Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2008 o 22:42, Jackoi napisał:

> No właśnie pierwszy punkt był pytaniem, tylko zapomniałem wstawić znak zapytania,
U dwóch
> moich kumpli podczas akceptacji Umowy wyskakiwał błąd, że coś tam z DirectemX jest
nie
> tak, podczas gdy umnie i u mojego sąsiada i kolegi normalnie się zainstalował WoW
demo,
> bezproblemowo, a u dwóch innych kumpli właśnie wyskoczyłe ten błąd, więc musieli
sobie
> samo ściągać na nowo Demo, wiecie oco chodzi z tym błędem???

jakbyś napisał co to jest za błąd i jakiej treści to by było lepiej i łatwiej ludzi by
doszli w czym problem tkwi.



No pisze Error (coś tam) ancouurer (Jakoś tak) with DirectX, nie pamiętam treści bo to trochę było z 3 dni temu, a niechce mi się przeinstalowawywać WoWa, bo może już później się nie zaisntalować, a tak, zainstaluje Burning Crusade, wpisze Cd_key podstawki i dodatku numer 1, i po robocie, oczywiście jak będe miał już kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: czy granie w WoW może przysłać do kompa wirusy? Bo podobno nawet sieciowa rozrywka w CoD4 albo w Warcraft III może być przyczyną wirusów. Jaka jest szansa, że przez SAMO GRANIE w WoW będą wirusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 13:59, Kalejdoskop86 napisał:

Mam pytanko: czy granie w WoW może przysłać do kompa wirusy? Bo podobno nawet sieciowa
rozrywka w CoD4 albo w Warcraft III może być przyczyną wirusów. Jaka jest szansa, że
przez SAMO GRANIE w WoW będą wirusy?


Nie. Jeżeli blizz by wysyłała Ci wirusy to by nikt w to nie grał. Wirusy łapiesz jak instalujesz ajkieś programy trzecie do gry np: jakieś maphaki czy inne cheaty.

Btw, wiadomo jak grasz na tzw. "prywatnych" to licz się, że wirusy możesz złapać, bo tamte serwery to niepozabezpieczane g***a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 14:03, -Elk- napisał:

Nie. Jeżeli blizz by wysyłała Ci wirusy to by nikt w to nie grał. Wirusy łapiesz jak
instalujesz ajkieś programy trzecie do gry np: jakieś maphaki czy inne cheaty.

Acha, dzięki za info :) .
Jakichś cheatów czy maphacków nie będę oczywiście instalował z powodu bezpieczeństwa no i tego, że cziterstwa nie ścierpię...
A gracze nie mogę przesyłać wirów podczas gry, że np. podadzą jakiś piracki link albo coś tam zrobią?

Dnia 05.05.2008 o 14:03, -Elk- napisał:

Btw, wiadomo jak grasz na tzw. "prywatnych" to licz się, że wirusy możesz złapać, bo
tamte serwery to niepozabezpieczane g***a.

Phi! Dla takich shitów to bym nie kupował nigdy WoW''a... w ogóle piractwa nie uznaję.
I jeszcze takie inne pytanko: czy można załapać wirusa grając np. na prywatnym serwerze np. w CoD4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem sobie umiejętności i buildy szamana na 70lvl i znalazłem takie coś (31/0/30):
http://www.wowhead.com/?talent=hE0zy0MRVoZZE0bzheox
http://www.wowwiki. com/Shaman_builds#Hybrid_Builds
mniej więcej 70% dps maga + 80% healu resto szamana (bez mana tide totem i earth shield)
Co myślicie o tym buildzie-z pewnością robi on z szamana ciekawą postać do grania, ale czy będzie skuteczny w ostatniej fazie gry? I czy poza inteligencją jakiś inny stat byłby potrzrebny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 14:07, Kalejdoskop86 napisał:

Jakichś cheatów czy maphacków nie będę oczywiście instalował z powodu bezpieczeństwa
no i tego, że cziterstwa nie ścierpię...
A gracze nie mogę przesyłać wirów podczas gry, że np. podadzą jakiś piracki link albo
coś tam zrobią?

Ad. 1. Znane addony możesz bez strachu wgrywać, np. Cartographera(do map) czy Atlas(pokazuje instancje). Są sprawdzone przez tysiące graczy.
Ad. 2. Link Ci nie grozi, dopóki go nie wkleisz do przeglądark ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W innych grach (np.silkroad, mu)jest coś takiego jak tradehack, który hackuje ci konto przez trade. W wowie wątpię żeby były takie niebezpieczeństwa, ale np.ja i tak zawsze nie traduje z nieznajomymi tylko proszę ich żeby na AH itemy wystawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 14:07, Kalejdoskop86 napisał:

Jakichś cheatów czy maphacków nie będę oczywiście instalował z powodu bezpieczeństwa
no i tego, że cziterstwa nie ścierpię...
A gracze nie mogę przesyłać wirów podczas gry, że np. podadzą jakiś piracki link albo
coś tam zrobią?

