Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Strona to HORDA - to jest pewne - zastanawiałęm się na BL ( mam tam znajomego ) ale słyszałem ze jest mocno zaludniony - a że serwerów jest cała masa to wiem - polaków dużo - nie koniecznie umiem i po angielsku sie dogadać ( przynajmniej tak myśle )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osiagnąłem w PVP Commandera, teraz ranga spadla mi do knight. Czy bede mogl uzywac kotka epickiego (mount) jesli bede mial range ponizej knight? Gram czlowiekiem. Moze i nooberskie pytanie ale nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 20:01, Xard18 napisał:

Strona to HORDA - to jest pewne - zastanawiałęm się na BL ( mam tam znajomego ) ale słyszałem
ze jest mocno zaludniony - a że serwerów jest cała masa to wiem - polaków dużo - nie koniecznie
umiem i po angielsku sie dogadać ( przynajmniej tak myśle )


Na Vashji gra dośćsporo polaków po stronie Hordy a serwer niejest zatloczony :) jest to serwer PvP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe powinnło być DK za szarych. Ponieważ "szarzy" też atakują ?? :P np ja :P i czasami wygrywam :P mam 37lvl i....2 epiki + najlepsze blue z end game enchantami :P Krytyki z SS za 300-400. Druida w full tier 2 do 50% zjechałem :P cały czas mu stuna waliłem i inne pierdołki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 22:46, GanD napisał:

Redrum Inc., YOGS (z nimi jest pakt, pomijając wejścia do instancji), the Azure Seal, Iluminati
- jeśli jesteś z którejkolwiek z tych gildii, to nie licz na to, że długo pożyjesz, jeśli Cię
zauważę, a będę w stanie utłuc. Nie ważne jaki miałbyś lv, wojna to wojna, nie ma litości ;)


Pakt z Redrumami? Przecież oni nie sa w stanie zachować zawieszenie broni nawet na 5 min. Z YOGS''ami jest tylko troche lepiej, ale to tylko kilka osób reszta nadaje sie tylko do wyrzniecia.

W każdym razie wiele osób z TS jak tylko zobaczy Redruma, YOGSa czy Azuresela to nie przepuści choćby za to co robią w Blackrock przd wejściem do instantów. Jakoś nigdy outdorpvp mnie nie ciagneło ale ludzie z tych gildii skutecznie mnie z tego wyleczyli. Ale sami sie o to prosili wiec jak to powiedzial kiedyć kolega rogal z gildi "ale mam go pod kosą wiec nie mogłem puścić "

Póki co tylko jeden palant ma u mnie nadal wolne, choć czasem zdaży mi sie go w tłumie zahaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 21:42, Adam2006 napisał:

Osiagnąłem w PVP Commandera, teraz ranga spadla mi do knight. Czy bede mogl uzywac kotka epickiego
(mount) jesli bede mial range ponizej knight? Gram czlowiekiem. Moze i nooberskie pytanie ale
nie wiem :P

będziesz mógł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 21:42, Adam2006 napisał:

Osiagnąłem w PVP Commandera, teraz ranga spadla mi do knight. Czy bede mogl uzywac kotka epickiego
(mount) jesli bede mial range ponizej knight? Gram czlowiekiem. Moze i nooberskie pytanie ale
nie wiem :P


Możesz używać przedmiotów, gdyż do tego liczy się ranga jaką osiagnąłeś w całej karierze (highest rank w "lifetime"). Sęk w tym, że aby kupić przedmiot powiedzmy dla Lt. Commandera, musisz w momencie zakupu być Lt. Com. lub mieć wyższą rangę. Więc jeśli ktoś zapomniał zakupic odpowiednich itemków kiedy mógł, a ranga zdążyła już mu spaść, to ma problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 16:45, Maxi33 napisał:

Mam takie pytanko kiedy wychodzii ten patch 1.10?? Oo


Według moich obliczeń może wyjść już w tą środę, choć równie prawodopodobne jest jeszcze opóźnienie o tydzień, maksymalnie dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 09:03, WoWmen napisał:

NIe powinnło być DK za szarych. Ponieważ "szarzy" też atakują ?? :P np ja :P i czasami wygrywam
:P mam 37lvl i....2 epiki + najlepsze blue z end game enchantami :P Krytyki z SS za 300-400.
Druida w full tier 2 do 50% zjechałem :P cały czas mu stuna waliłem i inne pierdołki :P

Ja pamietam jak rogalem na 20 chyba warlocka ?? ubilem bo kosil slabeuszkow. Ale w sumie rogalem to nie jest trudne, nawet w zielonych ciuszkach (macze niebieskie mialem z WC ;D) Ambush, Vanish, Ambush, Gouge i Bs. Przy talentach w subtlety zabojcze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 09:03, WoWmen napisał:

NIe powinnło być DK za szarych. Ponieważ "szarzy" też atakują ...


Dlatego napisałem, że powinno się trochę usprawnić system PvP - tak, aby sprawdzał, kto pierwszy zaatakuje ;). Jeżeli to "szary" rzuca się na "??" (czasem mi się zdarza... w akcie desperacji - "bo zabrał mi Peaceblooma sprzed nosa" :P) - nie powinno być żadnych "negatywnych" konsekwencji. Jeżeli na odwrót - DK. To tylko moja wizja PvP o WoW - jestem świadom, że jej wprowadzenie jest raczej nierealne ;).

