Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2008 o 19:14, Sth`Devilish napisał:

Ja obstawiam rocznicę premiery WoW, czyli 23 listopad. Wątpię, żeby Blizzard nie chciał
wykorzystać tej daty przy tak zaawansowanym stadium w procesie tworzenia tego dodatku,
szczególnie że wypadałoby to tuż przed świętami, a taka pora wprost idealnie pasuje do
ów dodatku i daje szansę zarobienia więcej i zachęcenia do gry nowych graczy (''Mamusiu,
kupisz mi Lich Kinga? Bo Tibię już przeszedłem'').

PS. Niedługo wracam do gry :) Heh, po prawie roku przerwy...

tibie da sie przejść?????????^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>GET A LIFE !

I don''t need to get a life.
I''m a gamer.
I have lots of lives
;)

>>dzordzi
>Może się w niektórych intymnych miejscach nie umyłeś? Wiadomo, że Elfy, w szczególności te nocne to bardzo czułe stworzonka;]

Niee.. no.. co ty.. Przecież z Auberdine do Darnassus wpław płynąłem :P

A teraz na poważnie.. Czy grając druidem opłaca się chodzić w robe (sprzęcie dla maga/priesta + dobry magowy staff) czy tylko leather? mam tu na myśli leveling od początku nie raidowanie na 70lv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 22:55, lukase napisał:

czemu mi tibie polecasz gralem kiedys i sie niezle uzaleznilem od tej gry a teraz przerwalem
z ta gra kontrakt juz nie czuje uzaleznienia i nie chce grac w tibie


Trzymajcie mnie panowie bo zabije...

@DemoBytom

Chociaż Ty mnie nie osłabiaj...

Co do lvlowania druta to tak, tylko i wyłącznie feral. Podobno najlepsza opcja. Można spróbować "Bziumkina" ale średnio to wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 11:57, DemoBytom napisał:

A teraz na poważnie.. Czy grając druidem opłaca się chodzić w robe (sprzęcie dla maga/priesta
+ dobry magowy staff) czy tylko leather? mam tu na myśli leveling od początku nie raidowanie
na 70lv.

Jeżeli chcesz chodzić w szmatkach, to oprócz moonkina masz jeszcze wersję hardcore - czyli od startu restoration i leczyć w instach, i w zasadzie głównie tak levelować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 13:37, DragonLord napisał:

Jeżeli chcesz chodzić w szmatkach, to oprócz moonkina masz jeszcze wersję hardcore - czyli od startu restoration i leczyć w instach, i w zasadzie głównie tak levelować.


Nie no.. healbot.. nigdy :P
Moonkin w szmatkach dobry, tak?.. Cóż.. pomyślimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druid balance to specjalizacją z najgorszą itemizacją w grze. Można nim levelować, znam conajmniej 2 takie przypadki, ale na pewno łatwiej jest to robić feralem. Praktycznie nawet po 70 levelu jest się skazanym głównie na clothy, a leather zdobywa się głównie z tokenów i itemów za badgesy. Zresztą wielu druidów, których znam zapytanych do czego dobry jest moonkin odpowiada - do niczego :) Naprawdę Blizzzard powinien dopracować tą specjalizację. Niektórzy twierdzą, że jest niezły w pvp, ale nawet tam za często go nie widać. Poza tym balance poza samym dpsem nie posiada żadnych buffów czy totemów tak jak szaman. Ma ten grupowy buff +5% do crita, ale ma on ograniczony zasięg i w większości walk z bossami, gdy trzeba się rozdzielić nie ma z tego buffa pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. no przejżałem trochę wowwiki, pograłem chwilę drutem, zrobiłem sobie wreszcie bearform (10lv YEAH).. ta postać, przynajmniej póki co, to żaden caster.. Każdego moba muszę dobijać młotem.. Ech.. a i walka jako miś jakaś lepsza ;) Czyli póki co feral ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 20:00, SoieR napisał:

Żcie drudia zaczyna się od 20 lvla ;) bijesz kotkiem mobka, zabijesz podleczasz sie, przemieniasz sie w kotka nastepny mobek ;P


Tja, ale to dalej feral :P
Pierwotnie o druidzie myślałem bardziej jak o casterze, może coś w stylu shadowpriesta.. Że przy dobrym rozłożeniu talentów, sprzęcie "magowym" będzie to dobry caster do levelowania..
Ale chyba się myliłem.. To postać stworzona do walki w zwarciu w jednej z form.. Przynajmniej takie mam póki co wrażenie.. jako caster za szybko wylatuje z many.. Nawet 1 mobka nie jestem w stanie samą magią utłuc (biję średnio moby o 1 lv wyższe niż ja).. Zawsze kończy się zwarciem.. A wtedy tylko miś/kotek zostaje ;]
Może się mylę, ale takie mam póki co wrażenie o tej klasie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)

Dnia 10.06.2008 o 20:13, DemoBytom napisał:

Może się mylę, ale takie mam póki co wrażenie o tej klasie ;]

I ono się nie zmieni, bo feral od pewnego poziomu to jeden z najlepszych speców do levelowania w grze, a balance wręcz przeciwnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 18:25, Czedwik napisał:

Druid balance to specjalizacją z najgorszą itemizacją w grze[..]


Nawet retri pala doczekał się genialnych itemów, a przy zmianach w generowaniu threatu teraz już raczej nikt nie powie retlol, chyba, że się kompletnie nie zna...Niedługo myślę, że będę miał sprawdzian w BT, zobaczymy co zdziałam.
Co do droota feral do levelowania wskazuję jak każdy bez zastanowienia, end game to raczej tankowanie w misiu, bo czasami się przydaje bardzo, a druga opcja to apteczka, która w wykonaniu droota jest świetna.
Btw wiem czemu mówią, że hunter to klasa dla dzieci - ponad 30 leveli w niecałe dwie doby, przy czym naprawdę sporo czasu farmiłem skórki i dłubałem kamyczki (w znaczeniu minning). Jakby się tak palkiem levelowało szybko to może oszczędziło by mi to sporo siwych włosów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 10:40, HoZar napisał:

i będzie nowy expansion ?


AHAhahahahahh axD
No wreszcie moja gra marzeń wyjdzie ;) Będę mógł wcielić się w kolesia grającego w World of Warcraft ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się