Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2008 o 00:31, donaan napisał:

EDIT: Ja Guar, mając oryginalnego wowa, włączasz grę, wpisujesz byle co i ci sie po kolei
sciągają wszystkie patche ;]


Rozumiem, ale mam w posiadaniu również laptopa, oraz do niego net z limitem. Chcę po prostu ściągnąc patcha na stacjonarnym, a następnie zainstalować na laptopie. Nie znam kolejności instalacji tylko.... ;((9((((99((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na poczatek dzięki za od na moj poprzedni post. w WoW gram od 4 dni, paladynem - bo podobno jeden z najłatwiejszych w prowadzeniu.

Generalnie moge jedynie narzekac na brak polskiej www z tłumaczeniami działania talentów (te kupowane u trainerow) . Częśc znalazłem na: maslix.yoyo.pl oraz wow.battlenet.pl ale albo posiadają błedy (jak w przypadku tej drugiej) albo sa niekompletne.

Czy moglibyscei pomoc w rozszyfrowaniu znaczenie talentu RIGHTEOUS RURY (znajdującego sie w drzewku protection)?? Zupełnie nie wiem jakie przynosi on korzysci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 10:19, karczmiarz napisał:

na poczatek dzięki za od na moj poprzedni post. w WoW gram od 4 dni, paladynem - bo podobno
jeden z najłatwiejszych w prowadzeniu.

Generalnie moge jedynie narzekac na brak polskiej www z tłumaczeniami działania talentów
(te kupowane u trainerow) . Częśc znalazłem na: maslix.yoyo.pl oraz wow.battlenet.pl
ale albo posiadają błedy (jak w przypadku tej drugiej) albo sa niekompletne.

Czy moglibyscei pomoc w rozszyfrowaniu znaczenie talentu RIGHTEOUS RURY (znajdującego
sie w drzewku protection)?? Zupełnie nie wiem jakie przynosi on korzysci.


Zwieksza threat o 90% u zaklec typu Holy. Jest to przydatne dla tanka, zebys generowal wiecej aggro. Jednak jesli lubisz walke to wybierz drzewko Retribution:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 10:19, karczmiarz napisał:

Czy moglibyscei pomoc w rozszyfrowaniu znaczenie talentu RIGHTEOUS RURY (znajdującego
sie w drzewku protection)?? Zupełnie nie wiem jakie przynosi on korzysci.

On zmniejsza obrażenia jakie dostajesz i zwieksza aggro z tego skilla, tak jakoś :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, teraz do osób zhackowanych dołączyłem i ja.Gdybym tylko dopadł tego skurw.... Widzę, że Sth`Devilish, albo może i kilka innych osób też miało ten problem. Dostaliście wszystko ukradzione z powrotem? Ile czekaliście na to?
Dzięki za odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojemu kumplowi również shackowali konto. Nie grał przez jakiś czas, ale wysłał maila do blizza. Ci mu oddali wszystkie itemy, kase itp. Oczywiście zmieniał maila i hasło ^^.
Czekał, hmm, z tego co wiem to ponad miesiąc na odbanowanie konta i zwrot itemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shouldery i chest mają jeszcze bonus od socketów do spell dmg, fakt nie jest tego dużo w porównaniu do tego co było wcześniej, ale to są zabite bonusy.

Do do levelowania palka, to raczej nie jest on najlepszym wyborem na początek, nie mówię, że się nie da grać, ale są klasy łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 11:07, mic02 napisał:

No, teraz do osób zhackowanych dołączyłem i ja.Gdybym tylko dopadł tego skurw.... Widzę,
że Sth`Devilish, albo może i kilka innych osób też miało ten problem. Dostaliście wszystko
ukradzione z powrotem? Ile czekaliście na to?
Dzięki za odpowiedź...


