Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2008 o 18:07, Budep napisał:

Hahaha. A WoW to walenie moobów i dobicie do 70 lvl. Ale mi to rozrywka

Potem raidy, coraz trudniejsze z lepszym droppem. Poza tym instancje, które można robić, a jest ich bardzo dużo. Poza tym PvP w kilku rodzajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 18:23, graczomaniak napisał:

> Hahaha. A WoW to walenie moobów i dobicie do 70 lvl. Ale mi to rozrywka
Potem raidy, coraz trudniejsze z lepszym droppem. Poza tym instancje, które można robić,
a jest ich bardzo dużo. Poza tym PvP w kilku rodzajach.


No dobra , ale mi nie mów że PvP w WoW''ie jest lepsze :P. W GW też jest co robić. PvP , tytuły , farm , kupowanie armorów , a co za tym idzie zbieranie kasy , przechodzenie misji na hardzie , czysczenie terenow na hardzie , łapanie elitarnych umiejętności itd.
(w GW licza sie umiejetnosci , nie lvl i itemy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2008 o 18:27, Budep napisał:

No dobra , ale mi nie mów że PvP w WoW''ie jest lepsze :P. W GW też jest co robić. PvP
, tytuły , farm , kupowanie armorów , a co za tym idzie zbieranie kasy , przechodzenie
misji na hardzie , czysczenie terenow na hardzie , łapanie elitarnych umiejętności itd.
(w GW licza sie umiejetnosci , nie lvl i itemy)


Dla mnie PvP w WoW-ie jest lepsze. Cóż, to moje zdanie, ale wydaje mi się ciekawsze, po prostu.
Zresztą zwrot w GW liczą się umiejętności, jest co najmniej dziwny. Liczy się to, żeby posiadać wszystkie części, następnie ułożyć najlepszy z możliwych buildów, który posiada również 90% społeczeństwa i rozwalanie wszystkich ; p Tak samo jak lvl. Z 10 lvl nie masz szans z 20 lvl byczkami, również bez zbroi nie przetrwasz za długo... Ta gadka, to stereotyp ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2008 o 18:36, Probos napisał:

Dla mnie PvP w WoW-ie jest lepsze. Cóż, to moje zdanie, ale wydaje mi się ciekawsze,
po prostu.

Gadanie.. :P

Dnia 13.02.2008 o 18:36, Probos napisał:

Zresztą zwrot w GW liczą się umiejętności, jest co najmniej dziwny. Liczy się to, żeby
posiadać wszystkie części, następnie ułożyć najlepszy z możliwych buildów, który posiada
również 90% społeczeństwa i rozwalanie wszystkich ; p Tak samo jak lvl. Z 10 lvl nie
masz szans z 20 lvl byczkami, również bez zbroi nie przetrwasz za długo... Ta gadka,
to stereotyp ; p


90% społeczeństwa ? Behehe , nie rozśmieszaj mnie. Kombinacji masz NIE ZLICZONĄ ILOŚĆ , możesz mieć bardzo różnorodny build , i wcale nie gra nim 90% graczy >.<

Żaden stereotyp. W GW już na początku (nie samym :P) możesz kupić armor z max. pancerzem. Nie musisz daleko brnąć z fabułą:P (Chodź dalej są znacznie ładniejsze army). W GW trzeba dobrze dopasować build , na walke/misję , bo można skilli mieć max. 8 w buildzie , a nie 40 , jak w WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 16:59, Probos napisał:

oOreVenOo jest jakiś dziwny, nic na to nie poradzisz. Uważa się za największego znawcę
gatunku MMO, każdy kto nie jest z nim, jest przeciwko niemu, proste ; ]


Ty cały jesteś dziwny... Uważam się za człowieka, który grał w obie gry i który może się o nich wypowiadać. Nie mówię, ze dana gra ma Ci się podobać, a jak nie jesteś "fee". Mówię o tym, że jeżeli nie masz nic mądrego do powiedzenia, nie pisz (patrz na swój podpis a tyczy się on PiotraRK). Widząc takie bzdury szlag może człowieka trafić, nie jestem żadnym znawcą ale grałeś trochę więcej w GW ? Masz jakieś pojęcie o GW ? Fakt PvE to syf nad syfami w tej grze ale czy grałeś PvP ? Widziałeś to ? Poczułeś co to znaczy zdobyć HoH''a ? Zapewne nie, jeżeli GW polega dla Ciebie na zdobyciu tylko 20 lvla to tak samo nie widzę Cię w WoWie. Wbij 70tke i skończ grać, zwolnij miejsce na serwerze lepszym.

Dnia 12.02.2008 o 16:59, Probos napisał:

Masz zupełną rację. GW polega tylko na 1. Wbiciu 20 lvl 2. Nabijanie kretyńskich tytułów.


I na 3. czyli PvP, które jest najlepsze ze wszystkich MMO jakie powstały więc daj sobie spokój.

Dnia 12.02.2008 o 16:59, Probos napisał:

Ja jestem takim nawróconym ; ] Swoje konto sprzedałem za dość dobrą cenę. W WoW obecnie
przemija mi 2 pre-paid ;]


Ciekawie z jakim skutkiem...

