Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

>[bla, bla, bla...] Wiedziałem o tym sposobie, tylko nie wiedziałem

Dnia 17.02.2008 o 12:59, Kalejdoskop86 napisał:

jak się go robi i czy Blizzard nie da bana za taki trick, jaki podał L33T z tym
10days trial.

Nie zraź się do mnie ale użyj czegoś takiego co masz na szyi (widze że może byc to dla ciebie bardzo trudne...) ale na jakiej podstawie, snułeś przypuszczenia że blizz walnie ci bana za skorzystanie z triala i uaktywnieniu do do pełniego? gdzie do cholery logika, po to jest trial żeby jak najwięcej ludzi "skosztowało" gry i ją zakupiło... Z taką inteligencją widze dla ciebie szerokie perspektywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 14:00, SoieR napisał:

Nie zraź się do mnie ale użyj czegoś takiego co masz na szyi (widze że może byc to dla
ciebie bardzo trudne...) ale na jakiej podstawie, snułeś przypuszczenia że blizz walnie
ci bana za skorzystanie z triala i uaktywnieniu do do pełniego? gdzie do cholery logika,
po to jest trial żeby jak najwięcej ludzi "skosztowało" gry i ją zakupiło... Z taką inteligencją
widze dla ciebie szerokie perspektywy...

Możemy skończyć ten offtop? Chodziło mi o to, że podczas instalacji WoW''a trzeba CHYBA podać numer karty kredytowej czy coś tam. Nie wiem, nigdy nie grałem i się pytam, a trial wypróbuję, bo chcę wypróbować grę. I przestań mi ubliżać, bo robisz z siebie ważniaka. Chciałem się po prostu upewnić i wiem, co to trial... A mówienie, że jestem debilem to po prostu ośmieszanie CIEBIE. Znasz mnie? Wiesz jakie mam osiągnięcia w życiu? Czy dla ciebie liczy się to, kto mądrzejszy w jednym temacie jest guru? Pomyśl sobie nad tym i nad pochopnym osądzanie innych ludzi, bo z takim podejściem nie dziwię się, że niektórzy ludzie są do bólu samotni.

Tak więc przestań rzucać mięsem i zakończmy ten temat, który zacząłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra może "troche" przesadziłem, ale gdzie ci ja napisałem że "jesteś debilem"? A skoro nie napisałem, to po co piszesz jakbym napisał, napisałem że ciężko u ciebie z logiką ;) bo to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 14:18, SoieR napisał:

No dobra może "troche" przesadziłem, ale gdzie ci ja napisałem że "jesteś debilem"?

Fakt, nie napisałeś, ale ja to tak odczułem.

Dnia 17.02.2008 o 14:18, SoieR napisał:

A skoro nie napisałem, to po co piszesz jakbym napisał, napisałem że ciężko u ciebie z
logiką ;) bo to prawda.

Wiedz, że logika jest u mnie wysoka, tylko moje przewrażliwienie wywołuje u ludzi podobne reakcje, jaką ty miałeś.

Pozostaje nam podać sobie rękę i zakończyć ten offtopic, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 13:56, Andelm napisał:

A teraz mam (nie)maly problem. Otoz zawsze, kiedy w grze wejde do grupy, wyskakuje
"Interface action failed because of Addon", potem komp sie zawiesza, pomaga tylko reset.

Komunikat jest normalny, bo tak się dzieje w przypadku niemal każdego addona, który modyfikuje interfejs w pewnym stopniu. Ja również miewam ten komunikat, ale on pojawia się tylko raz po uruchomieniu gry, więc to nie przeszkadza. Nie wiem jednak co może być przyczyną zawieszania się komputera, u mnie w każdym razie tak się nie dzieje po tym komunikacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 14:59, Czedwik napisał:

Komunikat jest normalny, bo tak się dzieje w przypadku niemal każdego addona, który modyfikuje
interfejs w pewnym stopniu. Ja również miewam ten komunikat, ale on pojawia się tylko
raz po uruchomieniu gry, więc to nie przeszkadza. Nie wiem jednak co może być przyczyną
zawieszania się komputera, u mnie w każdym razie tak się nie dzieje po tym komunikacie.