Ja narazie dostałem wszystko, ale tylko dla jednej postaci... Brakuje jeszcze rzeczy z innych, a co najciekawsze, GM kilkukrotnie wmawiał mi, że wszystko zostało już odzyskane. Na odzyskanie konta nie czekałem tygodni jak inni, wolałem zadzwonić do Blizzarda i poprosić o zresetowanie hasła (dzwoniłem przez Skype''a za darmo, nie dzwoń z komórki bo zabulisz ostro!). Narazie mija tydzień od zgłoszenia problemów GMowi i prawie dwa od zgłoszenia kradzieży konta (czyli dobrze, że na to nie czekałem i sam je odzyskałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 11:20, Ja Guar napisał:

Czyli mam rozumiec, ze instaluje gre i mam zrobic z patchami od 2.4.0 w gore, tak ? :>
PS : Sry za brak "kreseczek". ;d


Narazie to zainstaluj grę i powiedz nam jakąsz masz jej wersję (bo z tego co wiem, nowsze wydania gry zostały od razu spatchowane, przynajmniej do kilkunastu miesięczy wstecz). Jeżeli masz dodatek TBC, to instalując go aktualizujesz grę od razu do wersji 2.0. Jeśli nie masz wersji 2.0 lub wyżej, to najpierw właśnie tego patcha musisz ściągnąć (2.0), natomiast potem "full patch" 2.4.0 (taki, który zawiera w sobie wszystkie patche od 2.0 do 2.4) i pomniejsze patche (2.4.1 i 2.4.2). Pamiętaj żeby ściągać je w takiej wersji językowej, w jakiej masz grę/w jakiej zamierzasz grać, czyli jeżeli grę kupiłeś w Europie i grasz w wersję angielską, to patche muszą być z końcówkami enGB (co oznacza wersję językową i regionalną patcha) w nazwie pliku.

EDIT: na dwa sposoby:

1) użytkownik jest frajerem i podaje na lewo i prawo swoje dane konta (pamiętaj, nikt z Blizzarda NIGDY nie zapyta ciebie o hasło do konta)

2) użytkownik (tak jak ja i jak przypuszczam, również mic02) nie stosuje antywirusów i dużo łazi po internecie - to najłatwiejszy sposób na złapanie "keyloggera", który wykrada dane konta przy wpisywaniu ich w grze/na www i przesyła do hackera, który od razu opróżnia ci konto ze wszystkich wartościowych rzeczy, a czasami nawet zmienia hasło i kasuje twoje postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Grę na PC mam zainstalowaną i sprawa się przedstawia tak, że w folderze z grą, mam strasznie duży plik, oznaczony jako EUpatch 2.4.0, a pod nim, jakieś pomniejsze. ;D

Dnia 01.07.2008 o 11:44, Sth`Devilish napisał:

1) użytkownik jest frajerem i podaje na lewo i prawo swoje dane konta (pamiętaj, nikt
z Blizzarda NIGDY nie zapyta ciebie o hasło do konta)


^^

Dnia 01.07.2008 o 11:44, Sth`Devilish napisał:

2) użytkownik (tak jak ja i jak przypuszczam, również mic02) nie stosuje antywirusów
i dużo łazi po internecie - to najłatwiejszy sposób na złapanie "keyloggera", który wykrada
dane konta przy wpisywaniu ich w grze/na www i przesyła do hackera, który od razu opróżnia
ci konto ze wszystkich wartościowych rzeczy, a czasami nawet zmienia hasło i kasuje twoje
postaci.


Dobrze, że mam antyvirusa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko poinstalowane. :P Konta nie skradziono mi od ponad roku, więc jest dobrze. ;] Mam nadzieję, że nie ulegnie to zmianie.
A co do wersji mojej gry na płycie - 2.1.0.6692

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Battlegroupy ulegają jakimś przetasowaniom? Ostatnio kumpel zaczął u mnie grać (na The Venture Co), dobił 70tki i zaczął narzekać na poziom hordy w grupie Rampage i ogólnie na poziom serwera (przyszedł z Defias Brotherhood (gdzie grał Alliance), gdzie podobno z byle PuGiem idzie robić instancje i battlegroundy, w co na prawdę ciężko mi uwierzyć... ale mniejsza o to). Teraz kusi mnie, żeby przenieść się na Sporeggar (grupa Vindication), gdzie wg jego źródeł informacji horda ciągle wygrywa BG i w ogóle lepiej... Czy może to ktoś potwierdzić? Czy takie przenoszenie postaci w ogóle ma jakiś sens (ja np boję się zaryzykować, bo na TVC znam ludzi, ale podzielam zdanie qmpla odnośnie BG i PuGów)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 12:07, Sth`Devilish napisał:

