Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2008 o 19:10, bartez743 napisał:

przykro mi, ale GW jest gorsze od WoWa i z tym każdy fan GW musi się pogodzić. Tej grze
zabrakło grywalności którą tak cenią sobie fani WoWa. 4 MLN są dlatego bo za tę grę nie
trzeba płacić abonamentu, gdyby się płaciło, połowa z tych ludzi na pewno wybrała by
WoWa. Wiesz, GW ma 6 mln mniej graczy, i WoW tak przykuwa do monitora, że wielu godzi
się na ten abonament, bo płacimy za coś co na pewno jest dobre. W sumie dobrze że GW
nie ma abonamentu, bo ta gra już dawno by zeszła na psy gdyby go miała. I przestań z
łaski swojej bredzić o GW 2 bo wtedy będzie dodatek do WoWa Wrath of the Lich King i
przybędzie jakieś 4-5 milinów graczy jeszcze bardziej obniżając pozycję GW. GW mimo że
ma dodatki, to nic one nie wprowadzają. A np. The Burning Crusade do WoWa wnosił naprawdę
wiele, i zmiótł w pył wszystkie razem wzięte dodatki do GW.



Dodatki GW nic nie wprowadzają? Ech.. Dodatki GW wprowadzają questy , misje , lokacje , itemy , PROFESJE i skille. Założę się że gdyby GW miało abonament i tak by ludzie płaci i grali. Bo nie każdy ma czas siedziec przed kompem i grindowac dniami i nocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grindowanie sprawia większą radochę niż ciągle walenie obuchami po ryjach setki tysięcy graczy. Ta gra jest na długie miesiące a nie lata w przeciwieństwie do WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 19:10, bartez743 napisał:

przykro mi, ale GW jest gorsze od WoWa i z tym każdy fan GW musi się pogodzić. Tej grze
zabrakło grywalności którą tak cenią sobie fani WoWa. 4 MLN są dlatego bo za tę grę nie
trzeba płacić abonamentu, gdyby się płaciło, połowa z tych ludzi na pewno wybrała by
WoWa.

Gdybaj dalej. Jeśli gra jest dobra, to będzie się płacić.

Dnia 13.02.2008 o 19:10, bartez743 napisał:

WoW tak przykuwa do monitora, że wielu godzi
się na ten abonament

Uzależnienie rulez?

Dnia 13.02.2008 o 19:10, bartez743 napisał:

I przestań z
łaski swojej bredzić o GW 2 bo wtedy będzie dodatek do WoWa Wrath of the Lich King i
przybędzie jakieś 4-5 milinów graczy jeszcze bardziej obniżając pozycję GW.

...ale będzie narzekać na nerfy i OP rogali jak zwykle po dodatku i nowych talentach...

Dnia 13.02.2008 o 19:10, bartez743 napisał:

GW mimo że
ma dodatki, to nic one nie wprowadzają.

Jak dodatek nic nie wprowadza, to to nie jest dodatek i ludzie by tego nie kupowali. A kupują.

Dnia 13.02.2008 o 19:10, bartez743 napisał:

A np. The Burning Crusade do WoWa wnosił naprawdę
wiele, i zmiótł w pył wszystkie razem wzięte dodatki do GW.

Cały ten spór to jak kłótnia między tym, czy pomidorówka jest lepsza od ogórkowej...


Macie "bonusa":]
http://pown.alluc.org/?uid=111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 19:19, bartez743 napisał:

Grindowanie sprawia większą radochę niż ciągle walenie obuchami po ryjach setki tysięcy
graczy. Ta gra jest na długie miesiące a nie lata w przeciwieństwie do WoW.

Wolę sprać postać, którą kieruje masa ŻYWYCH szarych komórek, niż bezmyślnego moba sterowanego przez kilka gram półprzewodnika. PvE-Realmer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 19:19, bartez743 napisał:

Grindowanie sprawia większą radochę niż ciągle walenie obuchami po ryjach setki tysięcy
graczy. Ta gra jest na długie miesiące a nie lata w przeciwieństwie do WoW.


Gram już prawie rok w GW i jakoś mi się nie znudziło. Dlaczego mówisz "walenie obuchami po ryjach setki stysięcy graczy" ? Jest też tryb PvE , może i zryty , ale da się grac i farmic. Nie sądzę aby walenie moobów sprawiało radochę . W GW też się mije mooby , ale nie po to by zdobyć exp , bo exp zdobywa się poprzez questy. W świecie GW żadko kiedy usłyszysz teks "Idziesz poexpić"? lub "Gdzie tu się dobrze expi?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 19:23, bartez743 napisał:

ginx ty fan WoWa czy GW jesteś?

