Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2008 o 21:24, Latniak napisał:

ATSW

Advanced Trade Skill Window, najlepszy chyba addon zastępujący okienka craftowania.


O! Dokładnie o to mi chodziło (a skąd wcześniejsza nazwa mi utkwiła w głowie, to nie wiem:/)

Wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tnij posty. Do Poly - świnię dostajesz za 60 lvl mage quest, krowę i żółwia z książek; też na wysokim levelu, a swoją teraz jest to cholernie rzadkie. Gratulacje za wybór maga, trudna klasa jak na początek. Co mogę Ci poradzić, to bierz stamina/intellect gear, na 40 idź w Frost. Kupuj od czasu do czasu potionki, jeżeli nie przepłacisz za nie, to za niewielką kasę nie tracisz tych minut na corpserun. A do ''''prawdziwej Hordy'''' - gratulacje za wspaniałą postawę. Nie przyjąć kogoś za rasę... Że takich popieprzeńców z RP przyciąga (bez obrazy dla reszty RP graczy). No, ale my elfy nie dajmy się śmierdzącym, nie myjącym się, i żrącym surowe mięcho barbarzyńcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wcześniej horda miała same "ponure" rasy i to tworzyło jako taki klimat który był przeciwieństwem ally, a tu co wyskakuje blizz z belfami które swoim "lalusiowatym" wyglądem kładą nawet gnomy... ;P

PS: ud też do hordy nie pasują imo, prawdziwa horda to orkowie, taureni i trole ;D i tu jest klimat który nawet i mi allyiemu się podoba; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w WoWie nie ma już tej starej, prawdziwej Hordy. Poczytaj sobie przynajmniej opis w tworzeniu postaci. Pisze coś w rodzaju, jeżeli dobrze pamiętam, że oni wszyscy jednoczą się w tym świecie, aby jakoś przetrwać. I dobrze. Mi już dawno się te dzikie plemiona, biegające z maczugami znudziły, w dodatku, hmmm... dziwnie by to wyglądało wraz z wprowadzeniem rewolucji BC, nethershipów itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z resztą po cholerę ta dyskusja, ktoś może gustować w ledwo-wystających-ponad-trawę krasnoludach, albo nawet w... gnomach, a ktoś inny w orkach czy andedach A jeżeli Ci się BE z pedałem kojarzy, twoje zdanie, tylko ciekawe co ty, i ci od ''''prawdziwej Hordy!!!'''' powiedzą o Blood Elfkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 20:29, DemoBytom napisał:

No wiem ;P Ale ja newbie jestem xD


Każdy kiedyś zaczyna. :)

Dnia 18.03.2008 o 20:29, DemoBytom napisał:

No już teraz o tym wiem ;)


I dobrze. :P

Dnia 18.03.2008 o 20:29, DemoBytom napisał:

Ee.. żółw? prosie? Można w to też zamienić przeciwników? o_O


Żółw to unikalny polymorph. Recipe na niego wypada w Zul''Gurub. Prosiak to Poly do zdobycia za wykonanie questów w Azshara.

Dnia 18.03.2008 o 20:29, DemoBytom napisał:

Oczywiście - też unikam walki z więcej niż jednym przeciwnikiem.. Choć czasem się nie
da.. Czasem pech zechce, że akurat mobek podejdzie i się zagruje.. Czasem kolcak mi ucieknie
wracając z kumplami (bo go za blsko kolegi firebolt dopadł)..


Bywa, trzeba się z tym liczyć.

Dnia 18.03.2008 o 20:29, DemoBytom napisał:

Też fakt.. Choć u maga to dużo bardziej widoczne niż u huntera/locka - bo brak mu peta..
Zwłaszcza na początku.. tak zawsze pet+wand/łuk pomaga zjechać..


Grając frostem oraz posiadając Ice Barrier + Water Elemental jest o wiele łatwiej. :) Moby składają się jak przecinki, nawet jesteś w stanie część elit pojechać sam, chociaż na pewno nie wszystkie.