Czy Battlegroupy ulegają jakimś przetasowaniom? Ostatnio kumpel zaczął u mnie grać (na
The Venture Co), dobił 70tki i zaczął narzekać na poziom hordy w grupie Rampage i ogólnie
na poziom serwera (przyszedł z Defias Brotherhood (gdzie grał Alliance), gdzie podobno
z byle PuGiem idzie robić instancje i battlegroundy, w co na prawdę ciężko mi uwierzyć...
ale mniejsza o to). Teraz kusi mnie, żeby przenieść się na Sporeggar (grupa Vindication),
gdzie wg jego źródeł informacji horda ciągle wygrywa BG i w ogóle lepiej... Czy może
to ktoś potwierdzić? Czy takie przenoszenie postaci w ogóle ma jakiś sens (ja np boję
się zaryzykować, bo na TVC znam ludzi, ale podzielam zdanie qmpla odnośnie BG i PuGów)?


Ja jestem na Sporeggar`ze i moge ci powiedziec odnosnie BG jedno. Horda ciagle wygrywa Bg ale zalezy ktory. Bo na Arathi Basin, Warsong Gulch, i Eye of the Storm zazwyczaj nie ma nic do powiedzenia. Alterrac valley wygrywa 80% spotkan...

Jezeli chodzi o PvE to Alliance jest lepsze pod tym wzgledem na Sporeggar`ze. FireFly, Outcasts, nine-Six-One, Forbearance to sa 4 najlepsze gildie ktore przewyzszaja poziomem wiekszosc Hordzich. Jest tylko jedna ktora jest w stanie robic Black Temple po stronie Hordy, ale nazwy jej nie pamietam:).

A jesli chodzi o znajomych to jesli grasz Horda, szepnij do(ekhem:)) Skurczybyk`a:). Jest w gildii Zakon:). Ja gram po stronie Alliance, zeby nie bylo:).

P.S. Wlansie Soier jak czytasz to to wejdz kolo 15 w world:). FrostFire musi cos obgadac:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na tym battlegroundzie i raczej średnio się z tym zgadzam... jeżeli chodzi o AV to faktycznie horda wygrywa znacznie częściej, ale dużym problemem były (a może są) kolejki, jeszcze jakieś 4 miesiące temu na AV jako horda czekało się minimum pół godziny w kolejce, jakiś miesiąc temu (ostatni raz gdy grałem) kolejki na AV wynosiły po 5-10 minut (sytuację zmienił quest marki --> honor, ale trochę czasu minęło i nie wiem, czy znów nie ma czekania). Za to na pozostałych BG horda dostaje wciry, w 80% przypadków horda ma mniej graczy niż strona przeciwna, tak więc na AB gdy zaczyna się bitwa Horda ma 8-10 do 14-15 u Alliance. Podobnie w EotS, a WSG jest dla mnie zbyt frustrujące by w nie grać (ale też raczej nie widać dominacji hordy). Tak więc często ally po prostu wygrywa początkową przewagą, tylko czasami dostajemy na tyle dobrych graczy, by to przeczekać do wyrównania stron. Inna sprawa, że jeśli znajdziesz dobrą gildię (miałem jedna taką), to po zrobieniu premade wygrywasz w większości przypadków.

A jeśli chcesz znać jakie tam są kolejki obecnie i kto wygrywa, zrób sobie postać lvl1 i zapytaj się w jakimś mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie... Na screenshocie zaznaczyłem... No własnie co to jest? Addon czy ustawienia? Jesli to addon to prosił bym o nazwe jego gdyz podoba mi sie sposób w jaki rozwiazany został problem z DMG meterem i Omenem nie bardzo podoba mi sie moje ustawienie i wolał bym równiez zaaplikowac go w takim dolnym panelu oraz ten rozdzielony tekst General i bodajby combat :P Poza tym na dole sa jeszcze 2 okienka mniejsze z wizerunkiem postaci i przeciwnika równiez chcial bym wiedziec co to za addon :) podobne ustawienia widziałem wielokrotnie na filmikach...

20080702131354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się