Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

po ostatnich gmeraniach Blizzu przy WoW postacie w grze strzelaja z broni dystansowej trzymajac rece wzdluz tulowia, a z wysokosi pepka wylatuje mu stosowny pocisk (kulka strzala itd), dzis do 11 kolejne zmiany ... ciekawe jakich kwiatkow tym razem nasadzi sie w naszym ogrodku?a moze to beda chwasty?3mam kciuki oby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie takie coś jak na cienkim sprzęcie grałem było zazwyczaj. A dziś rano nie mogłem se pograć (5:30 do 7:00), no bo WEEKLY MAINTENANCE (czy jakoś tak ;)), no ale cóż, pisze, że do 11, no to wracam umordowany po czterech lekcjach z budy, a tu kilkanaście realmów będzie aktywnych dopiero o 13:30 (no i mój się załapał!!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 12:48, CH1CKEN napisał:

. A dziś rano nie mogłem se pograć
(5:30 do 7:00), no bo WEEKLY MAINTENANCE (czy jakoś tak ;)), no ale cóż, pisze, że do 11, no
to wracam umordowany po czterech lekcjach z budy, a tu kilkanaście realmów będzie aktywnych
dopiero o 13:30 (no i mój się załapał!!!).

No dziwne troche ze chciales grac w Środe miedzy 5.30 a 7.00 :) a z ta 13.30 znow sie blizzowi przeciaga bo jest juz po 14 i dalej nie ma sporo realmow,wczoraj padly , dzis nie moga uruchomi , coraz gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ogłoszenie o evencie na naszym serwerze tVC. Gildia The Tide twierdzi, ze mroczna pani kazala isc im na wojne 19.04 o 21. Chca zaatakowac południowe królestwa aliantow. Wzywali do pomocy innych hordziakow.
Sceptycy boja sie, ze jak event wypali to padnie serwer.
Sam ciekaw jestem czy to wypali i czy nie skonczy sie na jednym wielkim lagu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chcialem zorganizowac wyscig przez kalimdor... jako ze mial sie odbuc 1 to chyba wszyscy potraktowali jako scieme bo sie nikt nie zapisał... ale spoko jescze sie nie poddalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a na moim serwie kiedys spora grupa ludzi (setki :P ) ustawiła się pod undercity na mountach epic, reszta się schowała, kilku typa wyciągnęła ludność z undercity, a ci co stali zaczeli uciekac tamci gonic a tam wylazla niezla grupa alliance, fajnie bylo :P tez sie klepalem :D na 40 lvlu bylem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 12:48, CH1CKEN napisał:

U mnie takie coś jak na cienkim sprzęcie grałem było zazwyczaj. A dziś rano nie mogłem se pograć
(5:30 do 7:00), no bo WEEKLY MAINTENANCE (czy jakoś tak ;)), no ale cóż, pisze, że do 11, no
to wracam umordowany po czterech lekcjach z budy, a tu kilkanaście realmów będzie aktywnych
dopiero o 13:30 (no i mój się załapał!!!).


Morał z tego taki: ucz się ucz, bo nie będziesz miał za co grać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 14:26, Sebi napisał:

Przeczytałem ogłoszenie o evencie na naszym serwerze tVC. Gildia The Tide twierdzi, ze mroczna
pani kazala isc im na wojne 19.04 o 21. Chca zaatakowac południowe królestwa aliantow. Wzywali
do pomocy innych hordziakow.
Sceptycy boja sie, ze jak event wypali to padnie serwer.
Sam ciekaw jestem czy to wypali i czy nie skonczy sie na jednym wielkim lagu.


Ano. Co prawda nie jestem zbytnio przekonany jak wiele RP uda się z tego wycisnąć, i czy to wszystko nie zamieni się w jedną wielką rzeźnię. W końcu TT do tej pory tak kojarzyło mi się z RP, jak nie szukając daleko - Redrum. ;P Ale zobaczymy - przynajmniej jakaś szansa na world PvP. A laga też się spodziewam.
Tak przy okazji - chyba tak jesteś zaślepiony żądzą zabicia każdego alianta którego zobaczysz na swojej drodze, że ludzi nie rozpoznajesz. Już kilka razy starałem się być miły, ale nie - zawsze w odpowiedzi leci frost bolt. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 03:44, Seaven napisał:

Tak przy okazji - chyba tak jesteś zaślepiony żądzą zabicia każdego alianta którego zobaczysz
na swojej drodze, że ludzi nie rozpoznajesz. Już kilka razy starałem się być miły, ale nie
- zawsze w odpowiedzi leci frost bolt. ;P


Hmm, a gdzież to >ja< mogę ciebie spotkać? ;P Chętnie bym się zmierzył ponownie, tym razem z wyrównanymi szansami i bez taryfy ulgowej, jak wtedy w Duskwood ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2006 o 03:44, Seaven napisał:

Ano. Co prawda nie jestem zbytnio przekonany jak wiele RP uda się z tego wycisnąć, i czy to
wszystko nie zamieni się w jedną wielką rzeźnię. W końcu TT do tej pory tak kojarzyło mi się
z RP, jak nie szukając daleko - Redrum. ;P


Spodziwam sie w tym RP tyle co po bandzie Hordy atakujacej ziemie Sojuszu :) Tutaj wlasnie wielka rzeźnia jest w klimacie RP tak wiec mysle ze jesli tylko nie bedzie za duzo skrotowcow itp to bedzie fajnie

Dnia 06.04.2006 o 03:44, Seaven napisał:

Tak przy okazji - chyba tak jesteś zaślepiony żądzą zabicia każdego alianta którego zobaczysz
na swojej drodze, że ludzi nie rozpoznajesz. Już kilka razy starałem się być miły, ale nie
- zawsze w odpowiedzi leci frost bolt. ;P


Jesli mowisz o BG to tam nie ma miejsca na spokojne powitania :) Palladyn, rogue, cz woj wbijajacy się w grupe w 90% przypadkow ma na targecie maga (AV).
Do tego KOS mi sie skasowal po patchu i juz nikogo nie poznaje
Co do sytuacji z pola bitwy... to naprawde jestem slepy bo nie zarejstrowalem ze ty to ty, a przeciez podwójne Aa... na poczatku rzuca sie w oczy.

Przy okazji co to za trójka nie zrzeszonych w zadnej gildii aliantow którzy za glowna rozrywke maja atakowanie przy wejsciu do BRS/BRD Nie pamietam ich nickow, bo ten nieszczesny KoS... Naprawde zdenerwowali mojego maga i wtedy to naprawde mogl byc "zaślepiony żądzą zabicia każdego alianta którego zobaczy
na swojej drodze, że ludzi nie rozpoznajwał"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się