Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2008 o 00:08, Artvr 4 napisał:

Jaka jest najlepsz rasa !!!!!!!!!!!!!?????????????????

Co się najbardziej opłaca wybrac

Illidari Demon Hunter!!!!!!!111one
Ewentualnie Eredar Warlock!!!!!!!!!!!!!
.
..
...
Dobrą ilość wykrzykników dałem????????????????
Pytanie zadawane milion razy, i odpowiedz zawsze ta sama - nie ma "najlepsze", "najbardziej opłaca", "najfajniesze", "z tym będzie imbasuperwymiatacz pwnujący nubów" i samo zadawanie takiego pytania za dobrze nie świadczy. Zresztą, założe się, że z 10 postów temu padło dokładnie takie same - no może w porywach 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 22:51, L33T napisał:

Tak żeby nie było nie porozumień grasz 39 dni
10 Trial + 29 dni darmowych (luty), więc jak możesz wstrzymaj się do przyszłego miesiąca
zawsze to dwa dni więcej (31 dni marzec)


Kurcze ja nie wiem skad wy bierzecie te miesiace ale nie ma znaczenia ile dni ma miesiac na zdrapce masz napisane "60 day pre-paid game card" tak wiec daje na 60 dni gry niezaleznie od niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2008 o 23:39, oOreVenOo napisał:

@Probos Naucz się korzystać z www.wowwiki.com, www.wowhead.com, www.thottbot.com, www.allakhazam.com
. Na tych stronach masz niemalże wszystko, kwestia poszukania. :)


Robię postępy, wowheada i thottbota znam od dawna. xd
Na wowwiki też wczoraj szperałem i znalazłem kilka drzewek, tylko nie wiem, które jest najlepsze do expienia. Nie potrafię wskazać tego najlepszego spośród garści tam dostępnych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zdrapce owszem, ale darmowy okres to właśnie ilość dni w miesiącu w którym jest twożone/ulepszane konto.

@Probos przepraszam, posty pisałem po 5h w pociągu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 07:51, Probos napisał:

Robię postępy, wowheada i thottbota znam od dawna. xd
Na wowwiki też wczoraj szperałem i znalazłem kilka drzewek, tylko nie wiem, które jest
najlepsze do expienia. Nie potrafię wskazać tego najlepszego spośród garści tam dostępnych
;]


Pod Expienie głównie Beast Mastery + Markmenship, mam nadzieję, że się nie mylę. Chodzi tutaj głównie o posiadanie własnego self tanka (pet)+ dps z naszego peta i łuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 07:51, Probos napisał:

Na wowwiki też wczoraj szperałem i znalazłem kilka drzewek, tylko nie wiem, które jest
najlepsze do expienia. Nie potrafię wskazać tego najlepszego spośród garści tam dostępnych
;]


Na wowwiki jest wyraźny link "leveling build" :/

http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/hunter/talents.html?05203200525012 25010510550201205000000000000000000000000000000000|Gehx''s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie "najlepszy" byłby ten zrobiony przez ciebie, zakładając że wiesz czego potrzebujesz i jakich skili używasz najwięcej (co z kolei zależy od stylku gry).

PS: wejdż na kalkulator talentów zamieszczory na wowheadzie i samemu coś ułóż, następnie zamieść link tutaj na forum i ew. coś doradzimy /skorygujemy ;) jedynie może być problem bo nie znasz jescze skili (chyba że znasz, jak tak to nie ma problemu) ale czytać chyab umiesz, prawda? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dość spory problem :P Da się jakoś wyłączyć wyświetlanie buffów? Bo przy addonie Buffalo nakładają się na siebie i jest to dość irytujące (narazie wyłączyłem buffalo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 07:51, Probos napisał:

/cut/


Jeśli chodzi o expienie to polecam bardzo build Beast Mastery/Marksmanship (41/20/0) testowany przeze mnie - http://www.wowhead.com/?talent=cVbhzxgRVuVoVVbRV. W PvP sprawdza się też dobrze kiedy odpowiednio użyjemy Intimidation petem. Poza tym pet staje się świetnym tankiem i z powodu szybkiej regeneracji "focus", przez użycie Bestial Discipline i Go for the Throat, dość rzadko traci aggro na przeciwniku. Oprócz silniejszego peta, hunter dostaje także attack speed (szybkość ataku) zwiększoną o 20%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc, L33T, nie ma sprawy ; p Dzięki za to drzewko, cóż, jakby co, to będę uderzać, obecnie zmykam grać :D Swoim nowym, Dwarf BM Hunterem, haha ;D
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 14:18, L33T napisał:


Super. Nie dość, że niegrzecznie, to jeszcze link do złego addona podałeś... napisałem Buffalo, nie? Nie pytałem gdzie można go ściągnąć, tylko co zrobić.. No, ale sam już sobie poradziłem :p

PS. Nie rzucałbym się, gdybym miał dobry humor :p
PS2. Właśnie obczajam twojego addon packa ;) Może ściągnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, w manage account jest opcja ,,Recruit a Friend", bardzo mnie zaciekawiło to, ponieważ gdy to dam kumplowi, będę miał miecha za darmo, jednak gdy klikam na tą opcje pojawia mi sie napis ,,Your account is not eligible to access the Recruit a Friend.". Jak to uruchomić?

Jeszcze jedno pytanko, czy jeżeli mi się skończył abonament, i chce triala TBC uruchomić, to czy będę mógł grać na mojej starej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się