Czas wstawić podpis... ginx2 jak już.

Po troszku tego i tego. W GW podoba mi się PvP i..i hm... kreska? Postaci są ładniejsze, grafika ogółem. W WoWie jest więcej współpracy w raidach no i bogactwo świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 18:59, Budep napisał:

Widocznie więcej ludzi lubi siedziec lac mooby i wbijac lvl :)


Tja... równie to wciągające co bieganie po mapie w poszukiwaniu skrzynek (przy okazji lejąc moby), odkrywaniu wszystkich zakątków mapy (przy okazji lejąc moby) lub oczyszczanie całej mapy z mobów, po to żeby wbic kolejny level tytułu, który nie daje nic, lub w niektórych przypadkach bardzo niewiele.

Dnia 13.02.2008 o 18:59, Budep napisał:

4 mln to mało? Mówię , każdy ma inny gust.


4 mln to liczba sprzedanych gier. Większośc graczy ma wszystkie 4 części a niektórzy parę egzemplarzy tej samej części... Nie sądzę żeby obecnie było więcej niż pół miliona aktywnych graczy.

Jesteś wacpan czystym przykładem fanboya, który "swoją" grę widzi przez różowe okulary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 19:26, Astropath napisał:

Tja... równie to wciągające co bieganie po mapie w poszukiwaniu skrzynek (przy okazji
lejąc moby), odkrywaniu wszystkich zakątków mapy (przy okazji lejąc moby) lub oczyszczanie
całej mapy z mobów, po to żeby wbic kolejny level tytułu, który nie daje nic, lub w niektórych
przypadkach bardzo niewiele.

Jeden lubi lać moby, drugi lać graczy a trzeci wdychać smród własnych skarpet:]

Dnia 13.02.2008 o 19:26, Astropath napisał:

4 mln to liczba sprzedanych gier. Większośc graczy ma wszystkie 4 części a niektórzy
parę egzemplarzy tej samej części... Nie sądzę żeby obecnie było więcej niż pół miliona
aktywnych graczy.

ALE 4mln kopii się sprzedało. Sukces kasowy jak nic.

Dnia 13.02.2008 o 19:26, Astropath napisał:

Jesteś wacpan czystym przykładem fanboya, który "swoją" grę widzi przez różowe okulary
:P

To źle? Chyba dla każdego to jego własna, ulubiona gra jest super, ekstra itepe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 19:26, Astropath napisał:

> Widocznie więcej ludzi lubi siedziec lac mooby i wbijac lvl :)

Tja... równie to wciągające co bieganie po mapie w poszukiwaniu skrzynek (przy okazji
lejąc moby), odkrywaniu wszystkich zakątków mapy (przy okazji lejąc moby) lub oczyszczanie
całej mapy z mobów, po to żeby wbic kolejny level tytułu, który nie daje nic, lub w niektórych
przypadkach bardzo niewiele.

> 4 mln to mało? Mówię , każdy ma inny gust.

4 mln to liczba sprzedanych gier. Większośc graczy ma wszystkie 4 części a niektórzy
parę egzemplarzy tej samej części... Nie sądzę żeby obecnie było więcej niż pół miliona
aktywnych graczy.


Taaa , gadanie.
Gdybanie , gdybanie , masz dowody?

Dnia 13.02.2008 o 19:26, Astropath napisał:


Jesteś wacpan czystym przykładem fanboya, który "swoją" grę widzi przez różowe okulary
:P

A może i tak? Bo WoW mi nie podchodzi.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 19:30, ginx2 napisał:

Jeden lubi lać moby, drugi lać graczy a trzeci wdychać smród własnych skarpet:]


Nic mi do tego co ludzie lubią, a czego nie. Chodziło mi tylko o to, że to do czego się Budep przyczepia w WoW jest także w GW.

Dnia 13.02.2008 o 19:30, ginx2 napisał:

ALE 4mln kopii się sprzedało. Sukces kasowy jak nic.


Sukcesu nie mam zamiaru odbierac, po prostu poprawiłem typowy błąd powtarzany przez GWowych fanboyów.