Dnia 12.02.2008 o 16:59, Probos napisał:

Pozdrowionka ; ]


Wzajemnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 18:42, oOreVenOo napisał:

> oOreVenOo jest jakiś dziwny, nic na to nie poradzisz. Uważa się za największego
znawcę
> gatunku MMO, każdy kto nie jest z nim, jest przeciwko niemu, proste ; ]

Ty cały jesteś dziwny... Uważam się za człowieka, który grał w obie gry i który może
się o nich wypowiadać. Nie mówię, ze dana gra ma Ci się podobać, a jak nie jesteś "fee".
Mówię o tym, że jeżeli nie masz nic mądrego do powiedzenia, nie pisz (patrz na swój podpis
a tyczy się on PiotraRK). Widząc takie bzdury szlag może człowieka trafić, nie jestem
żadnym znawcą ale grałeś trochę więcej w GW ? Masz jakieś pojęcie o GW ? Fakt PvE to
syf nad syfami w tej grze ale czy grałeś PvP ? Widziałeś to ? Poczułeś co to znaczy zdobyć
HoH''a ? Zapewne nie, jeżeli GW polega dla Ciebie na zdobyciu tylko 20 lvla to tak samo
nie widzę Cię w WoWie. Wbij 70tke i skończ grać, zwolnij miejsce na serwerze lepszym.



A ja się nie zgodzę że PvE to taki syf. IMO ja wole PvE GW od WoW''a. 10 x lepsza fabuła i to się jakoś klei , a nie jak w WoW''ie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 18:41, Budep napisał:

Żaden stereotyp. W GW już na początku (nie samym :P) możesz kupić armor z max. pancerzem.
Nie musisz daleko brnąć z fabułą:P (Chodź dalej są znacznie ładniejsze army). W GW trzeba
dobrze dopasować build , na walke/misję , bo można skilli mieć max. 8 w buildzie , a
nie 40 , jak w WoW.


Trochę chrzanisz waćpan, armor z maxem jest w Droknar''s Forge dopiero a więc kawałek. Następna sprawa nie ma niezliczonych buildów bo na wszystkie klasy łącznie będzie ich max 100, co z tego, iż możesz stworzyć 9999 buildów jak tylko 50 będzie z nich grywalnych przy czym cała społeczność GW napieprza 1-2 jak było w przypadku R-Spike bądź Iway''u. Taaa prze dobrze dopasować, szczególnie na walke/misje, nie przesadzaj i nie rób na siłe z GW-->WoW''a bo tak nie jest, wyjątkiem mogą być Urgoz''s Warren, DoA i Deep gdzie rzeczywiście 12 ludzi musi być zgrana i mieć pojęcie przez co tylko 2 razy przez całe 2 lata udało mi się wyczyścić takiego Urgoza bo trafiałem na debili. Skilli może miec 8, w WoWie 40 ale tak naprawdę grając PvE w WoWie nie używasz więcej niż 10, zależy też oczywiście kim grasz. Duża część skili np u maga to jakieś buff, portale, teleporty i nie wiadomo co jeszcze przez co na takim raidzie używam max 5-9 skilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budep, nie broń zrąbanego PvE w GW, bo każdy wie że ono jest tylko po to by... być, a później stanąć w znakomitym PvP, i walczyć z graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2008 o 18:47, oOreVenOo napisał:


Trochę chrzanisz waćpan, armor z maxem jest w Droknar''s Forge dopiero a więc kawałek.
Następna sprawa nie ma niezliczonych buildów bo na wszystkie klasy łącznie będzie ich
max 100, co z tego, iż możesz stworzyć 9999 buildów jak tylko 50 będzie z nich grywalnych
przy czym cała społeczność GW napieprza 1-2 jak było w przypadku R-Spike bądź Iway''u.
Taaa prze dobrze dopasować, szczególnie na walke/misje, nie przesadzaj i nie rób na siłe
z GW-->WoW''a bo tak nie jest, wyjątkiem mogą być Urgoz''s Warren, DoA i Deep gdzie
rzeczywiście 12 ludzi musi być zgrana i mieć pojęcie przez co tylko 2 razy przez całe
2 lata udało mi się wyczyścić takiego Urgoza bo trafiałem na debili. Skilli może miec
8, w WoWie 40 ale tak naprawdę grając PvE w WoWie nie używasz więcej niż 10, zależy też
oczywiście kim grasz. Duża część skili np u maga to jakieś buff, portale, teleporty i
nie wiadomo co jeszcze przez co na takim raidzie używam max 5-9 skilli.



Nie powiesz chyba że w WoW''ie trzeba bardziej myśleć niż w GW? W GW nie idzie na bossa 30 osób , trzeba mieć dopasowany build do przeciwnika i komponować się nim z drużyną. GW wymaga planowania niż to walenie mooba za moobem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 18:47, Budep napisał:

A ja się nie zgodzę że PvE to taki syf. IMO ja wole PvE GW od WoW''a. 10 x lepsza fabuła
i to się jakoś klei , a nie jak w WoW''ie :P


To Ty chyba nie znasz fabuły WoWa, jego historii i świata. Budep nie masz pojęcia o czym mówisz, daj sobie spokój. Znam fabułę GW i jest naprawdę dobra, momentami świetna ale przy fabule, historii i świata WoWa jest niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 18:49, bartez743 napisał:

Budep, nie broń zrąbanego PvE w GW, bo każdy wie że ono jest tylko po to by... być, a
później stanąć w znakomitym PvP, i walczyć z graczami.


