Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

witam wszystkich,

Mam parę banalnych pytań, gdyż nie znalazłem na nie odpowiedzi na serwisach o WoW :(.

1. CECHY (siła, zręczność, kondycja, inteligencja, duch) - podczas tworzenia postaci nie ma możliwości regulacji cech?? Na co mają wpływ te cechy w grze? (znam podstawy RPG ale chciałbym sie upewnić)

2.Talenty w posługiwaniu się bronią można uzyskać tylko walcząc danym rodzajem broni?

3.Jak to wygląda w przypadku na tarcz (ew zbroi), kiedy nie mogę jej używać bo nie mam jeszcze tego talentu,... wiec jak mogę się go nauczyć?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 10:35, karczmiarz napisał:

witam wszystkich,

Mam parę banalnych pytań, gdyż nie znalazłem na nie odpowiedzi na serwisach o WoW :(.

1. CECHY (siła, zręczność, kondycja, inteligencja, duch) - podczas tworzenia postaci
nie ma możliwości regulacji cech?? Na co mają wpływ te cechy w grze? (znam podstawy RPG
ale chciałbym sie upewnić) >


Te cechy mają wpływ tylko na początku. Zależą od teho twoje statystyki na starcie, a różnice pomiędzy rasami są minimalne. Potem już nie mają wpływu na twoją postać.

Dnia 01.05.2008 o 10:35, karczmiarz napisał:

2.Talenty w posługiwaniu się bronią można uzyskać tylko walcząc danym rodzajem broni?

Chodzi ci o umiejętność posługiwania sie daną bronia - tak można ją rozwinąć tylko poprzez walczenie tą bronią.

Dnia 01.05.2008 o 10:35, karczmiarz napisał:

3.Jak to wygląda w przypadku na tarcz (ew zbroi), kiedy nie mogę jej używać bo nie mam
jeszcze tego talentu,... wiec jak mogę się go nauczyć?

Zależy od klasy - niektóre klasy nie mają możliwości posługiwania się tarczami - tak samo i niektórymi typami zbroi, nauczyć się używać zbroi ( tarcze możesz albo od początku albo się nie nauczysz ) u trenera tam gdzie wykupujesz sobie czary/sklille ( na 40 poziomie doświadczenia)

Dnia 01.05.2008 o 10:35, karczmiarz napisał:



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 10:35, karczmiarz napisał:

witam wszystkich,

Mam parę banalnych pytań, gdyż nie znalazłem na nie odpowiedzi na serwisach o WoW :(.

1. CECHY (siła, zręczność, kondycja, inteligencja, duch) - podczas tworzenia postaci
nie ma możliwości regulacji cech?? Na co mają wpływ te cechy w grze? (znam podstawy RPG
ale chciałbym sie upewnić)

2.Talenty w posługiwaniu się bronią można uzyskać tylko walcząc danym rodzajem broni?


3.Jak to wygląda w przypadku na tarcz (ew zbroi), kiedy nie mogę jej używać bo nie mam
jeszcze tego talentu,... wiec jak mogę się go nauczyć?




1Wow ie przedmioty dodają do statystyk oraz buffy
2.Jak walczysz danym rodzajem broni to skill ci się nabija
3.Umiejętności czy jak to tam nazwałeś uczy się na poszczególnych poziomach u trainerów ale np nie które postacie nie moga używać tarcz itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób można przełączać u wojownika pomiędzy stanem walki / defensywy / bereskera??? w tej chwili mam tylko tę pierwszą "battle".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 15:21, karczmiarz napisał:

w jaki sposób można przełączać u wojownika pomiędzy stanem walki / defensywy / bereskera???
w tej chwili mam tylko tę pierwszą "battle".

Najpierw trzeba zrobić questy na zdobycie tych dwóch pozostałych. Grę zaczynasz tylko z jedną stance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 10:58, hammerfall87 napisał:

Jak nie mają one zawsze są ważne


Nie chodzi i statsy dodawane przez przedmioty a o te które ma się od początku. Na pierwszym poziomie doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 15:22, player000 napisał:

ile i jakim sposobem wychodzi najtaniej za abonament??


