Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Witam na początku chciałbym się przywitać jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum :P
Tu kieruje moje pytanie: Dopiero co zakupiłem WoWa i na którym Realmie najlepiej grać ? chodzi mi bardziej o to żeby było więcej polaków ;].

pzdr i dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 20:06, HUBi92 napisał:

Witam na początku chciałbym się przywitać jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum
:P
Tu kieruje moje pytanie: Dopiero co zakupiłem WoWa i na którym Realmie najlepiej grać
? chodzi mi bardziej o to żeby było więcej polaków ;].

pzdr i dzięki


Tu nie chodzi o to na ktorym realmie a raczej, ktory najbardziej odpowiada twoim preferencjom. Na poczatek moglbys wybrac rodzaj Normal, zeby sie nauczyc. Ale jesli chcesz w miare szybko sie nauczyc to rzuc sie od razu na gleboka wode i zapraszam na Serwer RPPvP - Sporeggar. Jesli chcesz dostac sie do najwieksdzej Polskiej gildii na serwie szepnij do Gloern`a:). Oczywiscie jesli grasz Alliance:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta Pre-paid jest tym samym, co karta doładywująca stan konta komórki - tyle że w tym przypadku, dostajesz kolejne miesiące na grę w świecie Azeroth.
http://www.gram.pl/sk0_8g7l7_World_of_Warcraft_karta_pre_paid.html?utm_source=skle p_gram&utm_medium=link&utm_content=World_of_Warcraft_-_karta_pre-paid&utm_campaign=t op10
Jak widać jedna karta kosztuje 100 zł i pozwala na grę przez kolejne 60 dni, czyli dwa miesiące. Oznacza to 50 zł za miesiąc. Proste, przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 20:21, goomis74 napisał:

> Witam na początku chciałbym się przywitać jako, że jest to mój pierwszy post na
tym forum
> :P
> Tu kieruje moje pytanie: Dopiero co zakupiłem WoWa i na którym Realmie najlepiej
grać
> ? chodzi mi bardziej o to żeby było więcej polaków ;].
>
> pzdr i dzięki

Tu nie chodzi o to na ktorym realmie a raczej, ktory najbardziej odpowiada twoim preferencjom.
Na poczatek moglbys wybrac rodzaj Normal, zeby sie nauczyc. Ale jesli chcesz w miare
szybko sie nauczyc to rzuc sie od razu na gleboka wode i zapraszam na Serwer RPPvP -
Sporeggar. Jesli chcesz dostac sie do najwieksdzej Polskiej gildii na serwie szepnij
do Gloern`a:). Oczywiscie jesli grasz Alliance:).


Gildia co ma w nazwie polonia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 16:42, Sth`Devilish napisał:

> Witam !! Mam problem z World of WarCraft Burning Crusade. Zrobilem konto i probuje
sie
> zalogować ale jakoś nie mogę. Wyskakuje mi Conecting potem cos jeszcze i na koncu
Succes.
> Myslalem ze to wina portów tak więc wyłaczylem firewalla ale to nic nie dalo ;/.
Prosze
> o pomoc

A co robisz jak tak stoji na tym etapie? Po prostu wyłączasz grę? Czy dajesz "Cancel"?
Bo czasami tak jest, że jak jakiś serwer laguje czy coś, to nie można się na niego od
razu zalogować, w takim przypadku po (notabene) udanym logowaniu wystarczy kliknąć "Cancel"
i spróbować wybrać serwer ręcznie (bądź wybrać inny z listy).

@ Hubi Koshi - gdyby to była wina konta bądź nieprawidłego loginu lub hasła, to od razu
wyskoczył by jakiś komunikat, jeżeli jemu stoji na tym etapie, to znaczy że jest albo
problem z połączeniem, albo z serwerem.
---------------

Do wszystkich: wracając do mojego poprzedniego pytania, gra ktoś z was po stronie hordy
na Ravenoldt (RP-PvP), lub w ogóle w battlegroupie Misery? Planuję się tam przenieść
z The Venture Co (grupa Rampage) i nie wiem czy to dobry wybór :)


Daje Cancel a jak juz dam, to jest drugi komunikat "Reviting realm list" czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 20:34, kamciu609 napisał:

Chciałbym zacząć grać w WoW''a ale nie wiem co to ta karta pre-paid, i duzo sie placi
miesiecznie za granie ?


