrót GW - Gó..no Warte, a GW2 Gó..no Warte Do Kwadratu.

Widziałem już wielu GWoków którzy nawrócili się na WoW''a jeśli tylko mogli grać ZA DARMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2008 o 08:32, PiotrRK napisał:


"AoC to gniot". Grałeś ? Jaki masz lvl ?
Teraz chwila prawdy, wyjaśnię Ci skrót GW - Gó..no Warte, a GW2 Gó..no Warte Do Kwadratu.

a ty grałeś ?

Dnia 12.02.2008 o 08:32, PiotrRK napisał:

Widziałem już wielu GWoków którzy nawrócili się na WoW''a jeśli tylko mogli grać ZA DARMO.

i to że tobie się coś nie podoba nie znaczy że wszystkim - .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 08:32, PiotrRK napisał:

Teraz chwila prawdy, wyjaśnię Ci skrót GW - Gó..no Warte, a GW2 Gó..no Warte Do Kwadratu.

Teraz twoja chwila prawdy GW jest fajne gra się w nie przyjemnie, w WoW-a gram ale już tylko raidy się dla mnie liczą, z kolei ile altów można robić. Póki nie ma nic nowego w WoW-ie to stwierdziłem że posiedzę przy GW.

Dnia 12.02.2008 o 08:32, PiotrRK napisał:

Widziałem już wielu GWoków którzy nawrócili się na WoW''a jeśli tylko mogli grać ZA DARMO.

Czy mam to traktować jako zachęte do grania na privie ? O to faktycznie będzie im się super grało na serwie pisanym na bazie przechwyconych pakietów, napewno SSC, Kara, BT na nich to czysta przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 08:51, scott napisał:


>
> "AoC to gniot". Grałeś ? Jaki masz lvl ?
> Teraz chwila prawdy, wyjaśnię Ci skrót GW - Gó..no Warte, a GW2 Gó..no Warte Do
Kwadratu.
a ty grałeś ?


TAK. Jeszcze raz : TAK GRAŁEM w GW ale na szczęście znalazłem półgłówka który wziął to g..wno i teraz mam spokój.

Dnia 12.02.2008 o 08:51, scott napisał:

> Widziałem już wielu GWoków którzy nawrócili się na WoW''a jeśli tylko mogli grać
ZA DARMO.
>
i to że tobie się coś nie podoba nie znaczy że wszystkim - .........

A poza tym z LOGIKĄ u Ciebie nie bardzo , nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś ludzi nie obrażać? A pozatym wyglądasz na typowego Tibia-playera...

Dobra, mam pytanie, może nieco głupie ;) Czy Blizzard może krytnąć? Bo używam i używam ale jeszcze mi się nie zdarzyło :P Poszedłem za radą oOreVenOo i wypróbowuję Frosta :) No, jak narazie całkiem całkiem =) (24 lvl atm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 12:15, Ero Sennin napisał:

Dobra, mam pytanie, może nieco głupie ;) Czy Blizzard może krytnąć? Bo używam i używam
ale jeszcze mi się nie zdarzyło :P Poszedłem za radą oOreVenOo i wypróbowuję Frosta :)
No, jak narazie całkiem całkiem =) (24 lvl atm)

Żadne channelowane czary, ani DoTy nie krytują. Swoisty wyjątek tutaj to Seed of Corruption, w końcu jest to w minimalnej części dotka, a ekpslozja potrafi skrytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 13:04, Ero Sennin napisał:

Hmm, jestem pewien, że Arcane Missiles może critnąć...

Jeden wyjątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 08:32, PiotrRK napisał:

"AoC to gniot". Grałeś ? Jaki masz lvl ?
Teraz chwila prawdy, wyjaśnię Ci skrót GW - Gó..no Warte, a GW2 Gó..no Warte Do Kwadratu.


Jesteś jakiś tępy czy mi się wydaję ? Masz takie pojęcie o GW jak ja o Britney Spears Jumped from 2nd floor, więc z łaski swej nie wypowiadaj się bo pojęcie żadne. Następna sprawa, chociaż nie, nie ma następnej sprawy. Nie bawi mnie rozmowa z Tobą, więc baj...

Dnia 12.02.2008 o 08:32, PiotrRK napisał:

Widziałem już wielu GWoków którzy nawrócili się na WoW''a jeśli tylko mogli grać ZA DARMO.


No ja gram w GW od 2 lat, w WoWa jakoś od 3 lat, jeszcze jakieś pytania ? Nawrócili się bo mogli grać za darmo ? Mowa o pirackich serwerach ? Jeżeli grę nazywasz katorgą to fakt jest ona za dramo ale jakim kosztem.

Ten kto kupił grę od Ciebie to półgłówek ? A może to Ty nim jesteś sprzedając ją ? Może to Ty obrażając ludzi wkoło ? Anyway nie masz nic mądrego do powiedzenia - zamilcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się