Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2008 o 16:02, Sth`Devilish napisał:

(jeśli nie zapomnę. ostatnio na nudę nie narzekam - tu gra, tu praca, tu dziewczyny, tu qmple zapraszający na imprezki :)).


Dookładnie ;] Dlatego moje konto wciąż jeszcze nieopłacone xD
Niech no zacznie padać na dworze czy coś, żebym miał pretekst coby w domu siedzieć xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kto nie miał od początku tej możliwości nauczył się walki obuchami (mace)? Jeśli tak to gdzie. Pytam, gdyż jest to jedyna broń, której się jeszcze nie nauczyłem, a każdy weapon master mówi, że można się tego nauczyć w Exodar i Ironforge lecz gdy docieram do wspomnianych to oni nie oferują mi nauki macami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaką grasz klasą? Młotów jednoręcznych używać mogą wyłącznie klasy: rogue, warrior, paladin, priest, druid. Dwuręczne natomiast dostępne są dla klas tj: warrior, paladin, druid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 16:39, SoieR napisał:

> Loladyn ma jedną wadę jako tank - manę.
i tak i nie.. tzn mana u tankadina to problem jako dla tanka ale mana dla tankadina to
i tak mniejszy problem niż dla retardina ;)


Az tak szybko zuzywasz mane??:). Mnie zazwyczaj 5891 pkt many starcza na jakies 10-11 mobow:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde dopiero teraz zauwazylem ze pisaliscie o Seal of The Crusader. Ja powiem wam swoja opinie. Jest to chyba jeden z najprzydatniejszych sealow ze wszystkich. Paladyn tylko i wylacznie uzywa Holy spelli wiec ten seal jest przydatny bo powoduje zwiekszenie dmg kazdego holy zaklecia nie mowiac juz o tym ze zwieksza o 40% zadawany damage Crusader Strike`iem. Czyli reasumujac w polaczeniu z tym sealem i Gladiatorami Vengful wzwyz Crusader Strike zadaje 155% bazowych obrazen. Seal of Crusader znacznie zwieksza tez po wybraniu odpowiedniego talentu w drzewku retri szanse na cryta. Seal of Command srednio wchodzi mi co drugi cios, a cryt srednio raz na kolejne dwa hity, czyli co 4 srednio mam cryta. Na arenie uzywam zawsze najpierw tej kombinacji: Seal of the Crusader>Jugment>Seal of Command>Hammer of Justice>Jugment>Seal of Command>Crusader Strike>Hammer of Wrath. Mam nadzieje ze tym wywodem troche dalem wam do namyslu:). Reasumujac Seal of Crusader jest tylko i wylacznie do Jugmentowania go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 17:46, Sth`Devilish napisał:

A jaką grasz klasą? Młotów jednoręcznych używać mogą wyłącznie klasy: rogue, warrior,
paladin, priest, druid. Dwuręczne natomiast dostępne są dla klas tj: warrior, paladin,
druid.

Zapomniałeś o szamanach, którzy normalnie mogą używać młotów jednoręcznych, dwuręcznych (niezależnie od specjalizacji) jak i dwóch jednoręcznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam za odpowiedzi :P Trochę szkoda bo myślałem, że będę mógł się wszystkiego nauczyć i ładnie to by wtedy wyglądało, a tak to pozostaną tylko te nieszczęsne młoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 18:16, Czedwik napisał:

Zapomniałeś o szamanach, którzy normalnie mogą używać młotów jednoręcznych, dwuręcznych
(niezależnie od specjalizacji) jak i dwóch jednoręcznych.


Arlgggh, I got own3d! Przepraszam za wprowadzenie w błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Gra ktoś z was może na serwerze Emerald Dream? Zastanawiam się czy tam jest tak kiepsko z one handed mace czy po prostu mam pecha?
Szukam i szukam czegoś dla postaci z lv 51 a tu nic:/ czasem trafi się coś z agility, ale potrzebuję czegoś z strenght i stamina:(
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gooms dzieki własnie takiej odpowiedzi oczekiwałem. robi jak nie potrafisz odpowiadać normalnie, czyli z sensem to tego nie rob. Odpowiedź typu bo twórcy tak chcieli, jest dosyć uboga i raczej każdy o tym wie, bo tzn. mi sie tak wydaje, że to mozna z łatwością wywnioskować. A na pytania czemu priest może uzywac tylko mace i daggerów a nie może juz nauczyc się swordów, też odpowiesz, że twórcy tak chcieli i dlatego, żeby były zauważalne jakiekolwiek różnice między priestem a warlockiem i magiem ii żeby gracze dokladnie wiedzieli, że priest jest najczęściej main healerem i że wydawanie talentów w shadow jest bezsensem? dziwny tok rozumowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz czas na moją opinię (zaznaczam, że piszę tu o RETRI):
-Seal->judgement of the crusader powinno się używać tylko na początku walki, tylko i wyłącznie jeśli walczymy przeciwko jakimś wymagającym mobow (czyt. walka nie trwa dłużej niż kilkanaście sekund),a czemu? Zwyczajnie szkoda czasu, many etc. żeby przyspieszyć machanie bronią (ew. zwiększyć crita na mobie, który już z założenia nie żyje).
-Seal of command - to jest podstawa naszej walki, dodatkowy swing zawszę się przyda. Najważniejsze, żeby użyć najniższego ranka, który zużywa minimum many, zadając tylko i wyłącznie mniej holy dmg na judgu (warto zaznaczyć, że retri paladyn nie korzysta w najmniejszym stopniu z holy dmg, może inaczej - nie polega na tym, gdyż jedyny dmg jaki zadaje z holy to JoCommand, który tak czy siak zadaje małe obrażenia, w porówaniu do white dmg/swingów z SoCommand).
- Dla BElfów zamiennikiem SoC będzie Seal of Blood, gdyż oni bardziej polegają na haste/crit niż mocy ataku. Niestety nie jestem w stanie opisać tego dokładniej, gdyż nie mam żadnego Belfa na 70 levelu.

