Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2008 o 10:24, Szczur22 napisał:

> Ktoś próbował robić Maraudon shadow priestem? :P

Solo? Nie :D Ale jako DPS jest tam przyjemnie jak wszędzie.


Za czasów przed BC solowałem Maraudon lockiem, więc tak się pytam czy ktoś próbował ale priestem, na 70lvl powinno być łatwiej. Lock shadow, priest shadow więc raczej różnicy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 15:04, Vesania666 napisał:

czy wybranie "kierunku" w danej profesji wymaga 70 lvl ?

O ile pamiętam to tylko przy wyborze jednego z trzech kierunków Tailoring (w przypadku Blacksmith jest prawdopodobnie tak samo) jest wymagany lvl 70...

Dnia 06.05.2008 o 15:04, Vesania666 napisał:

EDIT: i skilla 375 ?

W przypadku Tailoring (Shadoweave, Mooncloth i Spellfire) wymagany jest 70 lvl i 350 skilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:28, Bifur napisał:

W przypadku Tailoring (Shadoweave, Mooncloth i Spellfire) wymagany jest 70 lvl i 350
skilla.


350 skilla ale zależy na jaką część. Robe wymaga dla przykładu maxa, ot taka mała wzmianka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:35, oOreVenOo napisał:

350 skilla ale zależy na jaką część. Robe wymaga dla przykładu maxa, ot taka mała wzmianka...:)


Chodziło mi o to, że potrzeba 350 skilla żeby ogólnie nauczyć się poszczególnych typów Tailoring a nie robieniu armora :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy pisanie postów na forum wymaga posiadania oczu? Ja was nie rozumiem, wpierw dajecie link w którym jak byk od razu pisze "Require level 60" (i do tego później pierwsze "zielone" komenty to potwierdzające), a potem walicie takie gafy :S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:41, DragonLord napisał:

Czy pisanie postów na forum wymaga posiadania oczu? Ja was nie rozumiem, wpierw dajecie
link w którym jak byk od razu pisze "Require level 60" (i do tego później pierwsze "zielone"
komenty to potwierdzające), a potem walicie takie gafy :S.

tylko w grze sprawdzilem i tego Q nie mogę dostać, a recepty wymagają lvl 70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz link, masz opis questa, masz commenty, czego możesz nie rozumieć? Próbowałeś w ogóle tego linka kliknąć i przeczytać zawarte tam informacje? Naprawdę trzeba Ci wybiórczo cytować to, co jest już i tak wytłuszczone na stronie?

"Requires level 60"
+
"Once you hit 350 tailoring, he can give you this quest."

Żadna recepture nie wymaga 70lvl, ŻADNA! Wymagają tylko i wyłącznie pewnego poziomu skillu. Nie ważne, ile wymaga item, cały set możesz sobie scraftować nawet na 60lvl. Ponadto należy brać specjalizację jak najwcześniej w powodu tego, że Shadowcloth tworzy się wtedy w podwójnej ilości (a jako, że ma cooldown 4 dni, czym wcześniej się zacznie - tym bliżej będzie zdobycia setu przy "dingu" na 70).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiecie na www.wow-europe.com można przeczytać newsa o kolejnym konkursie... No właśnie kolejnym lecz nie dla Polaków. Czy ktoś miałby ochotę to zmienić ? Czy jakaś petycja na europejskim forum, na której znalazły by się podpisy graczy mogła by to zmienić ? Czy jest jakakolwiek szansa ? No cóż istnieje wielu ludzi z różnymi talentami, Polska również posiada potencja tylko dlaczego nie możemy go wykorzystać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Petycja to może iść ale nie do Blizzarda, ale do naszego rządu.

Są jakieś przepisy prawne, które nie pozwalają Blizzardowi na włączenie Polski do tego typu konkursów. Nie ich wina. Na wielu forach ta sprawa była poruszana wielokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 07:41, Zgrywus24 napisał:

Mógłbyś podać jakiś link do tematu gdzie ta sprawa była poruszana i doszło do tego że
polskie prawo tego zakazuje? Bardzo mi na tym zależy...


Konkretnego nie podam, bo to wiem z dyskusji na ventrillo podczas raidu i ludzie poruszali właśnie tą sprawę. Mówili też o kilkunastu forach ( głównie forach różnych gidii z tego co słyszałem), ale jak rzucali nazwami to trudno spamiętać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 07:41, Zgrywus24 napisał:

Mógłbyś podać jakiś link do tematu gdzie ta sprawa była poruszana i doszło do tego że
polskie prawo tego zakazuje? Bardzo mi na tym zależy...


http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=10701147&sid=1 - Post Blizza. Pierwsze pytanie pod "Content". To dotyczy nie tylko Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze to sa wierutne bzdury.
Rozmawialem ze znajomym prawnikiem, specjalizujacym sie w prawie europejskim i cywilnym. W zadnym wypadku nie ma w prawie polskim przesłanek aby obywatel Polski (i Unii Europejskiej) nie mogł uczestniczyc w takim konkursie. Te teksty Blizzarda to zwykle mydlenie oczu - nie wiem dlaczego tak jest, w koncu w tych panstwach (nie tylko Polsce) jest masa graczy, którzy sa wylączeni z takich konkursów - skąpią na koszty przesyłki? A może nas nie lubią? Nie wiem, ale cała sprawa jest mocno naciągana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 08:27, Jeggred napisał:

http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=10701147&sid=1 - Post Blizza. Pierwsze
pytanie pod "Content". To dotyczy nie tylko Polski.


Zbyt ogólne, stanowczo zbyt ogólne. Za cholerę nie da się od Blizza wyciągną, co KONKRETNIE nie podoba im się w naszym prawie. Zawsze piszą tylko ''prawo w niektórych państwach nie pozwala im na organizacje konkursów'', nigdy nie napiszą nic konkretnego. Tu by trzeba ich mocno przycisnąć, jakimś zbiorowym cancelem kont, z podaniem jako przyczyny, brak możliwości udziału w konkursach. Tylko żeby był jakikolwiek efekt, trzeba by dotrzeć do jak największej ilości Polskich graczy w WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w temacie trochę...

Jak wiemy jest opcja "Ressurection Scroll", dzięki której można dać parę darmowych dni koledze który nie grał przez 3 miechy w WoW''a a jeśli potem zdecyduje się wykupić abonament, to dostajemy darmowy miesiąc.

I ten feature był dostępny dla Polski, jeszcze w Styczniu/Lutym, wiem, bo korzystałem. Jednak gdy teraz wejdziemy na stronę wysyłania "Scrolli" to się dowiemy że usługa jest dla nas niedostępa. Nie było ŻADNEJ informacji o tym, że nastąpi blokada itp itd. A nie sądzę aby w prawie polskim się coś od stycznia zmieniło w takim stopniu, że aż zablokowano usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kilka pytań odnośnie płatności i innych różnych;P (wiem że gra jest warta grzechu;)
1. jakim sposobem i ile najtaniej wychodzi za miesiąc w Polsce za WoW''a??
2. Czy Karty Pre-paid z Ameryki działają dla Europejskich serwerów?
3. Czy jest się przypisanym do serwerów Europejski lub Amerykański czy można je zminiać?
4. Dużo Polaków gra na serwerach US?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi:
1. 44.5zl za miesiac, zobacz w sklepie gram.pl prepaid online.
2. Raczej nie, choć nie wiem i nigdy o czymś takim nie słyszałem.
3. Jest się przypisanym do EU, ale można zmienić.
4. Po co mają grać na US jak mają EU serwery?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się