Ja nie bronię PvE w GW
mi się po prostu PvE w GW podoba ;) Nic nie poradzisz bracie , mam inny gust i tyle. WoW nie dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 18:50, Budep napisał:

Nie powiesz chyba że w WoW''ie trzeba bardziej myśleć niż w GW? W GW nie idzie na bossa
30 osób , trzeba mieć dopasowany build do przeciwnika i komponować się nim z drużyną.
GW wymaga planowania niż to walenie mooba za moobem.


PvE GW jest niczym w porównaniu z WoWem, w GW liczy się skill, doświadczenie i widza ale w PVP (!!!!!) a nie durnym PvE gdzie można napieprzać czym chata bogata, gadasz bzdury. W GW callujesz, w WoWie markujesz i zarówno tam i tu tłuczesz mob za mobem albo grupy mobów na raz. Kurde większych bzdur dawno nie widziałem. Build dopasowujesz w PVP w PVE do czego dopasujesz ten build ? Chyba do krajobrazu, albo do drużyny ale tylko grając healrem bądź nekrusem (MM/SS/SV).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 18:51, oOreVenOo napisał:

> A ja się nie zgodzę że PvE to taki syf. IMO ja wole PvE GW od WoW''a. 10 x lepsza
fabuła
> i to się jakoś klei , a nie jak w WoW''ie :P

To Ty chyba nie znasz fabuły WoWa, jego historii i świata. Budep nie masz pojęcia o czym
mówisz, daj sobie spokój. Znam fabułę GW i jest naprawdę dobra, momentami świetna ale
przy fabule, historii i świata WoWa jest niczym.


Bahah , skończ hm.. gadać te głupoty. Fabuła WoW nie doskakuje GW do pięt ;> .
Mam propozycję , może skończymy to sprzeczanie się? To nic nie da , a każdy ma inny gust :)

Pozdro mianiacy WoW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 18:52, Budep napisał:

Ja nie bronię PvE w GW
mi się po prostu PvE w GW podoba ;) Nic nie poradzisz bracie , mam inny gust i tyle.
WoW nie dla mnie ;)


I niech Ci się podoba, kwestia gustu, każdy lubi co innego. Ty GW a jak WoW>GW. Proste... Ale z łaski swej nie gadaj głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 18:54, Budep napisał:

Bahah , skończ hm.. gadać te głupoty. Fabuła WoW nie doskakuje GW do pięt ;> .


Tia... A WTC zawaliło się pod wpływem nasypu głupoty ludzkiej.

@bartez743

Nie przegadasz, daj sobie spokój. Kończymy dyskusje i OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 18:55, oOreVenOo napisał:

> Ja nie bronię PvE w GW
> mi się po prostu PvE w GW podoba ;) Nic nie poradzisz bracie , mam inny gust i tyle.

> WoW nie dla mnie ;)

I niech Ci się podoba, kwestia gustu, każdy lubi co innego. Ty GW a jak WoW>GW. Proste...
Ale z łaski swej nie gadaj głupot.


Nie prowokuj mnie. :P No dobra w WoW''ie jest 10 mln graczy , i co? Posłuże się wypowiedzą kolegi: "W okół gówna też lata pełno much , ale to nie znaczy że gówno jest dobre" ;)
Widocznie więcej ludzi lubi siedziec lac mooby i wbijac lvl :)

GW 2 i tak da w pape WoW''owi :DDD

Basta , dziękuję panowie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 19:00, bartez743 napisał:

Budep, kiedy mało ludzi gra w grę, gra ta prezentuje poziom... gówna, można by rzec.


4 mln to mało? Mówię , każdy ma inny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przykro mi, ale GW jest gorsze od WoWa i z tym każdy fan GW musi się pogodzić. Tej grze zabrakło grywalności którą tak cenią sobie fani WoWa. 4 MLN są dlatego bo za tę grę nie trzeba płacić abonamentu, gdyby się płaciło, połowa z tych ludzi na pewno wybrała by WoWa. Wiesz, GW ma 6 mln mniej graczy, i WoW tak przykuwa do monitora, że wielu godzi się na ten abonament, bo płacimy za coś co na pewno jest dobre. W sumie dobrze że GW nie ma abonamentu, bo ta gra już dawno by zeszła na psy gdyby go miała. I przestań z łaski swojej bredzić o GW 2 bo wtedy będzie dodatek do WoWa Wrath of the Lich King i przybędzie jakieś 4-5 milinów graczy jeszcze bardziej obniżając pozycję GW. GW mimo że ma dodatki, to nic one nie wprowadzają. A np. The Burning Crusade do WoWa wnosił naprawdę wiele, i zmiótł w pył wszystkie razem wzięte dodatki do GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się