Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2008 o 14:22, Lukas1992 napisał:

> Mam pytanie. Jeśli kolega dał by mi triala i dobije do 20 lvl ( lub jakiegokolwiek)
moge
> sobie potem uaktualnić konto (zakup orginalnej pełnej wersjii)? Chodzi o trial BC,
ja
> chciałbym kupić podstawke
tak możesz

Dzięki ;)
Nie wiedziałem czy kupować (70zł To nie durzo ale jednak...) tak sobie najpierw przetestuje. Jeszcze jedno pytanko. Jeśli ktoś mi da triala a ja potem zarejestruje gre to ten ktoś dostanie 30dni gratis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trial BC jest dla tych co już konto mają i chcą spróbować BC.
Ty zapewne dostaniesz zwykłego triala, którego zresztą można zakładać ile razy się chce tutaj: http://teaser.wow-europe.com/
Jednak Twój kolega nie dostanie miesiąca jeśli zarejestrujesz grę (to już dawno "wygasło"). Są podobne inicjatywy jak Scroll of Resurrection czy recruit a friend, ale to (oficjalnie) nie działa dla graczy w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie mniałem napisać to co CH1CKEN... więc jeśli zastanawiasz się czy "potrzebujesz" od razu TBC to śmiało moge powiedzieć ci że przed 60 lvlem nie będziesz potrzebował dodatku (niby do outlandu można wejść od 58 ale imo to troche za wcześnie i może być ci zbyt ciężko, te 2 lvle to wcale nie "tylko" 2 lvle...). Oczywiście jesli chcesz grać nowymi rasami i wziaść sobie jubilerstwo jako profesje, tbc jest potrzebne, w innym wypadku - przeżyjesz bez niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW - gra, w którą gram co prawda od 3 lat ale tylko 2 miesiące na serwerach Blizzardu. Wnerwiony lagami, bugami itp. kupiłem sobie z bratem Battle Chesta(poradniczki rocks) i rozpoczęłem gręna serwerach globalnych.
Mam obecnie 42 Draenei Shamana(The Venture Co. nick - Sfidt) a także 21 Blood Elfa Paladyna(Ravenholdt także Sfidt). Gra się o niebo lepiej niż na tych servach pirackich ;) Dziękuję Blizzardowi za tę grę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stałem się szczęsliwym posiadaczem WoW''a xD. Teraz się zastanawiam z kąd brać 50zł miesięcznie (skręcanie długopisów rlzxD/coś trzeba w szkole jeść). Macie może jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 17:45, Barktos napisał:

Właśnie stałem się szczęsliwym posiadaczem WoW''a xD. Teraz się zastanawiam z kąd brać
50zł miesięcznie (skręcanie długopisów rlzxD/coś trzeba w szkole jeść). Macie może jakieś
propozycje?


Roznoszenie ulotek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 17:45, Barktos napisał:

Właśnie stałem się szczęsliwym posiadaczem WoW''a xD. Teraz się zastanawiam z kąd brać
50zł miesięcznie (skręcanie długopisów rlzxD/coś trzeba w szkole jeść). Macie może jakieś
propozycje?


Jeśli dostajesz od rodziców jakąś kase to nie wydawaj na durnoty tylko oszczędzaj i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, nie sądziłem, że gracz z moim stażem, będzie musiał zadać tu pytanie, ale mam prawdziwy dylemat:
Otóż zacząłem grać szamanem i pojawiły się wątpliwości co do wyboru profesji. Rozważam trzy wersje:

Herbalism - Alchemia
Skinning - Leaherworking

I już mniej:

Minning - Blacksmithing

I teraz konkretniej - w leatherworkingu dojechałem do około 150 skilla. Wiem, że na tej profesji da się nieźle zarobić i wiem, że na 225 wybiera się specjalizację. Tyle tylko, że nie wiem czy któraś z tych specjalizacji nadaje się dla szamana. Jednym słowem, czy ta profesja ma jakąś ;przyszłość'' dla tej klasy.