Nie ma takiej możliwości, bo sama konstrukcja WoW''a to uniemożliwia. Poza tym przede wszystkim to nie wchodzić na różne strony, gdzie sprzedają golda, powerlevelują postacie czy oferują różne pogramy ułatwiające grę (często oczywiście jest to nieprawdą i są to keyloggery dla naiwnych, a tu już prosta droga do utraty konta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest z lekka paranoidalne. Masz kasę po godzinie, i do tego tracisz 5%, które zjada Ci AH. Przy mniejszych transakcjach to jeszcze nic szczególnego, ale przy większych można stracić 50-75+g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy co chciałbyś tym buildem robić :P Jeśli PvE to odpada - na raidach liczysz się jako melee dps (0 / 45 / 16), caster dps (41 / 0 / 20l), lub healer (0 / 5 / 56).
A co do PvP to może być ciekawie :P Ale jak się takie coś sprawdza to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam od nowa grać priestem ud i mam małe pytanko w związku z tym, jakie są najlepsze buildy dla priesta na początku do szybkiego lvl, a później do raidowania healer lub shadow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 19:07, Jackoi napisał:

Zamierzam od nowa grać priestem ud i mam małe pytanko w związku z tym, jakie są najlepsze
buildy dla priesta na początku do szybkiego lvl, a później do raidowania healer lub shadow??


Do levelowania of course, Shadow Priest ( http://www.wowhead.com/?talent=bVMhZZEMztMxRGtEo). Do instancji/raidów najlepszy (jedyny? :P) wybór to healer ( http://www.wowhead.com/?talent=bxMhkhxzZbxtcfMqVzV).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko, są 3 rodzaje każdej z profesji, a dokładniej chodzi mi o Leatherworking:
-wiem, że są 3 typy (elemental i 2 inne)
-jaka jest najlepsza dla Rogue''a- słyszałem, że elemental

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 19:42, Vesania666 napisał:

/cut/


Te trzy rodzaje LW to Tribal, Elemental i Dragonscale. Również sądzę, że Elemental Leatherworking jest najlepsze dla Rogue (3-częściowy, epicki set Primalstrike robi wrażenie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest teraz profesja z której jest najwięcej kasy i która by pasowała do priesta?
Zastanawiam się nad Tailoring z jakąś drugą ale jeszcze nie wiem jaką, może macie jakieś lepsze propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 19:48, Bifur napisał:

> /cut/

Te trzy rodzaje LW to Tribal, Elemental i Dragonscale. Również sądzę, że Elemental Leatherworking
jest najlepsze dla Rogue (3-częściowy, epicki set Primalstrike robi wrażenie ;).


Dragonscale to chyba dla Hunterów i Shamanów?
a Tribal do czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 19:53, Jackoi napisał:

Jaka jest teraz profesja z której jest najwięcej kasy i która by pasowała do priesta?
Zastanawiam się nad Tailoring z jakąś drugą ale jeszcze nie wiem jaką, może macie jakieś
lepsze propozycje?


Może wyda ci sie to dziwne ale ja bym wybrał mining, ceny jakie dochodza za przetopione sztabki na aukcjach sa nawet niezłe. Jakies inne? Cóż, podobno engineering tez jest dobry, ale do tego potrzeba miec juz 2 dodatkowa, a to cie raczej nie zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mining + Skinning/Herbalism + Skinning. Żadna profesja nie-zbieracka nie zarabia kasy, nigdy (w porównaniu do ceny, którą trzeba zapłacić za jej leveling) póki nie dojdziesz do end game. Przedmioty z tailoringu w 99% znajdziesz w AH. Matsy na tailoring zbieraj w banku (potrzeba naprawdę ogromnej ilości cloth) i dopiero na 60 przy komplecie matsów na level 350 powerleveluj (na 60lvl z 350 tailor możesz brać specjalizację i robić Shadow(shadow priest)/Moonclothy(holy) podwójnie).

A jeżeli koniecznie chcesz ten Tailor od początku to enchanting pozwala na zużycie ton zielonych ciuchów (przerabiasz je na matsy do enchantingu i przy okazji go levelujesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się