Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Wchodzisz do folderu z grą i tam wchodzisz do folderu Data. następnie usuwasz patch.mpq wracasz do głównego folderu i włączasz ikonkę repair następne masz dwie opcje użyj Check On Files.
I tyle czekasz aż się zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Za jakieś 5 min. idę do sklepu po WoW''a ;], w związku z tym mam parę pytań:
-Które patche ściągnąć, i czy w ogóle trzeba jakieś ściągać?
-Za co można dostać bana, czyli, czego nie robić?
-Jak zacząć? Nie chodzi mi o rasę, klasę itp, tylko o podstawowe czynności lub ustawienia itp.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 11:03, ramiro cruiz napisał:

Cześć!
Za jakieś 5 min. idę do sklepu po WoW''a ;], w związku z tym mam parę pytań:
-Które patche ściągnąć, i czy w ogóle trzeba jakieś ściągać?

Gra sama zaczni ściągac wszystko co jej trzeba.

Dnia 01.06.2008 o 11:03, ramiro cruiz napisał:

-Za co można dostać bana, czyli, czego nie robić?

Za hackowanie innego konta ^^.

Dnia 01.06.2008 o 11:03, ramiro cruiz napisał:

-Jak zacząć?

Szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 11:03, ramiro cruiz napisał:

Cześć!
Za jakieś 5 min. idę do sklepu po WoW''a ;], w związku z tym mam parę pytań:
-Które patche ściągnąć, i czy w ogóle trzeba jakieś ściągać?
-Za co można dostać bana, czyli, czego nie robić?
-Jak zacząć? Nie chodzi mi o rasę, klasę itp, tylko o podstawowe czynności lub ustawienia
itp.
Z góry dziękuję za odpowiedź.


Patche ściągają się automatycznie, ale jest ich baardzo dużo (kilka gigajbatów). Trzeba je ściągać, bez nich nie włączysz gry.

Bana można dostać za stosowanie autobotów i innych form cheatowania. Tyle mi wiadomo. Należy także stosować się do "etyki WoW". Tutaj masz dwie podstawy:
-nie pisać po polsku w Generalu ani w np. guild chacie (chyba że to polska gildia). Wkońcu podstawowym językiem w WoW jest angielski.
-W instancjach brać tylko itemy przeznaczone dla twojej klasy, a nie ninjować Warrioriem

Ale tego wszystkiego nauczysz się podczas gry! Pamiętaj, zachowuj się kulturalnie a inni gracze z pewnością pomogą ci w twoich problemach.

Na początku gry masz porady na dole ekranu, więc z pewnością sobie poradzisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 11:03, ramiro cruiz napisał:

Cześć!
Za jakieś 5 min. idę do sklepu po WoW''a ;], w związku z tym mam parę pytań:
-Które patche ściągnąć, i czy w ogóle trzeba jakieś ściągać?

Co do patchy to radziłbym samemu je ściągać. Bo to autościąganie przez WoWa cholernie długo trwa. Przynajmniej dla mnie. Ja wolałem pościągać samemu. Zajrzyj na idg.pl

Dnia 01.06.2008 o 11:03, ramiro cruiz napisał:

-Za co można dostać bana, czyli, czego nie robić?

To już wiesz

Dnia 01.06.2008 o 11:03, ramiro cruiz napisał:

-Jak zacząć? Nie chodzi mi o rasę, klasę itp, tylko o podstawowe czynności lub ustawienia
itp.

Na początku mógłbyś ściągnąć kilka addonów, które na pewno ułatwią grę. Questhelper to chyba podstawa, bo nie będziesz musiał 1h szukać jakiegoś moba czy włazić na allakhazam.com, tylko w grze na mapie dostaniesz miejsce gdzie on jest itp. A drugim jest Auctioneer ;)

Dnia 01.06.2008 o 11:03, ramiro cruiz napisał:

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam i życzę milej gry ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka porad?
-patch: na wowwiki poszukaj linku do patcha 2.4 full będzie on ważył raczej powyżej 1gb ale warto ;) i to właściwie tyle "twojego" ściągania, następne 2 są malutkie i gra w ciągu kilku minut pobierze je sama
-opcje: pogrzeb w opcjach interfejsu aby ostawić sobie takie rzeczy jak: cel celu, castbar przy portrecie przeciwnika, timer buffów, dodatkowe paski na skille; są to rzeczy które możesz uzyskać bez instalowania addonów a na start "stykną" ;)
-hmm... jak sobie coś przypomne to napisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 13:15, SoieR napisał:

Kilka porad?
-patch: na wowwiki poszukaj linku do patcha 2.4 full będzie on ważył raczej powyżej 1gb
ale warto ;) i to właściwie tyle "twojego" ściągania, następne 2 są malutkie i gra w
ciągu kilku minut pobierze je sama


o ile się nie mylę, to Blizz spakowal wszystkie patche w jeden większy, po formacie gdy ściągalem przez Blizz Downloadera, to byl wlaśnie jeden wielki, który mial 1.1gb i następne dwa mialy po kilka mb. Ale pewny nie jestem. Mogę się mylić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 14:12, skubsa napisał:

Kurde ale wszyscy ostatnio jadą wow, że jaki to AoC nie jest super , że to tamto *.*


Mój kolega stwierdził wade ,ze serwery pvp to istna gankowania bo nie ma podziału na strony konfilktu czyli sytuacja jak w tibii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 14:16, hammerfall87 napisał:

>

nie ma podziału na Horde vs. Allience ? o_O Ale dupa, a już myślałem że to jednak coś z teo będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 14:17, skubsa napisał:

> >
nie ma podziału na Horde vs. Allience ? o_O Ale dupa, a już myślałem że to jednak coś
z teo będzie .

ale gra podobno świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 14:16, hammerfall87 napisał:

> Kurde ale wszyscy ostatnio jadą wow, że jaki to AoC nie jest super , że to tamto
*.*

Mój kolega stwierdził wade ,ze serwery pvp to istna gankowania bo nie ma podziału na
strony konfilktu czyli sytuacja jak w tibii :)


EDIT:
Mój błąd, nie doczytałem poprzedniego posta :)
Przoszę zignorować mojego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem WoW''a, zakładam konto i dochodzę do STEP 4, a tam muszę podać formę płatności. Karta pre-paid lub visa itp. Z tym, że na pudełku jest napisane 1 miech grania za free. Co teraz muszę zrobić, by grać za free?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz trial na stronie WoW-a robisz upgrade kluczem wersji pełnej i grasz 10+x dni za free (x liczba dni w miesiącu w który zakładałeś/ugradedowałeś konto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 15:17, CH1CKEN napisał:

Naga (dosłownie ;P) prawda o Age of Conan:
[patrz screen poniżej]


Informacje podane w tym "komiksie" są jak najbardziej na miejscu. Podoba mi się strasznie zróżnicowanie ras - Human, Other Human i... Black Guy! Jedyna innowacja w AoC to system walki (który jest strasznie hmm... zręcznościowy? :). Klasy też powinny być lepiej skonstruowane...Ta gra jest IMBA innowacyjna ;). Tak btw to uczestniczyłem w jej beta testach - gra rządzi jedynie w kwestii grafiki (oczywiście tylko wśród gier MMORPG - poza tym silnik graficzny jest równie niedopracowany co ten z Gothic III).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 17:27, ramiro cruiz napisał:

Kupiłem WoW''a, zakładam konto i dochodzę do STEP 4, a tam muszę podać formę płatności.
Karta pre-paid lub visa itp. Z tym, że na pudełku jest napisane 1 miech grania za free.
Co teraz muszę zrobić, by grać za free?

Możesz podać fałszywy numer karty płatniczej. Wpisz w wyszukiwarce w tym temacie np. mastercard a na pewno coś znajdziesz. Później będziesz mógł usunąć z Twojego konta informacje o karcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 17:27, ramiro cruiz napisał:

Kupiłem WoW''a, zakładam konto i dochodzę do STEP 4, a tam muszę podać formę płatności. Karta pre-paid lub visa itp. Z tym, że na pudełku jest napisane 1 miech grania za free. Co teraz muszę zrobić, by grać za free?


Ech.. napiszę zanim reszta cię zbeszta za nieczytanie wątku i powtarzajace się w kółko pytanie :P

Załóż konto trialowe. Następnie zrób upgrade do pełnej wersji WoW i jeśli masz też BC.
Dzięki temu masz za free 10dni z triala + 30dni z samego WoW. Tyle - cała filozofia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się