Hmm US, placac karta staly abonament.
Chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 20:53, oOreVenOo napisał:

Ludziska co myślicie o tym ? Czy jeżeli ktoś nie gra 6/ponad 6 miesięcy jego konto może
uleć skasowaniu czy coś ?


Heh tutaj podniosłeś mi ciśnienie - na moim starym koncie mam 70 lvl warrior''a i wpadłbym w szał gdyby Blizz miał go usunąć... Tłumacząc dokładnie to Blizz "zatrzymuje" postacie wraz z kontem na co najmniej 6 miesięcy, po których mogą (czyli nie muszą ;) Ci je usunąć. Jeśli jednak się tak stanie Blizz wyśle ostrzeżenie o wygaśnięciu konta (postaci), dawając szansę na jego reaktywację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 21:50, Bifur napisał:

> Ludziska co myślicie o tym ? Czy jeżeli ktoś nie gra 6/ponad 6 miesięcy jego konto
może
> uleć skasowaniu czy coś ?

Heh tutaj podniosłeś mi ciśnienie - na moim starym koncie mam 70 lvl warrior''a i wpadłbym
w szał gdyby Blizz miał go usunąć... Tłumacząc dokładnie to Blizz "zatrzymuje" postacie
wraz z kontem na co najmniej 6 miesięcy, po których mogą (czyli nie muszą ;) Ci
je usunąć. Jeśli jednak się tak stanie Blizz wyśle ostrzeżenie o wygaśnięciu konta (postaci),
dawając szansę na jego reaktywację.


Lol, od kiedy? Mój znajomy wrócił do gry po ponad roku- nie dostawał żadnych przypomnień itp, a postacie dalej były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp ;) jeszcze jedno:

Na ktorym poziomie musi być wojownik (ork), aby mógł uczyć się władania obiema bronmi na raz? Rozumiem, że treningiem też zajmuje sie warrior-trainer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 22:01, karczmiarz napisał:

Na ktorym poziomie musi być wojownik (ork), aby mógł uczyć się władania obiema bronmi
na raz? Rozumiem, że treningiem też zajmuje sie warrior-trainer?


Skilla Dual-Wield (walka dwiema broniami) uczysz się na poziomie 20 u Warrior Trainer''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście już skiny armorów S4? Czysta kpina - nie wiem, jak mają wyglądac skiny w wotlk, ale jeśli podobnie jak tu, to zacznę poważnie zastanawiac się nad kupnem dodatku. Blizzard powinien chyba odświeżyc troche skład designerów, bo coraz gorzej im te skiny wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 22:33, pitah napisał:

/cut/


Sam niedawno zobaczyłem set S4 dla warriorka - łudząco podobny do S4 pala (zresztą spójrzcie na obrazek) -_-. Natomiast co do WotLK - myślę, że tutaj designerzy Blizza się naprawdę wykażą...

20080501223858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba ten sam model co sprzęt dla palka i woja z Sunwell Plateau. Tylko tam mają one kolory czerwony i zielony. Czyli użyli tych samych modeli co inny sprzęt z patcha, jedynie przemalowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum, już dawno zostało to powiedziane (że po 6 miechach mogą skasować konto). W praktyce jest tak, że Blizz nigdy tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, myślałem że konto jest "wieczne". Mogę nie grać nawet 5 lat i mieć je dalej. Heh w sumie to jestem w szoku, zawsze nie będę grać a szkoda gdyby nagle moje konto zostało usunięte bo nie grałem X miesięcy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kur....no jakże to... Człowiek wydaje 7 dych na grę potem płaci tam ileś (w zależności ile grał) zrobił sobie dwie 70tki, postanowił odpocząć rok od wowa i mieliby mu to skasować?? To ja się nie dziwię tym co postacie sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się