Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2008 o 21:56, oOreVenOo napisał:

Najgorsze profesje do skillowania to fishing, enchanting,
ewentualnie również leatherworking i tailoring niby kwestia matsów


Chyba nigdy nie próbowałeś okropnego JC, przebija nawet enchanting do którego masz itemki z questów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Tibię grałem, nie powiem, wciąga, ma klimat i właśnie głównie się zastanawiałem nad tym, czy w WoW''ie jest lepszy trening. Okazuje się, że tak (przynajmniej dla mnie po przeczytaniu tego, co napisaliście ;) ) . Ale cóż, nie grałem w World of Warcraft ale już mogę powiedzieć, że wyprzedza Tibię o dobre parę mileniów świetlnych ;) . Jest wart swego abonamentu.

A i jeszcze coś: czy początkowe questy są proste, czy bardzo zbudowane? Tj. czy jak pierwszy raz zagram to nie będę musiał robić jednego questa 2 dni, bo coś tam nie będę robił dobrze z powodu zbyt wielkiego rozbudowania, które nie będzie się zlewać ze słabą na początku postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest zły. Zabijając 500 moba dalej szansa wynosi 0,2%, ni mniej, ni więcej. Ogólnie, gdy zabijasz 1 moba masz 0,2% szans na item. Gdy zabijasz 2 moby, szansa, że nie wypadnie to 99,8%x99,8%, przy zabijaniu 500 mobów szansa na to, że nie wypadnie wynosi 99,8^500 (jeśli dobrze obliczyłem, szansa, że nie wypadnie po zabiciu 500mobów wynosi 3%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początjowe q są wręcz banalne, wszystko blisko, wyjaśnione (nawet masz podpowiedzi) a i zawsze ci ktoś powie jak czegoś wiedział nie będziesz. Ogólnie q w wow są "durne" i składają się z "bla bla bla zabij tyle i tyle mobów z których dropi to i to i przynieś to tu i tu. end." oczywiście jest sporo ciekawych q i "innych" niż reszta ale sa że tak powiem rodzynkami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 22:21, SoieR napisał:

Początjowe q są wręcz banalne, wszystko blisko, wyjaśnione (nawet masz podpowiedzi) a
i zawsze ci ktoś powie jak czegoś wiedział nie będziesz. Ogólnie q w wow są "durne" i
składają się z "bla bla bla zabij tyle i tyle mobów z których dropi to i to i przynieś
to tu i tu. end." oczywiście jest sporo ciekawych q i "innych" niż reszta ale sa że tak
powiem rodzynkami ;P

Hehe, kto nie lubi questów "idź, zabij, przynieś" ? :D Ale cóż, fajnie, że są chociaż - jak ty to powiedziałeś - rodzynki, ale proste questy na początku też nie są złe, tym bardziej, jak ktoś pierwszy raz gra w WoW :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do fabuły WarCrafta i jedno troche inne :P

1.Z jakiś rok temu przeczytałem WoW:Krąg Nienawiści i tam była taka notka historyczna że opowieść dzieje się 1 rok przed WoW a 3 Po Frozen Trone i pytanie co się stało że przerwano sojusz miedzy ludzimi a horda i dlaczego Theramore jest nieprzyjazne dla Hordy??

2.Po co ludzi na aukcja zakreślaja nicki skoro każdy głupi wpisze byle co na armory i juz ma kolo 5 70 na 1 nicku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. No to właśnie wyjaśnia bodajże Krąg Nienawiści...

