Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2008 o 20:14, Vesania666 napisał:

Dragonscale to chyba dla Hunterów i Shamanów?
a Tribal do czego ?


Tribal chyba najbardziej pasuje dla Balance Druida - wystarczy popatrzeć na set Windhawk (także 3-częściowy) na WoWhead. Tak jak powiedziałeś Dragonscale jest dla Hunter''ów (Ebon Netherscale set) i Shaman''ów (Netherstrike set).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz mam pytanie odnośnie Tailoring, który z 3 rodzajów tailoringu powinienem wybrać dla Frost Maga i gdzie mogę się tego nauczyć, albo najlepiej żeby ktoś mi linka podrzucił, bo szukam na allakhazam, ale nie wiem jak tego szukać =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment mam na sobie dwa trinkety Icon of the Silver Crescent oraz Timbal''s Focusing Crystal. Na dniach będę miał Sorcer''s Alchemist Stone, czy ktoś może mi doradzić, który z trinketów wymienić na stone''a ? W gildii mówią, że lepiej Timbala, Icon bądź co bądź po odpaleniu gwarantuje to 155spell dmg więcej. Ktoś może ma jakąś inną propozycje ? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wymienić Timbala, no chyba, że używasz bardzo dużo dotów to wtedy może to pomóc. Jednak ogólnie Icon of the Silver Crescent wydaje się być lepszym trinketem. Z Karathessa w SSC pada nieco lepszy od niego, ale do tego czasu warto zachować tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sobie rozwijam postac i zastanawiam sie po co uzywac najwyzszych stopni spelli? Np. pomiedzy 4 a 5 stopniem pewnego seala jest 50% roznicy w manie i tylko 3pkt wiecej dmg. jaki to ma sens to nie wiem, bo raczej 3dmg nikogo nie zbawi...Wiem, ze mozna podniesc dmg pewnymi sposobami ale to i tak nie wydjzie zbyt duza roznica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 23:33, oOreVenOo napisał:

Na ten moment mam na sobie dwa trinkety Icon of the Silver Crescent oraz Timbal''s Focusing
Crystal. Na dniach będę miał Sorcer''s Alchemist Stone, czy ktoś może mi doradzić, który
z trinketów wymienić na stone''a ? W gildii mówią, że lepiej Timbala, Icon bądź co bądź
po odpaleniu gwarantuje to 155spell dmg więcej. Ktoś może ma jakąś inną propozycje ?
Z góry dziękuję.


Przecież jesteś arcane/frost (40/0/21), jeśli ten profil w twoim podpisie jest aktualny. Czyli nie używasz żadnych dotów, więc Timbal daje 44 spellpowera i nic więcej. Na pewno wymień Timbala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 01:14, Lailonn napisał:

tak sobie rozwijam postac i zastanawiam sie po co uzywac najwyzszych stopni spelli? Np.
pomiedzy 4 a 5 stopniem pewnego seala jest 50% roznicy w manie i tylko 3pkt wiecej dmg.
jaki to ma sens to nie wiem, bo raczej 3dmg nikogo nie zbawi...Wiem, ze mozna podniesc
dmg pewnymi sposobami ale to i tak nie wydjzie zbyt duza roznica...


W większości czarów różnica jest dużo, dużo wyższa niż 3 dmg, więc strata jest poważna. To o czym mówisz nazywa się downrankowaniem czarów (czyli obniżaniem stopnia) i było powszechnie stosowane przez healerów w classiku. Teraz też bywa przydatne, ale regeneracja many jest wyraźnie lepsza a wymagania szybkości leczenia duże, więc o ile rozumiem w wysokotierowych rajdach jest używane przez healerów raczej rzadko, ale to niech się wypowie ktoś kto faktycznie w tych instancjach leczy. Natomiast korzystają z tego ret paladyni (głównie do consecrate''a), chyba że wystarczy im many, wtedy mogą sobie pozwolić na ostatni rank. Ofensywni casterzy tego generalnie nie robią, jak trzeba manę oszczędzać to się przechodzi na tańszą rotację (złożoną z czarów o wyższej wydajności). Hunterzy w razie potrzeby opuszczają niektóre specjalne ataki. Enh szamani problemów z maną nie mają, i to chyba tyle klas, które w ogóle mają manę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 01:14, Lailonn napisał:

tak sobie rozwijam postac i zastanawiam sie po co uzywac najwyzszych stopni spelli?


