Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie


Hehe, nie gram w WoW''a (GW rulez!, aua nie po twarzy), ale pomysł z Wispami im naprawdę wyszedł :)
Te wąsy i w ogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale jak to może być żart? wątpie, żeby blizzard sobie jaja z tego robił... wydaje mi się, że ogniki będą mogły nosić zbroje.... tylko nie będzie jeje widac... widać pewnie będzie hełm.... a co do broni.... hmmmm może będą się pojawiać ręce :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w primaaprilis takie firmy jak Blizzard robią "takie kawały". Zresztą zobacz na tamtejszym forum. Chyba nikt w to nie wierzy. Poczytaj poprzednie posty z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 09:51, preisik napisał:

orentuje sie ktos kiedy blizz postawi nowe servy dla europy?


Blizzard podal ze polowa kwietnia, czyli bym sie spodziewal że będzie to środa 12 albo 19 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... rzeczywiście jakby się zastanowić to jest żart :D bo na stronie www.blizard.com nei ma żadnej reklamy, że jest podana nowa rasa i jest jeszcze jedno :D:D ogniki jakie miały by mounty :D i też po tą wąsach na screenie widać, że sąniedopracowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 00:01, Jadalbaoth napisał:

Stałem się kozłem ofiarnym pewnego allegrowicza, który naciął mnie na amerykańskiego WoW''a
z niedziałającym kontem. Wygląda na to, że podane hasło można rozbić o kant czterech liter,
a koleś jak na oszusta przystało zerwał automatycznie ze mną jakikolwiek kontakt. Teraz pozostało
mi albo czuć się jak skończona, wykorzystana dziwka po obleśnym stosunku albo zebrać bandę
ABS''ów, aby zajęli się sprawą mniej dyplomatycznie albo wysyłać błagalne prośby do blizzardowskiego
support''u o odzyskanie danych konta. Szkopuł polega na tym, że ostatni krok już podjąłem i
po 1,5 dnia odpowiedzi wciąż ni w ząb. Wysłałem dopiero dziś po tygodniu użerania się ze sprzedawcą
ignorantem petycję do allegro.pl z nadzieją przynajmniej wszczęcia jakiejkolwiek inicjatywy.
Ma ktoś jakieś sensowne, WYKONALNE pomysły/sugestie/ POMOC odzyskanie hasła?? Aby dodać
trochę pikanterii i dramatyzmu dodam jeszcze że straciłem już jakiś półtora tygodnia gry ($)...



Współczuję, choć ni w ząb nie rozumiem czemu ktoś chciałby kupować używaną grę wraz z kontem na Allegro. Z wielu powodów lepiej byłoby pomyśleć nad zakupem nowego WoWa, choćby z uwagi na wszelakiej maści oszustów. Ale to zapewne już wiesz.
Na rozwiązanie z blizzardowskim supportem raczej bym nie liczył. Pomijając już sam fakt, że często działają bardzo wolno albo nie reagują w ogóle, tym razem to nie do końca jest ich sprawa. I wcale nie muszą pomagać, w jakikolwiek sposób. Przykre, ale prawdziwe. Choć może zdarzy się cud...
Znając Allegro, to szanse na skuteczna inicjatywę są dosyć niskie. Zablokować transakcje tamtego zapewne mogą, ale to już Tobie nie pomoże.
Generalnie sytuacja nie jest zbyt wesoła, i jeśli nie masz na oszusta żadnych namiarów ani możliwości kontaktu, to wygląda to źle. Nie chce tu odbierać nadziei, może ktoś wpadnie na jakiś sensowny pomysł, ale mi za wiele opcji do głowy nie przychodzi. W każdym razie powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do eastern egga (znaczy wspomnianych wispów) - sam fakt, że kilka osób zaczęło na poważnie (jak mniemam) rozważać prawdziwość tej informacji, świadczy o tym, iż Blizz jednak mały sukces odniósł. :) Choć większość nawet przez chwilę nie miała wątpliwości, bo i o takie trudno w tym przypadku.
Swoją drogą myślałem że panowie i panie z Blizzarda postarają się lepiej. Każda grywalna rasa w grze to humanoidzi, więc można było spróbować pójść tą drogą i wymyślić coś bardziej prawdomównego. Ale mimo wszystko, żarcik zabawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie te ogniki nie podobaja...na screenach nawet nie widac co to trzyma w rece..ciekawe czy wogle widac Itemy na nim czy tez bedzie wygladal tak samo do 1 lv do 60..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe :P Gosu od 1lvl do 70 LVL :PP
co do tych ogników :P Blizzard jaja sobie robi :P Niedługo ogłosi że zdejmuje z wow abonament na 2 dni a potem podwyższy o 2 euro :PP
chociaż ciekawie by to wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"March 31, 2006
The Burning Crusade: Enter the Wisps
Blizzard is proud to officially announce the second new race of the upcoming World of Warcraft expansion set, World of Warcraft: The Burning Crusade - the mysterious wisps! At the Battle of Mount Hyjal, the Burning Legion gave the world a taste of its true, terrible power. Archimonde the Defiler himself led the vanguard, crushing all who stood in his way, determined to reach the World Tree at the mountain''s peak. In the end, only one power was strong enough to destroy the insidious Archimonde: the Wisps.

