Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ja to liczę tak: posiadać 1 postać z tier 6 jest znaczne lepsze, niż posiadać 10 postaci na 70lvlu z jako takim gearem.

Poza tym, mam 70lvl i często mi się nudzi moja klasa :P Co wtedy - oczywiście alt - ale jak najszybciej chce mieć 70, bo poniżej to nie ma zabawy :D Dlatego Blizzard zredukował ilość XPa - nie tylko dla nowych graczy, ale raczej dla tych co te 70 już mają i chcą następne :P

Jeśli chcesz lvlowaćl znacznie dłużej, znaczy to tylko tyle, że nie spróbowałeś gry na 70lvlu :P

Ale mam dla Ciebie rozwiązanie: polvluj sobie warriora używając jednoręcznej broni i tarczy i idąc w talenty protection ^^ Zajmie Ci to DUŻO czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest tu jakiś pr0 paldin? bo mam pytanko czy to dobry build do lvlowania, wygrzebałem go gdzieś, ale wolę zasięgnąć po radę rofesjonalistów ;D


Holy Talents (21 points)

Divine Intellect (5/5)
Spiritual Focus (5/5)
Healing Light (3/3)
Consecration (1/1)
Improved Lay on Hands (1/2)
Illumination (5/5)
Divine Favor (1/1)

Retribution Talents (30 points)

Benediction (5/5)
Improved Judgement (2/2)
Deflection (5/5)
Conviction (5/5)
Seal of Command (1/1)
Pursuit of Justice (2/2)
Two-Handed Weapon Specialization (5/5)
Vengeance (5/5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 15:44, CH1CKEN napisał:

Ale mam dla Ciebie rozwiązanie: polvluj sobie warriora używając jednoręcznej broni i
tarczy i idąc w talenty protection ^^ Zajmie Ci to DUŻO czasu.


Sam mam warriorka niestety jest on fury a nie jak powiedziałeś prot :P. Prot przydaje się JEDYNIE na instancję i gra się nim naprawdę nudno... Wybrałem go dlatego, że stanowi jakieś wyzwanie - level nabija się zdecydowanie wolniej od innych klas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 16:03, Vesania666 napisał:

jest tu jakiś pr0 paldin? bo mam pytanko czy to dobry build do lvlowania, wygrzebałem
go gdzieś, ale wolę zasięgnąć po radę rofesjonalistów ;D


Paladinem nie jestem, ale taki build znalazłem ostatnio w necie, podobno najlepsza opcja do lvlowania i potrafi nieźle kopac tyłki na pvp. Ładujesz w agi i crit rating

Lvl 10-14 Improved Blessing of Might
15-17 Seal of Crusader
18-19 Benediction
20 Seal of Command
21-25 Conviction
26-28 Benediction
29 Improved Judgement
30 Sanctity Aura
31-33 Two Handed Weapon Specialization
34 Improved Judgement
35-37 Sactified Judgement
38-39 Vengeance
40 Repentance
41-43 Sanctified Crusader
44 Vengeance
45-49 Fanatisism
50 Crusader Strike
51-55 Divine Strength
56-60 Divine Intellect
Od tego momentu już tak naprawde nie ma znaczenia w co bedziesz pakowac, twój wybór
61-63 Healing Light
64-65 Spiritual Focus
66-70 Deflection

Mam nadzieje że sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie punktów arenowych jak wyrobie te 10 walk(2v2) i następne 10 walk to czy dostane 2 razy tyle, co za pierwsze 10 w arena calculator pisze mi tylko wartość podstawową, czyli te 249 pkt to tyle ile za 10 walk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie dotyczace warka, chodzi o BS mam teraz 180 na 33 lv i pytanie czy opłaca się go bić wyżej (ta postać to mój main) wyżej czy to jest nieopłacalne.I 2 pytanei jak go juz rozwijac to jaka specjalizacja myslalem o axesmith bo jestem orkiem ten racial i w ogule :P Ale tak ogulnie które się najbardziej opłaca(ze specjalizacji ).
Czy może zostawic go tak jak jest i sprzedawac ore ?? A tak do wypowiedzi Bifura gram już wowa rok i nie wiem czy tego warka tak sie wolno leveluje mito jakos fajnie idze (sam jestem w arms :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warka się ogólnie wolno lvluje, na pewno wolniej niż takiego maga/locka itp. Hmm pakuj w fury/arms, pod lvl musisz iść w dpsa, broń Boże nie dawaj talentów w protection. Następna sprawa czyli BS. Z tego co wiem wszyscy warkowie jakich znam nie mają go albo mieli, wykuli co trzeba i pozbyli się go, nie wiem szczerze powiedziawszy, nie chce wprowadzić Cię w błąd. Jeżeli pójdziesz pod DPS a nie tanka taki BS może Ci się przydać, świetne bronie pod dmg deal, gorzej jest chyba z pierdółkami dla tanków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 20:28, pitah napisał:

Paladinem nie jestem, ale taki build znalazłem ostatnio w necie, podobno najlepsza opcja
do lvlowania i potrafi nieźle kopac tyłki na pvp. Ładujesz w agi i crit rating

Huh, agi i crit rating? Bez sensu kompletnie, jeśli już to Strength, bo daje 2 AP za każdy punkt, a Agi i Crit Rating - redundancja?

