Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2008 o 17:48, Szympek napisał:

Jeszcze jedno pytanko, czy jeżeli mi się skończył abonament, i chce triala TBC uruchomić,
to czy będę mógł grać na mojej starej postaci?


O ile się nie mylę to by uruchomić triala TBC to trzeba mieć opłacone konto.

A co do opcji recruit a friend w Polsce... to ona nie działa, i nie widać nic co by pozwoliło tę funkcję wykorzystać. (ressurect scroll działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 17:48, Szympek napisał:

Jeszcze jedno pytanko, czy jeżeli mi się skończył abonament, i chce triala TBC uruchomić,
to czy będę mógł grać na mojej starej postaci?


Nie musisz mieć opłaconego konta.
Po 3 miesięcznej przerwie od WoW, uruchomiłem na zamrożonym koncie trial TBC. Sprawadziłem swoją starą postacią nowy kontynent a po 10 dniach, jak się trial skończył, kupiłem dopiero pre-paid (i full wersję TBC ofc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbe:
Czy mógł mi ktoś powiedzec jaka była pierwsza kążka warcrafta a jakie nastempne.
Prosze jedynie oto żeby ktoś powiedzał lub pokazał jaka byla pierwsza książka a jakie ponie jaka była 2 puzniej 3 i tak dalej

PS:sorki że sie powtarzałem ale niechciałem żeby ktoś mnie żle zrozumiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 22:51, L33T napisał:

Tak żeby nie było nie porozumień grasz 39 dni
10 Trial + 29 dni darmowych (luty), więc jak możesz wstrzymaj się do przyszłego miesiąca
zawsze to dwa dni więcej (31 dni marzec)

Spoko, i tak prędko nowego PeCeta mieć nie będę, a w tedy dopiero sobie pogram. Na pewno będę zaczynać w miesiącu, który ma 31 dni. Zawsze to więcej uciechy, niż np. w lutym. Czytałem też na stronie Blizzarda, że darmowy miesiąc liczy się tak, że jak np. zaczniesz grać powiedzmy 24 lutego, to pozostaje Ci 29 dni (jak się nie robiło wcześniej triala) grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 17:12, Ero Sennin napisał:

PS2. Właśnie obczajam twojego addon packa ;) Może ściągnę ;)

hehe dzięki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli by przetłumaczyć Twój post na polski, to zakładając że chodzi o kolejność akcji, zaczyna się od Ostatniego Strażnika, Dzień Smoka, potem jest Władca Klanów, Sunewll Trilogy i Krąg Nienawiści. Do tego dochodzi książka której jeszcze nie czytałem, War of Ancients, jej akcja to gdzieś tak 10 000 lat przed resztą, i trochę w czasie innych książek. A jeżeli chodzi Ci o kolejność wydania to nie mam najmniejszego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, mój kolega też zacznie maniaczyć niedługo orginalnego WoWa. Ja chcę oczywiście dostać jeden miesiąc, i tylko się upewnię czy do Recruit Friend to jest dobra kolejność (i tak to w ogóle działa).
1. Kolega zaczyna trial z tej karteczki albo strony
2. Po 10 dniach idzie do Acc Menagement i doładowuje kodem aktywacyjnym Wowa
3. Wpisuje moje imię przy aktywacji.
Jeżeli ktoś robił to inaczej to proszę, niech napisze jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:03, SoieR napisał:

lol 3 dni robią ci aż taka rożnice? o.O i to jest powód żeby zacząć grać w innym miesiącu?

No może nie aż taką, ale mniej więcej w na przełomie kwietnia/początek maja dostanę nowego kompa. A ty się tak nie denerwuj, wszystko można wyjaśnić :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:38, SoieR napisał:

ja się denerwuje? ;]

Nie, tylko wyjechałeś tak, jakby to było wydarzenie jakieś (moja wypowiedź) .
Dobra, kończymy, bo zaraz się offtop zrobi ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrr mógłbyś przeczytać łaskawie poprzednie posty? Jak Latniak napisał, Recruit Friend niestety dla nas nie działa... Szkoda, bo już 3 kolegów na WoWa namówiłem i by 3 miechy były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:35, galbaroquo napisał:

z twoich informacji wynika że Książka"ostatni strażnik'''' to pierwsza książka ktura
zaczyna fabułe warcrafta?

Teoretycznie "Wojna Starożytnych" jest wcześniej, aczkolwiek jest tam zamęt z podróżą w czasie - zdaje się jednak, że ostatecznie wersja końcowa jest uznawana za "oficjalną", a że dotyczy 1 inwazji legionu, no to jest to sam początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 22:09, Kamil.sk napisał:

Mam pytanie.
Gdy kupie World Of Warcraft + TBC
To dostaje pierwszych 30dni darmowych, czy musze zamowic karte?

Tak, ale to zależy od miesiąca, np. jak zaczniesz grać w sierpniu to będziesz miał 31 dni, a jak w kwietniu to 30 dni. Ale to nie robi różnicy, więc TAK, masz miesiąc darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 22:09, Kamil.sk napisał:

Mam pytanie.
Gdy kupie World Of Warcraft + TBC
To dostaje pierwszych 30dni darmowych, czy musze zamowic karte?


Darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 22:05, KaPe napisał:

Teoretycznie "Wojna Starożytnych" jest wcześniej, aczkolwiek jest tam zamęt z podróżą
w czasie - zdaje się jednak, że ostatecznie wersja końcowa jest uznawana za "oficjalną",
a że dotyczy 1 inwazji legionu, no to jest to sam początek.


Zapytałem się przyjaciela który pracuje w sklepie i powiedzał mi że pierwsza książka to dzień smoka a nie "wojna starożytnych".
a jaka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejność wydania:

Warcraft: Dzień Smoka (I)
Warcraft: Władca Klanów (II)
Warcraft: Ostatni Strażnik (III)

Opowiadają 3 różne historie, które są luźno ze sobą powiązane (3 różnych autorów... 3 różne style).

Potem mamy:
World of Warcraft: Krąg Nienawiści

Warcraft: Wojna Starożytnych Księga I: Studnia Wieczności

Warcraft: Wojna Starożytnych Księga II: Dusza Demona

Tyle jeśli chodzi o Polskie wersje językowe wydane przez ISA.

Opis każdej (zarys fabuły) poczytaj na stronie wydawcy: http://isa.pl/k192-Warcraft.html i http://isa.pl/k190-World-of-Warcraft.html

Jeśli chcesz poznać dogłębnie historię Warcrafta - radzę poszukać w necie (jest tego MASA), a potem uzupełnić wiedzę o poszczególne hasła (definicje) na http://www.wowwiki.com/Main_Page i potem przeczytać te książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się