Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2006 o 17:58, Dubik napisał:

czy również zaobserwowaliście kłopoty z poprawnym graniem w WoWa (chodzi konkretnie o dzisiejszy
dzień)?Odkad zakupiłem WoWa grało się miodnie bez zacinania (po zakupie 1024 RAMu:) jednakże
dzisiaj wszytsko się sypie tzn nie wczytuja się inne postacie, nie działa interakcja miedzynimi,
generalnie nawet chat działa z opóżnieniem i nie da się wyjść z gry (poprzez regulaminowe "exit
game") nie mowiac nawet o walce.dzwoniłem do swego dostawcy netu czyli neostrady i wg nich
nie stwierdzono żadnych kłopotów technicznych i to nie ich wina, czyżby serwer WoWa? Swój komputer
wykluczam jako przyczynę kłopotów - wszytsko sprawdziłem 3 razy.czekam na opinie



Tak, dzisiaj znowu powróciły kochane lagi, zupełnie jak pod koniec pamiętnego grudnia i początku stycznia. Mam nadzieję że tylko na chwilę, bo i problem dość szybko minął. Wina jak zawsze raczej Blizza i Telii, i dotyczyło to tylko określonych serwerów. Na Venture grać nie mogłem, na Argencie wszystko chodziło pięknie. A tak już było miło bez żadnych problemów przez tyle czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W WoW sprzęt i talenty gracza to 2 odmienne sprawy. Jak koledzy wspomnieli talenty można wyzerowac [za kase] i rozdać. Wiekszość przedmiotów, szczególnie epickich i tzw. wypasionych sprzedać nie można [co najwyzej sprzedasz za śmieszną cene u vendora].
P.S.
Prosiłabym uprzejmie o ograniczenie słów zj*ać, za*ać itp uznanych ogólnie za wylgarne itd, itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie wiele osób z TS jak tylko zobaczy Redruma, YOGSa czy Azuresela to nie przepuści

Dnia 27.03.2006 o 09:14, villentr napisał:

choćby za to co robią w Blackrock przd wejściem do instantów. Jakoś nigdy outdorpvp mnie nie
ciagneło ale ludzie z tych gildii skutecznie mnie z tego wyleczyli. Ale sami sie o to prosili
wiec jak to powiedzial kiedyć kolega rogal z gildi "ale mam go pod kosą wiec nie mogłem puścić
"


Jak spotkasz Crevana, Izmaka lub Carna samego (z RR wszyscy), to /whisper Nilaiah :) Zapłacę 5g za potwierdzoną informację + kolejne 5g jeśli zobacze jak go gankujesz ;). Redrum na TVC nie ma ŻADNEJ taryfy ulgowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 20:07, Radament napisał:

Mam pytanie, kumpel z klasy gra w WoW. Na jakims tam realmie stworzyl najlepszy hammer z itemow
epickich....


Zapewne była to reka Raganrosa. No cóż nawet bez talentów samą bronią można masakrować.
Wow to nie D2, gdyby można było odawać swoje przedmioty innym byłyby zbyt duże przegięcia, najlepiej jak w ogóle zapomisz o D2.

PS. I zaczij uzywać cywilizownego języka, bo na razie piszesz jak żul spod budki piwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 05:07, Sth`Devilish napisał:

Jak spotkasz Crevana, Izmaka lub Carna samego (z RR wszyscy), to /whisper Nilaiah :) Zapłacę
5g za potwierdzoną informację + kolejne 5g jeśli zobacze jak go gankujesz ;). Redrum na TVC
nie ma ŻADNEJ taryfy ulgowej.


Hehe widze Nil że tez ci zaleźli za skóre.Spoko jak tylko dorwe ich na solo to dam znać. W TS nie ma dnia żeby nie było zadymy w Blackrock czy to przywejściu do BRS czy to przy tym do MC. Ale póki co dostają baty.
Nie popieram rżnięcia sie przed instantami bo skutkuję to masą chamskich zachowań i potemzdaża sie ze idzie 10 osób po łańcuchu po czym nagle 4 dostają MC i kąpią sie w lawie - "normalne" redrumskie zachowanie.
Tkaże rżnąc gadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 00:48, Seaven napisał:

> czy również zaobserwowaliście kłopoty z poprawnym graniem w WoWa (chodzi konkretnie o
dzisiejszy
> dzień)?Odkad zakupiłem WoWa grało się miodnie bez zacinania (po zakupie 1024 RAMu:) jednakże

> dzisiaj wszytsko się sypie tzn nie wczytuja się inne postacie, nie działa interakcja miedzynimi,

> generalnie nawet chat działa z opóżnieniem i nie da się wyjść z gry (poprzez regulaminowe
"exit
> game") nie mowiac nawet o walce.dzwoniłem do swego dostawcy netu czyli neostrady i wg
nich
> nie stwierdzono żadnych kłopotów technicznych i to nie ich wina, czyżby serwer WoWa? Swój
komputer
> wykluczam jako przyczynę kłopotów - wszytsko sprawdziłem 3 razy.czekam na opinie


Tak, dzisiaj znowu powróciły kochane lagi, zupełnie jak pod koniec pamiętnego grudnia i początku
stycznia. Mam nadzieję że tylko na chwilę, bo i problem dość szybko minął. Wina jak zawsze
raczej Blizza i Telii, i dotyczyło to tylko określonych serwerów. Na Venture grać nie mogłem,
na Argencie wszystko chodziło pięknie. A tak już było miło bez żadnych problemów przez tyle
czasu...