Ok 45 zł miesięcznie w przeliczeniu na złotówki (dokładnie to 13 Euro). Prepaidy kosztują w granicy 90-100 zł i przedłużają ważność konta o dwa miesiące, tym samym stanowią jedyną rozsądną alternatywę dla osób nie posiadających kart do płatności poprzez internet. Jeśli jeszcze nie grałeś w WoWa, to polecam tobie zacząć od wersji próbnej dostępnej pod adresem http://teaser.wow-europe.com/ (musisz założyć tam też trialowe konto do gry - po kupieniu pełnej wersji możesz dalej korzystać z konta, dlatego też jeśli masz taki zamiar, to zalecam ci tam wpisywać prawdziwe dane osobowe, dla własnego dobra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 17:07, Czedwik napisał:

Szkoda tylko, że tak jak itemy z Sunwell modele powtarzają się dla niektórych klas, a
jedyna różnicą są kolory. I tak szaman i hunter dzielą ten sam model, wojownik i paladyn
ten sam, mag, priest i warlock aż we trójkę dzielą ten sam, i rogue z druidem. No, ale
podobnie bywało w przypadku starszych setów, szkoda, że designerzy jakoś się specjalnie
nie popisali inwencją.


W WotLK ma się to zmienić i wszystkie sety mają mieć osobne grafiki (chociaż i tak głowę dam, że znowu dungeon sety to będą takie wyjątkowo ubogie i oszpecone grafiki z T4/5/6...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2008 o 20:59, hammerfall87 napisał:


Gildia co ma w nazwie polonia?

nie zaczynajmy od nowa tematu to nie miejsce, a nie mam ochoty czytać kolejnych bezsensownych postów typu, a bo ja nie lubię tych z nickami -PL itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 21:41, Lukas1992 napisał:


>
> Gildia co ma w nazwie polonia?
nie zaczynajmy od nowa tematu to nie miejsce, a nie mam ochoty czytać kolejnych bezsensownych
postów typu, a bo ja nie lubię tych z nickami -PL itd.


Nie oto chodzi pytam się o nazwę bo duelowałęm się z rogalem co miał w nazwie gildii polonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 21:44, hammerfall87 napisał:

>
> >
> > Gildia co ma w nazwie polonia?
> nie zaczynajmy od nowa tematu to nie miejsce, a nie mam ochoty czytać kolejnych
bezsensownych
> postów typu, a bo ja nie lubię tych z nickami -PL itd.

Nie oto chodzi pytam się o nazwę bo duelowałęm się z rogalem co miał w nazwie gildii
polonia

to zwracam honor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 21:37, Sth`Devilish napisał:

W WotLK ma się to zmienić i wszystkie sety mają mieć osobne grafiki (chociaż i tak głowę
dam, że znowu dungeon sety to będą takie wyjątkowo ubogie i oszpecone grafiki z T4/5/6...).

Na pewno. Chociaż mam nadzieję, że pve i pvp będą miały całkowicie inne grafiki, a nie lekko przerobione modele. W dodatku specjalizacje powinny się różnić graficznie, tak jak obecnie różnią się kolorem sety do pve i pvp, tak teraz specjalizacje powinny się różnić kolorami jeszcze. To tak, aby dać poczucie, że biega się w trochę czymś innym, a nie w jedynie itemach z innymi statami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spec widać po broni i offhandzie :P Tiery raidowe będą się różnić kolorami pomiędzy 10, a 25 man, a modelami od tych za pvp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 18:12, Vesania666 napisał:

> Zna ktos jakis dobry build PVE dla locka?
> tylko nie demonology, bo IMHO demonology sux

http://www.wowwiki.com/Warlock_builds - tu masz pelno sprawdzonych buildów ;]


Ze tak powiem - Ameryke odkryles! :P
te buildy sa dobre, ale nie wszytskie sa IMHO najlepsze, chcialem spyatc o cos sprawdzonego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 21:37, Sth`Devilish napisał:

W WotLK ma się to zmienić i wszystkie sety mają mieć osobne grafiki (chociaż i tak głowę
dam, że znowu dungeon sety to będą takie wyjątkowo ubogie i oszpecone grafiki z T4/5/6...).