Jeśli chodzi o alchemię to moje główne pytanie brzmi - czy da się na tym dobrze zarobić?

No i ostatecznie o ten blacksmithing.

Proszę o odpowiedzi, wraz z uzasadnieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leatherworking pozwala na zrobienie takie małego seta mail dla szamana. Przydać może się jedynie na początek raidowania, później i tak zastąpisz ten set lepszym sprzętem. A Blacksmithing dla szamana jest bezużyteczny. Ja dla mojego wybrałem mining/jc, ale taka kombinacja akurat każdej klasie się przydać może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Jeśli ma sie zamrożone konto a kupi sie BC to będzie możliwość grania przez miesiąc gratis lub czy trzeba kupić razem z dodatkiem kartę Pre peid''a a dodatkowy miesiąc z BC dopiero wtedy sie liczy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już przy profesjach jesteśmy... czy to się w ogóle opłaca?
Wydałem kupę kasy żeby dojść w tailoring i enchanting do ponad 300pkt (dalej do 375 już nie mam ani motywacji, ani zapału). Wszelkie wycraftowane zbroje, czy to z BS, LW czy Tailoring i tak na długo nie starczą. Poza tym żeby na nich rzeczywiście zarobić, to trzeba by bardzo długo je wytwarzać i sprzedawać po dobrych cenach, by zwróciły się wszystkie materiały potrzebne do dojścia tak wysoko w profesji.
Podobnie enchanting. Już wolę dać materiały enchanterowi z gildi,i by mi załatwił sprawę niż samemu piąć się tak wysoko. Dojdę do 375 i co dalej? WTS high lvl enchs, ur mats + 30g fee. I co mi po tych groszach za usługę skoro musiałem kilka tysięcy wydać na wylevelowanie umiejętności?
O wiele bardziej się opłacają 2 umiejętności zbierackie. Po zakupieniu zbroi z AH i tak bilans jest na plus, w porównaniu z własnoręcznym wytwarzaniem ekwipunku.
Crafting jest dobry chyba tylko dla własnej satysfakcji, że nie tylko walczę, ale i coś tworzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 22:34, Astropath napisał:

Crafting jest dobry chyba tylko dla własnej satysfakcji, że nie tylko walczę, ale i coś
tworzę.


Z tailoringu uszyjesz sobie sety na poziomie T5. Nie jest to trudne, a nie musisz sie tłuc po raidach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o profesjach herbalism i alchemy? Warto je mieć? Da się na nich coś zarobić? Herbalismu mam około 140, a alchemy 171 i myślę nad zmianą. W grę nie wchodzi tailoring. Napiszcie co o tym myślicie. Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaką klasą grasz, łetwiej będzie powiedzieć na co byś zmienił.. A co do alchiemii, to podobno jest nawet przyjemna, czeka teraz na alta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 22:46, mic02 napisał:

Napisz jaką klasą grasz, łetwiej będzie powiedzieć na co byś zmienił.. A co do alchiemii,
to podobno jest nawet przyjemna, czeka teraz na alta.


Gram shaman''em. w Ghost Wolfie ziółka zbiera się całkiem miło, ale średnio podoba mi się alchemia i często szłysze, że na tym nie zarobie ;/

edit : myśle nad zmianą na enginering lub enchanting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz herbalism to nie powinno być problemu z zarabianiem.
Co do alchemy to jedna z najlepszych profesji dla resto shamana (healera), bo trinket, który daje jest niesamowity dla resto shamana (+40% from mana pots and healing pots), wymienić go będziemy chcieli dopiero jak zabijemy Illidana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 22:55, Crimthann napisał:

Grałem trochę w Wowa - 22 lvl ale jakoś nie wciągnął mnie w swój świat :)

Gra zaczyna się na 70 - i większość 70 się z tym zgodzi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się