Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2008 o 16:14, mtobi napisał:

Taaa, bard zdecydowanie zamiata, chciałbym mieć taką postać :P Nowa część gh - Guitar
Hero: Rocks the Azeroth xD

i I`m Murloc jako exclusive :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 16:14, mtobi napisał:

Taaa, bard zdecydowanie zamiata, chciałbym mieć taką postać :P Nowa część gh - Guitar
Hero: Rocks the Azeroth xD


To jest tylko joke czy jest taka gra on-line? Bo wygląda dość realistycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to prima-aprilisowy joke blizza :PMix GH i WoW w klasie bard i granie jak we frets on fire :P Już było cos podobnego w teledysku Nyhma ''Pretty fly for a draenei" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 17:35, mtobi napisał:

Nie, to prima-aprilisowy joke blizza :PMix GH i WoW w klasie bard i granie jak we frets
on fire :P Już było cos podobnego w teledysku Nyhma ''Pretty fly for a draenei" :P


Aha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 20:06, masterHADES napisał:

mam pytanie odnośnie kupowania pre-paidów na allegro ?? Czy to sie opłaca i czy jest
bezpieczne ??(ktoś w ogóle tak kupował??)

kupuj na gram.pl lub w empiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 16:29, L33T napisał:

> Taaa, bard zdecydowanie zamiata, chciałbym mieć taką postać :P Nowa część gh - Guitar

> Hero: Rocks the Azeroth xD
i I`m Murloc jako exclusive :P


Też mam strój murlocka, ale że wszyscy wyglądają jako Murlocki także dałem sobie dzisiaj spokój z graniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczące mounta na 60 lvl, a właściwie riding skillu :)

- czy w różnych lokacjach są rożne ceny?
- ile kosztuje? bo raz słyszałem, że 500, raz że 540g:)

dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 21:22, L33T napisał:

cana skilla zależy od repa.
Mounta możesz mieć za marki z BG (30 warsong, 30 Alterac, 30 Arathi) + cena skilla.


mounta kupuje za marki (jeszcze 1 z AB:) i ze Stormwind ma Excalted, więc gdzie powinienem kupić RS 150, aby był jak najtańszy ?

EDIT: z resztą miast mam Honored

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 20:06, masterHADES napisał:

mam pytanie odnośnie kupowania pre-paidów na allegro ?? Czy to sie opłaca i czy jest
bezpieczne ??(ktoś w ogóle tak kupował??)


Ja zawsze kupowałem na allego- szukasz kogoś kto ma super sprzedawcę, wysyłasz kasę na konot, jak mu wyslejsz jakieś potwierdzenie to ci wyśle sms kod. Czyli masz aktywację konta w 15 minut :D Kupowałem tak ze 4 razy i zawsze gładko szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 21:30, Vesania666 napisał:

mounta kupuje za marki (jeszcze 1 z AB:) i ze Stormwind ma Excalted, więc gdzie powinienem
kupić RS 150, aby był jak najtańszy ?


Jeśli masz Exalted ze Stormwind powinieneś zakupić wyższy Riding Skill u tego npc''a - http://www.wowhead.com/?npc=4732 (masz tam też mapkę, więc kłopotów z dostaniem się do niego być nie powinno ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 20:06, masterHADES napisał:

mam pytanie odnośnie kupowania pre-paidów na allegro ?? Czy to sie opłaca i czy jest
bezpieczne ??(ktoś w ogóle tak kupował??)



Kiedyś kupowałem na gram.pl ale od czasu kiedy mam konto online w banku przeżuciłem się na allegro. Podstawowe zalety to

- Super szybka dostawa

- I brak opłaty za nią i czesto jest taniej niz np. pre paid w gram.pl kosztuje cos kolo 110zł (głowy nie dam ale tak jakos było) na allegro ceny schodza poniżej 100zł za miesiac grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 21:46, Szympek napisał:

Ja w stormwind (rep. exalted), płaciłem 480g. Chyba to nie zależy od miasta tylko od
reputacji, ale nie jestem pewien.


Dawałeś Runeclothy czy jak ? Ja rorbiłem na runeclothach w Darnassus, mam jakoś ponad połowę w Revered ale z tego co pamiętam dużo kasy zeżarła mi ta zabawa. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem a mianowicie chodzi mi o punkty z areny.
W ostatnim tygodniu miałem 40 games (20 win - 20 loss) na 2v2 a mimo to dostałem 274 points (ZA 40 GAMES)... Wydawało mi się że 10 games=250 points. We wcześniejszych moich meczach miałem tylko 10 gier i dostawałem 250 punktów (jakos tak) a teraz mam 40 i dostałem tylko o 20 punktów więcej coś jest nie tak... :p

Dodaję jeszcze że rating mojego teamu to 1516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się