Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2008 o 12:21, Samurai Nobuke napisał:

Haha, faktycznie. Sorry, ale wczoraj grałem do 4, przed chwilą wstałem i straciłem orientację,
wiecie jak to w wakacje jest.


Tobie to dobrze, ja wróciłem do WoWa po rocznej (przymusowej) przerwie i co, ledwo pograłem 1 dzień i zajumali mi konto :) Teraz czekam już 4 dni aż Blizzard się tym zajmie (3 maile poszły), jak na razie nie mam nawet pewności czy w ogóle tego maila odebrali (powinni to chociaż jakoś potwierdzać, żeby było wiadomo że sprawa zostanie rozwiązana). Aż strach myśleć jakie mogę zastać konto (trochę na nim przegrałem czasu)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 12:29, Sth`Devilish napisał:

> Haha, faktycznie. Sorry, ale wczoraj grałem do 4, przed chwilą wstałem i straciłem
orientację,
> wiecie jak to w wakacje jest.

Tobie to dobrze, ja wróciłem do WoWa po rocznej (przymusowej) przerwie i co, ledwo pograłem
1 dzień i zajumali mi konto :) Teraz czekam już 4 dni aż Blizzard się tym zajmie (3 maile
poszły), jak na razie nie mam nawet pewności czy w ogóle tego maila odebrali (powinni
to chociaż jakoś potwierdzać, żeby było wiadomo że sprawa zostanie rozwiązana). Aż strach
myśleć jakie mogę zastać konto (trochę na nim przegrałem czasu)...


Czyżbyś był na odwyku od wowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 12:43, Samurai Nobuke napisał:

Kurde, zaczynam się niepokoić. Po ile zazwyczaj trwają te "konserwacje" serwerów?


To normalka, że przekładają godzinę przywrócenia serwerów. Kiedyś tak przesuwali do 18. Mam nadzieje, że skończą o 13, tak jak napisali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 12:43, Samurai Nobuke napisał:

Kurde, zaczynam się niepokoić. Po ile zazwyczaj trwają te "konserwacje" serwerów?


Zazwyczaj późnym popołudniem serwery już działają, chyba że pojawi się jakaś niezwykła okoliczność.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 12:43, hammerfall87 napisał:

Czyżbyś był na odwyku od wowa?


Tak, nazywał się krótko i dźwięcznie: MON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Destro => Threat of the scale, spory dmg (crit za 8k przy dobrym wietrze)
2. Afli => Dot dot dot wait, jak komuś void trzyma agro powyżej 60lv to gratz. Afli to doty + jak się zakręcisz to shadow bolt w instance.

Jak bym miał polecać to graj afli levelowanie nie powinno być problemem hp i mana też. Graj jak chcesz jeśli uznasz że masz za mały dmg respec na destro.

Samurai a możesz używać wow wiki ładnie proszę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy zamierzam sobie kupic WOW''a z dodatkiem i mam pytania(kilka)
1Jakie sa rasy?
2Jakie sa klasy jak jest ich duzo to nie piszcie bo naprzyklad w GW jest kilka.
3 Co anjlepiej zrobic na poczatku a czego nie i czy zaczynac podstawke czy moze dodatek?
z gory thx:P/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 12:56, Samurai Nobuke napisał:

http://tinyurl.com/4vn4l9
Co sądzicie o takim buildzie dla Huntera? Czy sprawdzi się w głównie w PvE?


Modelowy przykład buildu dla hutera do PvE. Możesz ewentualnie przenieść 2 pkt z Endurance do Imp. Mend Pet. Przydatny talent. Reszta bez zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 00:32, -Elk- napisał:

> http://tinyurl.com/4vn4l9
> Co sądzicie o takim buildzie dla Huntera? Czy sprawdzi się w głównie w PvE?

Modelowy przykład buildu dla hutera do PvE. Możesz ewentualnie przenieść 2 pkt z Endurance
do Imp. Mend Pet. Przydatny talent. Reszta bez zastrzeżeń.


Ok, dzięki bardzo za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma podobny problem do mojego? Gdy korzystam z teleportu do silvermoon lub na wyspe WoW mi się zawiesza. Z wyspy gdy chce się zteleportować to samo mam. Nie wiem o co chodzi inne teleporty mi działają bezproblemowo tylko ten teleport jakiś feralny mam. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 25.06.2008 o 12:29, Sth`Devilish napisał:

Tobie to dobrze, ja wróciłem do WoWa po rocznej (przymusowej) przerwie i co, ledwo pograłem
1 dzień i zajumali mi konto :) Teraz czekam już 4 dni aż Blizzard się tym zajmie (3 maile
poszły), jak na razie nie mam nawet pewności czy w ogóle tego maila odebrali (powinni
to chociaż jakoś potwierdzać, żeby było wiadomo że sprawa zostanie rozwiązana). Aż strach
myśleć jakie mogę zastać konto (trochę na nim przegrałem czasu)...


Powinienes wejsc na Ventrilo do swojej gildii albo jakics tam inny program do rozmowy w twojej gildii oczywiscie jezeli go macie i poprosic koleszke zeby napisal do GM-a mysle ze zajeli by sie tym szybciej. jezeli nie macie zadnego programu do rozmowy to napewno masz kogos na gg.

Na jakim serwerze grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 12:56, Samurai Nobuke napisał:

http://tinyurl.com/4vn4l9
Co sądzicie o takim buildzie dla Huntera? Czy sprawdzi się w głównie w PvE?


Sam mam Hunta maina na PVE najlepiej BM najwiekrzy DPS zrobisz z reszty punkcikow Marksman.. Do aimed shot. tylko podpowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 18:14, 666Alucard666 napisał:

Yyy zamierzam sobie kupic WOW''a z dodatkiem i mam pytania(kilka)
1Jakie sa rasy?
2Jakie sa klasy jak jest ich duzo to nie piszcie bo naprzyklad w GW jest kilka.
3 Co anjlepiej zrobic na poczatku a czego nie i czy zaczynac podstawke czy moze dodatek?
z gory thx:P/

Rasy klasy kup nie zalój wejdz na serwer Anachronos moja postac to Soulsteeler tam ci wszystko na bierzaco pomoge,oprowadze dam 10golda na dobry poczatek :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 01:54, Jackoi napisał:

Czy ktoś ma podobny problem do mojego? Gdy korzystam z teleportu do silvermoon lub na
wyspe WoW mi się zawiesza. Z wyspy gdy chce się zteleportować to samo mam. Nie wiem o
co chodzi inne teleporty mi działają bezproblemowo tylko ten teleport jakiś feralny mam.
Proszę o pomoc.


zawiesza sie gra czy tracisz polaczenie?? Bo bylo tak kiedys ze jak na moncie sie wchodzilo do chatki z zeczami pvp za BG w SW to rtracilo sie polaczenie moze to jest problem na twojim serweze a nie koniecznie musi byc problem twojego kompa. Tak tylko gdybam musisz zapytac koleszkow z ktorymi grasz jezeli u nich jest wszystko ok to niestety ci nie pomoge.. Moze Adony cos z adonami moze instalowales jakiegos niedawno i dopiero wtedy zaczol sie ten problem... A wczesniej bylo ok?? czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki noobskie problem-pytanie.
Zacząłem grać hunterem i wszystko było bobrze do puki nie zginął mój pet i teraz nie mogę oswoić nowego, ani przywołać starego. Próbowałem go "odwoływać" ale to nic nie dało. co powinienem teraz zrobić, by móc oswoić nowego pet''a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się