Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2008 o 18:43, Czedwik napisał:


> Questy zostają na preq, możesz sobie zrobić je i mieć imba tytuły :p Chamipon of
Naaru
> i Hand of Ad''al ( czy jak go się pisało :p )
Hand of A''dal dojdzie w 2.4 właśnie za ten attunement do Black Temple. Będzie też inny
tytuł związany z nową frakcją "<nazwa postaci> of Shattered Sun". Trzeba będzie
zdobyć exalted u tej nowej frakcji i złożyć daninę w postaci 1000 gold. Zapewne kiedyś
ten tytuł wyłączą, aby nie był później zbyt łatwy do zdobycia po drugim rozszerzeniu.


Pytanie mam co daje taki tytuł,odblokowywuje jakieś bonusy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 18:03, SoieR napisał:

> jak zrobić prequest do HM czy coś takiego i gdzie to można dostać? (sry, jeśli coś
nie
> jasno powiedziałem, ale moja gildia wymaga tego :)
hmmm... ;D fajną masz gildie


gildia jest w top na serwerze, więc jakieś wymagania musi mieć ;]

-Elk- - dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 18:45, hammerfall87 napisał:

>
Pytanie mam co daje taki tytuł,odblokowywuje jakieś bonusy itp?


Tytuły nie dają absolutnie nic namacalnego, mają funkcję czysto prestiżową (to czy dany tytuł faktycznie wymaga wystarczającego wysiłku, aby uznać go za prestiżowy to kwestia gustu oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Edit nie wyszedł... According to Eyonix, it will not be available to players beyond level 70 in the new expansion, Wrath of the Lich King, to prevent easy access to the title. - (Champion of the Naaru/Hand of A''dal) - czyli szykują się nowe questy od naaru w WoLK/jakiś nowy heroic mode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może trochę głupie pytanie, ale czy aby mieć mounta tygrysa (tego od NE), którego się kupiło za honor, trzeba mieć Excaled (w każdym razie reputację, wyższą niż honored) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 21:21, Vesania666 napisał:

może trochę głupie pytanie, ale czy aby mieć mounta tygrysa (tego od NE), którego się
kupiło za honor, trzeba mieć Excaled (w każdym razie reputację, wyższą niż honored) ?


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 20:06, mic02 napisał:

Hmmm... Edit nie wyszedł... According to Eyonix, it will not be available to players
beyond level 70 in the new expansion, Wrath of the Lich King, to prevent easy access
to the title. - (Champion of the Naaru/Hand of A''dal) - czyli szykują się nowe questy
od naaru w WoLK/jakiś nowy heroic mode?

Nie, po prostu wyłączą możliwość zdobycia tego tytułu po wyjściu dodatku, aby nie było to zbyt łatwe. Na 80 levelu zbyt łatwo by było zdobyć te tytuły. Zresztą nawet teraz zdobycie Champion of the Naaru nie jest takie strasznie trudne. Mniej osób na pewno będzie mieć Hand of A''dal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 23:38, oOreVenOo napisał:

Pytanko... Czy wraz z wyjściem patcha 2.4 sezon 2 z areny będzie dostępny za honor ?
No i następne pytano co sądzicie o wykraftowaniu tego http://www.wowhead.com/?item=32587
? Niestety patterna nie mam, może ktoś to uszyć za mnie ?

1. Nie
2. Zależy co masz teraz...
3. Nie- BoP, ale tailoru już nie wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Blizz coś wspominał, że nowy sezon arenowy wyjdzie tydzień lub dwa po wyjściu patcha 2.4. Sezon 4 = nowy gear (season 4 :P), obniżenie kosztów sezonu 3, usunięcie sezonu 1 i wejście sezonu 2 za honor.
Przy okazji 2.4 wprowadzi nowy blue gear do pvp z resilience za reputację z frakcjami z Outland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 23:38, oOreVenOo napisał:

Pytanko... Czy wraz z wyjściem patcha 2.4 sezon 2 z areny będzie dostępny za honor ?
No i następne pytano co sądzicie o wykraftowaniu tego http://www.wowhead.com/?item=32587
? Niestety patterna nie mam, może ktoś to uszyć za mnie ?