2. Bo na aukcji podają też zazwyczaj nazwę serwera, rasę i klasę, a wtedy nie problem znaleźć go na armory. A handel kontami jest nielegalny i takie konto może być szybko zbanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czysto teoretyczne, otóż mój pet zbiera talent point''s i nie wiem, co z nimi zrobić xd Ma ich już całkiem sporo... Jak na razie się gromadzą i gromadzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 14:39, Probos napisał:

Mam pytanie czysto teoretyczne, otóż mój pet zbiera talent point''s i nie wiem, co z
nimi zrobić xd Ma ich już całkiem sporo... Jak na razie się gromadzą i gromadzą...


u Pet Trainera chyba się kupuje skille, ale o talentach nie słyszałem O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 14:39, Probos napisał:

Mam pytanie czysto teoretyczne, otóż mój pet zbiera talent point''s i nie wiem, co z
nimi zrobić xd Ma ich już całkiem sporo... Jak na razie się gromadzą i gromadzą...

twój pet nie ma "talent points" tylko training points, które możesz "wymienić" na nowe umiejętności zwierzaka zdobyte albo od trenera zwierzaków, albo z oswojonych bestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2008 o 13:52, gohan14 napisał:

1.Z jakiś rok temu przeczytałem WoW:Krąg Nienawiści i tam była taka notka historyczna
że opowieść dzieje się 1 rok przed WoW a 3 Po Frozen Trone i pytanie co się stało że
przerwano sojusz miedzy ludzimi a horda i dlaczego Theramore jest nieprzyjazne dla Hordy??

Rozejm między Hordą, a Przymierzem został przerwany przez atak admirała Proudmore''a na siedliska orków w Durotarze. To było przedstawione we Frozenie. Z kolei Krąg Nienawiści pokazuje napiętą sytuację jaka nastąpiła po zakończeniu tamtej wojny. Jak widać w efekcie tego ten rozejm został przerwany i dlatego obie frakcje więcej ze sobą walczą niż współpracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 13:52, gohan14 napisał:

Mam pytanie co do fabuły WarCrafta i jedno troche inne :P

1.Z jakiś rok temu przeczytałem WoW:Krąg Nienawiści i tam była taka notka historyczna
że opowieść dzieje się 1 rok przed WoW a 3 Po Frozen Trone i pytanie co się stało że
przerwano sojusz miedzy ludzimi a horda i dlaczego Theramore jest nieprzyjazne dla Hordy??


To najpewniej wyjaśni film World of Warcraft jego akcja ma się dziać rok przed Wowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś polska (ew taka gdzie są ludzie z Polski) gildia na serv Khadgar po stronie All ? Jeśli tak to chętnie bym wstąpił, lvl nie jest imponujący (15) ale się rozwijam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2008 o 17:54, pres1990 napisał:

To najpewniej wyjaśni film World of Warcraft jego akcja ma się dziać rok przed Wowem

Ta książka niestety również dzieje się rok przed WoW''em. Oby ten film nie był jej adaptacją, bo ta książką nie jest zbyt interesującym materiałem na fabułę filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Miałem triala The Burning Crusade i dziś kupiłem pełną wersję. Trial mi się skończył, ale jest on w folderze z grą. Czy jeśli zainstaluje pełną wersję TBC do folderu to nie pomiesza się trial jego z pełną wersją? I jeśli tak to jak mam usunąć triala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 19:20, bartez743 napisał:

Witajcie. Miałem triala The Burning Crusade i dziś kupiłem pełną wersję. Trial mi się
skończył, ale jest on w folderze z grą. Czy jeśli zainstaluje pełną wersję TBC do folderu
to nie pomiesza się trial jego z pełną wersją? I jeśli tak to jak mam usunąć triala?


nie usówaj, po prostu zupgreaduj konto, wejdz na www.wow-europe.com i tam, wejdź na swoje konto i tam powinno być coś z upgreadowaniem konta. i nie będziesz musiał instalować TBC ;]

BTW: z tym filmem nieźle wymyślili, Film WoW dzieje się rok przed WoW xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raphsody malt kupisz, jak dobrze pamiętam w gospodzie. To jest taki kielich z browcem :P

czyli jeżeli zabije mobka i mi nie wypadnie ten przedmiot przy dropie 0,2% to moge sobie odpuścić?? ah... szleństwo
no to jaki jest system aby zdobyć przedmioty, które wypadają a sznasa na ich zdobycie to 0,2 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się