No to czas pozegnac sie z addonami... Jak ja przezyje bez cartographera :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, miałem zmykać, ale nie znalazłem w tym temacie odpowiedzi na pytanie, które brzmi:
Czy jak sobie pogram w wersję trial i jak ona się skończy, to za miesiąc kupię sobie WoW''a i założę nowy acc, to czy nie będę ponosił żadnych konsekwencji? Że zrobiłem jeden acc na wersji trial i zamiast dać acc do full to ja stworzyłem sobie nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 15:25, Kalejdoskop86 napisał:

Wiem, miałem zmykać, ale nie znalazłem w tym temacie odpowiedzi na pytanie, które brzmi:
Czy jak sobie pogram w wersję trial i jak ona się skończy, to za miesiąc kupię sobie
WoW''a i założę nowy acc, to czy nie będę ponosił żadnych konsekwencji? Że zrobiłem jeden
acc na wersji trial i zamiast dać acc do full to ja stworzyłem sobie nową.


Z jednego ip mozna stworzyc 3 konta trial (sprawdzony by ja), wiec, uzywajac twojej mocnej strony, logiki, jest to dozwolone... Ale po co zakladac drugie konto trial, skoro mozna oplacic to pierwsze i kontynuowac gre, zamiast robic postacie od nowa :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 15:32, Andelm napisał:

Z jednego ip mozna stworzyc 3 konta trial (sprawdzony by ja), wiec, uzywajac twojej mocnej
strony, logiki, jest to dozwolone... Ale po co zakladac drugie konto trial, skoro mozna
oplacic to pierwsze i kontynuowac gre, zamiast robic postacie od nowa :P ?


Np. na koncie trialowym narobiłeś sobie wrogów, panie Logiczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 15:14, Andelm napisał:


No to czas pozegnac sie z addonami... Jak ja przezyje bez cartographera :((

Spróbuj naprawy plików z grą, ewentualnie jeszcze raz pościągaj addony. Możesz też próbować kolejno je wyłączać, być może dojdziesz do tego, który addon błędnie działa. Możliwe też, że przyczyna zawieszania się leży po stronie sprzętu, ale w takim przypadku trudno pomóc "na odległość".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 15:25, Kalejdoskop86 napisał:

Wiem, miałem zmykać, ale nie znalazłem w tym temacie odpowiedzi na pytanie, które brzmi:
Czy jak sobie pogram w wersję trial i jak ona się skończy, to za miesiąc kupię sobie
WoW''a i założę nowy acc, to czy nie będę ponosił żadnych konsekwencji? Że zrobiłem jeden
acc na wersji trial i zamiast dać acc do full to ja stworzyłem sobie nową.

Nie, nie będziesz ponosił konsekwencji. A w ogóle nie wiem jak ty to wymyśliłeś że blizzard by się dowiedział że najpierw zrobiłeś konto trial a potem normal. I w ogóle co ich to obchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mmm... 3 konta mówisz... to właśnie się dowiedziałem że mam dynamiczne ip, bo ja kont trialowych stworzyłem juz dużo duzo więcej niż 3, a to dla znajomych, a to bratu, a to sobie jak mi się pp skończył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 16:07, BoloMaster napisał:

jakie addony warto ściągąć aby gra w Wowa stała się przyjemniejsza?

kwestia gustu, ja np. wole "bez" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 16:07, BoloMaster napisał:

jakie addony warto ściągąć aby gra w Wowa stała się przyjemniejsza?


X-Perl Unit Frames - zmienia wygląd pasków HP i many, portret postaci staję się trójwymiarowy. Poza tym dodaje okienka pomagające w instancjach i raidach ( http://wow.curse.com/downloads/details/3416/)

Cartographer - przydatny add-on, wyświetlający koordynaty na dole mapki. Pokazuję też jaki poziom mobków możemy się spodziewać w różnych strefach ( http://wow.curse.com/downloads/details/4947/)

Xbar - add-on, za którego pomocą możemy zmieniać UI pod nasze potrzeby. Jeden z ciekawszych add-onów ( http://wow.curse.com/downloads/details/4947/).

Grałem z add-onami przez dłuższy czas ale wg. mnie lepiej mieć czysty, standardowy interfejs, niż gubić się na ekranie w tonach skilli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 16:53, SoieR napisał:

mmm... 3 konta mówisz... to właśnie się dowiedziałem że mam dynamiczne ip, bo ja kont
trialowych stworzyłem juz dużo duzo więcej niż 3, a to dla znajomych, a to bratu, a to
sobie jak mi się pp skończył

No wiesz, ja zanim zaczelem grac na serio mialem wieeele kont trial. 4 z tego samego ip juz mi nie dali zrobic(you created maximum number of trial accounts bylo, zaraz po tych peonach z workami :D), ale akurat zmienilem internet i dopiero zrobilem 4 :P
Ale to bylo na serwerach US, moze na EU jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się