Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2008 o 18:09, Szczur22 napisał:

> Niewiem... Lubię się wygadać xD

To się wygaduj na gg a nie rub tutaj syfu, trollu.


trollem jestes ty jeb** dziadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 18:37, aragorn75 napisał:

trollem jestes ty jeb** dziadu


Hahahah xD Jak ja kocham to forum za takie rzeczowe wypowiedzi xD
Ludzie dzięki wam za to, że robicie z siebie kretynów! Od razu mi się humor poprawia xD


@ temat WoWa
na tym filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=4m48V6xuLZU
koleś ma addona, który mu podaje kiedy zagrował na siebie moba i gdy to się stanie wyświetla mu wielkie Aggro nad postacią. Co to za addon? Chyba nie Omen, bo tam takiej opcji nie kojarzę >.>''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 18:35, graczomaniak napisał:

Dlatego też nazywam MbP "Domem dziecka", czyż nie pasuje?:)
Spędziłem tam 3 miechy, przez ten czas ja i paru kumpli chcielismy z niej zrobic raidową
gildię. Zostaliśmy wywaleni z gildii, bo się rządziliśmy, a prawda była taka, że były
to zwykłe propozycje :).
Zresztą wystarczy poczytac ich shoutboxa na forum, wtedy wszystko wiesz :).


Sama nazwa mówi ,że ta gildia jest skazana na porażkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 17:01, KaPe napisał:

Za to teraz widze, każdy strasznie rozpuszcony, jak epixy darmowe na lewo i prawo, i
nawet jakiś śmieszny heroic wymaga full purples, a Gruula bez T5 nie ma co ruszać.


Hmm... Dla mnie ruszanie Grulla nie mając itemów z Karazhanu jest lekką przesadą. Nie mówie o T4, T5 i najlepszych itemach za badge. Ale nie uwierzę w to, że tank z itemami z lvlingu i reszta dpsów jak i healerów zabije Grulla bez przesady już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 21:56, oOreVenOo napisał:

MbP to porażka, banda idiotów i dzieci. Dziwie się, że w ogóle tam doszedłeś. Zmarnowałeś
miesiąc gry. :)


Pewnie chciał być w polskiej gildii o jak że polskiej nazwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 18:09, Szczur22 napisał:

To się wygaduj na gg a nie rub tutaj syfu, trollu.


-1 do statusu za brak kultury.
A od zwracania komuś uwagi są moderatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 21:56, oOreVenOo napisał:

MbP to porażka, banda idiotów i dzieci. Dziwie się, że w ogóle tam doszedłeś. Zmarnowałeś
miesiąc gry. :)


Cóż, przynajmniej będę wiedział na przyszłość, gdzie się nie pakować. :D
Hammi - Wiesz, to były moje początki z WoW-ikiem, tak więc... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 20:56, L33T napisał:

x-perl chyba


Hmm.. grzebię w tym x-pearlu i grzebię.. i nie moge tej opcji znaleźć :/
Chociaż przekonałem się do x-pearla.. jak zawsze go beształem, że beznadziejny tak teraz mi się nawet spodobał ;] Doceniłem funkcjonalność XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 14:20, Vic napisał:

A ile zabraliście healerów? Wydaje mi się, że 3 na waszym poziomie to odpowiednia liczba.
W każdym razie masz już kandydatów na poprawę, zabierasz więcej dps, albo ci którzy są
mają robić więcej/nie ginąć ;)

> melee DPS musial healowac tanka.
To akurat samobój w p3, chyba że prawie wszyscy healerzy poginą. Mniejszy dps= dłuższe
leczenie, a do tego więcej infernali.


tak healerow bylo w sumie 4...

Jedno pytanie soro melee dps stal pod sciana to co robil w momencie debuffa?? zwiewal i wracal i tak w kolko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 00:30, goomis74 napisał:

tak healerow bylo w sumie 4...

Jedno pytanie soro melee dps stal pod sciana to co robil w momencie debuffa?? zwiewal
i wracal i tak w kolko??


