Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2008 o 13:48, Radovan napisał:

Mam pytanko:
jak ze Stormwind moge sie dostac do Loch Modan?

Metrem do Ironforga, a z If na piechotką za bramę i drogą do Loch Modan ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 13:24, Vic napisał:

>

Czyli rozumiem że Guardian''sy będą kosztowały tyle samo honoru co teraz Vindicatory ? Ok to wole poczekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że będą wymagały rating arenowy!
Boots: 1700
Ring: 1650
Bracers: 1575
Belt: none
Necklace: none
Trinket: none

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Lalz O.O Dziwnie pomyslane . Imo powinni dać tak jak teraz no ale ok. Widze że aren nadszedł czas. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 21:38, skubsa napisał:

>
Lalz O.O Dziwnie pomyslane . Imo powinni dać tak jak teraz no ale ok. Widze że aren nadszedł
czas. . .

Bardzo dobrze... imo powinny być jeszcze większe wymogi na rzeczy z aren i nie powinny być "farmowalne" na bg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak na to patrzeć. Teraz itemy z aren będą w 80% przeznaczone dla ludzi, którzy naprawdę w tym siedzą co gorsze itemy z S3 doskonale nadają się na PvE więc kolejna droga "dosprzęcania" się odpada. Ma to swoje plusy i minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie rzeczy z BG sa za tanie. W ok 3 dni wyfarmowalem staff dla mojego maga (o jakosci jakiej nie da sie zdobyc w 5 osobowych instancjach) :(

=========================================

Tak mnie ostatnio naszlo zeby zrobic gildie gramowa w WoW(zwlaszcza ze wakacje ida to wiecej czasu jest). Byla by dla osob nowych albo tych ktorzy nie maja wiele do roboty (bo tylko sprzet dla nich tylko w super instancjach do ktorych chodzi sie tylko raz dziennie). Wszyscy zaczeli by teraz rowno. Ustalilibysmy minimalne tempo levelowania tak zeby wszyscy byly na podobnym poziomie i ustalilo by sie w tygodzniu ze 2 "obowiazkowe" rajdy (bo z doswiadczenia wiem ze jak nie sa organizowane "obowiazkowe" to ciezko sie zebrac).
Gildia nie hardcorowa, wiec:
- Osob majacych malo czasu (nie przesadnie duzo rajdowania)
- Dla altow (wypady w dogodnych godzinach)
- W razie czego bralibysmy randomy zeby zapelnic druzyne (niektore gildie nie biora ludzie na rajdy nawet jak im brakuje wlasnych)
- Wspolne wypady z jakas zaprzyjazniona gildia

No i skladala by sie glownie z gramowiczow ;)

Co sadzicie o takim pomysle? Pisalby sie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 23:17, Volvox napisał:

Co sadzicie o takim pomysle? Pisalby sie ktos?


Jaki serwer?
Jak coś to ja gram na Sporeggar po stronie Aliance(w końcu xD) i po sesji mógłbym się z moim lockiem przyłączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 23:39, DemoBytom napisał:

Jak coś to ja gram na Sporeggar po stronie Aliance(w końcu xD) i po sesji mógłbym się
z moim lockiem przyłączyć :)


Ja gram na Sporeggar priestem, Arar(z tego forum) magiem i jeszcze 2 moich kolegów. Bardzo miło się gra, zapraszamy do Hordy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 00:22, Yamamoto napisał:

Ja gram na Sporeggar priestem, Arar(z tego forum) magiem i jeszcze 2 moich kolegów. Bardzo miło się gra, zapraszamy do Hordy! :D


Gram human lockiem Ally ;) Próbowałem wszystkich ras i klas (poza warriorem) na trialach.. I jakoś do tej jednej najbardziej się przywiązałem, więc ;P Horda spoko była, ale jakoś tak.. Wolałem zostać w Ally xD

>>SoieR
>Na sporeggarze w ally grasz? hmm... >:D

Nie do końca jestem pewien jak to odczytywać xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 23:39, DemoBytom napisał:

Jak coś to ja gram na Sporeggar po stronie Aliance(w końcu xD) i po sesji mógłbym się
z moim lockiem przyłączyć :)


