Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2008 o 17:43, KaPe napisał:

/.../


Plus nether vortexy za badge''e, które to vortexy razem z primal netherami nie będą już soulbound. Oj chyba crafterzy przestaną juz miec taki zysk z itemków z wymaganymi netherami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2008 o 23:57, oOreVenOo napisał:

Jak znasz świat, questy, które robić po kilka na raz to to jest kwestia 3 godz dziennie
a to nie jest tak dużo. Siadasz wieczorem o 22, odchodzisz o 24-1 i jesteś 2-3 lvle do
przodu, później robisz dziennie max po 1-2 lvle. Oczywiście wszystko zależy od tego jak
kto gra, ja osobiście wbiłem 70tke chyba w 3 miesiące ale strasznie ale to strasznie
się opier****łem. :P Zależy jak kto gra, ile ma czasu itp ;-)


Uuu, to ja spędziłem ze swoją obecną postacią jakieś 80h i mam dopiero 39 lvl ^^ Cóż, tak to jest, jak się opiernicza zabawiając na AB ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 00:11, Probos napisał:

Uuu, to ja spędziłem ze swoją obecną postacią jakieś 80h i mam dopiero 39 lvl ^^ Cóż,
tak to jest, jak się opiernicza zabawiając na AB ;p


Tutaj akurat głupio robisz, BG gra się na 70tkce. Wcześniejsze BG to totalna strata czasu i 0 frajdy. Zresztą zobaczysz czemu 0 jak wbijesz 70tke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2008 o 00:14, oOreVenOo napisał:

Tutaj akurat głupio robisz, BG gra się na 70tkce. Wcześniejsze BG to totalna strata czasu
i 0 frajdy. Zresztą zobaczysz czemu 0 jak wbijesz 70tke.


Być może, już zresztą niedaleko :D Gorzej, że jak będę mieć 70tkę, to dostępna będzie 80tka ;D
Przyznaję jednak, że magiem mam nawet całkiem sporo przyjemności, w przeciwieństwie do warriora ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 00:24, Probos napisał:

Przyznaję jednak, że magiem mam nawet całkiem sporo przyjemności, w przeciwieństwie do
warriora ;p


Magiem łatwiej się expi, robi questy itp itd. Kiedyś część questów grupowych magiem dałeś radę zsolować, teraz chyba znieśli G questy oprócz tych z Outlandu. Za to mag jest średnią postacią na PvP, jeżeli masz zamiar grać namiętnie PvP i ma Ci ono naprawdę sprawiać przyjemność to proponuję Warlocka/Rouge ewentualnie Huntera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2008 o 00:30, oOreVenOo napisał:

Magiem łatwiej się expi, robi questy itp itd. Kiedyś część questów grupowych magiem dałeś
radę zsolować, teraz chyba znieśli G questy oprócz tych z Outlandu. Za to mag jest średnią
postacią na PvP, jeżeli masz zamiar grać namiętnie PvP i ma Ci ono naprawdę sprawiać
przyjemność to proponuję Warlocka/Rouge ewentualnie Huntera.


Masz rację, dzisiiaj przykładowo zrobiłem swoją postacią q przeznaczonego dla osób z lvl 40> i wcale nie miałem problemów ;D W PvP namiętnym graczem nie zamierzam zostać, ot, raz na jakiś czas jedna partyjka tu, jedna partyjka tam...
Rogal, powiadasz... Pomyśleć, że startuje z nożykiem, a następnie jest postrachem magów. Mnie przykładowo ostatnio podał tylko dwa ciosy, które okazały się śmiertelne oO A warlockiem próbowałem, lecz mi się nie grało jakoś zbyt przyjemnie, to chyba kwestia przyzwyczajenia, w każdej grze cRPG, MMORPG itp. grałem magiem ;]
BTW : Od tych naszych rozmów o GW, aż mi się na nie ochota zrobiła oO Tylko, że konto sprzedane ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grupowe q to hunt/lock albo hybryda (zależy "co? gdzie? jak?"). Co do PvP magiem to się zgodzie- mag jest co najmniej średni, już nawet supportując warka palem ma wię więcej satysfakcji i frajdy. Lock wszystko zrobi lepiej, szybciej i sprawniej (jakbym miał jescze raz wybierać castera na bank byłby to lock). Rogalowe skradanie to "zabawa" przez cały czas lvlowania nie wspominając o bg.