Dnia 13.02.2008 o 19:30, ginx2 napisał:

To źle? Chyba dla każdego to jego własna, ulubiona gra jest super, ekstra itepe.


Niedostrzeganie wad, lub przerabianie oczywistych wad na zalety nie jest chyba rzeczą pozytywną. Też gram w WoW i w GW, ale nie mam zamiaru iśc w zaparte i do upadłego tych gier bronic. Niektórzy po prostu nie potrafią obiektywnie na dany tytuł spojrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 19:52, Astropath napisał:

Niedostrzeganie wad, lub przerabianie oczywistych wad na zalety nie jest chyba rzeczą
pozytywną. Też gram w WoW i w GW, ale nie mam zamiaru iśc w zaparte i do upadłego tych
gier bronic. Niektórzy po prostu nie potrafią obiektywnie na dany tytuł spojrzec.

Obiektywnie nie można ocenić gry, w którą się gra i się ją lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 19:55, ginx2 napisał:

Obiektywnie nie można ocenić gry, w którą się gra i się ją lubi.


A to ciekawe. Ja gram w WoW, lubię tą grę, ale mogę podac długą listę jej wad. Tak samo z GW. Chodziło mi o to żeby nie miec klapek na oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 20:07, Astropath napisał:

Chodziło mi o to żeby nie miec klapek na oczach.

To chyba prawda oczywista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW JEST lepszy od GW. I to o wiele. PvP w GW wcale mi się nie podoba - jeśli PvP to tylko Diablo 2 w battlenecie :P. Gra jest nudna - można zebrać jedynie 20 lvli lub stworzyć "gotowca". To jest wg. mnie bezsensowny pomysł - bo po co nabijać te 20 lvli skoro można stworzyć sobie takiego w 3 minuty z dobrym gearem i skillami? GW to zabawka na parę godzin. Grałem w niego przez 15 lvli wojownikiem, i od długiego czasu zbiera kurz na półce... W WoWie nie można się nudzić - twórcy wprowadzają nowe raidy i instancję, w których można zdobywać coraz to lepsze itemki. To samo tyczy się PvP - system Battlegroundów i Aren jest po prostu genialny. Grindowanie honoru na BG czy punktów na arenach walcząc z "hordziakami" jest o wiele przyjemniejsze i odprężające niż w GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, mianowicie: czy blizz zapowiadał coś że będą obniżki can epickiej latajki i czy jest szansa ja jakiś boost expienia na lvlach 60-70?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 21:20, SoieR napisał:

Mam pytanie, mianowicie: czy blizz zapowiadał coś że będą obniżki can epickiej latajki
i czy jest szansa ja jakiś boost expienia na lvlach 60-70?


Z obniżek, które BARDZO by się przydały (5000 gold to kosmiczna cena) nie słyszałem. Co do levelowania - czy to jest poważne pytanie? :P Levele 60-70 lecą w Outlandach bardzo szybko i nie widzę potrzeby jeszcze ułatwiać graczą zadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 21:20, Bifur napisał:

To samo tyczy się PvP - system Battlegroundów i Aren
jest po prostu genialny.

Ale nadal liczy się tylko AV... Genialne to są tosty z serem. BG i areny są co najwyżej nowatorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 21:20, SoieR napisał:

Mam pytanie, mianowicie: czy blizz zapowiadał coś że będą obniżki can epickiej latajki
i czy jest szansa ja jakiś boost expienia na lvlach 60-70?


Boost jest od 20 do 60, o wyższym nic nie wiadomo ale dla przypomnienia za jednego moba w Outland zabitego jest coś od 350-450 expa z tego co pamiętam jak lvlowałem więc sporo, a za questa od 9-15k expa chyba jakoś tak. Epicka latajka ? Ostatnio zacząłem zbierać kasę, ale jako że pre paida szlag trafił stanąłem na 1100g. Anyway wątpię żeby obniżyli cenę, ewentualnie jak wyjdzie WotLK albo czekaj na dodatek i wtedy robiąc questy na 80tkę nabijesz sporo kasy. Prawda jest taka, że mount epicki to jest ostatnia rzecz jaką powinieneś kupić w świecie WoWa, jeżeli masz jeszcze jakieś wydatki, możesz upgreadować sprzęt albo nawet pasuje to zrobić, zrób to a dopiero potem sprośny Netherdrake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się