Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2008 o 21:55, Lord Ridick napisał:

:) czyli jeśli znów ściągne 2.4 i będe grał na orginalnym addony będą działaył?


Na to wychodzi, ma już ktoś odpowiedź na moje pytanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 18:02, Bifur napisał:

Prawda - nie każdy wie wszytko od samego początku. Ale jeśli nie ma się zielonego pojęcia
o gierce to po co bezsensownie nabijać posty? Imo sam mam pytanko - może i jest noobskie...
Otóż nie grałem dość długo z moim teamem na arenie - może mi ktoś powiedzieć ile rundek
muszę zrobić żeby naliczyło mi punkty z całego tygodnia (słyszałem, że taka możliwość
istnieje)?

Team musi mieć minimum 10 meczy by dostać punkty. Aby osoba w teamie dostała punkty musi mieć minimum 30% zagranych meczy w tym teamie w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 21:21, DArkon1990 napisał:

Witam mam kolejny problem z misją tym razem chodzi o misję "Destiny Calls''''


http://wowhead.com/?quest=2242

i polecam ściągnąć AddOna- QuestHelper

EDIT: to jest quest dla Rogala Night Elfa ?

robilem tego Questa, jest tam taki Satyr ( http://wowhead.com/?npc=6909 ), musisz mu ukraść jedną książkę. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie, mam na myśli s2/s3 - musisz zagrać 30 walk na arenie co tydzień aby byc liczonym jako aktywny gracz i przez to dostawać punkty arenowe (oczywiście dobrze by było alby wygrać jak najwięcej walk ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie do domu doniosłem WOW + BC. Trial mi się skończy jutro to zainstalowałem już grę. Niestety po instalacji podstawki, gdy walczę z dodatkiem, zawiesza się przy "please insert cd 2" :/ Dziwne bo mam kompa sprawnego w 100% i nigdzie mi się tak nie robi. Medal dla osoby, która uznała, że na wydanie DVD to zły pomysł...

Kilka pytań co do samej gry:

-Czy można zmieniać przyznane umiejętnościom talenty?
-Statystyki same się dodawały co poziom. Wyczytałem jednak an forach opinie o tym JAK je układać. Skoro się robią same to o co chodzi?!
-Czy "czary" kupowane u "profession trainer" mają jakieś limity? Czy też mogę kupować sobie co i jak mi się podoba?
-Jak przepłynąć z Kalimdoru na sąsiedni kontynent? :P Kumpel gra elfem a ja człowiekiem i nas rozdzieliło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 22:47, SoieR napisał:

nie, mam na myśli s2/s3 - musisz zagrać 30 walk na arenie co tydzień aby byc liczonym
jako aktywny gracz

10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 22:57, Lailonn napisał:

Właśnie do domu doniosłem WOW + BC. Trial mi się skończy jutro to zainstalowałem już
grę. Niestety po instalacji podstawki, gdy walczę z dodatkiem, zawiesza się przy "please
insert cd 2" :/ Dziwne bo mam kompa sprawnego w 100% i nigdzie mi się tak nie robi. Medal
dla osoby, która uznała, że na wydanie DVD to zły pomysł...

Kilka pytań co do samej gry:

-Czy można zmieniać przyznane umiejętnościom talenty?
-Statystyki same się dodawały co poziom. Wyczytałem jednak an forach opinie o tym JAK
je układać. Skoro się robią same to o co chodzi?!
-Czy "czary" kupowane u "profession trainer" mają jakieś limity? Czy też mogę kupować
sobie co i jak mi się podoba?
-Jak przepłynąć z Kalimdoru na sąsiedni kontynent? :P Kumpel gra elfem a ja człowiekiem
i nas rozdzieliło :P


Co do instalacji spróbuj zrobić obrazy płyt na dysk i wtedy instalować.
Pytania:
- można ale to kosztuje
- podaj linka do tego forum bo nie bardzo wiem o co chodzi
- możesz kupować te, które akurat możesz czytaj masz odpowiedni poziom:P
- z darkshore łodzią gdzieś tam, bądź z barrens do stv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 23:00, mtobi napisał:

I jedno pytanko jeszcze. Jak obniżenie poziomu jakiejś umiejeętności, borni czy klasy
nazywa się "nerf" to jak nazwać podwyższenie poziomu jakiejś bronie umiejetności czy
postaci ?


Buff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 06:01, Diakon22 napisał:

Co do instalacji spróbuj zrobić obrazy płyt na dysk i wtedy instalować.


Nie ma sensu robić obrazu. Prościej i szybciej jest po prostu skopiować zawartość płyt na dysk twardy i instalować grę z twardziela. Te płyty nie mają ŻADNYCH zabezpieczeń, tworzenie obrazów płyt bez zabezpieczeń nie ma najmniejszego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez noc zassałem dodatek cały i patche, więc sobie to nagram na DVD(wciąż nie rozumiem po jaką cholere dali na cd).

Ile kosztuje zmiana talentów i jak dokładnie wygląda ten proces?
Wiem, że spelle mają wymagania co do poziomu i innych spelli ale czy ogólnie rzecz biorąc muszę się tam z nimi cackać czy kupować wszystko? teraz tak właśnie robię bo nie wiem co mi się przyda skoro dopiero zacząłem grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 10:54, Lailonn napisał:

Ile kosztuje zmiana talentów i jak dokładnie wygląda ten proces?

Koszt resetu talentów wzrasta z każdym jego wykorzystaniem. Najpierw jest to 1g, potem 5g, potem 10g... Potem to nie wiem, bo nigdy aż tyle razy z tej możliwości nie korzystałem :P
A jak to wygląda? Po prostu wszystkie wykorzystane do tej pory punkty wracają do puli, którą możesz ponownie rozdysponować.

Dnia 21.04.2008 o 10:54, Lailonn napisał:

Wiem, że spelle mają wymagania co do poziomu i innych spelli ale czy ogólnie rzecz biorąc
muszę się tam z nimi cackać czy kupować wszystko? teraz tak właśnie robię bo nie wiem
co mi się przyda skoro dopiero zacząłem grę...

Jeśli masz fundusze, to kupuj wszystkie zaklęcia u trenera, na jakie tylko pozwala Ci poziom postaci :)
Ja gram magiem i mimo, że robię frost build kupuje również zaklęcia ognia, o Arcane już nie wspominając - te są przydatne w każdym buildzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 23:00, mtobi napisał:

I jedno pytanko jeszcze. Jak obniżenie poziomu jakiejś umiejeętności, borni czy klasy
nazywa się "nerf" to jak nazwać podwyższenie poziomu jakiejś bronie umiejetności czy
postaci ?


Proste: "buff"

Ech, powinienem czytać do końca zanim odpowiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się