Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2008 o 22:23, galbaroquo napisał:

Zapytałem się przyjaciela który pracuje w sklepie i powiedzał mi że pierwsza książka
to dzień smoka a nie "wojna starożytnych".
a jaka jest prawda

Wojna Starożytnych to oddzielna trylogia... znaczy w teorii, bo trzeci tom coś długo się produkuje, ale za to wszystkie 3 są tego samego autora, więc jest zachowany ciąg, natomiast ta trójka o którą ci chodzi nie jest w żaden sposób połączona.
Chronologicznie jest najbardziej w przeszłości z wszystkich Warcraftowych książek, 1 inwazja legionu, powstanie duszy demona i zniszczenie Studni Wieczności, czyli generalnie gruuubo przed wydarzeniami z gier.
Swoją drogą, ciekawe że nikt się jeszcze nie zabrał za coś o Old Gods czy chociażby Qiraji. Sama historia z Scepter of Shifting Sands by starczyła na opowiadanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lvlowanie protection paladyna, czy jest opłacalne? Jak narazie jadę w ret ale coś mnie kusi do tego prota, tylko nie wiem czy bicie mobka nie będzie kilku minut zajmowało ;)

PS. Jeśli tak to zarzućcie jakiegoś builda, bo nie mogłem nic na wowwiki znaleźć :p Tam tylko retri lvlowanie podane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problemy i to wielki. Kupiłem pre paida przez gram.pl jednakże po wpisaniu kodu piszę mi, że jest on zły (próbowałem go wpisać z 10 razy). Co radzicie aby zrobił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 12:37, L33T napisał:

no to zgłoś się do BOK-u i tyle

GZ dla Firefoxa........Na operze wpisałem i poszło od razu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo chce belfem z startowej lokacji dojść do UC i czy mogę jako duch przejść te wszystkie tereny, a potem znaleźć gdzieś w Tristfall tego spirit healera, czy jak mu tam, aby mnie wskrzesił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 15:31, SoieR napisał:

masz przecież w stolicy portal prosto do ud ;) zakrwawiony elfie


Oj, sory za głupotę, ale ze mnie.... elf xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 15:13, Kamil.sk napisał:

Kupiłem WOW TBC i nie wiem na jakim serwerze zagrac >?


Chcesz grać z Polakami ? Burning Legion- 70% Polaków(jednak są duże kolejki, ale jeśli chcesz możesz
spróbować, z BL zawsze jest darmowy transfer na inny serwer PVP)

na Darkspear podobno dużo osób z gram.pl gra, więc najlepiej spróbuj tam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 19:52, Ero Sennin napisał:

Po zastanowieniu się wybrałem Scryersów. Jakoś te shoulder enchanty ich bardziej mi podpadły,
a przede wszystkim to nasi, Horda :)

Taa, wygląd to może i oni mają pieprzonych belfow ale zapewniam cie że to nie horda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się