Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2008 o 12:01, Diodak napisał:

/cut/


W World of Warcraft od Flight Master''ów można wypożyczyć gryfa/hipogryfa/wywernę a nie jak powiedziałeś smoka... Co do flight path''ów/flight master''ów to polecam te dwa addony - FlightPath ( http://wow.curse.com/downloads/details/659/) i FlightMap ( http://wow.curse.com/downloads/details/638/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam parę pytań:
1. Czy grając np. na Burning Legionie, mogę się spotkać, np. w Stormwindzie z kolegą z innego serwera?
2. Czy grając na 10-dniowym trialu mogę skorzystać z darmowych 30 dni z podstawki?
3. Co to są dokładnie talenty, i którym klawiszem mogę włączyć ekran ich wyboru?
4. Czy to normalne, że mając lvl 7 mam questy z potworami na 10 lvlu?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie.
2. Jeśli aktywujesz triala do pełnej wersji.
3. Talenty pomagają w określeniu specjalizacji nasze postaci, przy czym mozna je zmieniać. Aktywuje się je klawiszem N z tego co pamiętam.
4. Tak to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 15:06, gohan14 napisał:

Pierwszy talent możesz wykorzystać dopiero na 10 lv ;]

heh niestety. ale póżniej jakoś z talentami idzie. warto zdobywać nowe talenty, tylko trenerów jest trochę mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 19:52, mateuszbanach0 napisał:

heh niestety. ale póżniej jakoś z talentami idzie. warto zdobywać nowe talenty, tylko trenerów jest trochę mało...


Eee.. trener talentów?? WTF.. przecież nie ma czegoś takiego.. o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:10, DemoBytom napisał:

> heh niestety. ale póżniej jakoś z talentami idzie. warto zdobywać nowe talenty,
tylko trenerów jest trochę mało...

Eee.. trener talentów?? WTF.. przecież nie ma czegoś takiego.. o_O

a tak, sorry nie doczytałem. myslałem że chodzi o WOW... sorki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:12, mateuszbanach0 napisał:

> > heh niestety. ale póżniej jakoś z talentami idzie. warto zdobywać nowe talenty,

> tylko trenerów jest trochę mało...
>
> Eee.. trener talentów?? WTF.. przecież nie ma czegoś takiego.. o_O
a tak, sorry nie doczytałem. myslałem że chodzi o WOW... sorki!!


To jest temat dyskusyjny poświęcony grze World of Warcraft i mowa tutaj o talentach, do których nie ma trenerów, osobiście polecam ci temat http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=249&u=109

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 3 pytania:
-czy mogę przetransportować postać z serwer amerykańskiego do europejskiego?
-czy mogę wysłać kasę do postaci z dwóch serwerów?
-kiedy będę mógł zmienić serwer postaci?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:59, bartek_kawa napisał:

Mam jeszcze 3 pytania:
-czy mogę przetransportować postać z serwer amerykańskiego do europejskiego?

NIE

Dnia 22.04.2008 o 20:59, bartek_kawa napisał:

-czy mogę wysłać kasę do postaci z dwóch serwerów?

NIE

Dnia 22.04.2008 o 20:59, bartek_kawa napisał:

-kiedy będę mógł zmienić serwer postaci?

w każdej chwili, tylko musisz zapłacić za transfer, chyba, że serwer na którym grasz jest FULL, wtedy jest duża szansa, że transfery są darmowe, zresztą będzie to pisać tam gdzie się logujesz na postacie.

Dnia 22.04.2008 o 20:59, bartek_kawa napisał:

Pozdrawiam

również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Trzeba koniecznie opracować jakieś FAQ, albo przynajmniej na pewien czas przykleić link do jakiegoś.
To ze strony http://wow.gram.pl/index.php?page=faq chyba odpowiada na większość pytań, przynajmniej to o płatnościach i koncie... Jeżeli ktoś znajdzie lepsze, niech daje, tu kilka rzeczy jest niezaktualizowanych.

Ponawiam pytanie: Korzystał ktoś z opcji Cancle Account, a jeżeli tak, to czy można je wznowić w każdej chwili na stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde przedluzylem dzisiaj wowa i rano 1200 ping to mysle sobie cos z netem robia.Ale po 2 h byl juz 200 i sie elegancko gralo.Dopiero od 14 do teraz caly czas jak mi sie gra zaladuje to jest odrazu dis from server a jak juz czasem wejdzie to ping 16000... czym to moze byc spowodowane? wiem ze taki ping to ostatnio widzialem jak jeszcze probowalem grac na trialu i mialem porty zablokowane wiec teraz moze znowu cos zablokowali? czy moze cos z gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 22:36, żyrafa napisał:

kurde przedluzylem dzisiaj wowa i rano 1200 ping to mysle sobie cos z netem robia.Ale
po 2 h byl juz 200 i sie elegancko gralo.Dopiero od 14 do teraz caly czas jak mi sie
gra zaladuje to jest odrazu dis from server a jak juz czasem wejdzie to ping 16000...
czym to moze byc spowodowane? wiem ze taki ping to ostatnio widzialem jak jeszcze probowalem
grac na trialu i mialem porty zablokowane wiec teraz moze znowu cos zablokowali? czy
moze cos z gra?


Zobacz ping do bramy swojego providera, jeżeli masz jakiś net nie-neostrada. Jak będą odpowiedzi do bramy powyżej powiedzmy 100 ms to wtedy możesz spokojnie ich ochrzaniać. Jak będziesz miał po czasie ~10 minut straty powyżej 3% pakietów to ich ochrzań.

Jak z tamtym wszytko jest okej, to zobacz na wow-europe.com na podforum Twojego relayu czy ktoś zgłasza takie same problemy. Jak tak to tylko pozostaje Ci czekanie aż blizz coś z tym zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 21:27, mic02 napisał:

Ponawiam pytanie: Korzystał ktoś z opcji Cancle Account, a jeżeli tak, to czy można je
wznowić w każdej chwili na stronie?


Cancel Acount sluzy do tego zeby wycofac metode platnosci i nie pobieralo ci wiecej kasy z karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 11:02, L33T napisał:

Brawo, a nie przypadkiem cancel subuscryption ?


Przypadkiem nie.

"Cancel your Account

You can use this service to terminate your subscription online."

Jak doladowuje znajomym z gildii konta to uzywam zawsze tego zeby nie pobieralo mi z mojej karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się