Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2008 o 19:23, rob300i napisał:

To Blood Elf może być Warriorem? Jak tak to zaraz kupuje TBC :-). Jeszcze nie kupiłem
dodatku bo pomyślałem że lepiej wbić w spokoju do 60lvl zwykłymi postaciami.


nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Questem dla Druida na sealform- Trial of the Sea Lion

muszę znaleść 2 połówki czegoś, tylko nie wiem gdzie je znaleść. Jeśli jest tu jakiś Droot z tą formą po stronie Hordy, niech da znać ;)

P.S. - sprawdzałem thottbot i wowhead, ale nie kapuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na low lvl PvP jest mało zbalansowany, z druidem masz małe szanse, ale z magiem powinieneś sobie poradzić na low lvl. W dodatku pamiętaj, że w PvP liczy się skill, a grając do 16lvla jedynie PvE to zbytnio go nie masz...

@Vesania666
W tej skrzyni masz te itemy: http://www.wowhead.com/?object=177790 Na jedną skrzynie przypada 1 item - musisz znaleźć dwie skrzynie. Lokacje tych skrzyń masz zaznaczone na mapie. Hordowe skrzynie są w Barrens i Silverpine (Westfall i Darkshore to Ally).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 21:11, BoloMaster napisał:

czy jest jakaś stronka na której jest spis questów które można dostać w danej lokacji
np.SilverMoon

wowhead.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odpowiedział na moje pytanie więc je ponawiam:
po wymianie kompa zamierzam kupić tę wspaniałą grę, tylko mam problem. Jestem za młody na kartę kredytową i czy podczas instalacji będę musiał kupić kartę pre-paid czy będzie w opakowaniu kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 21:18, Kalejdoskop86 napisał:

Nikt nie odpowiedział na moje pytanie więc je ponawiam:
po wymianie kompa zamierzam kupić tę wspaniałą grę, tylko mam problem. Jestem za młody
na kartę kredytową i czy podczas instalacji będę musiał kupić kartę pre-paid czy będzie
w opakowaniu kod?


pre-paid musisz kupić osobno, to jest taka karta-zdrapka, jak do tel. komórkowego. wchodzisz na swoje konto i wpisujesz w odpowiednie miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 21:26, Vesania666 napisał:

pre-paid musisz kupić osobno, to jest taka karta-zdrapka, jak do tel. komórkowego. wchodzisz
na swoje konto i wpisujesz w odpowiednie miejsce

No wiem, ale żeby zainstalować/uruchomić grę to trzeba mieć kartę kredytową, czy wystarczy mieć po prostu grę i w pudełku będzie kod zamiast karty kredytowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 21:27, Kalejdoskop86 napisał:

> pre-paid musisz kupić osobno, to jest taka karta-zdrapka, jak do tel. komórkowego.
wchodzisz
> na swoje konto i wpisujesz w odpowiednie miejsce
No wiem, ale żeby zainstalować/uruchomić grę to trzeba mieć kartę kredytową, czy wystarczy
mieć po prostu grę i w pudełku będzie kod zamiast karty kredytowej?

Nieee...muszisz wpisac kod z instrukcji i posiadac albo kartę płatniczą albo pre-paid, żeby rejestracja dobiegła do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 21:37, hubert0 napisał:

Nieee...muszisz wpisac kod z instrukcji i posiadac albo kartę płatniczą albo pre-paid,
żeby rejestracja dobiegła do końca.

Czyli w sumie jak nie mam karty kredytowej powinienem kupić WoW i pre-paid, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 18:41, Probos napisał:

Żeby utwierdzić w przekonaniu, również powiem, że zakup dodatku nie przedłuża okresu
ważności konta. Informacja sprawdzona i w 100% pewna ;D


To pieknie... Ktos mi wkrecil, ze miesiac dodawany jest, wiec planowalem do konca pierwszego miesiaca wbic 55-60, potem kupic dodatek i zdobyc 70 :D, a teraz z braku kasy, kiedy przyjdzie mi oplacic konto bede mial do wyboru :
a)Kupic pre-paid i grac przez dwa miesiace, nie mogac zdobyc 70 lvlu
b)Kupic dodatek i nie grac az uzbieram kase na pre-paid
Oba wyjscia do niczego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 21:48, Kalejdoskop86 napisał:

Czyli w sumie jak nie mam karty kredytowej powinienem kupić WoW i pre-paid, tak?