Check out the new Alliance race on the Burning Crusade Website, and learn more about the wisps'' historical background and their awe-inspiring racial ability: Detonate! "

chyba jeszcze 31 nie było prima aprillis ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tutaj jest post z forum europejskiego WoW. Gościu twierdzi że podczas popełnił błąd podczas załadowywania strony fałszywych ogników i wkleił przez moment stronę z prawdziwą rasą. Oto treść posta:


"This post is probably going to be deleted, but as long as someone sees it and copies it down, we can continue spreading the real information!

Either way, yesterday evening Blizzard when uploading the fake Wisp race page, accidentally activated the real new race page, while I''ve lost the pictures and the website was taken down, but I still had the flavour text and racial abilities within my cache:

Q u o t e:
While experienced adventurers know Drakonids best as some of their toughest adversaries when facing the Black Dragonflight, few know that not all of the Drakonids are loyal to Nefarian. These Drakonids have fled from the Spire, and our now looking to start a new society on Kalimdor.

The Night Elves, recognizing the plight of the Drakonids, quickly helped them establish a city of their own on Kalimdor. The newly made city of Drakespoir serves as a new beacon of hope for the Drakonids, and perhaps even the Dragon Flights themselves, for even the Black Drakonids realize that their original aspect was that of the Earth, and have devoted themselves to caring for the earth once more, like the Black Dragonflight did of old.

While the Alliance was originally distrusting of these new Allies, they quickly realized the potential and sheer strength the Drakonids had, and the value they could have for the Alliance as a whole, especially with the exploration of the hostile world of Outland.

Racial Abilities:
# Chromatic Resistance - Each colour of Drakonid has varying resistances, giving a +10 to resistances depending on their colour. Red Drakonids are resistant to Fire, Green Drakonids resistant to Nature, Bronze Drakonids resistant to Arcane, Blue Drakonids resistant to Frost and Black Drakonids resistant to Shadow.
# Massive Strength - Drakonids are strong enough to be able to wield a two-handed weapon in one hand. Choosing to do so however will incur a 25% penalty to the damage dealt and stats provided by the weapon.
# Brood Power - An active ability based on the colour the Drakonid has. Red Drakonids get a fire-based Damage over Time ability, Green Drakonids gain the ability to sleep an opponent for two seconds, Bronze Drakonids can slow a target''s movement, attack and casting speed by 50% for 4 seconds, Blue Drakonids can burn a part of their opponents mana and Black Drakonids get a single target Shadow damage ability. The damage dealing abilities of the Red, Blue and Black Drakonids improves as levels are gained.
# Endurance - Drakonids gain a 5% bonus to their total health.

Character Creation Screen:
While Drakonids have all the options other races do, we are proud to announce they are the first race in which your Skin Colour affects your racial traits!


Save it, spread it! Let the word get out!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o smoki rózniące się ze względu na kolor skóry, mają dużą siłe (broń dwuręczna w jednej ręce ale 25% zmiejszone obrażenia i statsy). Nie wiem co o tym myśleć możę być to kolejny żart prima aprilisowy, przekonamy się wkrótce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy z WoWem współdziałają joy pady?po 12 godzinach z palcami na klawiature na myszce mam dość i chciałbym ułatwić sobie zdobywanie kolejnych lvl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się