wczoraj koło 20 już działało bez problemów - dziś też ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wprowadzą PATCH 1.10, bo dziś serwery testowe (TEST REALM) zostały zamknięte.
PS. Dobrze, że jutro PRE-PAID dojdzie, bo na TR grałem za darmo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie ? Czy ktokolowiek, kto czyta ten post ma jakiekolwiek problemy graniem w WoWa (dokładniej z zalogowaniem sie), lub mial takowe w ostatnich dniach. Od jakiegos czasu nie moge sie zalogowac do gry, a gdy juz to zrobie (zdarza sie raz na kilkadziesiat prób) to po kilku minutach grania bez zadnego powodu nagle (nawet w trakcie rozmowy czy czegokolwiek) dostaje przyspieszonego DSa (bez zadnych lagow czy jakichkolwoek innych objawów) i nie mogę sie zalogowac ponownie wogule. Mam równiez problemy z wejsciem na europejską strone WoW (zawiesza sie w trakcie wczytywania). Mozliwe ze to cos u mnie z netem dlatego chcę sie upewnic ze ktokolowiek inny ma/mial taki problem. Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio lekkie lagi na Argent Dawn. Teraz znowu trudno powiedzieć gdzie tkwi problem - lagi ma kilka osób (z polski ale też ludzie z mojego community z zagranicy). Lagi są wieczorami i są bardzo przejściowe (co jakiś czas pewien dłuższy lagspike a potem wraca do normy). Z logowaniem problemów nie miałem. Zobaczymy jak będzie w najbliższym tygodniu, jeśli połączenie się nie poprawi to śle posta na forum blizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Aggramarze też obserwuję ostatnio "lekko" zwiększone latency (do 400ms). Na szczęście nie jest tak źle, jak podczas pamiętnego grudnia, kiedy miejscami dochodziło do 2000ms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 05:07, Sth`Devilish napisał:

W każdym razie wiele osób z TS jak tylko zobaczy Redruma, YOGSa czy Azuresela to nie przepuści

> choćby za to co robią w Blackrock przd wejściem do instantów. Jakoś nigdy outdorpvp mnie
nie
> ciagneło ale ludzie z tych gildii skutecznie mnie z tego wyleczyli. Ale sami sie o to
prosili
> wiec jak to powiedzial kiedyć kolega rogal z gildi "ale mam go pod kosą wiec nie mogłem
puścić
> "

Jak spotkasz Crevana, Izmaka lub Carna samego (z RR wszyscy), to /whisper Nilaiah :) Zapłacę
5g za potwierdzoną informację + kolejne 5g jeśli zobacze jak go gankujesz ;). Redrum na TVC
nie ma ŻADNEJ taryfy ulgowej.



A czymze to zasluzylem sobie na uwage szacownego locka? :P
Mam cie na KOS list ale nie pamietam juz dlaczego ;/
SKMap mowi ze jest 4:0 dla mnie ale moglo sie cos spieprzyc jesli mialem crasha po ktorejs walce :P

The Sentenced to polska gildia? :P
w takim razie KOS :D
tylko powiedzcie ludzom zeby nie udawali pacyfistow jesli to ja ich atakuje :<
tak jak ten druid wczoraj w Azsharze. stoi i robi cielece oczy ;/
no fun

btw duzo polakow w Howling Moon? mam bic wszystkich? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 16:09, Radzisz napisał:

Mam pytanie. Na stronie blizzardu http://www.wow-europe.com/en/info/basics/armorsets/index.html
pokazują nowe sety. Niedługo będę miał 60 lvl i chciałbym wiedzieć na którym instance znajde
itemy dla maga, czy może znajde je na kazdym z tych instancow? Mowa o scholo, strat i bs. :)
Proszę o pomoc

http://wow.tentonhammer.com/ tam w dziale class guides masz gdzie co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi powiedzieć czy grając w dużych miastach jak Stormwind i Ironforge macie okrutne lagi, pomimo iż latency jast na poziomie 150-180. Oglądam wówczas pookaz slajdów. Nie wiem czy jest to wina kompa (spełnia zalecane wymagania proucenta gry) czy też łącza Neostrady 768 kb/s. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łącze mam 256 kb/s w dzień w nocy 512 taki pakiet i chodzi ładnie to nie wina łącza, potrzebujesz 1200 cos ramu :P ja mam 768 i zamierzam dokupić 512, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 16:21, bar_pl napisał:

Czy możecie mi powiedzieć czy grając w dużych miastach jak Stormwind i Ironforge macie okrutne
lagi
, pomimo iż latency jast na poziomie 150-180. Oglądam wówczas pookaz slajdów.
Nie wiem czy jest to wina kompa (spełnia zalecane wymagania proucenta gry) czy też łącza Neostrady
768 kb/s. Proszę o pomoc

Często to lag sprzętowy. Jak masz mnie niż 1024 MB RAM to nie właź tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 16:24, L33T napisał:

> Czy możecie mi powiedzieć czy grając w dużych miastach jak Stormwind i Ironforge macie
okrutne
> lagi
, pomimo iż latency jast na poziomie 150-180. Oglądam wówczas pookaz slajdów.

> Nie wiem czy jest to wina kompa (spełnia zalecane wymagania proucenta gry) czy też łącza
Neostrady
> 768 kb/s. Proszę o pomoc
Często to lag sprzętowy. Jak masz mnie niż 1024 MB RAM to nie właź tam :P

mniej* a pozatym zmniejsz detale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się