Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2008 o 16:26, Corvin 0451 napisał:


Nie o to chodzi że jest go mało, tylko że jak wcześniaj gralismy to też bylo 63 za zniszczenie bunkru/zabicie balindy . Wczesniej max na końcu bylo 663 podajże i teraz także. ; D Więc WTF with this double honor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz jest podczas weekendu 83 zamiast 63 z tego co dobrze pamiętam więc w sumie za całe AV masz więcej honoru pod warunkiem, że gracie na poziomie i nie lamicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 17:13, Kermit 13 napisał:

Witam :]

Zaczynam zabawę z WoW''em, jak na razie Trial...ale wszytko wskazuje, że będzie pełniak
:> I takie mam pytanie do doświadczonych graczy : Jakie Addon''y są obowiązkowe według
Was ? Bo widzę po screenach różnych wszelakie cuda i cudeńka :) Prosił bym o nazwy i
ew. linki :] dzięki



Ja bym CI polecił addon WHDP ( Wowhead data base) nie dość żę pokazuje miejsca na mapie gdzie co jest to jeszcze udostepnia komentarze z Wowhead.com które bardzo ułatwiają robienie questow.

Po za tym Obowiazkowy jest Cartografer odkrywa cała mape i pokazuje kordynaty.
Dla casterow polecam addon ( Ranger się chyba nazywa) pokazuje odleglosc w yardach dzieki czemu mozemy sie trzymac na jak najdalej od celu.Przyda Ci się też Auctioneer do zarabiania kasy, i oprucz tego pokazuje ile kasy za item dostaniemy u vendora bardzo przydatne.
Następnie MobInfo 2 po zadaniu targetowi dmg oblicza jego hp na dokladna liczbe, zapamietuje drop i wylicza ich szanse na dropa.Ściągnij sobie też Atlas i Atlasloot, pierwszy pokazuje mapy instatow drugi looty bossow co mozesz dostac gdzie za jaka repe czy np. poogladac sobie sety T6 z użyciem ctr. Atlass loot ma tez opcje wyszukiwania itemow wpisujesz nazwe itema a on ci pokazuje gdzie on dropi.
Do instow przyda Ci się Omen threat choć ostatnio strasznie mi szwankuje. No a tak pozatym poszukaj sobie na wow.curse.com jakis addonow dla twojej klasy napewno ktorys będzie przydatny i pomocny ;]

To tyle z tych takich podstawowych addonow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2008 o 00:22, gohan14 napisał:

Ja bym CI polecił addon WHDP ( Wowhead data base) nie dość żę pokazuje miejsca na mapie
gdzie co jest to jeszcze udostepnia komentarze z Wowhead.com które bardzo ułatwiają robienie
questow.


A nie czasami Lighthead? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do doświadczonych hunterów: czy opłaca się ( mówiąc "opłaca" mam na myśli poświęcenie sporej ilości czasu na nabicie train pointsów) zmieniać co jakiś czas zwierzaka czy lepiej pozostać na tym, którego wziąłem na początku. Czy różnice w podstawowych umiejętnościach petów są aż tak duże, że lepiej jest zmieniać je w każdej nowej, większej lokacji? Z góry dzięki za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest chyba mieć 2 zwierzaki. Na raidy i insty do dps, a do expienia to takowania, żeby trzymał ci aggro. Oczywiście lepiej jest je trenować od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 10:48, hubert0 napisał:


> Ja bym CI polecił addon WHDP ( Wowhead data base) nie dość żę pokazuje miejsca
na mapie
> gdzie co jest to jeszcze udostepnia komentarze z Wowhead.com które bardzo ułatwiają
robienie
> questow.

A nie czasami Lighthead? ;)


Nie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2, albo nawet 3 - jeden twój "ulubiony" pod względem skinu, drugi pod PvP, trzeci pod rajd. Oczywiście ten "ulubiony" najlepiej gdyby był kotem/raptorem/ptakiem dzięki szybkiemu nabijaniu aggro, ale tak naprawdę nie ma aż tak wielkiego znaczenia (tak czy siak nawet na pełnym BM bardzo łatwo zerwać aggro). Pet pod PvP to albo Boar dla Charge, albo Scorpid dla Poison (albo kot jeżeli grasz NElfem, Prowl+Shadowmeld), do tego zdolności na resisty i staminę. Growl (jeżeli znajdzie się miejsce na pasku) jak najbardziej też się przydaje, dużo huntów/locków gra z petami na defensive/passive i wtedy jeden Growl i pet przeciwnika atakuje twojego zamiast Ciebie. A do inst boar/ravager (mają ładny skill dps bez cooldowna). Oczywiście liczy się to tylko w rajdach, w instach raczej nie ma tak dużych wymagań i możesz używać swojego ulubionego peta.

