Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2008 o 19:13, Wintesun napisał:

Skąd wiesz że można szybko nabić 80? Grałeś już w dodatek? Modzi aż takie koneksje z
producentami mają?


Nie trzeba być geniuszem aby się domyśleć, że wbicie 80tki to max tydzień grania po parę dobrych godzin dziennie. Normalni gracze, którzy cenią sobie zdrową rozgrywkę będą to robić 2-3 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytano czy wogole oplaca sie robic dps druida(chodzi mi o feral kot) ? bo jezeli ma to jakikolwiek sens bede dalej robil bo mam juz troche itemkow a teraz wlasnie chce cos kupic za badge(jezeli dps to bede bral leather dla rouga).Czy wogole to nie ma sensu i pozostaje tylko tank?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 19:13, Wintesun napisał:

Skąd wiesz że można szybko nabić 80? Grałeś już w dodatek? Modzi aż takie koneksje z
producentami mają?


Pewnie zajmie to tyle co z 60 na 70. Ale bardziej mi chodzilo o szybciej niz od 1 poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co brać taki build http://www.wowhead.com/?talent=hgc0xcZZvc0x0esxez ??? czy taki http://www.wowhead.com/?talent=hZxobZEc0tVested Co się bardziej opłaca brać u szamana Taurena, Elemental??, Enhancement?, czy Restoration, ja uważam że tylko w Restoration bo ma dużo czarów leczących, a taki Leczący się przyda na raidy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki build to bardziej do pvp. http://www.wowhead.com/?talent=hZxZEfxtAektcd To jest build lepiej nadający się do raidów.

Levelować jako resto oczywiście nie polecam. Zrobić resto możesz się dopiero na 70. Wybierz enhancemnt lub elemental, tak jak już pisałem. Ja osobiście bardziej polecam to drugie, ale to kwestia tego co wolisz, melee czy ranged dps(zalety elementala w levelowaniu opisałem już wcześniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 00:00, żyrafa napisał:

mam takie pytano czy wogole oplaca sie robic dps druida(chodzi mi o feral kot) ? bo jezeli
ma to jakikolwiek sens bede dalej robil bo mam juz troche itemkow a teraz wlasnie chce
cos kupic za badge(jezeli dps to bede bral leather dla rouga).Czy wogole to nie ma sensu
i pozostaje tylko tank?


Feral druid jako czysty dps nie ma większego sensu (tzn. w rajdach), bo jest po prostu słabszy od innych klas i daje tylko jednego buffa, niezłego, ale nie powalającego. Zastosowaniem ferala jest hybryda tank/dps, tzn. tam gdzie jest potrzebnych więcej tanków to tankuje, a jak mniej, to może bić robiąc przyzwoity dps. Po prostu jest to tank, który jak nie musi tankować, to się przydaje zamiast głupio wyglądać. Może oczywiście też tankować full-time, ale rozumiem, że nie o to ci chodzi.

Moim zdaniem, jeśli nie chcesz tankować, to raczej feral nie jest dobrym wyborem, bo rezygnujesz z tego, co decyduje o sile tego speca - elastyczności. Jeśli chesz tylko robić melee dps oparty na systemie z energią, to jest taka klasa, która robi to lepiej, bo po prostu jest specjalizowana, a nie hybrydowa (tak, rogue).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 02:13, Czedwik napisał:

Taki build to bardziej do pvp. http://www.wowhead.com/?talent=hZxZEfxtAektcd To jest
build lepiej nadający się do raidów.

Levelować jako resto oczywiście nie polecam. Zrobić resto możesz się dopiero na 70. Wybierz
enhancemnt lub elemental, tak jak już pisałem. Ja osobiście bardziej polecam to drugie,
ale to kwestia tego co wolisz, melee czy ranged dps(zalety elementala w levelowaniu opisałem
już wcześniej).


Też myślę, że to kwestia gustu :) Ja z kolei wolę enhancement, bo nie trzeba pić i nie ma problemu z pushbackiem. No i sprzęt jest bardziej dostępny niż casterski na niższych levelach. Sprzęt do leczenia zbierałem oddzielny, chociaż oczywiście zajmuje to dodatkowo miejsce, co jest niewątpliwą wadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie na które nieznalazłem odpowiedzi szukając w Googlach, gdzie można założyć Gildię???? Gram Taurenem Szamanem, no i chcem z kolegami załozyć własną gildię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 15:53, DArkon1990 napisał:

Kolejne pytanie na które nieznalazłem odpowiedzi szukając w Googlach, gdzie można założyć
Gildię???? Gram Taurenem Szamanem, no i chcem z kolegami załozyć własną gildię.


W jednej ze stolic podejdz do guarda i zapytaj o Guild Mastera. Powinno zaznaczyc Ci na mapce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 16:52, L33T napisał:


raz po polsku nie po angielsku, i szukam gdzie można założyć gildię, anie opis jak to wygląda.

dwa chodzi mi o NPCta w krainie Taurenów u którego można zarejestrować swoją gildię, u Krwawych Elfów wiem gdzie to jest, ale u Taurenów nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich graczy i fanow World of Warcrafta;p.Gier na miare WoWa jest niewiele (respect dla Blizarda;p). Ale mniejsza juz o oceny, przejdzmy do pytania. Mianowicie mam w alchemi skila 300. W BC maksymalny skill to 375. Wlasnie mam z tym problem. Chcialbym sobie zwiekszyc umiejetnosci w eliksirkach, ale nie wiem jak.Przeczytalem w necie ze nabicie maxa w profesji jest troche inne niz dotych czas. Wzialem jakies questy w Thralmar na Outlandzie od Alchemi Mastera ale nie mam pojecia o co w nich chodzi. Szukalem w necie ale nigdzie nie moglem znalezc rozwiazania.
Prosze o pomoc

Z gory dziekuje za pomoc
Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no prosze kolejny questy są na wowhead opisane dokładnie włącznie z tym jak je zrobić, trade skills na wow-wiki wraz z linkami co gdzie i jak, na loot tables jest podane co i kiedy robić w celu szybkiego nabicia poziomu w danej umiejętności.
1. http://www.wowhead.com/?quests=5.-181
2. http://www.wowwiki.com/Alchemy
3. http://www.lootables.com/?guide=Alchemy

Coś wam strasznie dziwnie to szukanie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 21:44, L33T napisał:

Coś wam strasznie dziwnie to szukanie idzie.


Żebyś chciał wiedzieć... Podziwiam ludzi. Dosłownie 10 sekund szukania na WoWHeadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.. Mam takie pytanie chce kupic WoWa teraz duzo czasu jest szkola skonczona matura tak samo itd..:P czy do normalnej gry musze odrazu kupic WoWa+dodatek nie mowie o abonamecie bo to jasne: i tu pytanie czy moge kupic najpierw podstawke i pozneij dokupic dodatek czy musze odrazu kupic to i to. Z Gory thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Możez grać bez dodatku, tylko że będzie może nie trudniej , ale ,np nie będziesz mógł BE ani dranei grać, JC nie będziesz mógł mieć. Ale oczywiście możesz zacząc grać bez dodatku a potem dokupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no wiem wiem ze nie bedzie Krwawych Elfow i Drena i wszystkiego co jest zwiazane z dodatkiem.. ale tak chcem zobaczyc jak mi sie gra spodoba i wogole.. wiesz orientuje sie w histori warcrafta i wogole.. ale dzieki za info teraz trzeba leciec do sklepu i kupic:P a moze jeszcze jedno pytanko gdzie najlepiej grac <jaki serv> i czy patche sciagna sie same przy instalce gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się