Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2008 o 16:58, Sith66 napisał:

Ale to konto jest podobno dla gosci zaproszonych przezemnie. Więc jak spokojnie założyc
podstawowym sposobem konto (już to zrobiłem z kluczem trial, ale...) aby kluch trial
spoczywał sobie bezpiecznie w pudełku. A więc "Create Account" -> Authentication Key
z instrukcji -> do wyboru: karta pre-paid lub karta płatnicza, załóżmy że nie mam
płatniczej. Muszę kupic pre-paid.


Do stworzenia konta trial na stronce podanej wcześniej przez mnie wcale nie musisz używać klucza trial, który znalazłeś w pudełku z grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2008 o 17:01, Bifur napisał:

Do stworzenia konta trial na stronce podanej wcześniej przez mnie wcale nie musisz używać
klucza trial, który znalazłeś w pudełku z grą...


To dają za darmo 10 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 17:05, Sith66 napisał:


> Do stworzenia konta trial na stronce podanej wcześniej przez mnie wcale nie musisz
używać
> klucza trial, który znalazłeś w pudełku z grą...

To dają za darmo 10 dni?



Tak. Wystarczy że stworzysz tam konto , gdzie podał L33T i już :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 17:27, L33T napisał:

5. koniec

Hah, akurat, za dwie strony będzie takie samo pytanie, a za jedną - "build dla klasy X plx".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że, dużo jest pytań jak zrobic quest gdzie szukac pomocy. Więc podam tu linka do bardzo fajnego addonu który łaczy informacje i komentarze z WoWheada. Informacje te są wyświetlane po kliknieciu na quest w quest logu mi ten addon bardzo sie przydaje więc sadze że komuś kto nie chce co chwile minimalizować gry i wchodzic na wowhead z przegladarki okażę się w takim samym stopniu przydatny.

P.S Warto posiadać Cartografer lub inny mod ustawiajacy kordy.

http://wow.curse.com/downloads/details/10121/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, może jakieś FAQ i przypięty post by pomógł ?

I ja mam takie dorbne pytanie. Czy na bg można używać mountów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 19:51, mtobi napisał:

Heh, może jakieś FAQ i przypięty post by pomógł ?

I ja mam takie dorbne pytanie. Czy na bg można używać mountów ?


tak, można, znacznie uprzyjemnie grę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem właśnie bo takie bieganie na Arathi od flagi do flagi na piechotę (jeszcze hunterzy mają lepiej z tym ich Aspect of Chetaach) jest męczące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy serwery na których mam stworzyc postac różnią się jakoś znacząco czy to wolny wybór ? Np. Nocny Elf, łowca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 00:46, Sith66 napisał:

Czy serwery na których mam stworzyc postac różnią się jakoś znacząco czy to wolny wybór
? Np. Nocny Elf, łowca ?


na każdym serwerze możesz stworzyć klase dostępną dla danej rasy, np. Human nie może być hunterem i na każdym serwie tak jest. Serwery różnią się tylko tym, że są PVP - Ally z Hordą się tłuką gdy chcą, Normal - nie mogą się tłuc kiedy chcą(chyba że zechcą to wpisują /pvpon, pvpoff) i RP(RPPVP) czyli zasady jak w RPG papierkowym, np. nie używasz wyrazów tj. "siema, STFU u fucki'' biatch, wot r ya doin", tylko "witaj jaśnie panie( wprzypadku paladynów, zostaw mnie w spokoju nędzna kreaturo, miło cię widzieć" etc. (zalecany wiek dla serwerów RP 18+ lub zaznajomienie się z zasadami role play ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YEAH!!! właśnie dowiedziałem się o imba buffie magów!!! yee, nareszcie!!! dostaniemy, uwaga.....nowy dźwięk fire b. tak jest blizzz tak trzymać, jescze pozmieniajcie kilka ikonek i wow nareszcie będzie zbalansowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 02:35, SoieR napisał:

YEAH!!! właśnie dowiedziałem się o imba buffie magów!!! yee, nareszcie!!! dostaniemy,
uwaga.....nowy dźwięk fire b. tak jest blizzz tak trzymać, jescze pozmieniajcie kilka
ikonek i wow nareszcie będzie zbalansowany.

Zmiana dźwięku buffa to faktycznie balans ;) Niech już lepiej skupią się na zbalansowaniu warlocków lub niech nieco dopakują prot warriorów. Ponoć retri paladynów mają wzmocnić w tym patchu, a to akurat dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 02:38, Czedwik napisał:

Ponoć retri paladynów mają wzmocnić
w tym patchu, a to akurat dobry pomysł.


Witaj nowa falo RETARDynów:] U mnie co drugi belf to loladyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...u mnie co 2 hordziak bo belf ;) jak myślisz kto ma "gorzej" ;P?

@Czedwik
O jakimkolwiek większym "ruszaniu" locków zapomnij. Ta klasa jest tak h***wo zbudowana że jakby ją znerfował do tego stopnia że pal czy mag miałby z nim szanse to lock stałby sie już nie grywalny. To jest poprostu jak sterta klocków- gdzie nie ruszysz to wszystko sie zawali. Ale, ale jest jeszcze inna droga, tzn. zbufowanie dajmy na to paladyna dając mu więcej shadow resi, ale teraz jakby jakis rogal był w teamie z palem to znowu lock by był pokrzywdzony- z resztą w walce z dobrym rogalem już mają kłopoty, no chyba że to ma inną przyczyne- locki przyzwyczajone do easymode od początkowych lvli nie dają rady wtedy gdy jest ciót "trudniej"??? - może nie wiem. Czasem sie zastanawiam po jaką cholere blizzowi potrzeba 2 hero klasy, bo jakby 1 nie wystarczyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się