Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2008 o 12:32, -Elk- napisał:

Mimo wszystko dużo lepszy jest. Wiadomo, jakieś tak elementy można, ale...


Ale pierdzielisz...:P Widziałeś swój post ? Przeczytaj jeszcze raz, 50% nie zrozumiałem. :P Anyway oczywiście, że cratfty+badge+raidy to podstawa, ale żeby zdobyć te badge i itemy z raidow trzeba mieć coś na start, a Gladiatory są idealne. Dla przykładu Gladiator''s Staff z enchantem to 250 spell dmg (dużo!) oraz coś koło 20 spell hita, jak nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 13:06, oOreVenOo napisał:

> Mimo wszystko dużo lepszy jest. Wiadomo, jakieś tak elementy można, ale...

Ale pierdzielisz...:P Widziałeś swój post ? Przeczytaj jeszcze raz, 50% nie zrozumiałem.
:P Anyway oczywiście, że cratfty+badge+raidy to podstawa, ale żeby zdobyć te badge i
itemy z raidow trzeba mieć coś na start, a Gladiatory są idealne. Dla przykładu Gladiator''s
Staff z enchantem to 250 spell dmg (dużo!) oraz coś koło 20 spell hita, jak nie więcej.

1st, obudziłem się przed chwilą, nie wymagaj ode mnie dużo :p
2nd, była dyskusja na pre raid gear, czyli "że cratfty+badge+raidy to podstawa" to jest bez sensu :PI tak, wiem. Raidy chodziło Ci o heroiki, ale.. :D
3rd, była mowa o hunterze, a nie o casterach. Dla huntera dobra itemizacja z badge/craftów/world dropów >> PvP gear.

A i btw:

>Część ludzi raidujących MH/BT do tej pory używa tych itemów.

Jak są w gearze PvP w BT/MH to znaczy, że albo nie potrafią dobrać sobie sprzętu albo mają zajebistego pecha w lootcie. Nikt celowo nie będzie grał w PvP gearze na PvE jak jest milion lepszych itemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 13:06, oOreVenOo napisał:

Dla przykładu Gladiator''s
Staff z enchantem to 250 spell dmg (dużo!) oraz coś koło 20 spell hita, jak nie więcej.

Lepszy przykład to miecze Gladiatora dla Rogue/Fury Warka czy macki/siekiery dla Enh Szamana. Praktycznie nie ma innej alternatywy do czasu 2.4 i nowych broni z badge. Jedyny dobry pre-rajdowy miecz to Exalted Aldor - a grind jest dość kosztowny i kończymy z bronią i tak gorszą niż po 2 dniach bicia AV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 13:17, -Elk- napisał:

Jak są w gearze PvP w BT/MH to znaczy, że albo nie potrafią dobrać sobie sprzętu albo
mają zajebistego pecha w lootcie. Nikt celowo nie będzie grał w PvP gearze na PvE jak
jest milion lepszych itemów :)

S3 bronie, bracery Vindicatora dla casterów. Tempest of Chaos raczej nie leci co kill Archimonda - tak samo jak piesek na patyku z Illidana, a do tego czasu Spellblade nie ma sobie równych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, wiadomo moze kiedy bedzie mozna tutaj zamowic karte pre paid online? bo z tego co widze to w jakis dziwny sposob im sie zapasy skonczyly:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 13:21, KaPe napisał:

> Jak są w gearze PvP w BT/MH to znaczy, że albo nie potrafią dobrać sobie sprzętu
albo
> mają zajebistego pecha w lootcie. Nikt celowo nie będzie grał w PvP gearze na PvE
jak
> jest milion lepszych itemów :)
S3 bronie, bracery Vindicatora dla casterów. Tempest of Chaos raczej nie leci co kill
Archimonda - tak samo jak piesek na patyku z Illidana, a do tego czasu Spellblade nie
ma sobie równych.


Znowu zapomniałem dwóch słów dopisać :) Dla hunterów mówię :p Na innych się nie znam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 16:21, TigerXP napisał:

A ja mam pytanko do wtajemniczonych, skąd brać kase na 70 tce? Chwilowo mam problem z
tym.