Pomijając taki drobiazg, że sety z 10 i 25 mają mięc ten sam model. Chyba wszystko co można robią, by obrzydzić duże rajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 20:59, hammerfall87 napisał:

> > Witam na początku chciałbym się przywitać jako, że jest to mój pierwszy post
na
> tym forum
> > :P
> > Tu kieruje moje pytanie: Dopiero co zakupiłem WoWa i na którym Realmie najlepiej

> grać
> > ? chodzi mi bardziej o to żeby było więcej polaków ;].
> >
> > pzdr i dzięki
>
> Tu nie chodzi o to na ktorym realmie a raczej, ktory najbardziej odpowiada twoim
preferencjom.
> Na poczatek moglbys wybrac rodzaj Normal, zeby sie nauczyc. Ale jesli chcesz w miare

> szybko sie nauczyc to rzuc sie od razu na gleboka wode i zapraszam na Serwer RPPvP
-
> Sporeggar. Jesli chcesz dostac sie do najwieksdzej Polskiej gildii na serwie szepnij

> do Gloern`a:). Oczywiscie jesli grasz Alliance:).

Gildia co ma w nazwie polonia?


Tak a co??:) Jesli chodzi o raidy to wczoraj, a w zasadzie dzisiaj:) zaczelismy Zul`Aman. Calkiem niezle nam poszlo jak na przeskok z Karazhanu do ZA. Ubilismy pierwszego bossa i drugiego sprowadzilismy do 40% w najlepszej walce. A potem sie Gaunlet zresetowal:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 17:50, JaMES` napisał:

Zna ktos jakis dobry build PVE dla locka?
tylko nie demonology, bo IMHO demonology sux


Na raidy jest tylko jeden najsłuszniejszy build 0/21/40 (destro shadow), jego wariacja (fire), demonology właśnie 7/43/11 (felguard czasem czyni cuda ;p) no i supportive affliction UA/DR z maledictionem i imp impem, istnieją też wariacje affli z ruin.

Jakiś czas temu pisałem co się nadaje do levelowania a co nie, i dlaczego.

Do grindu ofc affliction - dotujesz, fearujesz, drainujesz, zbierasz gold.

Shadow destro to najnudniejszy build jaki może być... spam SB... alll the way, z przerwami tylko na life tap, albo jakiś curse (nie CoA, bo sie nie opłaca, lepiej CoS) Jednak żeby build był dobry to musisz mieć odpowiednią ilość kryta. Jeżeli jesteś affli, to dolicz sobie do tooltip crita +8% i będziesz miał procent na kryta gdy będziesz shadow destro (na SB). Powinieneś mieć około 16-17% w ramce ze statami i 1000+ dmg (oczywiście z Fel Armorem, gdy jesteś destro to dodaje on +130). Najważniejsze w tym buildzie jest jednak to, że zwiększasz dmg wszystkich shadow userów w raidzie, gdy ci SB krytnie. Na 12 sekund albo 4 spelle, wszyscy zadają 20% więcej shadow dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 10:03, Latniak napisał:

Do grindu ofc affliction - dotujesz, fearujesz, drainujesz, zbierasz gold.


no wzglednie, ale mniej wiecej tak to wyglada

Dnia 08.07.2008 o 10:03, Latniak napisał:

Shadow destro to najnudniejszy build jaki może być... spam SB... alll the way, z przerwami
tylko na life tap, albo jakiś curse (nie CoA, bo sie nie opłaca, lepiej CoS) Jednak żeby
build był dobry to musisz mieć odpowiednią ilość kryta. Jeżeli jesteś affli, to dolicz
sobie do tooltip crita +8% i będziesz miał procent na kryta gdy będziesz shadow destro
(na SB). Powinieneś mieć około 16-17% w ramce ze statami i 1000+ dmg (oczywiście z Fel
Armorem, gdy jesteś destro to dodaje on +130). Najważniejsze w tym buildzie jest jednak
to, że zwiększasz dmg wszystkich shadow userów w raidzie, gdy ci SB krytnie. Na 12 sekund
albo 4 spelle, wszyscy zadają 20% więcej shadow dmg.


Stwierdzam, ze jednak sam musze sobie rozpisac swoj build - w koncu to zalezy od tego jak kto gra, a nie ma uniwersalnego. Do 70 lvl mi jeszcze 5 lvli zostalo, a wlasciwie wtedy zaczyna sie gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się