Belfy ogólnie są tępione, nie wiem czemu. Może dlatego, że po wyjściu TBC zrobiła się ich cała chmara, trudno powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2008 o 22:34, mic02 napisał:

Z resztą po cholerę ta dyskusja, ktoś może gustować w ledwo-wystających-ponad-trawę krasnoludach,
albo nawet w... gnomach, a ktoś inny w orkach czy andedach A jeżeli Ci się BE z pedałem
kojarzy, twoje zdanie, tylko ciekawe co ty, i ci od ''''prawdziwej Hordy!!!'''' powiedzą
o Blood Elfkach...

no coż, ja tam wole "realne" dziewczyny ale jak już tam kto woli ;D niektórym kilka pixeli do szczęścia wystarczy...
PS: a jak już o to pytasz... kosmitki wymiataja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja... Dla mnie horda od zawsze była "azylem dla odmieńców", a nie "tępymi barbarzyńcami".. No ale cóż >.>''

>>SoieR
>no coż, ja tam wole "realne" dziewczyny ale jak już tam kto woli ;D niektórym kilka pixeli do szczęścia wystarczy...

Eee.. Ja też, wyobraź sobie wolę realne dziewczyny.. Ale jak już gram sobie, to czemu nie mogę popatrzeć na ładne i smukłe pikselki? o-O
Pewnie że pisanie na prawo i lewo "WoW, BE ar HAWT!", "chciałbym, żeby były prawdziwe" itd, to przesada >.>''

>>oOreVenOo
>Belfy ogólnie są tępione, nie wiem czemu. Może dlatego, że po wyjściu TBC zrobiła się ich cała chmara, trudno powiedzieć.

Czy ja wiem.. Jak tak przeglądałem w necie statystyki to niemal zawsze najwięcej jest humanów.. Fakt, belfów/nelfów jest dużo, zwykle z humanami prowadzą, ale nie jet tak, że tylko oni grają, a o reszcie się zapomina o-O

Chociaż z drugiej strony, ostatnio spotykam ogromną ilość belfów paladynów.. Na jakiekolwiek party/insta ludzie wolą brać pala niż priesta o_O Zresztą jak zobaczyłem, że paladyn może wskrzeszać to upadłem.. Po co teraz grać priestem? o_O Pallek może leczyć, lata w ciężkiej zbroi więc nie pada tak jak priest, ma całkiem fajne buffki, świetną devotion aurę.. Mam wrażenie, że do małych party pallek wyprzedza priesta o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 10:01, DemoBytom napisał:

Chociaż z drugiej strony, ostatnio spotykam ogromną ilość belfów paladynów.. Na jakiekolwiek
party/insta ludzie wolą brać pala niż priesta o_O Zresztą jak zobaczyłem, że paladyn
może wskrzeszać to upadłem.. Po co teraz grać priestem? o_O Pallek może leczyć, lata
w ciężkiej zbroi więc nie pada tak jak priest, ma całkiem fajne buffki, świetną devotion
aurę.. Mam wrażenie, że do małych party pallek wyprzedza priesta o_O


Bo tak jest, w małych party to dmg zazwyczaj dostaje tylko tank, a palek jest najlepszy do leczenia jednosobowego i tego nei zmienisz. Ale taki na przykład priest ma inne zalety... zresztą poczekaj na odpowiedź KaPe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 10:01, DemoBytom napisał:

Chociaż z drugiej strony, ostatnio spotykam ogromną ilość belfów paladynów.. Na jakiekolwiek
party/insta ludzie wolą brać pala niż priesta o_O Zresztą jak zobaczyłem, że paladyn
może wskrzeszać to upadłem.. Po co teraz grać priestem? o_O Pallek może leczyć, lata
w ciężkiej zbroi więc nie pada tak jak priest, ma całkiem fajne buffki, świetną devotion
aurę.. Mam wrażenie, że do małych party pallek wyprzedza priesta o_O

Haha. Nie żartuj nawet - "świetna devotion aura", haha. W 5 osobówkach priest ma wszystko to co Paladyn, i jeszcze więcej. Owszem, brakuje mu plate, ale w końcu po coś się tanka zabiera, a zwykle wystarcza Fade. Paladyn nie ma - HoTek, instantów(poza Holy Shock, który jest słaby), leczenia grupowego, Feara na sytuacje podbrakowe, ofensywny dispel(niektóre moby mają naprawde irytujące buffy, które warto ściągnąć). Jedyna przewaga Palka to armor, ale healer nigdy nie powinien tankować i tak, więc jest to praktycznie bez znaczenia - a nawet Plate pęknie, gdy mobom na heroiku wejdzie kryt.

