Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2008 o 14:25, Vesania666 napisał:

> Jak proponujecie rozrzucić talenty dla druida tak żeby był on maxymalnie ustawiony
na
> atak? Był ofensywny poprostu.

sprubój tego, przy okazji jest trochę na healing http://www.wowhead.com/?talent=0ZxhGscroezioVEhz

No tak ale mi chodzi o to żeby nie trzeba było się zmieniać w żadną formę, tylko tak o poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja, ten wnerwiajacy koles sprzed paru tygodni, ktory zadawal glupie pytania :D, a teraz bede sie chwalil !
Teraz jestem juz posiadaczem hardkorowego, 43 lvlowego undead rogalika na serwerze Burning Blade, no i mam mounta (Jestem taki dumny!)... Mam tez 260 skinning i 185 leatherworking (ale mining oplacil by mi sie bardziej, szkoda, ze o tym nie wiedzialem :/). No i kolejne glupawe pytanie : Zna ktos na BB dobra gildie, pelna 40-50 lvlowych kolesi :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 15:10, Andelm napisał:

To ja, ten wnerwiajacy koles sprzed paru tygodni, ktory zadawal glupie pytania :D, a
teraz bede sie chwalil !
Teraz jestem juz posiadaczem hardkorowego, 43 lvlowego undead rogalika na serwerze Burning
Blade, no i mam mounta (Jestem taki dumny!)... Mam tez 260 skinning i 185 leatherworking
(ale mining oplacil by mi sie bardziej, szkoda, ze o tym nie wiedzialem :/). No i kolejne
glupawe pytanie : Zna ktos na BB dobra gildie, pelna 40-50 lvlowych kolesi :P ?

Bede mial kogo gankowac xD Jezeli chodzi o dobre gildie, ale to juz jedne z lepszych przyjmujace wyzsze lvle to Brotherhood, Team Aylar, polecam rowniez spojrzec w liste gildii na forum serverka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 10:59, ginx2 napisał:

Witaj nowa falo RETARDynów:] U mnie co drugi belf to loladyn...

Retardinów jest już tak wielu, że patch raczej niewiele tu zmieni. Tacy się znajdą zawsze, dochodzi do tego jeszcze duża popularność rasy belfów przez co analogiczne ''tardów jest tam masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 15:10, Andelm napisał:

glupawe pytanie : Zna ktos na BB dobra gildie, pelna 40-50 lvlowych kolesi :P ?


Bloodpact wannabees to polscy gracze startujący do sporej endgemowej Bloodpact, nie jest tam wielu 40-50, ale to polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sety PvP za tokeny rajdowe, najnowszy pomysł z PTR... co jeszcze, Tier 6 na AV może? Warglaivy za Badge? Zadziwia mnie logika Blizzarda, fakt, że PvE sprzęt był praktycznie bezużyteczny w PvP, to zamienianie tokenów tylko komplikuje sprawy i wqrza zarówno zagorzałych Arenowców(nie Obrońców Jaskinii AV, ale graczy którzy faktycznie coś grają), ale i rajdowców, którzy teraz muszą użerać się z luthorami, i znowu wraca sytuacja "rajdowania pod PVP"... Nie tędy droga... Już widzę te żale i jęki, gdy to co dotychczas rozdawaliśmy jako "offspeci" będzie mogło być zamienione na S2, dramy murowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 17:47, Szympek napisał:

Czy do the burning crusade jest dołączony darmowy miesiąc?

Tak, a to oznacza, ze za dodatek placisz jakies 20 zlotych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej sie pomylił. Na 100% NIE ma darmowego miesiąca do dodatku. Tak więc mając zamrożone konto z podstawki i kupując TBC trzeba także nabyć Pre-Paida albo miec karte kredytową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 18:33, Szympek napisał:

To ja już nie wiem, jeden kolega mówi, że tak drugi, że nie, na forum też tak, ja już
nie wiem^^.


Żeby utwierdzić w przekonaniu, również powiem, że zakup dodatku nie przedłuża okresu ważności konta. Informacja sprawdzona i w 100% pewna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja teraz zadam n00bowskie pytanie :-). Gram Tauren Worriorem, mam 16lvl i ostatnio walczyłem troche w duelach. Przegrywałem z 15lvl druidem i magiem 13lvl. Czy Worrior zawsze będzie słaby?! Dodam że w PvE idzie mi bardzo dobrze (kilka 14lvl mobków biore na raz na defence stance). Mam całkiem niezłe itemki (zielone mai) i 720 armoru.

Czy zmienić klase na silniejszą? I jaką?l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 19:06, rob300i napisał:

Czy zmienić klase na silniejszą? I jaką?l

Szamaladyna! Ew. zrób Blood Elf Warriora, na casterów najlepszy bo ma silence i wysysa mane.
.
..
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: po wymianie kompa zamierzam kupić tę wspaniałą grę, tylko mam problem. Jestem za młody na kartę kredytową i czy podczas instalacji będę musiał kupić kartę pre-paid czy będzie w opakowaniu kod?

Swoją drogą to musi być super być kimś w świecie Warcrafta! No i chyba teraz aktywnych ludzi podskoczyła do 10mln... nie mogę się doczekać! :)
Poza tym, nie rozumiem tych, co grają na prywatnych serwerach. Lepiej zapłacić i cieszyć się setkami godzin rozrywki, a nie robić coś tam (nigdy nie grałem w WoW''a, ale ponoć prywatne serwery nawet do pięt nie dorastają tymi od Blizzarda) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Blood Elf może być Warriorem? Jak tak to zaraz kupuje TBC :-). Jeszcze nie kupiłem dodatku bo pomyślałem że lepiej wbić w spokoju do 60lvl zwykłymi postaciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się