1st - musisz mieć tailora, bo to item BoP.
2nd - pattern z BT/MH, więc na AH one są dosyć drogie ( ~800g, na mm serwerze tak chodziły)
3rd - składnikami są Heart of Darkness, czyli coś ala Primal Nether, tylko że to leci WYŁĄCZNIE w BT/MH i nie sądzę by gildie to sprzedawały na AH to, a jeżeli już to strzelam, że cena 1 sztuki tego to powyżej 1k golda :)

czyli z ekonomicznego punktu widzenia, nawet jakbyś miał kasę na respec na tailora ( jak nie masz) oraz na kupienie matsów wszystkich, uważam to za nieopłacalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 23:38, oOreVenOo napisał:

Pytanko... Czy wraz z wyjściem patcha 2.4 sezon 2 z areny będzie dostępny za honor ?
No i następne pytano co sądzicie o wykraftowaniu tego http://www.wowhead.com/?item=32587
? Niestety patterna nie mam, może ktoś to uszyć za mnie ?


Sezon 2 za honor wyjdzie, keidy zacznie się s4. Kiedy to będzie - nie wiadomo, ale nieprędko. Blizzard daje 2 tygodnie ostrzeżenia przed startem nowego sezonu.

-Elk-: Drogi ten twój serwer :) Na 2 serwerach na których gram(Sunstrider i Zenedar), HoDy są dostępne za 250-350 g za sztukę na AH. Cena zależy od liczby gildii w MH/BH na serwerze i tego jak długo już tam są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Dziś ściągnęłem sobie triala WoW''a i powiem, że gra na początku jest cholernie nudna. I tu moje pytanko jutro kupuje wowa z dodatkami i powiedzcie jak i od którego levela gra się rozkręca. Błagam o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 11:36, NeVeN napisał:

Wiecie co? Dziś ściągnęłem sobie triala WoW''a i powiem, że gra na początku jest cholernie
nudna. I tu moje pytanko jutro kupuje wowa z dodatkami i powiedzcie jak i od którego
levela gra się rozkręca. Błagam o pomoc.

70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 10:15, Vic napisał:

> Pytanko... Czy wraz z wyjściem patcha 2.4 sezon 2 z areny będzie dostępny za honor
?
> No i następne pytano co sądzicie o wykraftowaniu tego http://www.wowhead.com/?item=32587

> ? Niestety patterna nie mam, może ktoś to uszyć za mnie ?

Sezon 2 za honor wyjdzie, keidy zacznie się s4. Kiedy to będzie - nie wiadomo, ale nieprędko.
Blizzard daje 2 tygodnie ostrzeżenia przed startem nowego sezonu.

-Elk-: Drogi ten twój serwer :) Na 2 serwerach na których gram(Sunstrider i Zenedar),
HoDy są dostępne za 250-350 g za sztukę na AH. Cena zależy od liczby gildii w MH/BH na
serwerze i tego jak długo już tam są.


Jakieś 2,5 miecha temu tak było :) Teraz Ci nie powiem dokładnie, ale wtedy ceny kształtowały się na poziomie tak jak kiedyś Nether Vortexy :) Czylu +/- tak jak napisałem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 10:08, -Elk- napisał:

1st - musisz mieć tailora, bo to item BoP.
2nd - pattern z BT/MH, więc na AH one są dosyć drogie ( ~800g, na mm serwerze tak chodziły)
3rd - składnikami są Heart of Darkness, czyli coś ala Primal Nether, tylko że to leci
WYŁĄCZNIE w BT/MH i nie sądzę by gildie to sprzedawały na AH to, a jeżeli już to strzelam,
że cena 1 sztuki tego to powyżej 1k golda :)


Cena jednego to 450g w najgorszym wypadku. Poza tym jestem tailorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się