Ograniczyłbym się raczej do Crusader Strike, Seale, jakiś stun w solowaniu starając się nie używać rzeczy typu concecration, hammer of wrath, bo jest to zwyczajnie strata many.

Co do gearu to s3 (teraz s4) przebija wszystkie sety i tiery dla paladyna, łącznie z t6. Tamte mają niepotrzebne zupełnie spelldmg. Podbierajmy sprzęt warkom i rogalom^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 23:00, dzordzi napisał:

Co do gearu to s3 (teraz s4) przebija wszystkie sety i tiery dla paladyna, łącznie z
t6. Tamte mają niepotrzebne zupełnie spelldmg. Podbierajmy sprzęt warkom i rogalom^^


Nie gram co prawda od 2 miechów w WoWa, ale z tego co pamiętam to Tier 4/5/6 nie dają już spell damage od bodajże 2.4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 19:57, maniekk napisał:

Witam.
Gra ktoś z was może na serwerze Emerald Dream? Zastanawiam się czy tam jest tak kiepsko
z one handed mace czy po prostu mam pecha?
Szukam i szukam czegoś dla postaci z lv 51 a tu nic:/ czasem trafi się coś z agility,
ale potrzebuję czegoś z strenght i stamina:(
Pozdrawiam.


Gram na innym serwerze, ale tam też jest luka w przedmiotach wystawianych w AH - między powiedzmy 45 a jakoś 56/7 poziomem prawie nic się nie pojawia. Dostępne są natomiast w dużych ilościach przedmioty z Outlandu, które zaczynają się jakoś od 58. W zasadzie nie pozostaje nic innego jak tylko zebrać się do Sunken Temple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 19:57, maniekk napisał:

Witam.
Gra ktoś z was może na serwerze Emerald Dream? Zastanawiam się czy tam jest tak kiepsko
z one handed mace czy po prostu mam pecha?
Szukam i szukam czegoś dla postaci z lv 51 a tu nic:/ czasem trafi się coś z agility,
ale potrzebuję czegoś z strenght i stamina:(
Pozdrawiam.


A gdzie szukasz? Na AH? Zapomnij, tam się sprzedaje, nie kupuje :P Czytaj: jak chcesz coś konkretnego kupić, to prawie zawsze tego nie ma. Weź lepiej poszperaj na www.wowhead.com i znajdź sobie coś, co dropi w jakiejś instancji i zdobądź to, zamiast czekać na okazję :) Równie dobrze możesz to olać i levelować dalej - po wejściu do Outland zostaniesz wręcz zalany całą gamą bronii i zbroji różnego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać czy ktoś wchodził na stronę blizza, od kilku dni codziennie pojawiały się nowe artworki przedstawiające lód, i codziennie lód ten się rozpadał, aż zamieścili obrazek diablo,a dzisiaj ku mojemu zdziwieniu zaczął migać mi pewien obrazek, kiedy wchodziłem na stronę diablo przez blizza. No i udało mi się zrobić screena :P, ciekawe czy podadzą datę wotlk w najbliższych dniach.

20080630235157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 23:53, donaan napisał:

Chciałbym się zapytać czy ktoś wchodził na stronę blizza, od kilku dni codziennie pojawiały
się nowe artworki przedstawiające lód, i codziennie lód ten się rozpadał, aż zamieścili
obrazek diablo,a dzisiaj ku mojemu zdziwieniu zaczął migać mi pewien obrazek, kiedy wchodziłem
na stronę diablo przez blizza. No i udało mi się zrobić screena :P, ciekawe czy podadzą
datę wotlk w najbliższych dniach.


chyba coś Ci się pomyliło bo ten screen co podałeś to był ostatnim screenem przed WWI i to są oczy tego czerwonego potworka co teraz jest na screenach diablo3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie przyglądałem się, ale lód i runy nie pasują do diablo, xD, a oczy racja praktycznie takie same. Eh, mam nadzieję, ze niedługo podadzą termin wydania, i nie będą kazali czekać na to dłużej ;p

EDIT: Ja Guar, mając oryginalnego wowa, włączasz grę, wpisujesz byle co i ci sie po kolei sciągają wszystkie patche ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się