A nabijanie training pointsów to łatwizna, nabija się w bodajże godzinę-dwie o ile pet dostaje xp (pet złapany na lvl70 nie zdobędzie TP), problemem jest leveling peta, musisz zabijać moby które TOBIE dadzą xpa bez pomocy peta, bo tamten nie może trzymać aggro i zadawać obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, kiedy będzie premiera dodatku, bo zastanawiam się czy opłacać teraz, czy nie, bo jeżeli jakoś niedługo to wydawanie kaski mija się z celem :P

PS: Jaką formę demona obstawiacie dla locka na 80 levelu??^^ Mam nadzieję, że nie będzie to imp, ani demoniczny boar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 15:21, Cat In A Bag napisał:

Może mi ktoś powiedzieć, kiedy będzie premiera dodatku, bo zastanawiam się czy opłacać
teraz, czy nie, bo jeżeli jakoś niedługo to wydawanie kaski mija się z celem :P

PS: Jaką formę demona obstawiacie dla locka na 80 levelu??^^ Mam nadzieję, że nie będzie
to imp, ani demoniczny boar...


jeśli nie masz ani jednej postaci, to lepiej, żebyś teraz zaczął grać, bo osiągnięcie pierwszej 70-ki nie jest takie łatwe, jeśli masz już full epic 70, to nie wiadomo jeszcze kiedy wyjdzie. a co do Demon Form to wydaje mi się, że będzie to wyglądać jak Metamorfoza Illidana w Warcrafcie 3 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 15:32, Vesania666 napisał:

jeśli nie masz ani jednej postaci, to lepiej, żebyś teraz zaczął grać, bo osiągnięcie
pierwszej 70-ki nie jest takie łatwe, jeśli masz już full epic 70, to nie wiadomo jeszcze
kiedy wyjdzie.


Na szczęście mam już praktycznie 3x 70 level (tzn 2 są, a jeden prawie :))

A co do tej przemiany fajnie by było, jakby zrobili właśnie takiego demonhuntera, ale wtedy inni gracze znienawidzą pewnie za to Blizza xD Ciekawe też, czy będzie to forma stawiająca bardziej na dps, czy też tankowanie (najlepiej jedno i drugie :)) i do jakich talentów to przydzielą, obstawiam, że pewnie do Demonology, a do Affli wrzucą najprawdopodobniej Haunta i będzie trzeba wybierać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam premiere na święta lub styczeń/luty a forma będzie wyglądała jak upiorny władca z w3 z tego co widziałem, choć to może się jeszcze zmienić ;) koń dk na początku też wyglądał jak ten ud a teraz już inaczej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam rocznicę premiery WoW, czyli 23 listopad. Wątpię, żeby Blizzard nie chciał wykorzystać tej daty przy tak zaawansowanym stadium w procesie tworzenia tego dodatku, szczególnie że wypadałoby to tuż przed świętami, a taka pora wprost idealnie pasuje do ów dodatku i daje szansę zarobienia więcej i zachęcenia do gry nowych graczy (''Mamusiu, kupisz mi Lich Kinga? Bo Tibię już przeszedłem'').

PS. Niedługo wracam do gry :) Heh, po prawie roku przerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dodatek równie dobrze może być (niestety) w drugą rocznicę premiery dodatku TBC. Nie sądzę aby Blizzard specjalnie się starał wypuszczać gry na swoje rocznice. Swoją drogą to SC2 miał być na 10 rocznicę swojej premiery i dobrze wiemy, ile z tego wyszło :) Podobnie było z TBC, które pierwotnie miało być przed świętami. Koniec roku to optymistyczna data dla WotLK, ale nie ma sensu też niepotrzebnie się jakoś specjalnie na tą datę nastawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wszystkich stronach o przeciekach z alfy jest coś typu "usunięto na prośbę blizzarda"... Szczególnie z talentami, tego w ogóle nie mogę znaleźć - więc zna ktoś jakiś adres, przy którym talenty nie zostały wymazane, szczególnie:
maga, huntera, rogala i warriora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie są alfa testy, potem muszą być beta. Nie wspomnę już o błędach, które wykryto w alfie i są systematycznie usuwane. Październik/listopad to najwcześniejsza data wydania dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się