Niekoniecznie... Mozesz zrobic konto trial bez podawania zadnych numerow, potem wejsc w opcje konta i wpisac kod z instrukcji, i juz mozesz sie cieszyc 39 dniami gry :D a po uplywie tego czasu uzyc pre-paida. Ja tak zrobilem :D !
Przy okazji : To pytanie pada w tym temacie co kilka stron!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 22:09, Andelm napisał:

Niekoniecznie... Mozesz zrobic konto trial bez podawania zadnych numerow, potem wejsc
w opcje konta i wpisac kod z instrukcji, i juz mozesz sie cieszyc 39 dniami gry :D a
po uplywie tego czasu uzyc pre-paida. Ja tak zrobilem :D !
Przy okazji : To pytanie pada w tym temacie co kilka stron!

No to w końcu jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 22:15, Kalejdoskop86 napisał:

No to w końcu jak to jest?

NIE musisz kupowac pre-paida, wystarczy sam WoW i odrobina sprytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 22:21, Andelm napisał:

NIE musisz kupowac pre-paida, wystarczy sam WoW i odrobina sprytu

Czyli wkładam płytę, wpisuję kod z pudełka, włączam i gram, a po miesiącu kupuję pre-paida, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 22:23, Kalejdoskop86 napisał:

Czyli wkładam płytę, wpisuję kod z pudełka, włączam i gram, a po miesiącu kupuję pre-paida,
tak?

Nieeee...
Wchodzisz na http://teaser.wow-europe.com/, i robisz konto TRIAL (darmowe, 10-dniowe konto)
Do zrobienia takiego konta nie potrzeba numeru karty pre-paid ani karty kredytowej.
Kiedy masz juz konto trial, wchodzisz na www.wow-europe.com, potem w Account Management, logujesz sie na konto trial, w odpowiednim miejscu wpisujesz kod z instrukcji, ktora znajdziesz w pudelku z WoWem, i juz cieszysz sie gra. A po miesiacu (dokladniej 39 dniach) kupujesz pre-paida.
Prosciej nie potrafie tego wyjasnic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2008 o 22:04, Andelm napisał:

To pieknie... Ktos mi wkrecil, ze miesiac dodawany jest, wiec planowalem do konca pierwszego
miesiaca wbic 55-60, potem kupic dodatek i zdobyc 70 :D, a teraz z braku kasy, kiedy
przyjdzie mi oplacic konto bede mial do wyboru :


55-60 w miesiąc ? Musiałbyś spędzać co najmniej 8h dziennie na graniu, żeby taki lvl wbić, jak nie więcej ;p

Dnia 16.02.2008 o 22:04, Andelm napisał:

a)Kupic pre-paid i grac przez dwa miesiace, nie mogac zdobyc 70 lvlu
b)Kupic dodatek i nie grac az uzbieram kase na pre-paid


Najlepiej będzie, jak kupisz sobie od razu "Warchesta" ;] Zwłaszcza, że obecnie nie jest taki drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 22:56, Probos napisał:

55-60 w miesiąc ? Musiałbyś spędzać co najmniej 8h dziennie na graniu, żeby taki lvl


Jak znasz świat, questy, które robić po kilka na raz to to jest kwestia 3 godz dziennie a to nie jest tak dużo. Siadasz wieczorem o 22, odchodzisz o 24-1 i jesteś 2-3 lvle do przodu, później robisz dziennie max po 1-2 lvle. Oczywiście wszystko zależy od tego jak kto gra, ja osobiście wbiłem 70tke chyba w 3 miesiące ale strasznie ale to strasznie się opier****łem. :P Zależy jak kto gra, ile ma czasu itp ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się