Dawno nei gralem ale kase jest dobrze zbierac z Daily questow... niewiem czy to sie tak nazywa, ale to chyba to;p

Ja duzo zarobilem z aukcji... wystawiaj duzo zecy, niezle sie na tym zarabia ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 16:21, TigerXP napisał:

A ja mam pytanko do wtajemniczonych, skąd brać kase na 70 tce? Chwilowo mam problem z
tym.

Najłatwiejsza kasa to kupowanie tanich "gratów" i sprzedawanie ich za odpowiednio większą cene, trzeba tylko wiedzieć co i gdzie szukać ;D bo jedne rzeczy się ładniej sprzedadzą od 2 a niektóre wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 16:21, TigerXP napisał:

A ja mam pytanko do wtajemniczonych, skąd brać kase na 70 tce? Chwilowo mam problem z
tym.


Daily questy, farma primali, zabawa na AH itp. Ogólnie kasę łatwo zdobyć i utrzymać się na poziomie tak +1000g na podstawowe potrzeby. Gorzej jest z uzbieraniem 5k na mounta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2008 o 21:54, oOreVenOo napisał:

Daily questy, farma primali, zabawa na AH itp. Ogólnie kasę łatwo zdobyć i utrzymać się
na poziomie tak +1000g na podstawowe potrzeby. Gorzej jest z uzbieraniem 5k na mounta.


Nom na primalach dosyc niezle mozna zarobic. Ale z tym 5k na mounta nie jest zle...wlasciwie to myslalem ze bede zbieral to o wiele dluzej... ;)

Mam pytanie. Jaki jest najnowszy patch do WoW''a? Po polrocznej przerwie powracam do gry i gdzies jutro bede mial pre paida, a chcialbym sobie potrzebne patche sciagnac zanim wykupie abonament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 16:21, TigerXP napisał:

A ja mam pytanko do wtajemniczonych, skąd brać kase na 70 tce? Chwilowo mam problem z
tym.


Jeżeli zrobiłeś całe Outland questy, to masz problem. Jeżeli nie, to leć do miejsc które pominąłeś, i rób całą resztę za 20g/15g na q.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 23:03, diablolod napisał:

Mam pytanie. Jaki jest najnowszy patch do WoW''a? Po polrocznej przerwie powracam do
gry i gdzies jutro bede mial pre paida, a chcialbym sobie potrzebne patche sciagnac zanim
wykupie abonament


Najnowszy będzie/bądź już jest 2.4 Normalnie gra chodzi na 2.3.3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2008 o 23:03, diablolod napisał:

Mam pytanie. Jaki jest najnowszy patch do WoW''a? Po polrocznej przerwie powracam do
gry i gdzies jutro bede mial pre paida, a chcialbym sobie potrzebne patche sciagnac zanim
wykupie abonament


właśnie mi się kończy ściągać 2.4, ale można grać na 2.3.3

i pytanie: skąd wziąć około 200-250 golda na riding skill w 4 lvle ? (mam 305 g)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 16:21, TigerXP napisał:

A ja mam pytanko do wtajemniczonych, skąd brać kase na 70 tce? Chwilowo mam problem z
tym.


Farmienie primali. Polecam primal water w skettis (musisz mieć fruwaka)- motes of water leci z elementali pięknie, za 1 primal masz jakieś 20g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 23:58, Szczur22 napisał:

Polecam primal water w skettis (musisz mieć fruwaka)- motes of water leci z elementali pięknie, za 1 primal masz jakieś 20g.


Znam lepsze miejsce - Shadowmoon Valley, na północy w pobliżu osiedli Nagi taki kompleks "jezior" (wielkości i głębokości kałuży :P) jest kilka wodnych elemantali, drop podobny, a nawet lepszy do tych ze Skettis. Obierając odpowiednią trasę na brak elementali nie będziemy narzekać, no i nie trzeba będzie walczyć z Nagami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 00:22, pres1990 napisał:

czy ktoś też ma problem by przebrnąć przez authentication godz 00.23


masz na myśli logowanie się na konto ? raczej nie, pewnie jakiś lag czy coś.

EDIT: próbowałem się przed chwilą zalogować, mam ten sam problem co ty:/ może to wina patcha 2.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie szukania fajnej polskiej gildii, niestety będę zmuszony zmienić serv i znalazłem ogł. człowieka z Order of Poland, znacie może tą Gildię ? Jakieś pozytywy/negatywy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się