Grajac magiem zawsze uzywalem max ranka (z powodow opisanych przez Corvina) z wyjatkiem Frost Nova (tu liczy sie sam skutek, a nie dmg bo ten nawet na najwyzszym poziomie jest biedny). Palladynem kiedys jak gralem to tez mialem 1 czy 2 takie czary z nizszych poziomow.
Z tego co pamietam, jakis czas juz temu wprowadzono w patchu takie cos, ze czary o nizszym ranku staja sie slabsze wraz z nabijaniem poziomow. To jakos tak ze heal dajacy 100 zycia na 60 poz, da tylko 80 na 70 poz. Nie jestem 100% pewny tego, bo dotyczylo to glownie klas leczacych nagminnie uzywajacych downranka, a ja taka postacia za duzo nie gralem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kartą pre-paid. Nie grałem wowa pół roku wczoraj odzyskałem konto bo miałem zrąbane. A nowego pre-paida trzymałem z 4 miechy bo nie wiedziałem że ma zrąbane konto. No i dziś chciałem sobie zarejestrować pre-paid ale nie udało się na czerwono bez komunikatu że jest używany i wysyła cię na stronę z supportem? Dzięki z góry. I co robić zbierać kasę na nowego i 110 w błoto,czy pisać do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 01:27, Corvin 0451 napisał:

Hunterzy w razie potrzeby opuszczają niektóre specjalne ataki.


Nawet w razie potrzeby hunterzy nie downrankują, bo to obniża DPS, a hunter ma robić jak najwyższy DPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 06:48, Jackoi napisał:

Ktoś próbował robić Maraudon shadow priestem? :P


Solo? Nie :D Ale jako DPS jest tam przyjemnie jak wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko...

Czy dla Shadow Priest''a przydatny jest talent MEDITATION ( Discipline tree ) ??? Podobno mana regen z telantu bazuje na SPIRT. Z racji ze gram Shadow mam graty na INT / STA - dlatego pytam:)

Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 05:47, Kuba003 napisał:

Mam problem z kartą pre-paid. Nie grałem wowa pół roku wczoraj odzyskałem konto bo miałem
zrąbane. A nowego pre-paida trzymałem z 4 miechy bo nie wiedziałem że ma zrąbane konto.
No i dziś chciałem sobie zarejestrować pre-paid ale nie udało się na czerwono bez komunikatu
że jest używany i wysyła cię na stronę z supportem? Dzięki z góry. I co robić zbierać
kasę na nowego i 110 w błoto,czy pisać do nich?



Mialem kiedyś podobny błąd. Kupilem kod na allegro i probowalem go wpisac w firefoxie, niestety pojawil się error, ze kod uzyty. Probowałem go wstukać jeszcze kilka razy, bo myslalem, ze cos zle wpisałem. Jakis czas pozniej odpalilem internet explorera i tam spróbowałem wpisac - udało sie. Nie wiem dlaczego tak, ale konto zostało doladowane.
Moze jest też tak, ze faktycznie kod zostal uzyty, ale wtedy malo zrobisz. Po 4 miesiacach w sklepie ci nie zamienia na nowy. Swoja droga jak konto moglo byc "zrabane" :-) ?

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje talenty nigdy nie są aktualne. Non stop respeki zabijają mnie... Cholerny Al''ar i Hydross, pociąć się można. tak czy siak wymienię Timbala, gorsza sprawa jest taka, że nie mogę znaleźć Alchemy Laba w Shattrath. Albo ślepy jestem albo głu... Ostatnio z nudów skoczyłem ze znajomymi na Hakkara, fakt faktem Hakkar noob ale nie głupiego trinketa daje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 07:10, -Elk- napisał:

> Hunterzy w razie potrzeby opuszczają niektóre specjalne ataki.

Nawet w razie potrzeby hunterzy nie downrankują, bo to obniża DPS, a hunter ma robić
jak najwyższy DPS.


Ależ ja właśnie mówię, że nie downrankują. "Opuszczają" w sensie "wyrzucają z rotacji" a nie "downrankują". Rezygnują z multi i/lub arcane i zostają na samym steady (Surv albo MM znaczy). Tylko, że to i tak jest tragedia, więc pewnie się do takich sytuacji nie dopuszcza. Przez "w razie potrzeby" miałem na myśli, że nie starczy many i już, jasne, że to strata DPS, ale co poradzić? Pytanie, czy tak się w ogóle zdarza. Rozumiem, że w BM problemów z maną raczej nie ma, a Surv na długich walkach? Thrill of the Hunt wystarczy, czy jednak trzeba się wspomóc np. szamanem, albo JoWem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy dla holy priesta którym mam zamiar być po osiągnięciu 70 lvlu dobre są na początek clothy z tailoringu ?
jeszcze mi sporo brakuje ale chciałbym zacząć zbierać matsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 22:20, Bifur napisał:

> /cut/

Najlepszy wybór dla Frost Mage''a to Shadoweave Tailoring (Frozen Shadoweave set jest
dobry tak samo dla maga jak i dla warlock''a). Tutaj masz link do questa - http://www.wowhead.com/?quest=10833.


czy wybranie "kierunku" w danej profesji wymaga 70 lvl ?

EDIT: i skilla 375 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się