Tak, czterech healerów to za dużo, nie dziwię się, że walka wam się przeciąga, doradzam zabranie trzech.

Jak dostajesz Enfeebla, to oczywiście musisz uciekać, a jak nie dostaniesz to przesuwasz się na stronę od ściany i przyjmujesz Novę czołowo ;) żeby nie marnować czasu na bieganie. Tzn. jeśli twoi healerzy są wystarczająco dobrzy, żeby te trochę dodatkowego dmg nie uniemożliwiło im leczenia tanka. Jak masz amplify damage (obrywasz 2 razy mocniej) i masz dzień dobroci dla healerów albo po prostu widzisz, że mają problemy z maną, to wychodź i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"MBP to banda idiotów" - czyżby?

Rozumiem, że może na ten temat zabierać głos, ktoś kto nas dobrze zna. Ale Ty Graczomaniak? Byłeś w naszej gildii rok temu, a czas nie stoi w miejscu - więc skąd wiesz, że jest tak samo jak było? Te Twoje delikatne sugestie na zrobienie gildii rajdującej nie spodobały się nam, bo po prostu nie chcieliśmy mieć wyznaczanych terminów do nabicia kolejnych leveli. Wolimy to robić w swoim tempie, w swoim czasie. Nie podobało Ci się - odszedłeś - Twoje prawo. Ale czy to powód aby oczerniać nas na każdym kroku nawet po tak długim czasie?
oOreVenOo- byłeś u nas podobnie jak poprzednik przeszło rok temu, ale w znacznie krótszym czasie - rzecz można - mikroskopijnym: dwa tygodnie chyba. Czy po takim czasie jesteś w stanie dokładnie zapamiętać wszystkie sytuacje, które miałeś okazje zaobserwować? Gratuluję w takim razie pamięci! :)
Odeszliście zakładać gildie rajdującą, która przetrwała może tydzień. Zabrakło Wam zapału?
Probos - byłeś świadkiem wyrzucenia jednej osoby z gildii, ale nie wiesz dlaczego. To co wiesz to tylko Twoje wyobrażenie, które powstały w Twej głowie. Jak było naprawdę - wiedzą tylko osoby, których bezpośrednio dotyczyła ta sytuacja. One nie składają zażaleń - dlaczego więc Ty to robisz?

Bardzo fajnie jest oczerniać innych pod przykrywką anonimowości w sieci. Przecież nikt nie wie, że za Waszymi nickami kryje się Ormiel, Anya czy Malfurijan. Byłeś - Ok. Nie podobało Ci się u nas - też Ok. Odszedłeś - bywa. Ale czy to daje Ci powód do oczerniania naszej gildii?
Dziwne, że za Wami nie poszli inni, którzy popieraliby Wasz pomysł na tą grę. Może nie był jednak on tak doskonały jak to przedstawiacie?

Gildia MBP trwa już rok - jeśli byłby taka nędzna jak sugerujecie, nie utrzymałaby się nawet miesiąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, masz racje, gdyby nie była słaba od razu by się rozleciała. Wracając do mnie, nie tylko ja, ale i też paru znajomych, których na pewno pamiętacie chciało pomóc. Byliśmy w gildii, chcieliśmy dążyc do raidów, czy nie o to chodziło? Były to zwykłe plany, po których zostaliśmy wyrzuceni z gildii za to, ze coś chcieliśmy...
Skończmy ten offtop, każdy ma swoje zdanie i na tym poprzestańmy. Jeśli chcecie pogadac to w grze, tu nei ma na to miejsca.
Sorki za OT.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 00:04, DemoBytom napisał:

Hmm.. grzebię w tym x-pearlu i grzebię.. i nie moge tej opcji znaleźć :/


W zakładce Helper masz Aggro warning.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Gildia MBP trwa już rok - jeśli byłby taka nędzna jak sugerujecie, nie utrzymałaby się nawet miesiąc....
Są gildie, które istnieją rok, a poza Karazhan nigdy nie wyszły, więc sama długość istnienia to słaby argument ;) "Przetrwać" a progressować to 2 różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha.. przecież Wy zostaliście wyrzuceni z MBP. Minął blisko rok a jeszcze Wam nie przeszło. Niestety - jak byliście w gildii to dopiero zaczynaliśmy - dzisiaj mamy już za sobą Kara, Grulla i 5/6 ZA. I to przy zachowaniu priorytetów gildii - nikogo nie zmuszamy do siedzienia przy monitorze 5 dni w tygodniu po 5 godzin, każdy zapisuje się na raid kiedy ma czas i ochotę. Ile jest gildii bez przymusu raidowania które tego dokonały?

Więc nie bądźcie śmieszni i nie obrzucajcie błotem gildii z której zostaliście wyrzuceni i co więcej chcieliście potem do niej wrócić (odrzucaliśmy przecież wasze podania z prośbą o ponowne przyjęcie). Widzę że irytuje Was że radzimy sobie doskonale i stąd tyle krytyki pod naszym adresem na tym forum. Chcieliście utworzyć swoją gildię a nie uzbieraliście nawet 10 osób żeby mieć podpisy na Guild Chart. Skoro jesteście tacy wspaniali to czemu nikt za Wami nie poszedł?

Wasze leczenie frustracji w drodze obrzucania błotem MBP na forum gram.pl gdzie wydaje Wam się że nikt z nas tego nie widzi jest tylko dowodem że zrobiliśmy słusznie wyrzucając Was z gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 02:03, mieszkaniecMBP napisał:

Gildia MBP trwa już rok - jeśli byłby taka nędzna jak sugerujecie, nie utrzymałaby się
nawet miesiąc....


Jest na tyle nędzna, że utrzymuje się ze swojej nędzy. Każdy gracz na Darkspearze doskonale wie czym jest MbP i czym było. Uwierz mi byłem tam znacznie wcześniej od Ciebie zanim gildia przybrała nazwę Made By Poland więc doskonale wiem o czym piszę. Nie mam zamiaru tutaj się wykłócać na ten temat ale jedno jest pewne... Tak wielkiej dzieciarni jeszcze w życiu nie widziałem. A wiesz co jest w tym wszystkim najgorsze ? Że tacy ludzie jak Amisia i inni, którzy mają dobrze +22 lata siedzą tam z wami i się hmm... bawią ? Jednym słowem powodzenia w obczajaniu forum Gwardii Polskiej.

Hmm ogólnie poszło za nami coś grubo ponad 5 graczy, podkreślam graczy Ci co chcieli zostali... Miłego dnia. :)

Koniec OT sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi byłem tam znacznie wcześniej od Ciebie zanim
> gildia przybrała nazwę Made By Poland więc doskonale wiem o czym piszę. Nie mam zamiaru
> tutaj się wykłócać na ten temat ale jedno jest pewne... Tak wielkiej dzieciarni jeszcze
> w życiu nie widziałem. A wiesz co jest w tym wszystkim najgorsze ? Że tacy ludzie jak
> Amisia i inni, którzy mają dobrze +22 lata siedzą tam z wami i się hmm... bawią ?

1. Byłeś w MBP przez chwilę, potem odeszłeś do GP. Nie pamiętam czy dostałeś tam kicka czy nie ale wróciłeś do nas (a my naiwnie daliśmy Ci szansę), głownie po to żeby zrobić rozłam w gildii. Robiłeś to tak nieudolnie że dostałeś kicka bo wszyscy widzieli co kręcisz. Ot, cała historia.

2. Co jest złego w tym że grają razem ludzie w różnym wieku? Mamy zarówno osoby grubo po 30-tce jak i osoby poniżej 18 lat. Nierzadko grają ojciec z synem. Również kobiety (co w innych gildiach się zdarza rzadko). Na tym polega gildia socjalna. Nikogo nie trzymamy za mordę i nie zmuszamy do życia przed monitorem na okrągło. A Wam pozostaje jedynie leczenie frustracji katując grę codziennie i tracąc resztki kontaktu z rodziną czy znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się