PS: Jak mnie wk... urza sytuacja kiedy hunt muszcza do mnie peta a ja siedze na dachu bazy hordy, jakby tak blink powodował stracenie przeciwnika z targetu, tak jak to jest z fd hunta... ehh... pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez oOreVenOo
> Za to mag jest średnią postacią na PvP,
> jeżeli masz zamiar grać namiętnie PvP i ma Ci ono naprawdę sprawiać
> przyjemność to proponuję Warlocka/Rouge ewentualnie Huntera.

Grając PVP magiem rzeczywiście można się do tego trybu zrazić. Ciągłe zgony, niemożliwość solowania jakiejkolwiek innej klasy. Blizzard każdą klasę buffuje a przez to mag zostaje pośrednio znerfowany. Fora roją się od komentarzy i jęczenia w stylu - "mag umarł ;(".
Ale za to jak nauczysz się nim grać to przyjemność z gry jest chyba o wiele większa, niż granie imba lockiem czy rogalem ;P
Zresztą wystarczy spojrzeć na statystyki na koniec BG. Często magowie są w czołówce. A to że inni magowie sobie nie radzą, to już wyłącznie kwestia braku umiejętności. Mi osobiście granie magiem w PVP sprawia bardzo dużą przyjemność :]

Coś mi się spsuło z opcją odpowiedzi na posta i musiałem to manualnie poprawić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2008 o 22:56, Probos napisał:

55-60 w miesiąc ? Musiałbyś spędzać co najmniej 8h dziennie na graniu, żeby taki lvl
wbić, jak nie więcej ;p

No, konto mam do 7 marca, a juz mam 43, moze sie uda.

Dnia 16.02.2008 o 22:56, Probos napisał:

Najlepiej będzie, jak kupisz sobie od razu "Warchesta" ;] Zwłaszcza, że obecnie nie jest
taki drogi.

Ale ja juz mam podstawowa wersje, wiec po co kupowac zestaw podstawka + dodatek :P ?

Co do BG na 29,39 itd. to raczej mało przyjemne jest, twinki wszystko psują (raz widziałem kolesia na 39 lvlu z dwoma enchantami Mongoose :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 22:49, Kalejdoskop86 napisał:

/.../
A czy to nie jest złamanie zasad WoW''a?

Nie, nie.. jest to tylko odrobina sprytu i inteligencji, która jeszcze nikomu nie zaszkodziła i nikomu jeszcze bana nie zesłała. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam coś od siebie:
Nie łaska przejrzeć poprzedniej strony? taki to wysiłek poczytać wątek i się dowiedzieć przyokazji paru rzeczy ekstra?

@BoloMaster google nie boli jabyś wpisał "wow quests" to by ci korona z głowy nie spadła


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 00:35, Probos napisał:

BTW : Od tych naszych rozmów o GW, aż mi się na nie ochota zrobiła oO Tylko, że konto
sprzedane ; p


Oj mnie już do GW nie ciągnie, czasem tylko włączę, ściągnę aktualizacje i tyle mnie widać. :) Na razie ciupie od nowa w KotOR''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 08:58, hubert0 napisał:

> A czy to nie jest złamanie zasad WoW''a?
Nie, nie.. jest to tylko odrobina sprytu i inteligencji, która jeszcze nikomu nie zaszkodziła
i nikomu jeszcze bana nie zesłała. ;)

Na tam wolę normalne rozwiązania. Czyli muszę mieć kartę kredytową, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz trollu i nie pisz tu więcej w tej sprawie
1. Zakładasz konto na http://teaser.wow-europe.com/ (nie potrzebujesz tam żadnego klucza)
2. na http://www.wow-europe.com/en/index.xm wchodzisz w zarządzanie kontem
3. ulepszasz konto do full wersji kluczem z instrukcji
4. grasz 10 + x dni za darmo (x to ilość dni w miesiąca w którym ulepszysz konto)
5. po upływie darmowego czasu kupujesz pre-paid
6. koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 12:31, L33T napisał:

Masz trollu i nie pisz tu więcej w tej sprawie

Ty chyba nie wiesz, kto to jest osoba zwana "trollem" . Zadałem normalne pytanie, a nie prowokację.

