Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

to jest tylko część łatki 2.4, ona sie nie zainstalowała jeszcze, pobrała owszem, ale nie zainstalowała. nie wiem jak mogło ci sie zainstalować, powinieneś mieć ciągle wersje 2.3.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 12:36, oOreVenOo napisał:

Wywal grę i wgraj od nowa. Będzie po problemie.


Twoja odpowiedź byłaby trafna, gdyby nie fakt, że potrfa to do świąt :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 13:48, Nyron napisał:

> Wywal grę i wgraj od nowa. Będzie po problemie.

Twoja odpowiedź byłaby trafna, gdyby nie fakt, że potrfa to do świąt :>

Lol?

Z instalacja gry mialem pelno problemow a latki sciagalo mi 2 dni, niema innego sposobu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 12:30, Ardaren Ziom napisał:

wywala mnie co 5 minut z gry przez jakis erroe (niemoge dodac obrazka niewiem czemu
)i niewiem co z tym zrobic ;/


WoW ma taki fajny pliczek.... nazywa się repair. Do czego on służy chyba nie muszę pisać. Zrób sobie backup folderu WTF i Interface, a potem sczekuj wszystkie pliki gry, co będzie nie tak to on dociągnie z neta i naprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba reklamować nie można innych serwisów na gram.pl ;p ale co tam regulamin dawno czytałem xD


A żeby nie było offtopa kompletnego, orientuje się ktoś dlaczego stronka www.tankspot.com nie wchodzi? Czy tylko u mnie coś sie zwaliło ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 15:54, -Elk- napisał:

Chyba reklamować nie można innych serwisów na gram.pl ;p ale co tam regulamin dawno czytałem
xD


A żeby nie było offtopa kompletnego, orientuje się ktoś dlaczego stronka www.tankspot.com
nie wchodzi? Czy tylko u mnie coś sie zwaliło ? :D


Niestety forum wow.gram.pl nie działa, więc zapuściłem adresik gdzie możecie złapać trochę doświadczeń dotyczących World of Warcraft

/// A stronka działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam ważne pytanie. Za 3 tygodnie idę do wojska ale chciał bym przed nim nagrać się w WoW''a. Muszę zakupić kartę ona jest na 60 dni grania a przez armię wszystkich nie wykorzystam. Jest możliwość zamrożenia konta na 9 miesięcy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 20:21, WąChU napisał:

Cześć mam ważne pytanie. Za 3 tygodnie idę do wojska ale chciał bym przed nim nagrać
się w WoW''a. Muszę zakupić kartę ona jest na 60 dni grania a przez armię wszystkich
nie wykorzystam. Jest możliwość zamrożenia konta na 9 miesięcy? :P


Konto można zamrozić bez problemu, to dzieje się samo jak tylko przestajesz płacić. Ale nie możesz zamrozić czasu, za który już zapłaciłeś, więc np. jak aktywujesz kartę pre-paid (60-dniową), to konto będzie aktywne przez następne 60 dni i nic na to nie poradzisz. Potem samo się zamrozi. A zamrożone może sobie być dowolnie długo, więc 9 miesięcy to nie problem.

Jeśli chcesz grać tylko 3 tygodnie, to najmniej co możesz wziąć to 30 dni, ale do tego potrzebujesz karty płatniczej. Jeśli nie masz możliwości płacenia kartą, to musisz sam zdecydować, czy chcesz płacić za pre-paida, z którego zużyjesz tylko 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 20:21, WąChU napisał:

Cześć mam ważne pytanie. Za 3 tygodnie idę do wojska ale chciał bym przed nim nagrać
się w WoW''a. Muszę zakupić kartę ona jest na 60 dni grania a przez armię wszystkich
nie wykorzystam. Jest możliwość zamrożenia konta na 9 miesięcy? :P

Na Allegro są ludzie, którzy kupują subskrybcje do WoW, także nie musisz mieć karty, wystarczy tylko mieć konto na allegro. Ja kupiłem konto, identycznie zrobię, kiedy miesiąc mi wygaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 20:21, WąChU napisał:

Cześć mam ważne pytanie. Za 3 tygodnie idę do wojska ale chciał bym przed nim nagrać
się w WoW''a. Muszę zakupić kartę ona jest na 60 dni grania a przez armię wszystkich
nie wykorzystam. Jest możliwość zamrożenia konta na 9 miesięcy? :P

kup tylko "pudełko" z grą, zrób trialowe konta ---> upgrade do full i masz 40 dni grania ;D , wygrasz sie a i dużo dni nie przepadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie można kupić broń i armor za punkty honoru ? kiedyś trafiłem przypadkiem na takiego ludka ale teraz jakoś nie mogę go znaleźć, jestem po stronie Ally i najlepiej jakby był gdzieś w Ironforge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się