Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ja też zaczynam grać w WoW''a. Jak chcesz możemy zagrać razem. Jak tylko znajdę stałe źródło dochodu na abonament to kupuje wersje retail (na razie trial). I tak jak mówił k13 - jest dużo młodych serwerów ale na Xavius PVP już są dwie polskie gildie - Deathwing i Hunters Of Shadows. Jak tylko będę miał kasę to zaczynam grać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej bawiłem się trialem i strasznie ciągnie mnie do pelnej wersji. Myślicie, że w ogóle warto? Przy dochodzie 50 zł na miesiąc i przy abonamencie ~45 zł na miesiąc to raczej będzie mało opłacalne.
Pełna wersja wciąga tak samo jak trial? ;-) No i czy nie macie tego uczucia "Muszę grać, muszę, bo kasa ucieka, ucieka!"
I czy gratisowy miesiąc dołączony do WoW uaktywnia się z rejestracją, czy też trzeba najpierw kupić pre-paid żeby ten miesiąc dostać? Można przedłużyć sobie trialowe konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do Beata WotLK... Skoro sie zapisałem na testy beta to Kod potrzebny do Upgrade (wiem ze niekoniecznie zostałęm wybrany :P) powinienem "był" dostac czy nadal moge go otrzymac? A moze nie tak to działa :P jak ktos wie cos na ten temat to z góry dzeki za info ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2008 o 20:05, Lukas1992 napisał:

każdy ma prawo popełniać błędy. pisałem to szybko i nie zwróciłem uwagi na karygodny
błąd który obraził śmiertelnie wszystkich. Nie było wyboru trzeba było go wszystkim jeszcze
raz pokazać bo nie widzieli. To trochę śmieszne nie sadzisz?


Firefox w wersji pl podkreśla błędy ortograficzne w tekście wpisywanym przez użytkownika w pola formularzy.
Polecam zainstalować, i od razu wszystkim będzie się żyło lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 11:48, WorldWar3PL napisał:

Pełna wersja wciąga tak samo jak trial? ;-) No i czy nie macie tego uczucia "Muszę grać,
muszę, bo kasa ucieka, ucieka!"


Mnie trial w ogóle nie wciąga, może dlatego że gra wessała mnie dosłownie od pierwszej chwili spędzonej przy zamkniętej becie parę lat wstecz :) A co do kasy, to zależy od twojego podejścia do gry. Pomyśl sobie, że to tak jak z abonamentem za telewizję cyfrową - przecież nie będziesz oglądać każdego programu i filmu 24h/7dni bo "kasa ucieka"? :)

Dnia 18.07.2008 o 11:48, WorldWar3PL napisał:

I czy gratisowy miesiąc dołączony do WoW uaktywnia się z rejestracją, czy też trzeba
najpierw kupić pre-paid żeby ten miesiąc dostać? Można przedłużyć sobie trialowe konto?


Aby uzyskać gratisowy miesiąc trzeba albo od razu dodać płatność (czyli albo prepaid, albo karta kredytowa), albo... utworzyć konto trialowe, grać na nim przez 10 dni, potem wpisać na nim kod z pełnej wersji i od razu, bez kombinowania dostaniesz ten gratisowy miesiąc (a przy okazji będziesz mógł kontynuować grę postaciami z triala).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 11:48, WorldWar3PL napisał:

Pełna wersja wciąga tak samo jak trial? ;-)


Mniej, bo wolniej poziomy nabijasz :-)

Dnia 18.07.2008 o 11:48, WorldWar3PL napisał:

I czy gratisowy miesiąc dołączony do WoW uaktywnia się z rejestracją, czy też trzeba
najpierw kupić pre-paid żeby ten miesiąc dostać? Można przedłużyć sobie trialowe konto?


To zależy. Jeśli masz konto trialowe i robisz upgrade, dostajesz od razu darmowy miesiąc i możesz normalnie grać. Jeśli próbujesz od razu zrobić pełne konto, musisz podać formę płatności i albo kod z karty prepaid albo dane karty kredytowej. Dlatego nie opłaca się robić normalnego konta tylko trial i dopiero potem podać serial z podstawki.