Dnia 17.02.2008 o 12:31, L33T napisał:

1. Zakładasz konto na http://teaser.wow-europe.com/ (nie potrzebujesz tam żadnego
klucza
)
2. na http://www.wow-europe.com/en/index.xm wchodzisz w zarządzanie kontem
3. ulepszasz konto do full wersji kluczem z instrukcji
4. grasz 10 + x dni za darmo (x to ilość dni w miesiąca w którym ulepszysz konto)
5. po upływie darmowego czasu kupujesz pre-paid
6. koniec

Acha. Ja chyba przed kupnem wypróbuję tę wersje do ściągnięcia (free trial 10 dni) . Zresztą znalazłem ogólne informacje na zaufanej stronce: worldofwarcraft.com.pl . ;)
Dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 12:39, Kalejdoskop86 napisał:

Ty chyba nie wiesz, kto to jest osoba zwana "trollem" . Zadałem normalne pytanie, a nie
prowokację.


A Ty chyba nie wiesz co to jest wyszukiwarka i również nie masz pojęcia, że można przeglądać strony w tym temacie bo właśnie jesteś kolejnym użytkownikiem bądź nawet trollem zadającym już po raz chyba+100 to pytanie (dosłownie) więc daruj sobie pouczanie bo od tego masz głowę i neta żeby szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 12:56, oOreVenOo napisał:

A Ty chyba nie wiesz co to jest wyszukiwarka i również nie masz pojęcia, że można przeglądać
strony w tym temacie bo właśnie jesteś kolejnym użytkownikiem bądź nawet trollem zadającym
już po raz chyba+100 to pytanie (dosłownie) więc daruj sobie pouczanie bo od tego masz
głowę i neta żeby szukać.

Jest wiele stron o WoW''ie, które mają wirusy, więc dzięki. Poza tym znalazłem już stronkę, a czytanie 1055 stron tematu mi nie za bardzo się podoba. Przepraszam, że zadałem to pytanie i dzięki za odpowiedzi, które padły. Wiedziałem o tym sposobie, tylko nie wiedziałem jak się go robi i czy Blizzard nie da bana za taki trick, jaki podał L33T z tym 10days trial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 12:59, Kalejdoskop86 napisał:

> A Ty chyba nie wiesz co to jest wyszukiwarka i również nie masz pojęcia, że można
przeglądać
> strony w tym temacie bo właśnie jesteś kolejnym użytkownikiem bądź nawet trollem
zadającym
> już po raz chyba+100 to pytanie (dosłownie) więc daruj sobie pouczanie bo od tego
masz
> głowę i neta żeby szukać.
Jest wiele stron o WoW''ie, które mają wirusy, więc dzięki. Poza tym znalazłem już stronkę,
a czytanie 1055 stron tematu mi nie za bardzo się podoba. Przepraszam, że zadałem to
pytanie i dzięki za odpowiedzi, które padły. Wiedziałem o tym sposobie, tylko nie wiedziałem
jak się go robi i czy Blizzard nie da bana za taki trick, jaki podał L33T z tym
10days trial.

lol, strony mają wirusy...no ale nic. Otóż nie musisz czytać 1055 stron tematu wystarczy wpisać w "szukaj" to, co szukasz i zobaczysz ile razy już w tym temacie było zapytań "czy musze miec karte czy prepaida". Zamiast robic afere ja bym po prostu zrobił to co ludzie mi radzą i co jest najprostrze (czyli trial i klucz z gry) i czieszyc się grą omg..ludzie zycie trzeba sobie ulatwiac a nie utrudniac. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 13:10, hubert0 napisał:

lol, strony mają wirusy...no ale nic.

Niektóre mają ;D .

Dnia 17.02.2008 o 13:10, hubert0 napisał:

Otóż nie musisz czytać 1055 stron tematu wystarczy
wpisać w "szukaj" to, co szukasz i zobaczysz ile razy już w tym temacie było zapytań
"czy musze miec karte czy prepaida". Zamiast robic afere ja bym po prostu zrobił to co
ludzie mi radzą i co jest najprostrze (czyli trial i klucz z gry) i czieszyc się grą
omg..ludzie zycie trzeba sobie ulatwiac a nie utrudniac. pozdr

Dobra, przyznaję się do błędu. Mogłem użyć "szukaj" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz mam (nie)maly problem. Otoz zawsze, kiedy w grze wejde do grupy, wyskakuje
"Interface action failed because of Addon", potem komp sie zawiesza, pomaga tylko reset. Problem w tym, ze komputer nie jest moj, a osoba, do ktorej nalezy, dostaje furii kiedy po raz kolejny go restartuje :O .
Ktory addon mogl by powodowac te problemy
Cartographer(mapki)
Atlas + Atlasloot(mapki instancji i drop z instancji)
questhelper(zaznacza na mapie miejsca, np. w ktorych moge znlezc potwory do ubicia)
Omen(wiadomo, threat meter)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się