Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Witam
Mam problem
Bo chcę się wyuczyć black shmitingu w shopie ale jak się pierwszego nauczę nie mogę więcej co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie co lepiej wziąć ? Mam 60 badge i... wziąć ten pasek http://www.wowhead.com/?item=33291 i być full epix, czy doskładać 90badge i wziąć to http://www.wowhead.com/?item=34895 ? Tyle, że ten dagger to shit, bo dużo lepszy imo jest np w sezonie trzecim i może lepiej poczekać i wziąć coś z PvP bo bronie tam są imba i olać go ? Bo w sumie ten dagger za badge to bardzo średniawy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy warto inwestowac we wszystkie skille na poczatku (dla swojej klasy). I jakie ma ograniczenia trial (oprocz brak tradu z graczami), bo wlasnie na nim gram :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 11:36, NeVeN napisał:

Wiecie co? Dziś ściągnęłem sobie triala WoW''a i powiem, że gra na początku jest cholernie
nudna. I tu moje pytanko jutro kupuje wowa z dodatkami i powiedzcie jak i od którego
levela gra się rozkręca. Błagam o pomoc.


Kilka osób wyżej napisało, że od 70. levelu, ja takiego nie mam i jak na razie gra mi się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 13:31, Rga napisał:

Czy warto inwestowac we wszystkie skille na poczatku (dla swojej klasy). I jakie ma ograniczenia
trial (oprocz brak tradu z graczami), bo wlasnie na nim gram :(.


Masz 10 dni gry, maksymalnie możesz mieć 20 level, nie możesz pisać whisperów itd.
A co do skilli to jeśli uważasz, że skill nie będzie w najbliższym czasie przydatny(coś jak eagle eye huntera) a z forsą krucho to możesz sobie odpuścić.
@up A ja mam 62 i nie nudziłem się ani chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 13:31, Rga napisał:

Czy warto inwestowac we wszystkie skille na poczatku (dla swojej klasy).

Musisz napisać klasę, którą grasz, niektóre faktycznie mają bezużyteczne skille do solowania (np. większość ataków melee z drzewka survival huntera). Ale bez klasy nie ma jak ich wypisać (zresztą nie znam się na wszystkich klasach).

Dnia 23.03.2008 o 13:31, Rga napisał:

I jakie ma ograniczenia
trial (oprocz brak tradu z graczami), bo wlasnie na nim gram :(.

Nie możesz korzystać z Auction House i przesyłać maili, to najbardziej boli (po max 20lvl przynajmniej) ;p.

@NeVeN
Zanim zaktywujesz konto, na trialu przetestuj sobie wszystkie (lub większość) postaci (najlepiej różnych ras/stron, by nie porzygać się np. od sześciokrotnego powtarzania jednego kawałka gry), styl gry różni się w zależności od klasy (mi najbardziej przypadł hunter, druid i warlock, a taki mag czy warrior w ogóle, dla innych zupełnie na odwrót).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 13:16, oOreVenOo napisał:

Takie pytanie co lepiej wziąć ? Mam 60 badge i... wziąć ten pasek http://www.wowhead.com/?item=33291
i być full epix, czy doskładać 90badge i wziąć to http://www.wowhead.com/?item=34895
? Tyle, że ten dagger to shit, bo dużo lepszy imo jest np w sezonie trzecim i może lepiej
poczekać i wziąć coś z PvP bo bronie tam są imba i olać go ? Bo w sumie ten dagger za
badge to bardzo średniawy jest.


Na s3 dagger potrzebujesz teraz 1850 personal ratingu, jak nadejdzie s4 spadnie to do 1800. Jak możesz to zrobić lub chcesz kupić boosta to bierz :) A co do belta, to http://www.wowdb.com/item.aspx?id=30038 nie jest lepszy? Ze zmianami do vortexów w 2.4 będzie pewnie łatwiej znaleźć craftera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie 70. Ale zauważyłem, że od 50 są już fajne questy. Ahha i mam kolejne pytanko. Muszę wybrać pomiędzy magiem, druidem i szamanem. Każda ma swoje wady i zalety, ale powiedzcie, którą gra się najciekawiej i najwygodniej po np. 15 lvl. Zdaje mi się, że warlockiem ale on mi coś nie przypadł do gustu. Odpowiedzcie jeśli ktoś grał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 19:22, SoieR napisał:

Jak nie wiesz konkretnie co chcesz robić to bierz droota, to jedyna prawdziwa hybryda.


Próbowałem i jakoś wydaje mi się sztywny. Ciuszki też nie za ładne (to nie ma znaczenia). A mag zauważyłem, że traci dużo many. Kolejny to szamcio, ale potrzebny dranei, bo aliance nie mają zbytniego wyboru. Zostaje jeszcze warlock, ale czy w ekipie będzie potrzebny? Słyszałem, że fajny jest też Priest, ale wolę postacie defensywne. Przy moich wymogach to twardy orzech do zgryzienia. Ponawiam też wcześcniej nie sprecyzowane pytanie: którą gra się najłatwiej i najprzyjemniej (z czarujących).

A tu na marginesie. Ile wbijaliście swój 1, 30-35lvl? Pytam bo będzie potrzebne do kolejnego pytania. Czy można zmieniać wygląd wierzchowca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 19:30, NeVeN napisał:

> Jak nie wiesz konkretnie co chcesz robić to bierz droota, to jedyna prawdziwa hybryda.


Próbowałem i jakoś wydaje mi się sztywny. Ciuszki też nie za ładne (to nie ma znaczenia).
A mag zauważyłem, że traci dużo many. Kolejny to szamcio, ale potrzebny dranei, bo aliance
nie mają zbytniego wyboru. Zostaje jeszcze warlock, ale czy w ekipie będzie potrzebny?
Słyszałem, że fajny jest też Priest, ale wolę postacie defensywne. Przy moich wymogach
to twardy orzech do zgryzienia. Ponawiam też wcześcniej nie sprecyzowane pytanie: którą
gra się najłatwiej i najprzyjemniej (z czarujących).

A tu na marginesie. Ile wbijaliście swój 1, 30-35lvl? Pytam bo będzie potrzebne do kolejnego
pytania. Czy można zmieniać wygląd wierzchowca??



Każda klasa jest potrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem WoWa na święta i zamierzam go sobie zainstalowac po sprawdzianie z chemi:P(czyli 2 kwietnia) i mam pare pytan:
1.Czy krwawy elf jest dobrą postacią dla maga?
2.Czy trudno sie sie gra magiem?
3.Czy będąc magiem warto wziąc herbalism i alchemie?
4.Co to jest set?
5.Co to jest addon?
No i tyle chyba że mi sie jeszcze jakies pytania przypomną:P Z góry dzieki za odpowiedz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.) Jeżeli chodzi o raciale to może być, a jako sama rasa to pasuje idealnie.
2.) Tak, trudno.
3.) Nawet warto, obok tailora i ench.
4.) To komplet itemów, które noszone razem dają jeszcze bonusy.
5.) AddOny to programy tworzone przez graczy, mające ułatwić rozgrywkę, zmienić interfejs na lepszy, mierzyć threat itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się