No co... ponarzekać sobie nie można :P?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za kolejnego posta - to juz się nie powtórzyyyy :P...

Dnia 27.03.2006 o 09:03, WoWmen napisał:

np ja :P i czasami wygrywam :P mam 37lvl i....


Może byli AFK :P?

Po prostu zakładam, że zjechanie postaci wyższej o 20lvl jest mało możliwe... Z wyjątkami się jeszcze nie spotkałem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy również zaobserwowaliście kłopoty z poprawnym graniem w WoWa (chodzi konkretnie o dzisiejszy dzień)?Odkad zakupiłem WoWa grało się miodnie bez zacinania (po zakupie 1024 RAMu:) jednakże dzisiaj wszytsko się sypie tzn nie wczytuja się inne postacie, nie działa interakcja miedzynimi, generalnie nawet chat działa z opóżnieniem i nie da się wyjść z gry (poprzez regulaminowe "exit game") nie mowiac nawet o walce.dzwoniłem do swego dostawcy netu czyli neostrady i wg nich nie stwierdzono żadnych kłopotów technicznych i to nie ich wina, czyżby serwer WoWa? Swój komputer wykluczam jako przyczynę kłopotów - wszytsko sprawdziłem 3 razy.czekam na opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dziś nie grałem w WoWa, ale zaraz sprawdzę, choć zdarza się, że Blizz przeprowadza na swoich serwach prace konserwacyjne lub takie tam, choć zawsze o tym informuje, a poza tym wydawało mi się, że o czymś podobnym czytałem dziś na http://www.wow-europe.com/en/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 18:08, CH1CKEN napisał:

Jeszcze dziś nie grałem w WoWa, ale zaraz sprawdzę, choć zdarza się, że Blizz przeprowadza
na swoich serwach prace konserwacyjne lub takie tam, choć zawsze o tym informuje, a poza tym
wydawało mi się, że o czymś podobnym czytałem dziś na http://www.wow-europe.com/en/ :D


tak oczywiście - blizz zamieszcza taką informację wraz z okresem czasu w którym to serwer będzie niedostępny - wtedy to też przeprowadzają konserwcję i sprawdzanie serwera i nie ma możliwości zalogowania się do gry. ja natomiast loguje sie i na tym w zasadzie koniec milych rzeczy - wszystko sie sypie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 18:08, CH1CKEN napisał:

Jeszcze dziś nie grałem w WoWa, ale zaraz sprawdzę, choć zdarza się, że Blizz przeprowadza
na swoich serwach prace konserwacyjne lub takie tam, choć zawsze o tym informuje, a poza tym
wydawało mi się, że o czymś podobnym czytałem dziś na http://www.wow-europe.com/en/ :D


objawami jest takze nie wyswietlanie wszystkich NPC i zapytania na czacie gidiowym "ile macie ping?" oraz wykopywanie z serwera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 18:14, Dubik napisał:

> Jeszcze dziś nie grałem w WoWa, ale zaraz sprawdzę, choć zdarza się, że Blizz przeprowadza

> na swoich serwach prace konserwacyjne lub takie tam, choć zawsze o tym informuje, a poza
tym
> wydawało mi się, że o czymś podobnym czytałem dziś na http://www.wow-europe.com/en/ :D


tak oczywiście - blizz zamieszcza taką informację wraz z okresem czasu w którym to serwer będzie
niedostępny - wtedy to też przeprowadzają konserwcję i sprawdzanie serwera i nie ma możliwości
zalogowania się do gry. ja natomiast loguje sie i na tym w zasadzie koniec milych rzeczy -
wszystko sie sypie niestety

może AQ otwierają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, kumpel z klasy gra w WoW. Na jakims tam realmie stworzyl najlepszy hammer z itemow epickich. Przez caly czas ktory gral w ta gre zbieral te itemy by wykuc, wypas hammer. Ma jakas tam psotac na 60 lvlu i mowi ze sieka tanki za dwoma badz trzema ciosami, a dmg ma jakies kolosalne podobno critici wchodza mu po 5000 dmg :O albo to ten hammer ma 500 dmg, nie pamietam tak mi opowiadal ze do konca nie pojelem o co biega. Jako, ze jestem starym graczem D2, zastanawialem sie nad tym co on moze zrobic z tym hammerem, jest przeciez mozliwosc, ze mogl zjebac postac zle rozdal talenty czy cos. W moim przypadku jedna postac robilem kilkadziesiat razy i nadal nie bylem zadowolony z tego co mam ( chodzi o itemy ). Zaczelismy dyskutowac o spiepszeniu postaci i takie tam i wyskoczyl mi z tym, ze ten hammer jest przypisany do niego i nie moze go ani sprzedac, ani oddac do innej postaci. MOJ BOZE istna paranoja, gdyby taka akcja byla w D2 to handel by zamaral a wszyscy by plakali, kiedy by zjebali postac bo zle rozdali skille :/ Plakali to malo byloby powiedziane, byly by to pierwsze przypadki popelnienia samobojstwa przez gre :/ Jak to jest wyjasni mi ktos ? Co jesli okaze sie, ze sie zjebalo postac ? Przeciez mozna ja zjebac, nie ma tak by mozna bylo ja naprawic... Czekam na oswiecenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 20:07, Radament napisał:

zle rozdal talenty czy cos.



Takie coś jest niemożliwe gdyż talenty można zresetowac i rozdac od początku - dlatego takie coś nie zajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się