Edit: uzupełniam to co napisał Sth'Devilish w międzyczasie - serial z podstawki można podać od razu po założeniu triala, nawet dosłownie sekundy później i tak samo dostanie się kolejne 30 dni. Nie zniknie też 10 dni z triala, niezależnie kiedy aktywujemy pełne konto. Sprawdzone parę dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 12:06, pkapis napisał:

Mniej, bo wolniej poziomy nabijasz :-)


Karygodna bzdura :P Od 30 lvlu, kiedy to ma się już większość najważniejszych skilli (a od ostatniego patcha, także wierzchowca do szybszego podróżowania) i możliwość questowania w Stranglethorn Vale gra po prostu wciąga gracza noskiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 10:10, Wojman napisał:

A jak juz bedziesz grac to zapraszam na serwer Doomhammer. :)


Stronkę europejską WoW znam i już przeglądałem. A na tym serwerze dużo Polaków? I dużo ludzi ogólnie? Jakieś Polskie gildie, które chętnie wezmą początkujących się znajdą? I tak przy okazji, jako, że jesteś moderatorem, to mógłbyś skasować mi gramsajta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 12:45, Mroczny Rev napisał:

A na tym serwerze dużo Polaków?


Wiem, ze co najmniej 3 gra. ;) A czy to wazne czy duzo jest na jakims serwerze Polakow czy nie? Liczy sie przyjemnosc plynaca z gry i nawet jesli z angielskim jestes na bakier to i tak znajac podstawowe zwroty sie dogadasz.

Dnia 18.07.2008 o 12:45, Mroczny Rev napisał:

I dużo
ludzi ogólnie?


Jakos nie zauwazylem by serwer byl wyludniony. Ogolnie nie ma problemu ze znalezieniem chetnych do wspolnej zabawy.

Dnia 18.07.2008 o 12:45, Mroczny Rev napisał:

Jakieś Polskie gildie, które chętnie wezmą początkujących się znajdą?


Byc moze jakies sa. Nie wiem, nie szukalem bo na razie do szczescia Gidia nie jest mi potrzebna. Mi na razie w zupelnosci starczy wspolna gra z Volvoxem i innymi uzytkownikami forum jesli maja ochote dolaczyc do gry.

Dnia 18.07.2008 o 12:45, Mroczny Rev napisał:

I tak przy okazji, jako, że jesteś moderatorem, to mógłbyś skasować mi gramsajta?


Z takimi sprawami pisz do nas za pomoca formularza kontatkowego ze strony www.gram.pl/moderator Usune GSa, a pozniej beda narzekania "a ja sie tylko zastanawialem czy usunac". Wiec wole jak jest oficjalna prosba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 12:58, Wojman napisał:

Byc moze jakies sa. Nie wiem, nie szukalem bo na razie do szczescia Gidia nie jest mi
potrzebna. Mi na razie w zupelnosci starczy wspolna gra z Volvoxem i innymi uzytkownikami
forum jesli maja ochote dolaczyc do gry.


Mówisz, że na Doomhammer się trochę gramowiczów plącze? Może się tam wybiorę w takim razie, bo na razie plączę się po różnych serwerach, ale zawsze wolno nawiązywałem kontakty z nieznajomymi ludźmi, a chętnie pobiegałbym czasami razem z paroma osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 11:48, WorldWar3PL napisał:

Pełna wersja wciąga tak samo jak trial? ;-)

Tak samo, nawet bardziej, chociaż to też zależy jakim typem gracza jesteś. Mnie po ponad roku regularnej gry ta gra zaczyna trochę nudzić, do aren i bg mnie nie ciągnie, głównie wpadam już na raidy, bo tylko tam jest dla mnie coś konkretnego do zrobienia. Oczywiście jeśli ktoś bardzo lubi PvP to może i godzinami robić bg czy robić na arenach więcej niż 10 gier tygodniowo i go to nie nudzi, kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 11:43, IceSodi napisał:

Ja też zaczynam grać w WoW''a. Jak chcesz możemy zagrać razem. Jak tylko znajdę stałe
źródło dochodu na abonament to kupuje wersje retail (na razie trial). I tak jak mówił
k13 - jest dużo młodych serwerów ale na Xavius PVP już są dwie polskie gildie
- Deathwing i Hunters Of Shadows. Jak tylko będę miał kasę to zaczynam grać :D

to kiedy zaczynasz grać bo bym mógł z tobą porobić q tylko daj jakiś namiar acha i będziesz grał horda czy przymierzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 15:20, Dawid Taal napisał:

Lets rock - zacząłem grać na Doomhammerze BE priest "Naracius" :P


BE? eh Edit.. Blood Elf hyhy :P nie skumałem :P a to hordą:) Blood Elfa mam na Burning Legion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 16:30, IceSodi napisał:

Dzisiaj... Właśnie kupiłem battlechest :D

to podaj nick jak będziesz pewny ze go masz (ten nick bo może być zajęty)^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się