Dnia 14.02.2008 o 20:28, pitah napisał:

Lvl 10-14 Improved Blessing of Might
15-17 Seal of Crusader

Na levelowanie Seal jest bez Sensu, bo używa się albo Righteousness albo Command, zwykle nie ma co się bawić w zmienianie Seali. Już lepiej wziąć Benediction 5/5 - SoCrusader to raczej dopiero na 60/70, gdy się chce bawić w poważniejsze PvP(jako Retri... hahaha) czy instancje(jw^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 22:49, gohan14 napisał:

Mam takie pytanie dotyczace warka, chodzi o BS mam teraz 180 na 33 lv i pytanie czy opłaca
się go bić wyżej (ta postać to mój main) wyżej czy to jest nieopłacalne.

Zapomnij o BS, levelowanie tego to koszmar - szczególnie uganianie się za tonami Mithrilu na questy na Armor/Weaponsmitha, a korzyści praktycznie żadne. Na 70 levelu Weaponsmith może wykuć sobie broń, którą potem upgraduje 2 razy... tyle, że z PvP możesz bez żadnego wysiłku wyciągnąć broń taką samą jak BS po pierwszym upgradzie, a na Arenach są jeszcze lepsze. Są oprócz tego jeszcze dobre recepty na buty/pasek/shouldery, ale poza butami, wymagają materiałów rajdowych, a to ciężko dostać, jeśli w ogóle. W 2.4 mają dość jeszcze nowsze przepisy, ale znowu - tylko z rajdów, więc pewnie odkupienie przepisów to kwestia wydania kilku tysięcy golda.

A samo levelowanie - niby wolne, ale zależy z czym biegasz. Jeśli masz dobrze ubraną postać, na bieżąco wyrywając sprzęt z instancji, czy kupując niebieszczaki z AH(co oczywiście cię zbankrutuje), to przecinasz mobki bez żadnego problemu. Ale z przeciętnym sprzętem jest bardzo kiepsko - lepiej bierz tarcze w łapę i rób instancje jako tank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Protection na pewno do levelowania się nie nadaje, trwa to zdecydowanie za wolno. Niemniej zawsze warto przy sobie nosić tarczę i jakiś stamina gear, aby potankować w razie potrzeby. Przed 70 specjalizacja ma małe znaczenie, więc spokojnie można tankować jako arms lub fury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie gram palem, cytowałem build, który znalazłem. Agi i crit rating wg autora aby zapewnic maksymalną szanse na krytyka. Co do sealów to autor pisze tak:
"Start off the battles with Seal of the Crusader casted on yourself. Judge the target to put the effects of Seal of Crusader on it. Now, cast Seal of Command on yourself and keep judging the target with Seal of Command.. and use Hammer of Justice as often as you can before judging. With the combination of Improved Seal of Crusader and Sanctity Aura you''re holy judges do a lot more damage. When you put points into Sanctified Crusader at level 41 and Fanatisism at level 45 you''re Judgements will crit A LOTTT and deal huge amounts of damage. Seal of Command has its damage increased when the target is stunned so Hammer of Justice and Repentance as SOON as the cooldowns are finished!"
Odpowiedzialności za to nie biore, jak mówie nie gram paladynem więc za bardzo nie mam jak poprzec tego builda argumentami, mam tylko nadzieje że rzeczywiście build jest dobry do pve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 17:29, Bifur napisał:

Prot przydaje się JEDYNIE na instancję i gra się nim naprawdę nudno... Wybrałem go dlatego, że stanowi
jakieś wyzwanie - level nabija się zdecydowanie wolniej od innych klas


Prot nie jest nudny w end-game gdy musisz wyciągać duży TPS :P Zwłaszcza na kilku celach ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 12:38, CH1CKEN napisał:

Prot nie jest nudny w end-game gdy musisz wyciągać duży TPS :P Zwłaszcza na kilku celach
^^


Prot warrior to wg. mnie najnudniejsza klasa do grania solo. Poza tym próbowałem granie protem na paru instancjach - nie przypadło mi do gustu (wolę PvP :P)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już na queście:
Trial of the Sea Lion
nie wiem już co mam robić? Tą połówkę tego medalionu czy co to jest z Auberdine znalazłem, ale tej co ma być w Westfallu nie mogę znaleźć za nic. Patrzyłem na screeny na różnych stronach (thottbot.com) i na screenach jest a w grze nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na www.wowhead.com wpisz sobie nazwe q i (uwaga to ważne!) przeczytaj komentarze i sugestje jak go wykonać, bo nie sądze żeby obrazki wystarczyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się