Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

> Wejdź na www.wowhead.com wpisz sobie nazwe q i (uwaga to ważne!) przeczytaj komentarze
> i sugestje jak go wykonać, bo nie sądze żeby obrazki wystarczyły...
heh... tam też wchodziłem. Nie powiem z angielskiego noga nie jestem, ale poprostu niektore słówka mnie przerastają i nie daję rady. Nie no pomożcie nie daję rady, tylko mi prze-/wy- tłumaczcie i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam wpisac w okienko przy zakładaniu konta gdy musze podac kod z karty pre-paid ? Dopiero kupiłem a pierwszy miesiąc podobno za darmo więc...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto screeny, nie ma tam gdzie być powinno... ;(
A pomocy nie chcę wolę sam się myęczyć tylko mi powiedzcie co muszę zrobić, bo miałem już z innym questem podobny problem i wystarczyło że klikłem PPM na itemek w danym miejscu i się odblokowała dalsza jego część, więc wydaje mi się że tu tak samo będzie. :P

20080215160352

20080215160415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 16:02, Sith66 napisał:

Co mam wpisac w okienko przy zakładaniu konta gdy musze podac kod z karty pre-paid ?
Dopiero kupiłem a pierwszy miesiąc podobno za darmo więc...?

Wiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 16:02, Sith66 napisał:

Co mam wpisac w okienko przy zakładaniu konta gdy musze podac kod z karty pre-paid ?
Dopiero kupiłem a pierwszy miesiąc podobno za darmo więc...?


Załóż konto "trialowe" po czym zrób upgrade do wersji pełnej logując się na stronce Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 16:18, Bifur napisał:

> Co mam wpisac w okienko przy zakładaniu konta gdy musze podac kod z karty pre-paid
?
> Dopiero kupiłem a pierwszy miesiąc podobno za darmo więc...?

Załóż konto "trialowe" po czym zrób upgrade do wersji pełnej logując się na stronce Blizzarda.


CZyli jak to zrobic? Biorę Create new account, wypełniam wszysko i nagle mam metody płacenia i trzeba podac kod z karty, a mam przeciez miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mógłby ktoś podać jakiś w miarę dobry build dla druida, ale to ma być taka hybryda feral/resto, szukałem, znalazłem 2, ale nie jestem co do nich w 100% pewny, dzięki z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 16:23, Sith66 napisał:

> > Co mam wpisac w okienko przy zakładaniu konta gdy musze podac kod z karty pre-paid

> ?
> > Dopiero kupiłem a pierwszy miesiąc podobno za darmo więc...?
>
> Załóż konto "trialowe" po czym zrób upgrade do wersji pełnej logując się na stronce
Blizzarda.

CZyli jak to zrobic? Biorę Create new account, wypełniam wszysko i nagle mam metody płacenia
i trzeba podac kod z karty, a mam przeciez miesiac.

chyba wiem o co chodzi, kupiłeś pre-paid od razu z WoW''em czy tylko samą grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 16:23, Sith66 napisał:

CZyli jak to zrobic? Biorę Create new account, wypełniam wszysko i nagle mam metody płacenia
i trzeba podac kod z karty, a mam przeciez miesiac.


http://teaser.wow-europe.com/ - tu stwórz konto trial. Wejdź na europejską stronę WoW ( http://www.wow-europe.com/en/index.xml) i wejdź w zakładkę Account Management. Zaloguj się na koncie trialowym i naciśnij Upgrade Account. Wtedy wpisz swój Authentication Key i masz 40 dni do grania w WoWa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wprowadzaj go w błąd dostanie ich 10+ilość dni w miesiącu w którym ulepszono/założno konto (29 jeśli zrobi to w tym) czyli w praktyce dostanie 39 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 16:26, L33T napisał:

Ale Blizz musi cię sprawdzić i musisz podać numer prepaid bądź karty płatniczej


w ten sposób kupię kolejne 30 dni. Kupiłem grę z misiacem więc po co miałem kupowac od razu karte pre-paid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 16:38, L33T napisał:

nie kupisz, pieniądze nie są ściągane do czasu wykorzystania darmowego okresu gry.


OK, a jeśli wybiorę opcje pre-paid to znaczy że powinienem kupic kartę + grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 16:40, L33T napisał:

nie wiem jak chcesz płacić jeśli pre-paidem to tak


wychodzi na to że dali miesiąc darmowy za ktory i tak musze zaplacic kupiujac karte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 16:44, Sith66 napisał:

wychodzi na to że dali miesiąc darmowy za ktory i tak musze zaplacic kupiujac karte


Nie... jak wcześniej powiedziałem robisz upgrade konta trial, używając swojego Authentication Key. Po tym jak trial + darmowy miesiąc miną, kupujesz pre-paida i ładujesz sobie konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 16:49, Bifur napisał:

Nie... jak wcześniej powiedziałem robisz upgrade konta trial, używając swojego Authentication
Key. Po tym jak trial + darmowy miesiąc miną, kupujesz pre-paida i ładujesz sobie konto.


Ale to konto jest podobno dla gosci zaproszonych przezemnie. Więc jak spokojnie założyc podstawowym sposobem konto (już to zrobiłem z kluczem trial, ale...) aby kluch trial spoczywał sobie bezpiecznie w pudełku. A więc "Create Account" -> Authentication Key z instrukcji -> do wyboru: karta pre-paid lub karta płatnicza, załóżmy że nie mam płatniczej. Muszę kupic pre-paid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się