No wlasnie liczylem zeby wszystcy zaczeli na nowo i zeby razem robic instancje (te poczatkowe tez). Bardziej dla przyjemnosci niz nabijania expa czy super epixow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic, po prostu zdziwiło mnie to ile osoób z grau gra na sporeggarze ;D

@Volvox
Jedno nie zaprzecza 2 ;] sam ostatnio mam myśli alto-twórcze XD i powspominałbym dawne czasy jak to było kiedy 3g to był dla mnie majątek ;D ale z 2 strony... nie wiem czy jeszce by mi sie chciało zaczynać z gołą pupą ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 01:17, Volvox napisał:

No wlasnie liczylem zeby wszystcy zaczeli na nowo i zeby razem robic instancje (te poczatkowe tez). Bardziej dla przyjemnosci niz nabijania expa czy super epixow ;)


Mój lock ma 20lv XD Świerzo po trialu, czeka na koniec sesji, by zacząć powoli nabijać levele i zaliczyć pierwszą instancję xD

>>SoieR
>Nic, po prostu zdziwiło mnie to ile osoób z grau gra na sporeggarze ;D

Bo to jedyny "losowany" serwer RPPVP w WoW w chwili obecnej xD
Pozatym serwerów RPPVP jest z tego co się orientuję bardzo mało, więc i wyboru większego nie ma - a wiadomo, że pożądni ludzie tylko na takich serwach grają ;P RP - dla RP, braku durnych nicków, itd, a PVP dla większej trudności z ekspienia, ale i czystej radochy zjechania czachy komuś z przeciwnej frakcji, gdy ten spokojnie sobie expi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 03:38, DemoBytom napisał:

Bo to jedyny "losowany" serwer RPPVP w WoW w chwili obecnej xD
Pozatym serwerów RPPVP jest z tego co się orientuję bardzo mało, więc i wyboru większego
nie ma - a wiadomo, że pożądni ludzie tylko na takich serwach grają ;P RP - dla RP, braku
durnych nicków,

po części jest prawdą to co piszesz ale i też nie do końca, tzn. jest rożnica kolosalna między serwerem rp a "zwykłym" jeśli chodzi o nazwy gildii/graczy ale jeśli chodzi o rp hmm... czasami kroś gra... czasami...
itd, a PVP dla większej trudności z ekspienia, ale i czystej radochy

Dnia 24.05.2008 o 03:38, DemoBytom napisał:

zjechania czachy komuś z przeciwnej frakcji, gdy ten spokojnie sobie expi ;P

...gorzej jak jest na odwrót ;>

edit: litrówka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 21:38, skubsa napisał:

Lalz O.O Dziwnie pomyslane . Imo powinni dać tak jak teraz no ale ok. Widze że aren nadszedł
czas. . .


Właśnie, że nie. Itemy te będą jakości tych z Sunwell. Trudno dawać takie coś za frajer (honor) każdej osobie, kiedy raiderzy musieli naprawdę ciężko na to pracować (miesiące raidingu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli o mnie chodzi, to bardzo chętnie zrobie postac. Natomiast będę się starał ją lvlowac jak tylko czas pozwoli, mam jeszcze raidy na moim hunetrze oraz lvlowanie mojego druida :).
Pytanie teraz czy Horda czy Ally? Osobiście wolałbym Horde, ale jak zaczniemy ally to nie będzie źle, choc troche mi sie przejadło ^^. Co do serwera to obojętne :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może by tak założyć tą gildię na servie ubogim w polskie gildie? Np. na quel''thalas po stronie ally jest tylko jedna gildia. Polecam ten serwer, a strasznie chciałbym dołączyć do waszej gildii, lecz nie mam kasy ani na transfer ani czasu na alta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 10:09, hubert0 napisał:

A może by tak założyć tą gildię na servie ubogim w polskie gildie? Np. na quel''thalas
po stronie ally jest tylko jedna gildia. Polecam ten serwer, a strasznie chciałbym dołączyć
do waszej gildii, lecz nie mam kasy ani na transfer ani czasu na alta.



na Q''t gralem jeszcze przed Tbc po stronie hordy i rzeczywiscie polakow tam duzo niebylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się