Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2008 o 19:55, Szejku napisał:

raphsody malt kupisz, jak dobrze pamiętam w gospodzie. To jest taki kielich z browcem
:P

czyli jeżeli zabije mobka i mi nie wypadnie ten przedmiot przy dropie 0,2% to moge sobie
odpuścić?? ah... szleństwo
no to jaki jest system aby zdobyć przedmioty, które wypadają a sznasa na ich zdobycie
to 0,2 %


raczej tak, mi przez pół roku chyba 2 albo 3 razy ze zwykłego moba wypadło coś niebieskiego(rare), dużo takich przedmiotów znajdziej też na AH, ale taka rzecz na 15 lvl może kosztować nawet 150 golda, więc nie warto. Tak jak powiedział SoieR idź na instancje po pewniaki, albo na Battlegroundy, zdobywaj honor i wymieniaj na dobre przedmioty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 20:16, Vesania666 napisał:

dużo takich przedmiotów znajdziej też na AH, ale taka rzecz na 15 lvl może kosztować
nawet 150 golda, więc nie warto.

To tylko itemki po 19/29 i temu podobne levele, dla niskolevelowych twinków, normalny niebieski gear jest dużo bardziej dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś różnica między upgrade''owaniem konta do BC poprzez podanie klucza tylko, a instalowaniem go z tych czterech płyt CD na kompie (no bo przecież one po coś muszą być)? To takie trochę dziwne, jakby CD były tylko żeby być, a wystarczy tylko sam CD-Key...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wyfarmiłem na low lvl Red i Black Whelpa (minipety) po odpowiednio 100 i coś koło 150 killach, a oba mają drop rate 0,1%, więc nie jest to niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 21:51, bartez743 napisał:

Czy jest jakaś różnica między upgrade''owaniem konta do BC poprzez podanie klucza tylko,
a instalowaniem go z tych czterech płyt CD na kompie (no bo przecież one po coś muszą
być)? To takie trochę dziwne, jakby CD były tylko żeby być, a wystarczy tylko sam CD-Key...

Klucz jest po to, aby upgrade''ować konto. A to, czy już grę zainstalujesz z płyt, czy ściągniesz przez funkcję na koncie nie ma znaczenia. Instalacja to jedno, a upgrade to drugie. Nawet jak zainstalujesz BC z płyt, ale bez upgrade''owania konta to dostępu do zawartości z dodatku na koncie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 21:51, bartez743 napisał:

Czy jest jakaś różnica między upgrade''owaniem konta do BC poprzez podanie klucza tylko,
a instalowaniem go z tych czterech płyt CD na kompie (no bo przecież one po coś muszą
być)? To takie trochę dziwne, jakby CD były tylko żeby być, a wystarczy tylko sam CD-Key...


dodanie klucza a zainstalowanie niczym się nie różni ;] zamiast na nowo instalować po prostu dodaj klucz i ciesz się dodatkiem :D w obu przypadkach musiz podać klucz :P w obu przypadkach gra waży tyle samo na płytkach i ta ściągnięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 14:13, CH1CKEN napisał:

1. No to właśnie wyjaśnia bodajże Krąg Nienawiści...

2. Bo na aukcji podają też zazwyczaj nazwę serwera, rasę i klasę, a wtedy nie problem
znaleźć go na armory. A handel kontami jest nielegalny i takie konto może być szybko
zbanowane.



Nie za bardzo wiem co wyjaśnia bo książka kończy się tak ze Thrall zabija Burxa i przerywa walke w Northwatch,a Jaina zabija Zmlordora(czy jakoś tak :P ). I nie zabardzo widze tu skąd jest konflikt Hordy z Theramore i Alliance... Nie ma tam żadnej walki czy chodzby powodu dla którego sojusz miałbybyć przerwany przez którąś ze stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 23:03, gohan14 napisał:

Nie za bardzo wiem co wyjaśnia bo książka kończy się tak ze Thrall zabija Burxa i przerywa
walke w Northwatch,a Jaina zabija Zmlordora(czy jakoś tak :P ). I nie zabardzo widze
tu skąd jest konflikt Hordy z Theramore i Alliance... Nie ma tam żadnej walki czy chodzby
powodu dla którego sojusz miałbybyć przerwany przez którąś ze stron.

Pakt o nieagresji został zerwany ot tak sobie :P Może przyczynił się do tego atak Proudmoore''a na Durotar, a może nie wiadomo co. Chyba nigdzie nie jest to wyjaśnione. Po prostu nie potrafią żyć bez nieustannej walki i już ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Ostatnimi czasy doszły do mnie informacje na teman Flymountów za Marki czy tam Honor Point (nie amietam dokładnie...) Jesli jest ktos kto moze udzielic jakies informacji na ten temat bede wdzieczny :) głównie zalezy mi na ewentualnej dacie wprowadzenia tego... Aha i Pytanie kiedy wychodzi 2.4 bo nigdzie jeszcze nie znalazłem informacji na ten temat... Z góry dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 18:36, protason napisał:

Jest jakaś polska (ew taka gdzie są ludzie z Polski) gildia na serv Khadgar po stronie
All ? Jeśli tak to chętnie bym wstąpił, lvl nie jest imponujący (15) ale się rozwijam
;)

www.guardiansofpoland.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj lub maksymalnie w poniedziałek przyjdzie do mnie WoW :) Mam pytanie - czy ciężko się na początku odnaleść, zrozumieć zasady itd. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 14:51, kaganiec napisał:

Dzisiaj lub maksymalnie w poniedziałek przyjdzie do mnie WoW :) Mam pytanie - czy ciężko
się na początku odnaleść, zrozumieć zasady itd. ?

Nie az tak ;) napewno poradzisz sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 14:54, Tieru napisał:

Nie az tak ;) napewno poradzisz sobie ;)


To bardzo fajnie - bo lubie Warcrafta, a WoW''a kupuje kosztem nowej karty graficznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 14:57, kaganiec napisał:

To bardzo fajnie - bo lubie Warcrafta, a WoW''a kupuje kosztem nowej karty graficznej
;)

Hehe, no patrz nie jestem jedynym :-) Też olałem kupno karty na rzecz WoWa
Co do trudności to bardzo łatwo się w grze odnaleźdź wszystko jest bardzo dobrze objaśnione, sam początek gry to przyjemny tutortial. O ile w miarę dobrze radzisz sobie z angielskim nie będzie problemu... zresztą chyba jest jakieś spolszczenie do WoWa, ale to tylko chyba bo sam nigdy nie byłem nim zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 15:01, Hubi Koshi napisał:

Hehe, no patrz nie jestem jedynym :-) Też olałem kupno karty na rzecz WoWa
Co do trudności to bardzo łatwo się w grze odnaleźdź wszystko jest bardzo dobrze objaśnione,
sam początek gry to przyjemny tutortial. O ile w miarę dobrze radzisz sobie z angielskim
nie będzie problemu... zresztą chyba jest jakieś spolszczenie do WoWa, ale to tylko chyba
bo sam nigdy nie byłem nim zainteresowany.


Wiadomo, WoW i te sprawy przyciągają :P Ale szkoda, że nakład CDP na WoW się skończył bo musiałem na www.ultima.pl kupować i ok. 10zł drożej będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 15:06, kaganiec napisał:

Wiadomo, WoW i te sprawy przyciągają :P Ale szkoda, że nakład CDP na WoW się skończył
bo musiałem na www.ultima.pl kupować i ok. 10zł drożej będzie :/

Ja kupowałem na Merlinie i wyniosło mnie to coś koło 77 złotych razem z przesyłką kurierską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się