Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2008 o 17:02, Ero Sennin napisał:

Mam dylemat i to dość spory. Moim hunterem chcę grać i arenki i dpsować na raidach, a
nie mogę zdecydować się w jakim buildzie. BM czy MM? Jeśli możecie to podajcie mi wady
i zalety, jak wam się będzie chciało to jakiegoś dobrego builda ;)


Na raidy to tylko BM babe :)

BM - 41/20/0 jedyny prawidłowy build: http://www.wowdb.com/talent.aspx?id=3#ef2e2fcfefe2dfe5fef2e3f2ef9e2f24

I do tego broń o speedzie 2.7 i rotacja 1:1 i wymiatasz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kolega pożyczył mi płytkę z Wow''em abym sobie zainstalował i pograł na trialu. Wszystko ok ale chcę kupić sobie z gram.pl Battlechesta i czy mógł bym jakoś ten CD-KEY co jest dodawany do Wowa wpisać do tego konta trial aby było takim normalnym kontem? Bo nie chcę robić nowego konta i grać od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 18:29, KamcioBoy napisał:

Mam pytanie. Kolega pożyczył mi płytkę z Wow''em abym sobie zainstalował i pograł na
trialu. Wszystko ok ale chcę kupić sobie z gram.pl Battlechesta i czy mógł bym jakoś
ten CD-KEY co jest dodawany do Wowa wpisać do tego konta trial aby było takim normalnym
kontem? Bo nie chcę robić nowego konta i grać od nowa.

Jasne że możesz a nawet powinieneś, dzięki takiej zagrywce dostajesz w sumie 40 darmowych dni grania. 10 z triala i 30 za "upgrade" konta, zwyczajnie musisz najpierw założyć konto trial, potem na nie wejść i wpisać kod z kupionej gry w ten właśnie sposób upgradujesz sobie konto i do 10 trialowych dni dostajesz jeszcze 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 18:32, Hubi Koshi napisał:

> Mam pytanie. Kolega pożyczył mi płytkę z Wow''em abym sobie zainstalował i pograł
na
> trialu. Wszystko ok ale chcę kupić sobie z gram.pl Battlechesta i czy mógł bym
jakoś
> ten CD-KEY co jest dodawany do Wowa wpisać do tego konta trial aby było takim normalnym

> kontem? Bo nie chcę robić nowego konta i grać od nowa.
Jasne że możesz a nawet powinieneś, dzięki takiej zagrywce dostajesz w sumie 40 darmowych
dni grania. 10 z triala i 30 za "upgrade" konta, zwyczajnie musisz najpierw założyć konto
trial, potem na nie wejść i wpisać kod z kupionej gry w ten właśnie sposób upgradujesz
sobie konto i do 10 trialowych dni dostajesz jeszcze 30.


Aha ok, ale czy ten cd-key co dostaje sie do Wowa to też może posłużyć do przedłużenia gry jak pre-paid na aktywnym koncie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 18:39, KamcioBoy napisał:

Aha ok, ale czy ten cd-key co dostaje sie do Wowa to też może posłużyć do przedłużenia
gry jak pre-paid na aktywnym koncie ?

Tak jak mówiłem, gdy tworzysz konto trial dostajesz 10 dni darmowej (ale okrojonej rozgrywki) gdy wpisujesz kod dostajesz do tych 10 dodatkowe 30 dni (czy tam ile dni liczy bieżący miesiąc), czyli można to rozumieć tak że przedłuża czas gry, ale jest to zagrywka jednorazowego użytku jeśli się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba mnie nie zrozumiałeś. Koleś ma aktywne konto w wowie ale chce kupić sobie wowa i czy tym cd-keyem co się dostaje mógł by przedłużyć sobie grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 18:01, KaPe napisał:

> Na raidy to tylko BM babe :)
Ahem, 1 x Survival.


No surv też :p Ale wiesz pure DPS to tylko BM! :D

U nas zawsze chodził set 3 hunterów, 2 x BM i 1 x surv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 19:05, masterHADES napisał:

Paladyn czy Warek jest lepszy do tankowania ?? W ogóle którą klasą lepiej do instancji
:P


Warek na pojedyncze targety jest lepszy, a paladyn na grupy mobów lepszy. Każdy jest tak samo potrzebny na insty. Nie ma ten lepszy ten gorszy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faktycznie 2 tyg temu dosc czesto wyskakiwal mi ten xpantyvirus i pytal czy chce zeskanowac kompa i nawet jak dawalem no to cos sie wlaczalo ale szybko zamykalem(uzywam firefoxa). Teraz naszczescie juz nie wyskakuje od
dluzszego czasu

mam pytanie ktore master do alchemy najlepiej brac? i ktore daje najwiecej kasy? zastanawiam sie nad master of transmute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 20:23, żyrafa napisał:

mam pytanie ktore master do alchemy najlepiej brac? i ktore daje najwiecej kasy? zastanawiam
sie nad master of transmute.


Najwięcej kasy daje transmute, zawsze szansa iż dropnie Ci kilka Primal Might więc kasa nie mała. Z drugiej strony zależy co potrzebujesz. Ja osobiście mam Master Potiona ze względu na to, iż potrzebuję chore ilości potionów, mowa o Alchemist''s Mad Potions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 17:07, Latniak napisał:

> Zastanawiam sie nad dobruym buildem dla Warlocka, taki by był i do PVP i by expić
się
> dało :)
> Rozważam albo drzewko Affilaction - by dojść do Unstable Affilaction i Improved
Howl
> of Terror,
> http://www.wowhead.com/?talent=IiMriRfkqtbo0xZxx0z
> albo build SL/SL
> http://www.wowhead.com/?talent=Iq0rVRckoZbxczIiz0es
> Który będzie lepszy?

Co do tego nerfa SL/SL o którym mówi
reven to nie wiadomo jak to będzie, bo nerf (dla niektórych buff ;p) life tapa jest tylko
na ptr, i nie ma żadnej pewności że wejdzie na live serwery.


Zmiana do life tapa została na razie cofnięta na PTRze, więc poczekajmy z paniką ;)

@żyrafa: Transmute master jest najprostszym wyborem, bo nie musisz inwestować w dobre przepisy ani szukać kupców na poty czy elixiry. Transmute zawsze zysk daje. Zależnie od rynku potion bądź elixir mastery może być bardziej opłacalne, ale tego nikt Ci z góry nie zagwarantuje nie znając cen z Twojego serwera. Ja bym wziął transmutation, bo jestem leniwy. Z tym, że np. u mnie na serwerze zazwyczaj bardziej opłacają się diamenty a nie Primal Might, ale to już sam się zorientujesz jak jest u Ciebie.

@Hydro2: kwestia buildu BM była omówiona na tej samej stronie, na której jest Twoje pytanie, naprawdę mógłbyś to przeczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 08:11, Lukas1992 napisał:

> Ma ktos pomysl na build bm/marks?
wziąłbyś czytał wcześniejsze posty ze strony tam na samej górze masz jak byk linka ^^

No przeczytalem i przejrzalem, ale czy nie ma jakies stronki z buildami albo ktos nie ma ciekawszego pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 13:08, Ero Sennin napisał:

Mógłbyś napisać do czego chcesz build (PvE, PvP, farma) ;p

PvE, glownie rajdy insty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się