Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mam pytanko jaki jest najlepszy Build dla Taurena Szamana, szukałem na Googlach ale nic ciekawego nie znalazłem, bo chcem mocną postać wyszkolić, kumple są Krwawym Elfem Rogalem i Nieumarlakiem Warriorem więc jak Taurenem Szamanem, i wiecie chodzi ogólnie o PVP i raidy, gram na normalnym trybie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:31, witek194 napisał:

mam takie 2 pytania, dosc głupie.

Czy death knight bedzie mogl zostac odblokwany na kazdym serwerze ?
Kiedy premira WotLK :P ?


wystarczy, że zrobisz questa na Death Knighta na jednym serwerze i będziesz go mógl zrobić już na każdym bez ponownego robienia questa, a premiera jeszcze nieznana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 16:19, Vesania666 napisał:

> mam takie 2 pytania, dosc głupie.
>
> Czy death knight bedzie mogl zostac odblokwany na kazdym serwerze ?
> Kiedy premira WotLK :P ?

wystarczy, że zrobisz questa na Death Knighta na jednym serwerze i będziesz go mógl zrobić
już na każdym bez ponownego robienia questa, a premiera jeszcze nieznana.


Nieprwada. Ostatnio Blizz oświdczył że wystarczy posiadać na koncie postać na 55 lvl (conajmniej) i będzie można zrobić jednego DK na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 16:33, Szczur22 napisał:


Nieprwada. Ostatnio Blizz oświdczył że wystarczy posiadać na koncie postać na 55 lvl
(conajmniej) i będzie można zrobić jednego DK na serwer.


więc nie trzeba robić questa ? lol, ale wypas ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie DK będzie można mieć tylu ile się chce, pod warunkiem, że na danym serwerze będzie postać na 55 levelu i będzie można tylko jednego na serwer, jak było wspomniane. Ciekawi mnie tylko, co będzie jak ktoś transferuje maina na inny serwer. Czy wtedy tamten DK pozostanie bez problemów na starym serwerze (pewnie tak będzie) i czy taką metodą ciągłego transferowania będzie można robić nowych DK na różnych serwerach (rozwiązanie kosztowne, ale być może znajdą się maniacy, którzy tak będą robić). Ciekawe czy Blizz jakoś to ograniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 16:09, Andelm napisał:

Eeeeeeee... To w WoW są tryby ? Chyba że chodzi o serwer. Najlepiej poczytaj : http://www.wowwiki.com/Shaman_builds

Ogólnie mówiąc do lvlowania Enchancement albo Elemental (ze wskazaniami na ten pierwszy).
A na 70 build zależy od tego co chcesz robic :D



No są jak pierwszy raz wchodzisz to przed wybraniem serwa jest okno i wybierasz czy chcesz grać Normal, PvP, PvE itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 16:54, DArkon1990 napisał:

No są jak pierwszy raz wchodzisz to przed wybraniem serwa jest okno i wybierasz czy chcesz
grać Normal, PvP, PvE itp.


W tym oknie wybierasz jaki serwer gra zasugeruje przy robieniu postaci a nie w jakim trybie bedziesz grał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:47, DArkon1990 napisał:

Mam pytanko jaki jest najlepszy Build dla Taurena Szamana, szukałem na Googlach ale nic
ciekawego nie znalazłem, bo chcem mocną postać wyszkolić, kumple są Krwawym Elfem Rogalem
i Nieumarlakiem Warriorem więc jak Taurenem Szamanem, i wiecie chodzi ogólnie o PVP i
raidy, gram na normalnym trybie gry.

Ja od początku levelowałem jako elemental. O ile na pierwszych levelach jest trochę trudniej niż enhancement to gdzieś tak w okolicach 30 robi się łatwo. No i elemental zawsze może leczyć w niskolevelowych instancjach, nie potrzebuje nawet zmieniać sprzętu. Generalnie bierz to, co ci bardziej odpowiada. Ewentualnie po 70 możesz zrobić się na resto, ale nawet na raidach ele i enha robią całkiem ładny dps i wciąż zapewniają support drużynie (dodatkowo ele może offhealować w razie potrzeby). Chociaż oczywiście szaman healer jest chętniej brany niż dps, z racji tego, że jest ich po prostu mniej (najpopularniejsze spec dla szamana to enhancement). Poza tym jako tauren masz bardzo fajny bonus w postaci war stompa, który czasem się przydać może w PvP, zwłaszcza dla melee szamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Mam pytanie, dlaczego jak wpisuje w pole szukaj " xperl" to nie znajduje mi xperl tylko inne addony ? Chodzi oczywiście o curse.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 16:53, Czedwik napisał:

Generalnie DK będzie można mieć tylu ile się chce, pod warunkiem, że na danym serwerze
będzie postać na 55 levelu i będzie można tylko jednego na serwer, jak było wspomniane.
Ciekawi mnie tylko, co będzie jak ktoś transferuje maina na inny serwer. Czy wtedy tamten
DK pozostanie bez problemów na starym serwerze (pewnie tak będzie) i czy taką metodą
ciągłego transferowania będzie można robić nowych DK na różnych serwerach (rozwiązanie
kosztowne, ale być może znajdą się maniacy, którzy tak będą robić). Ciekawe czy Blizz
jakoś to ograniczy.


Ludzie, nauczcie się czytać. Wystarcy JEDEN 55 LVL NA KONTO. ŻADNEGO Q, 1 DK na REALM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 16:33, Szczur22 napisał:

(conajmniej) i będzie można zrobić jednego DK na serwer.


Mam nadzieje ze bedzie takie ograniczenie, bo inaczej wspaniala wiadomosc dla farmerow. Kazdy by mial jednego maina i pozniej same DK, bo zaczynajac od 55 poz szybko mozna nabic 80 i pozniej miec cala armie postaci na daily questy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 19:09, Volvox napisał:

> (conajmniej) i będzie można zrobić jednego DK na serwer.

Mam nadzieje ze bedzie takie ograniczenie, bo inaczej wspaniala wiadomosc dla farmerow.
Kazdy by mial jednego maina i pozniej same DK, bo zaczynajac od 55 poz szybko mozna nabic
80 i pozniej miec cala armie postaci na daily questy ;)

Skąd wiesz że można szybko nabić 80? Grałeś już w dodatek? Modzi aż takie koneksje z producentami mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 19:05, Szczur22 napisał:

Ludzie, nauczcie się czytać. Wystarcy JEDEN 55 LVL NA KONTO. ŻADNEGO Q, 1 DK na REALM.

Jeden level 55 na serwer daje uprawnienie do stworzenia tylko jednego DK na danym serwerze. Jeśli chcesz mieć więcej to musisz mieć na innym serwerze 55 level także. O żadnych questach nawet nie wspomniałem.

A dla farm-botów najlepszą klasą nadal będzie hunter i tak. Melee klasa jest za trudna do utrzymania przy życiu przez tego typu programy. Dlatego tylko wyżej wspomniana nadaje się. Zresztą kto widział kiedyś bota w grze, ten wie jak głupio taki się zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 19:48, Vesania666 napisał:

czym się różnią Whirlwind Axe, Sword i Hammer od siebie ? Niby Sword ma mniej dmgu, ale jakie ma plusy, których nie ma Axe?


Sword lepiej wygląda? :P

>>Czedwik
>A dla farm-botów najlepszą klasą nadal będzie hunter i tak. Melee klasa jest za trudna do utrzymania przy życiu przez tego typu programy. Dlatego tylko wyżej wspomniana nadaje się. Zresztą kto widział kiedyś bota w grze, ten wie jak głupio taki się zachowuje.

Kiedy grywałem w Lineage to właściwie tylko mele klasy były na botach.. Inne właśnie za łatwo padały, bo bot nie potrafił od mobów uciekać xD A tam na mele był banalny skrypcik:
1. Zlokalizuj najbliższego wroga
2. Zacznij go okładać
3. IF życie<1/2 THEN USE potion UNTILL życie = MAX
4. IF mob = DEAD GOTO 1
:P

Swoją drogą byłem kiedyś posądzony o "bycie botem".. Zrobiłem sobie proste makro, które targetuje najbliższego wroga i zaczyna atak na niego.. I tylko w kółko w tego jednego knefla waliłem xDD Ech, uroki grindu XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się