Na Arenach - Paladyn ma *wszystkie* czary ze szkoły Holy, więc jeden interrupt i jest kompletnie bezużyteczny przez kilka sekund - Priest może w tym czasie dać Fear lub Mana Burn, nie mówiąc o tym, że instanty nie sposób interruptować. Plate jest tu bardziej przydatny, no ale łatwość zamknięcia Palka to ogromny minus.

Rajdy - w Mount Hyjal i Black Temple leczenie grupowe >>> spamowanie na pojedyńczy cel. W Sunwell wygląda, że będzie podobnie. Priest jest wprawdzie bardziej manożerny od Paladyna, ale też może spokojnie spamować tanka, podczas gdy Paladyn w życiu nie poleczy 5 osób naraz za pomocą CoH/PoH - bez priestów zapomnij o zrobieniu Bloodboila/Illidana/Rosa/Najentusa - chyba, że rajd ma 6 resto szamanów. Już teraz w ramach experymentu przerobiliśmy jednego z naszych Palków na Retri - JoW + JoC + przyzwoity DPS powinny dać więcej niż kolejny spammer Holy Lighta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena tranferu postaci wynosi mniej wiecej tyle ile pre-paid? Jak to się odbywa? Można zapłacić pp czy tylko przelewy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 15:06, graczomaniak napisał:

Cena tranferu postaci wynosi mniej wiecej tyle ile pre-paid? Jak to się odbywa? Można
zapłacić pp czy tylko przelewy?


20 € podejrzę jest cena. Sprawdź w acc managment. No i tylko kartą można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 21:20, Zgrywus24 napisał:

Dowiedz się wszystkiego o Fury of the Sunwell, czyli o patchu 2.4 już teraz! - Zobacz:


No dobra wasz serwis jest ładny, dopracowany, korzystam, ale reklamy tego typu są na tym forum jakby zabronione. (REGULAMIN!!!) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie kwestii dot. priesta :) Teraz trochę inaczej patrzę na tę (wydawać by się mogło nudną) klasę :P Może nawet kiedyś nim pogram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Reklamy na gram.pl są zabronione. Pamiętaj o tym, jeżeli nie chcesz dostać bana/kicka/warna.

@DemoBytom

Priest nie jest nudny. W sumie to 2in1. Healer i DPS. Przy czym taki mag to tylko DPS. :? Osobiście chciałem grać szamanem z jednej prostej przyczyny: DPS Melee, Healer, Caster. Gdyby nie to że nie miałem TBC na pewno bym nim grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 21:45, DemoBytom napisał:

Dzięki za wyjaśnienie kwestii dot. priesta :) Teraz trochę inaczej patrzę na tę (wydawać
by się mogło nudną) klasę :P Może nawet kiedyś nim pogram :)


Widzę, że już zostałeś pocieszony przez KaPe, to tylko dodam coś od siebie. To prawda, że w instancji przez 80% czasu używa się 3 skilli, więc można pomyśleć, że np. każdy inny healer potrafiłby to samo, a oni mają dodatkowo skille X i Y, więc po co ja tu jestem? Klasy zostały tak zaprojektowane, żeby podstawowe czynności mogła wykonać każda z 3-4 klas przewidzianych do danej roli (żeby dało się zrobić instancję z w miarę dowolnym zestawem klas, przy założeniu że jest tank i jest healer), ale każdy ma jeszcze całkiem sporo skilli, o których może nawet się nie pamięta, ale które bywają przydatne. Jasne, że niektórych użyjesz raz czy dwa na walkę, a części nawet tylko w niektórych specyficznych walkach, ale to że są dostępne czasem bardzo ułatwia życie. Ja o tym wiem co nieco, bo w końcu gram szamanem - większość totemów jest bardzo sytuacyjna, ale w odpowiednich okolicznościach potrafią być naprawdę mocne (nie ma to jak uniknąć kompletnie Deep Slumberów na Eranikusie w ST (byłem zaskoczony, że da się go groundować, w końcu dispelowalny nie jest)).
W przedrajdowych instancjach bardziej mnie obchodzi, jak kto gra, niż czy jego klasa jest super optymalna do danej instancji czy tylko OK. A w rajdach, no cóż, paladyn to zawsze blessing, trzech wypadałoby mieć ;)

A co do nudności: wszystkie klasy są w sumie nudne jakby się tak zastanowić. Ale jednak wszyscy ciągle gramy, ciekawe, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się